Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
22. bře 2012

@irinka tak já dnes začala stimulovat, už jsem si píchla první injekci. V pondělí jdu na utz, jak snáším vejce 😀
Co nového u tebe?

irinka
22. bře 2012

@pigy Tak super 🙂 budu držet pěsti, at jsi dobrá nosnice 😀 Já zatím beru orgametril na oddálení MS, v neděli si vemu poslední, tak pak pojedu druhý den MS na UTZ a vyfasuju léky na sliznici, jsem na to všechno zvědavá 🙂 jinak jsem dnes odeslala bakalářku do systému a čekám, jestli to bude v pohodě, abych to mohla dojet svázat, no jsem z toho tak nervní, že nemám ani hlad 😀

pigy
autor
22. bře 2012

@irinka děkuji moc a tobě taky držím palečky, ať se konečně zadaří a vše je jak má být 😉 bakalářka bude určo v pohodě 🙂

irinka
27. bře 2012

@pigy Ahoj, tak za chvilku vezu bakalářku do Prahy, tak jsem ráda že to mám z krku a teď se můžu soustředit na umělý, už mě bolí břicho jak čert tak si myslím že potvora dorazí brzo se vší parádou 😀 ale teď se na ní i těším 😀

pigy
autor
27. bře 2012

@irinka tak to je paráda, budeš to mít z krku. Držím palce a ať mrcha dorazí včas. Až dorazí, začneš něco brát?
Já si píchám už šestý den, jsem nafouklá jak meloun, v pátek jdu na utz a vypadá to, že OPU bude buď v neděli, nebo pondělí. Nějak už ale na mě leze depka a mám strach, bojím se, jak to dopadne ☹

irinka
29. bře 2012

@pigy Hlásím, že mrcha dneska dorazila 🙂 No včera jsem volala, celá nešťastná, do Pronatalu, že pořád nic, a dmeska už je tu, potvora, ale jsem ráda, že se to nemusí odkládat 🙂 Taky přesně tyhle stavy znám, ještě jak jsem do sebe cpala ty hormony, tak jsem byla neuvěřitelně ubrečená a vynervovaná, jak to všechno dopadne, ale musíme věřit, že dobře 🙂 Je fakt, že já na to přemýšlení, jak to všechno bude, neměla v posledních dnech moc času kvůli bakalářce a ještě jsme měli marodnýho našeho křečounka, tak jsem neměla čas, ale dneska, jak dorazila mrcha, mi to začíná nějak docházet...

pigy
autor
29. bře 2012

@irinka tak hurááááá, to je dobře, že dorazila. Tak teď začínáš něco do sebe cpát, nebo jak to máš teď? Já jdu zítra na utz, tak se dozvím, jestli bude OPU v neděli, nebo pondělí 🙂

irinka
29. bře 2012

@pigy Tak zítra začnu brát 3x2 estrofem a 1/2 prednisonu, příští pátek UTZ jak sliznice roste a pak se přidá ještě utrouš 🙂 Tak zítra moc držím pěsti, a jinak vajucha rostou jak mají ju? My asi pojedeme zítra taky do Pronatalu, nevyjdu s lékama, tak pro léky a pro novýho mazlíka 🙂

pigy
autor
29. bře 2012

@irinka tak to je super, to ti teda ET vychází někdy příští, nebo začátek dalšího týdne?Budem to mít skoro stejně 🙂
Jinak folíci rostou, jak mají, tak uvidím zítra, kolik mi jich napočítaj 😉 Pro jakýho mazlíka pojedete?

irinka
29. bře 2012

@pigy No myslím, že říkali, že by to mělo být cca v půlce dubna, okolo 15 nebo tak, dárkyně by měla začít stimulovat v těhto dnech. Budeme mít mezi transfery asi týden, takže budem těhulit spolu 🙂 Zítra držím pěsti, ať jich napočítají co nejvíc 🙂 Jedeme pro křečka, toho co jsme měli, jsme museli nechat uspat, měl velký nádor u ledvin a ten mu tlačil na střeva a močák, byl už špatnej, tak jsme v neděli jeli na veterinu a už to měl hodně velký tak nám veterinář doporučil uspání, protože sám říkal, že mu dává tak dva dny, stejně by se trápil ☹

pigy
autor
29. bře 2012

@irinka tak to je super, budem těhulit spolu. Je to hrozný, když takhle trpí zvířátka ☹
Díky a zítra podám hlášení 🙂

irinka
29. bře 2012

@pigy On už trpěl od čtvrtka, vůbec nelezl z domečku, jenže než jsme se dostali na veterinu, tak byla neděle a to jsem ještě musela utýct ze školy, abysme to stihli, ale nelituju, moc to bolí, ale netrápí se, byl to můj miláček, ale prostě takhle je to lepší, no ještě teď mám slzičky v očích....

pigy
autor
29. bře 2012

@irinka tak už se chudáček malej netrápí, už je mu dobře 😉

irinka
29. bře 2012

@pigy Jojo, měl se u nás krásně, pokaždý, když jsme někam jeli, jsem mu dovezla dobrůtky, takže i když tady byl krátce, měl se dobře 🙂 no s pani už jsem domluvená na nového mazlíka, takže pokud zítra pojedem do Budějek, dovezem si Matýska 🙂

pigy
autor
30. bře 2012

@irinka tak hlásím, že už jsem po UTZ. Na OPU jdu v pondělí, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Nejsem nic moc nosnice, napočítali mi jen 7 folíků, tak doufám, že jich bude plnejch co nejvíc. 🙂
Tak jsem zvědavá, jestli už máš Matýska, dej pak vědět. 😉

irinka
31. bře 2012

@pigy Ahoj, 7 je šťastné číslo 🙂 tak to bude dobrý, v pondělí budu držet pěsti 🙂 Matýska už mám doma, je to takový malý tornádo 😀 on je drobonkej, ale je kouzelnej, mám z něj radost.

pigy
autor
31. bře 2012

@irinka díky moc, snad to bude šťastná 7. Tak teď máš o zábavu postaráno s Matýskem 😀 A jak se daří tobě? já už mám rozpíchané břicho, dnes píchám 3 injekce, už se těším, až zítra ráno píchnu poslední a už je nechci nikdy vidět 😒

irinka
31. bře 2012

@pigy Určitě bude, musíme věřit, prostě jsme na řadě 🙂 Matres je turbokřeček 😀 Mě je zatím relativně dobře, beru druhý den estrofem a prednison, ten mi jen nedělá zrovna dobře na žaludek, ale dávám si ho po snídani, tak to neni tak strašný. My už jsme rozhodnutý, že tohle je poslední pokus, víc už ne, už na to nějak nemám...

pigy
autor
1. dub 2012

@irinka tak to bude úspěšný pokus, když je poslední 😉 já si dnes ráno píchla poslední injekci. Na břichu se mi udělala po včerejšku pořádná modřina a bolí mě břicho tak, že si na něj nemůžu ani lehnout. Já už tohle taky nechci...je to hrozný, čím vším musíme projít a co všechno musíme podstoupit ☹ už abych měla ten zítřek za sebou 😒

irinka
1. dub 2012

@pigy Ahoj, zítra držím pěsti, ať je vše OK. No ani mi nemluv, já teda taky při stimulce trpím na bolení břicha, ale co jsem měla v ARTu - nikdy víc. Tam do mě cpali injekce horem dolem, hlavně ať je co nejvíc vajíček, já se nemohla ani pořádně narovnat, jak mě bolelo břicho, no strašný, zkrátka jak říkám, tímhle pokusem už končím, támhle kdejaká pí... co miminko zabije otěhotní,ani neví jak, my bysme za něj dali cokoliv a nic, je to strašně nefér :(

pigy
autor
1. dub 2012

@irinka děkuji ti moc, zítra podám hlášení 😉 jinak taky říkám, že je to pěkně nespravedlivé. No já tou jehličkou včera zřejmě trefila nějakou cévku, bolest jako kráva a tá modřina ☹ no tohle se mi ještě nestalo. Tak uvidíme, snad to všechno za to stálo. Díky za podporu a zítra se ozvu 😉

irinka
1. dub 2012

@pigy Neni za co, od toho jsme tady, abysme se podpořili 🙂 jak říkám, kdo nezažil, neví jaký to je. Tak to asi byla cévka, páni, tak ať to máš brzo v pohodě. No mě dneska začala neuvěřitelně bolet hlava z těch blbých léků, přesně jako před KETem...jsem nadšená fakt.

pigy
autor
2. dub 2012

@irinka ahojky, tak hlásím, že jem doma. Odsáto 12 folíků, z toho je 10 vajíček a povedlo se napíchnout 7. Budou mi dělat PICSI, zítra volám, kolik se jich oplodnilo, tak drž prosím palce. Jdu si lehnout, jsem po narkóze jak opilá 😀 Zítra zase podám hlášení 😉

irinka
2. dub 2012

@pigy SUPER SUPER mooooc gratuluji, páni to je krásný, držím vše co mám, a zítra se těším na hlášení 🙂

ha_jaja
2. dub 2012

taky držím palečky 🙂

pigy
autor
3. dub 2012

@irinka
@ha_jaja holky díky moc 🙂 tak dnes jsem volala do laborky, máme jich oplodněných sedm mrňousků. Mám si zavolat zase zítra, jak se jim daří. Tak další zpráve zasi zítra 😀

irinka
3. dub 2012

@pigy Super, sedm je šťastné číslo, tak to prostě klapne 🙂

pigy
autor
4. dub 2012

@irinka tak hlásím, že všech sedm se dobře vyvíjí, všechny jsou 4buněčné k dnešnímu dni. V pátek jdu na ET. 🙂 Jak jsi na tom ty? podle toho, co jsi říkala, tak bys měla mít ET příští týden. Držím palce 😉

ha_jaja
4. dub 2012

moc gratuluju, to je opravdu úspěch, všechny takhle krásně rostou. Teď hlavně do pohody, žádný strach a pozitivně myslet. Určitě to vyjde 😉

irinka
4. dub 2012

@pigy VÝBORNÉÉÉÉ 🙂 mám obrovskou radost, super, v pátek držímpěsti. V kolik tam máš být? My jedem v pátek na UTZ jak roste sliznice, máme tam být v 13:20. Jinak jsem zatím na estrofemu a prednisonu, no je mě fakt divně :(