Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

lenkacar
14. říj 2011

jo ale jen pro výsledky manželovo a domluvit se tam na listopadovou ms zastavovačku a pak to pojede jak na drátkách ,na ježíška do bříška

pigy
autor
14. říj 2011

@lenkacar tak držím pěsti 🙂 já se zrovna vrátila z centra, v úterý nastupuju na laparku, tak jsem holky i ráda, ale mám vztek na art, že nemůžu ani mluvit 😒

lenkacar
14. říj 2011

no pigy jako ruda se třeba divil kdože je ta nová imunoložka ,ale nabídnul se ,že nám udělá kdyžtak dovyšetření tak to je dobré ...od té doby co jsem si tu postěžovaal bych řekla ,že jsem zaznamenala v artu zlepšení h,vůbec nečekam ,vše v klidu ..mno jestli si tohle přečetl někdo z artu tak asi jedině dobře ,páč nastalo zlepšení ..

pigy
autor
14. říj 2011

lenkacar tak snad máš pravdu a je to k něčemu dobrý. Držím ti palce, ať ti jde vše hladce 😀 a ať se ti zadaří, u mě to vypadá podle dr. že bych měla dostat taky ježíška do bříška, tak snad to vše výjde. Třeba budem mamimy na stejně 😀

also
14. říj 2011

@pigy Ahoj...a kam jdeš na laparku?? 😉
Jo Art je kapitola sama pro sebe.... 😖

also
14. říj 2011

@lenkacar No je to tu veřejné,tak si to může přečíst kdokoli...
Tak jsem dneska zjistila,že jedna kamarádka taky přešla do Pronatalu po jednom neúspěšném ivf...

jo a mmch neuvažovali Jste o uzavřené diskusi na jiném servru... 😎

pigy
autor
14. říj 2011

@also ahojky, na laparku jedu do CK hned v úterý a bude mi to dělat ten doktor, který mě má i v caru, tak že super 🙂 a znáš nějaký server? nebyl by špatný

also
14. říj 2011

@pigy Já chodím na dámu a není problém diskusi založit,jednu už mám...a je uzamčená,což mi vyhovuje.... 😉
A co ty zákroky dělají už v ČB nebo se opravdu musí do Ph...?? 😒

pigy
autor
14. říj 2011

@also tak mě jako samoplátci budou dělat vše tady, jinak se zatím jezdí na výkony do Prahy, tak jsem i ráda, že nemusím pak nikam jezdit

also
14. říj 2011

@pigy No tak to jsem ráda,že to dělají i v ČB...taky jsem samoplátce.... 😖
Proto taky jsme do ČB šli,kvůli tomu,že je to blíž.... 😉

also
14. říj 2011

@pigy dyžtak se podívej sem...http://diskuse.dama.cz/d.php?d=4265....většina diskusí je zamčená,tak pokud budete chtít,tak ji založim... 😉
Stejně už jsem o tom uvažovala... 😎

pigy
autor
14. říj 2011

@also ty teda taky chodíš do pronatalu? určitě jsi to tu už psala, jen to nemůžu najít

also
14. říj 2011

@pigy Nojo chodím....asi tak 2 měsíce... 😉

pigy
autor
14. říj 2011

@also huráááá, tak nejsem sama, to jsem ráda. Jak to tam na tebe působí a jaký máš dojem? já jsem spokojená

also
14. říj 2011

@pigy ty jo...Ty ses probudila... 😀
Psala jsem,že je to tam celkem dobrý a že mi jen vadilo,že s dr. tam sedí ještě sestra a při druhé návštěvě,tam seděli dvě.... 😖 což mi docela vadilo...mám radši soukromí a v Artu ani v Gennetu tohle nedělali... 😝
Ale hl. mi vyhovuje,že je to blízko a dr.se snaží pomoct...tak uvidíme... 😉

lenkacar
14. říj 2011

holky tak jste se našly no to je dost

also
14. říj 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pigy
autor
15. říj 2011

no to jsem celá já, mám teď plnou hlavu všeho možného 😀 also omlouvám se 🙂 se balím do špitálu a už mi z toho hrabe 😒

lenkacar
16. říj 2011

@pigy tak jsem včera byal u kartáře zase ,jenže měl pořád sádru tak mi řekl ,že se mu nelíbí moje játra ,ale evidentně by se mu líbila moje nemocná pípa 😝 ,takže jsem odešla ,no ,z čarování nebude nic ,páč mě chtěl uzdravovat asi svým nástrojem 😖 😠

lenkacar
16. říj 2011

tak dobře pořid a pěkně se vyspinkej při narkozce ..at sakra něco zjistí..

pigy
autor
16. říj 2011

@lenkacar nekecej 😀 no to je teda čaroděj. Tak že jse vyléčená koukám 😀 to je určitě nějaký gynekológ amatér 😀

pigy
autor
16. říj 2011

no já jen nevím, čeho se víc bojím 😒 jestli špitálu, nebo toho, až pak přijedu domů na ten bordel 😀

also
16. říj 2011

@pigy to je v pohodě... 😉
jen mě to docela pobavilo..... 😅
tak hl. se nestresuj a manžu pěkně zaúkoluj,ať to pak doma poznáš.... 😎 😎 😎

also
16. říj 2011

@lenkacar ...tak z kartáře se vyklubal chlípník.... 😨
Tak ještě že Jsi odešla včas,aby pak neměl tu sádru ještě jednu... 😀

pigy
autor
17. říj 2011

@also díky 🙂 tak už jsem ho zaúkolovala, ale určitě to znáš, mužskej je mužskej 😀

lenkacar
17. říj 2011

no holky od té doby mi píše sladké smsky ..vypínam mobil a přemýšlim o změně simky ..no čim jsem ho tak rozehřála ,jedině tim odmítáním 😕pigy na bordel kašli ..hlavně at jsi cajk

pigy
autor
17. říj 2011

@lenkacar tak ty máš ctitele hehe 😀 a co na to mangel? no nezávidím ti to...

pigy
autor
17. říj 2011

Tak holky, mějte se tu krásně, já od zítra pobývám ve ****hotelu 😀 až se vrátím, tak podám hlášení. Myslete na mě v dobrém 😀 papa

also
18. říj 2011

@pigy ahoj,tak už jsem Tě nestihla...... 😒
Tak držím palce.... 😉
Já byla v Pronatalu včera a byl tam jiný dr. a ten mi taky nabídl laparku...tak jestli to tam není obvyklý postup.... 😒
Mně se do ní vůbec nechce,kdysis jsem jí měla a nic moc...hl.mi vadí ten následný pobyt v nemocnici.... 😖
A stejně mi nikdo nezaručí,že to k něčemu bude...??!! 😨

also
18. říj 2011

@lenkacar No ten se teda zamiloval.... 😲
A řeklas to manželovi?? Třeba by stačilo,aby mu zavolal z Tvého mob. a řekl mu,ať Ti dá pokoj.... 😉