Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
17. pro 2011

@irinka tak jsi si aspoň od léků odpočinula a v lednu ti zase něco dají.Já věřím,že to tady bude samá těhulka🙂

pigy
autor
17. pro 2011

@lenkacar leni,máš určený datum,kdy budeš testit?

irinka
20. pro 2011

Ahoj holky, kdepak jste všechny, pečete? Chtěla jsem se zeptat, do kdy mají v Pronatalu "prázdniny" 🙂

pigy
autor
20. pro 2011

@irinka ahojky, tady holky asi pečou cukroví 😀 přesně něvím do kdy, ale tuším že sestra říkala, že tam budou zase od nového roku, tak asi hned první pracovní den. Asi bude nejlepší, když si tam po svátcích zavoláš. No já už se nemůžu dočkat, až se začne něco dít... tak snad mi to uteče 🙂 a co ty? jak válčíš?

irinka
20. pro 2011

@pigy Tak tam zavolám okolo toho 3.1. a to už by snad měli pracovat. Já jsem se tady na konikovi včera ptala jedný holčiny na cenu cyklu s dárkyní a v Brně je to 93 tisíc, což je teda docela mazec...jsem zvědavá kolik to bude v Pronatalu, ale snad to nebude tak moc, uvidíme. Jinak peču a připravujeme se na Vánoce 🙂 docela se i těším 🙂

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka tak to je fakt mazec s tou cenou, snad to tady bude levnější. Jinak si taky myslím, že by už toho třetího mohli fungovat. Ale je zajímavé, že oficiálně mají mít už dovolenou, ale každý den se v budově svítí. No asi uklízí 😀 tak uvidíš, kolik tě to bude stát, mě to vychází včetně léků kolem padesáti. To jsou pálky 😒

irinka
21. pro 2011

@pigy Ahoj, teda dneska ráno mě potěšilo počasí, konečně je sníh, jen nevím, jestli jet do bazénu nebo ne 🙂 Jsou to šílený ceny, říkala jsem to manžovi a jeho rekce byla úplně v klidu, prý přinejhorším prodáme auto, ale jdem do toho, on je fakt zlato...Já mám pocit, že loni, když byli v Metropolu, tak sestřička říkala, že neordinujou, ale třebas malují, opravují co je třeba a tak, ale nevím co by mohli dělat v nově zrekonstruované budově 🙂

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka tak to máš fakt hodného manžela, ten můj je taky takový a jsem ráda, že ho mám. My jsme museli prodat pozemek. Už nás to stálo hodně peněz, ale nevzdáme to. manža říkal, že mě tam bude posílat do té doby, dokud neotěhotním 😀 No asi tam něco dělají, protože se tam svítí, určitě nám to tam vylepšují 😀 mě ten sníh taky ráno potěšil, ale už po něm není ani památka, škoda 😒

irinka
21. pro 2011

@pigy Měli jsme štěstí na super chlapáky, protože kolikrát když vidím kolem sebe chlapy od kamarádek a tak, tak někdy fakt žasnu a nedovedu si představit, že by měli něčím takovým projít. Já věřím, že to musí jednou vyjít, i přes tu všechnu trnitou cestu 🙂 Tak tady pořád poletuje a je ho asi 5cm, hned je to vánočnější 🙂

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka máš pravdu, máme štěstí, né každý chlap to unese 🙂 nám se to povede, věřím tomu, jako že jsou v sobotu vánoce 😀

irinka
21. pro 2011

😀 😀 😀 😀 tak teď jsi mě rozesmála, ....jako že jsou v sobotu Vánoce.... výborný přirovnání

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka 😀 no to jsem celá já no

irinka
21. pro 2011

@pigy Důležitý je, že jsem neměla nic v puse, už jsem takhle párkrát pokřtila noťas pitím 🙂 Dneska tady sněží průběžně celý den, tak doufám že to vydrží 🙂 Rozmýšlím, jestli dělat ještě věnečky nebo už se na to vykašlat 🙂 manža je doma, tak mi toho spoustu snědl 😀 ale zase mám dost nepečenýho....chjoooo to je dilema :-P

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka no nemáš to jednoduchý 😀 já už nedělám nic, jen v pátek dojedu pro ovoce. Kolik máš druhů cukroví?

irinka
21. pro 2011

@pigy Jdu dělat věnečky, páč jsem se teď tak nasr.... že o neni možný, jsem dělala košíčky a tekl mi krém, tak jsem ho dala do lednice a pořád tekl, začla jem tedy plnit lžičkou a pořád to teklo, a do mě vjel takovej vztak že jsem to vyhodila 😀 😀 ještě že to neviděl manža, já jsem nervák, by jeden brečel 😀 jinak mám zatím 8 druhů a ještě budu dělat ty věnečky, hnízda a kouličky 🙂 my se taky chystáme v pátek ještě něco pokoupit, páč přijede manži sestra a asi bratránek, tak jsem říkala že vstávám v 6 aby tam nebylo moc lidu 😀 😀

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka to chce klííííííííd 😀 no budeš toho mít dost, já budu mít osm druhů. Jinak v pátek jedu nakupovat taky časně, možná pojedu do tesca někdy kolem třetí ráno, to tam bude prázdno. Já ty fronty v krámech fakt nesnáším. Tak a´t se ti ty věnečky podaří 😉

irinka
21. pro 2011

@pigy Ale jooo, nemůže se povest všechno, teď mám v troubě věnečky, tak doufám, že se povedou jako zkušební 🙂 Taky bych uvítala tesco, ale hold máme smůlu a musíme se smířit s kaufem 🙂 ale vyrazíme ráno, tak snad to nebude tak strašný, no uvidíme 🙂

pigy
autor
21. pro 2011

@irinka no já jezdím normálně taky do kaufu a když v tescu nebude to co budu chtít, tak tam pojedu taky. Tak pak se pochlub, jak se ti to povedlo 😉

irinka
21. pro 2011

@pigy Tak mám u kámošky zamluvenou veku a rohlíky, a jsou v kaufu od 7, takže v 6:55 tam budu stát jako důchodec :-P pokud vstanu 😀 věnečky jsou super, zítra je naplním a udělám hnízda a kouličky a mám hotovo 🙂 konečně 😀

pigy
autor
22. pro 2011

@irinka jak důchodce hihi, to se ti povedlo 😀 no já budu taky takovej důchodce, hlavně že budeme mít vše 😉 já už mám takovou chuť na salát a řízek... 😀

lenkacar
22. pro 2011

čus holky pokud to dostanu kolem ježíška je to víte kde ..už se to blíží a pokud ne tak 14den od ET ..dam test ..je mi až podezřele fajn..no moc šancí si nedávam

pigy
autor
22. pro 2011

@lenkacar leni drž se, myslím na tebe a držím palce 🙂 ta smůla, kterou jsi měla, je už unavená a vzdala to 😉

irinka
22. pro 2011

@lenkacar Leni moc moc držím pěsti, ať máte nejkrásnější dáreček 🙂

@pigy Já teď dorazila domu, byla jsem s kámoškou ozkoušet nové fitko, tak jsme dostali pěkně do těla, ale bylo to fajn a teď musim naplnit věnečky a udělat hnízda a kouličky a mám hotovo. A zítra ta ranní "ekšn" v kaufu, jsem na to fakt zvědavá 😀

pigy
autor
22. pro 2011

@irinka tak já hlásím, že už mám nakoupeno, tak už nemusím dělat důchodce 😀 holka drž se, já myslela, že ty lidi uškrtím, to je strašný ty davy a jak se furt někqam cpou. No jsem fakt ráda, že je to už za mnou 🙂

irinka
22. pro 2011

@pigy Tiše závidím, my razíme ráno, abysme tam na sedmou byli, manža pak ještě musí do práce, takž si myslím, že ani nezaspíme 😀 jsem na to zvědavá, už teď je mi z toho blivno 😀

also
22. pro 2011
pigy
autor
22. pro 2011

@irinka tak pevné nervy přeji a dobrou výdrž 😀 představ si, jak večer sedíš pěkně v klidu u telky 😉

irinka
23. pro 2011

@pigy Hurá, hurá, hurá 😀 máme to za sebou 🙂 a popravdě to nebylo tak strašný, sice lidu dost ale dalo se, každopádně už mě nikdo nikam nedostane ani omylem. Dneska si chci nachystat salát, poklidím a pak nožky hore a Vánoce můžou začít. Zítra jedem k našim na kubu, já se tááák těším 🙂

pigy
autor
23. pro 2011

@irinka tak sláva, zvládla jsi to 😀 já si chci taky připravit salát, abych se zítra mohla dívat na pohádky 🙂

pigy
autor
23. pro 2011

Tak holky, všem Vám přeji krásné svátky, ale hlavně tfuj tfuj tfuj, ať nám to už konečně výjde 😉