Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
7. zář 2011

Na úvod něco o mě 🙂 chodila jsem do ARTu v Budějkách, ale po několika neúspěných oplodněních, jsem se rozhodla pro změnu. Mám celkem 5 ET, z toho dva biochemické. Do Pronatalu jsem objednaná na příští týden. Už se moc těším a doufám, že to tentokrát výjde...

len089
8. zář 2011

Ahoj já taky chodila do artu ale nebyli jsme vubec spokojeni.
Tet chodíme do Motola.Kdy otevřeli pronatal? Vím že tam už byl dřív ale jezdilo se na IVF do K. Varu, tet už to dělaji komplet v ČB?

pigy
autor
8. zář 2011

@len089 ahojky🙂 nevím, je to otevřený asi tak měsíc, je to nový barák, dělají tam komplet všechno, stejně, jako v artu. Jak jsou nový, tak tam ještě nemají moc lidí, když jsem tam volala, tak mi nabídla sestra, že můžu přijít hned druhý den, ale protože čekám na výpis dokumentace z artu, tak mě objednala až za týden. Tak uvidím, jestli tam pochodím a budu mít štěstí. Jak jsi spokojená ty se změnou caru?

mirabela
8. zář 2011

ahoj holky, kde to v ČB je? Já chodila do artu, mám za sebou 2 ET + 1 KET, všechno zvládli během 6 měsíců, zavedli mi bezúspěšně celkem 7 embryí (prý). Taky nejsme spokojení. Přišla jsem si tam jak houska na krámě... Gyndr mě poslal do Brna do Unicy, pěl samou chválu. Ale o další možnosti v ČB nemluvil...

pigy
autor
9. zář 2011

@mirabela Ahojky, tady ti dávám vše potřebné PRONATAL Repro,
Fráni Šrámka 1169/33 ,
České Budějovice 370 01,
tel.: +420 386 354 890

je kousek od gymplu Jirsíka. Já chodila do artu, a taky jsem nebyla spokojená. Jsou tam dva doktoři a každý má jiný názor, připadala jsem si, jak pokusný králík a taky mě štvalo to věčné čekání v čekárnách, i když jsem byla objednaná. V pátek jdu do pronatalu, tak jsem zvědavá 🙂

mirabela
9. zář 2011

@pigy Mám úplně stejnou zkušenost. Neochota (ta naftalínová baletka na recepci je určitě něčí příbuzná, protože někdo tak neochotný by nemohl v kapitalistické společnosti vůbec zavadit o práci), neustálé čekání, i když jsem byla objednaná na přesný čas, a dr.Michálek říkal něco jiného než dr.Špička. I když toho jsem tedy viděla maximálně 2x, jinak pořád sloužil Michálek. Ale některé sestřičky byly milé, to zase jo.
Těším se na zprávy z Pronatalu ČB a držím pěsti.

pigy
autor
9. zář 2011

@mirabela tak ta baletka na recepci, je manželka majitele bohužel, taky jsem byla radši, když jsem ji nemusela vidět, ale asi uvidím, až si půjdu pro výpis z dokumentace. To už vydržím🙂 jinak je to přesně, jak ty říkáš. Jsem prostě ráda, že tam už nemusím. Pak ti určitě napíšu, jaké je to v Pronatalu 🙂

mirabela
9. zář 2011

@pigy no vida, tak s baletkou jsem se trefila a to můj muž říká, že nemám na lidi nos 🙂
a jinak: pro ten výpis si musíš sama? myslela jsem, že si ho centra mezi sebou předají sami... jsem na říjen objednaná do Brna (v září jsem služebně mimo ČR) a dokumentaci nechtěli...
Jinak v Unice byli po telefonu moc příjemní, Artu to prostě hned napoprvé kazí ta baletka, co taky bere telefony...

pigy
autor
10. zář 2011

@mirabela pro výpis si musím sama, mají na to ze zákona 3O dní, ale slíbila mi sestra, že ho budu mít do týdne. Na tu baletku se opravdu každý stěžuje a ta jim to tam opravdu kazí. Ani se neusměje a je nepříjemná od pohledu. No ale je to paní majitélová že 😒 tak ty už jsi objednaná v Brně? Já byla původně rozhodnutá, že pojedem do Prahy, ale pak jsem to samé centrum objevila tady a bylo rozhodnuto. Tak pak taky podej report, jaké to tam je a celkově, jak to v Brně chodí. Držím palce 🙂

len089
10. zář 2011

@pigy Ahoj, v Motole jsme zatim spokojený. Tet čekáme jak dopadlo 2IVF tak uvidíme.Jsem ráda že v ČB otevřeli něco nového protože ART je hrozný 😖 Jezdit do Prahy je časově hodně náročný ,takže kdyby jsme to nezvládali tak máme aspon nějakou jinou možnost.Do prahy jezdíme už rok zatim to jde.

pigy
autor
10. zář 2011

@len089 tak držím palce, ať máš na testíku //, doufám, že nám pak dáš vědět 🙂 jinak já jsem si neuměla představit jezdit někam daleko do caru, ale už jsem s tím byla i smířená. Ale jsem ráda, že nikam dojíždět nemusím, tak snad se taky zadaří 🙂

lenkacar
10. zář 2011

můžu se zeptat jak je to s tou dokumentací to jsi musela tam osobně a říct jim to a nebo jsi tam zavolala?že chceš na přestup?

lenkacar
10. zář 2011

rozhoduju se máme před sebou 3ivf ..chodili jsme do artu ,ale mám ty samé zkušenosti 😔 ,ale zase se mi nechce jezdit daleko a ještě mi napiš jestli ses nejdřív objednala a potom sis vyřizovala kartu a bylo to bez keců?

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar ahojky, já jsem si nejdřív zavolala do Pronatalu, jaký tam mají objednací termíny, protože jsou nový, tak to jde hned a nabídli mi termín hned druhý den, ale potřebují výpis z dokumentace o předešlé léčbě. Tak jsem volala do artu, že bych ji chtěla, že přestupuji jinam a sestra mi řekla, že si pro ní mám přijít za týden. Tak ve středu pro ní jdu. Hned jsem pak volala zpět do Pronatalu a objednala se. Jdu tam pátek. Sestra, která mě objednávala, byla velice milá a příjemná, né jako ta baba na recepci v artu.. Jinak když jsem volala o kartu do artu, tak to bylo bez keců, tak ještě se dojdu naposled podívat na tu hnusnou bábu na recepci, až si půjdu pro kartu a pak už nechci art ani vidět 🙂

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar kdy chceš jít do akce, taky teď na podzim?

lenkacar
10. zář 2011

pigy a oni jako mají smlouvu s pojištovnama a dělají tam vše? nebo se jezdí do prahy na výkony víš o tom víc?ceník mají někde?

lenkacar
10. zář 2011

@pigy jo musim do konce roku

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar uvažuješ teda, že se tam taky objednáš? já pak napíšu, jaký to tam je 🙂

lenkacar
10. zář 2011

@pigy to přemýšlim už asi měsíc ..ale slyšela jsem ,že nemaj ještě smlouvy a že tam nedělají výkony

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar tak když jsem tam volala já, tak už jsou plně funkční, jen jim ještě nejedou operační sály, protože ženksý zatím stimulují, ale už prý příští týden dělají všechno, už mají ženský na odběry. Oni museli počkat, než to rozjedou, jak jsou nový...

lenkacar
10. zář 2011

aha tak super a ceník?zní to víc než dobře čoveče

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar no prý ceník je stejný, jako v Praze, ono něco je stejný, něco dražší a něco levnější, než v artu, ale celkově to výjde na stejně. V pátek to budu vědět, tak ti pak písnu, jaké jsou ceny 🙂

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar no já to mám taky dobrý v tom, že to mám za rohem, koukám na ně z balkónu 😀

lenkacar
10. zář 2011

budeš hlídat embrouše v mističkách z domova ..jo a ty myslíš že jim daj celou kartu? já myslim, ,že spíš nějakej výpis asi vid z dokumentace ..páč to by mohli sklapnout desky a dát ti to hnedka

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar to mi dají výpis, dokumentaci si musí ze zákona archivovat, no jsem zvědavá na něj, to víš, že do ní nakouknu 😀

lenkacar
10. zář 2011

tak jsme domluvené všechno zjisti ,budu se těšit ..

pigy
autor
10. zář 2011

@lenkacar jasan, v pátek podávám report 😀

mirabela
10. zář 2011

@pigy držím pěsti a taky jsem zvědavá na zprávy. Já pak poreferuju z Brna, ale jedu tam až v říjnu.
Klidně bysme tuhle diskusi mohli předělat názvem na "u nespokojených arťaček" 😀

lenkacar
11. zář 2011

už jsem to řekla i manželovi ,že mi to zjistíš ,no byl by rád za změnu caru ,už delší dobu odtiud jezdíme dost naštvaný,nedávám jim za vinu ,že nejsem těhu ,ale přístup..

pigy
autor
11. zář 2011

@mirabela díky moc, ten název by opravdu nebyl špatný 😀