Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

irinka
13. led 2012

@pigy Už to bude všechno v budějkách, já se tak těším 🙂 a dneska nám poslala pani ze sociálky termíny na přípravku, takže v březnu bysme mohli být oficiálně zařazeni mezi čekatele 🙂 já mám dneska super den, na to že je pátek 13 🙂

pigy
autor
13. led 2012

@irinka tak te je fakt super, moc gratuluju, doufám, že adopci nebudeš potřebovat 😉

irinka
13. led 2012

@pigy Uvidíme jak se to všechno vydaří 🙂 ale dneska z toho všeho mám takovou radost, že chodim a užuluju se jak sluníčko 😀

pigy
autor
14. led 2012

@irinka tak to je moc dobře, je fajn mít radost a být spokojená 😉 no já nevím, jestli se mám těšit, nebo bát na pondělí. Už s tím tak nějak počítám, že se to odloží, spíš mám radost, aby se to neprodloužilo na dýl. Já nemůžu mít nic normálně 😒

irinka
14. led 2012

@pigy Budu moc moc držet pěsti, ať se to nemusí odkládat 🙂 a kdyby přeci jen se to muselo odložit, tak jen co nejmíň 🙂 hlavně v pondělí čekám info 🙂 já se sem teda dostanu až nevim kdy, odpo jedem na ty testy, ale snad večer chvilku 🙂

pigy
autor
14. led 2012

@irinka v pondělí podám hlášení, to je jasný 😉 no uvidím, jak to bude. Teď mám nějaké blbé období či co, nálada nic moc, bojím se, abych zase neměla depky 😒

irinka
15. led 2012

@pigy Zítra držím vše co mám!!!!!! No a mě dneska chytla záda, takže celý odpo ležim, dopuju se panadolem a doufám, že zítra to nějak zmáknu :(

pigy
autor
16. led 2012

@irinka jsi hodná děkuji, ale vše se odkládá, dokuď nebudu mít hormóny v pořádku. Tak jsem se domluvila na endošce, že jdu na krev až 22.února ☹ když budu mít všechny hladiny v normě, tak bych mohla stimulovat už v březnu. Tak že asi tak 😒 no mrzí mě to, že se mi to pořád jenom odkládá, ale na druhé straně, chci jít do toho z čistým štítem. Mudra mi vysvětlovala, že když nejsou hormóny v pořádku, tak je problém s otěhotněním a když náhodou ženská otěhotní, tak může dojít k potratu, nebo k poškození plodu Dawnův syndróm. Tak já si radši teda počkám a snad se teda dočkám.
Ty máš problémy se zády? to je mi líto, to znám, bolest jako kráva. Před léty mi manžel koupil perličkovou rohožku do vany. Od té doby nevím, co je to bolest zad. Fakt doporučuju. Tak ať tě to brzo přejde 😉

dashi
16. led 2012

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla pač nebyla nějak chuť ani čásek ☹

@irinka Jeee, hezký zprávičky, takže rozjíždítě adopci 😉 🙂

Holky, když jste byly na imunologii platily jste něco za to vyšetření? Zrovna jsem se objednala a frčíme 6.3. tak to jsem zvědavá co mi tam zjistí. Teď ještě vyřídit doporučení z Artu 😒 .

pigy
autor
16. led 2012

@dashi ahojky, vítej po dlouhé době 🙂 na imunologii nic neplatíš, to hradí pojišťovna, tak buď v klidu. S tím doporučením taky není problém, to jen mudr napíše žádanku a je to. Tak držím palce a pak dej hlavně vědět. 😉

irinka
16. led 2012

@pigy Ahojda, je mi to líto, že se to musí odložit, ale na druhou stranu riskovat poškození mimíska nebo potrat taky nen dobrý. Jinak my denska z testů máme takové všelijaké pocity, bylo to spíš povídání a pak osobní dotazník - vztahy v rodině, a dojala mě otázka "proč chcete dítě"....no comment.
Manža mě koupil elektrickou deku na suchý teplo, ale ty prličky by taky mohli být v poho. No jela jsem na ty pohovory nadopovaná panadolem a ted ležim a odpočívám 🙂
@dashi Ahojda, jj konečně se po roce začalo něco dít 🙂 ale zároveň jdeme na IVFko s darovanýma vajíčkama, tak uvidíme jak to všechno bude 🙂

pigy
autor
16. led 2012

@irinka tak doufám,. že už je ti líp a záda už tě tolik netrápí. To se tě vážně ptají, proč chceš mít dítě? to snad ne...no holka, ty taky zkusíš jak pes, tohle všechno je hodně na psychiku. Jsem zvědavá, jak to vydržím já, už mi z toho všeho hrabe. 😀

dashi
17. led 2012

Ahoj holky 🙂 dík za info, dneska jsem čilá v práci už od 6 h, no aspoň půjdu dřív dom 😉 Jo na výsledky jsem taky zvědavá 😉 , ale snad budu chytřejší a konečně otěhotním 🙂 😉 Zrovna jsem koncem roku probírala papíry a našla záznamy z Artu, taky jsem koukala na zprávu do kdy máme zmražený nanučky, tak jsem si říkala, že zkusím poslední Ket (zůstali 2 bojovníčci 😉) a když to nedopadne tak přejdu do Jihlavy. Tak teď ještě zavolat do Artu na konzultaci, aby mi vystavili ten papír.
@irinka koukám, že se taky činíte, hlavně aby to dobře dopadlo 🙂

@pigy A jak jsi na tom ty?

pigy
autor
17. led 2012

@dashi no já se teď momentálně léčím na endošce, našli mi problém ze štítkouj, tak až budu mít hormóny v pořádku, jdu do toho. Na kontrolu jdu až 22.února 😒 no tak že čekám
To všechno mě tak štve, tohle mi měli léčit už v ártu a dnes jsem mohla být v pořádku 😒

dashi
17. led 2012

@pigy ježiš a to jsi se tak těšila na leden, viď 😒 mě Ti to taky štve co si člověk neoblítá, tak by člověka pořád hnali na další ivf a další ivf a pak světe div se, by člověk zjistil, že mohl určitý věci vyléčit, nebo přeléčit 😒 Mě to taky rozčiluje, že mě po neúspěchu na to imuno neposlali, ani neporadili co dál, jen hned doporučujeme další ivf 😖 Jdu zavolat do Artu, jsem zvědá na kdy mě objedná 😒

dashi
17. led 2012

Tak objednáno, razím do Artu začátkem února.
Holky ještě mě napadá měly jste i genetický vyšetření. Já mám genetiku, ale to jsme tenkrát byli u p. Čutky s bývalým partnerem, tak nevím jestli bych něměla mít "aktuální" se současným partnerem 🙂 než vyrzaím na imuno.

irinka
17. led 2012

Ahojda holky, no ještě mě dostala otázka "jaký je váš sexuální život" pak tam bylo co bysme chtěli aby mělo naše dítě za život - jako jakou si představujeme budoucnost - no tak já nevim, oni sami nevědí jak ten svišť vůbec bude vzdělavatelný a chtěj vědět tohle, no jeli jsme odsať normálně jak opařený....
@pigy Jinak záda ještě cítím, ale spíš ležím a odpočívám, tak doufám, že do něděle to bude OK, to mám zkoušku 🙂
@dashi Já si myslím, že by ta genetika nebyla od věci, udělat jí s nynějším partnerem, určitě si jí vyžádej 🙂 čím víc vyšetření, tím větší klid na duši, teda aspoň u mě to tak je.

dashi
17. led 2012

@irinka a takovýhle otázky chtěj vědět kvůli adopci? 😖 Co je jim probůh dotoho jakej máte sexuální život, ještě by je mohlo zajímat jak často to děláte,ne? 😲 To abys tam chodila pomalu s právníkem a psychologem 😖
Mě to připadá v tom našem státě postavený na hlavu 😒 Kdyby takhle kádrovali ty co děti zanedbávaj a končej u známých či pěstounů, který je týraj . hlavně, že jim stát nasype sociální dávky a příplatky a bůh vi co ještě. Pak ty magoři ruší domovy viz případ Klokánek 😠

dashi
17. led 2012

JAK se doprčic přidává diskuze do oblíbených 😠 asi jsem natvrdlá. Píšou najdi si téma a klikni na šedou hvězdičku u názvu ....já žádnou nevidím ☹

kessinkaa
17. led 2012

@dashi klikneš na- to se mi líbí,pak už to najdeš, na levé straně pod hvězdou

dashi
17. led 2012

@kessinkaa díky, díky, díky 🙂

kessinkaa
17. led 2012

@dashi 🙂

elana
17. led 2012

@dashi tu genetiku s novým partnerem bys rozhodně mít měla 😅 , teda on, Tvůj karyotyp se nemění, ale jeho bude dobře před IVF vyšetřit.

dashi
17. led 2012

@elana hm taky si myslím, tak jen budu doufat, že mě p. Čutka veme co nejdřív abych to do března měla všechno pohromadě. Radši mít víc papíru než míň, že 😉 No, i když partner má 2 děti z předchozího manželství a spermio v pohodě?

elana
17. led 2012

@dashi tak tam je asi jediná indikace ten prostý fakt, že se chystáte na IVF a genetika by vyšetřena být měla. Jinak ale tam problém asi nebude 😉 (což je vlastně dobře, žejo)

dashi
17. led 2012

@elana dík za názor 😉 Jo určitě k p. Čutkovi zajdem, on teda působí trochu roztěkaně, ale odborník to teda je 😉 Ať to máme aktuální. Koukala jsem, že už není na Jihu, ale má sokromou ordinaci na Novohradský, no jo dá se říct, že broblémy s otěhotněním začínají určitým odborníkům sypat. 🙂

elana
17. led 2012

@dashi jojo, tam je to velký, není to ordinace, ale samotný to centrum má svůj dům. A tak oni nedělají jen karyotypy před IVF, hlavně je živí prenatální diagnostika a, málo platný, má nejlepší ultrazvuky v kraji a tak i plno pacientek.

pigy
autor
17. led 2012

@dashi tak těšila jsem se moc, ale co nadělám. Nebudu vědomě riskovat neúspěch, nebo poškození miminka. To mi za to nestojí. Jen jsem teď v takovém začarovaném kruhu. Jsem bez práce a jak chodím pořád po doktorech, tak mě nikdo nezaměstná. Tak teď mě má na starosti manžel, penízků moc není, ale musíme to nějak zvládnout. 😒

pigy
autor
17. led 2012

@irinka tak do konce týdne snad bude vše ok a o zádech nebudeš věděť. Tu zkoušku uděláš, držím palce 😉

irinka
17. led 2012

@dashi Jsem psala holkám na adopci - jestli to třebas není proto, abysme mimíse nerušli, když budeme sexovat, tak jsem říkala, že si kdyžtak vemu raubík 😀
@pigy Doufám že jo, ted jsme byli na krátký prochajdě s manžou a zase ležím, mám pocit, že já musím mít pořád něco extra fakt 😒