Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
30. zář 2011

Přeji hezký vejkend všem 😀

also
30. zář 2011

Zdravim... 🙂 taky přeji pěkný víkend...má být zase krásně.... 😅 bude se grilovat... 😎

lenkacar
1. říj 2011

já si taky užívám pod dekou je mi naprd ,mangel na mě hodil nějakej hnus a to ho obcházim obloukem ..ted odjel na chatu tak tu budu mít klid ..ne že bych ho jako s nim neměla ,ale znáte to ..

lenkacar
1. říj 2011

taky vám přeji slunečný vejkend a grilovačky a opalovačky

jara
1. říj 2011
jara
1. říj 2011

@lenkacar ahoj Leni, vy přecházíte do Pronatalu v C.B. z Artu? Pamatuješ na mě?

lenkacar
1. říj 2011

ahojky ,zatim nepřecházíme ,vyřizujeme si další vyšetření ,ono je to tam složitější ,ale hledala jsem tady info a nějak jsem se tu sekla ..momentálně pronatal je dobrý na nativy ..jasně že si tě pamatuju a coty jak jsi na tom?

lenkacar
1. říj 2011

znám holku co každý pokus šla jinam a doted těhu neni ,nevim jestli to je úplně tím ,ale spíš v tom vidim tu náhodu .někomu se povede hnedka ,někomu to trvá ..já potřebuju uplatnit ještě 1 pokus na VZP a do prahy se mi jezdit nechce ,kdyby to jelo v budějcích ,pronatal na pojištovnu i bych tam šla ..ale risknu to ..jednou se už povedlo ,ale revize no ..v těch čestvých u sebe vidim větší šanci ,mrazajdy se mi nechytají ..

jara
1. říj 2011

@lenkacar já mám teď po prvním nezdařeném KETu v Artu a rozhodli jsme se s manželem, že přejdeme do Podolí...těším se hlavně na změnu a tak nějak jim i více věřím...prý je Podolí vyhlášené. Mno, a ještě jsem začla přemýšlet nad lázněma..včera mi je Dr. doporučil.

lenkacar
1. říj 2011

@jara aha ..no někomu změna prospěje ..spíš jde taky hodně o psychiku jak se cítíš .. 😎 já každopádně vyřizuju nové imuno vyšetření jinde než v podolí a manža se nechá proklepnout u androloga a potom teprve se pustíme do posledního pokusu .

lenkacar
1. říj 2011

tak dej vědět jak jsi tam spokojená ..

jara
1. říj 2011

@lenkacar určo napíšu...jestli se můžu zeptat, proč jdete jinam na imuno vyšetření?? Neuvažuješ taky nad lázněma??

lenkacar
1. říj 2011

dostala jsem tip na jinou imunoložku na karláku a dělá to jinak . a to je pro mě šance ..jaro já už nemám čas ,věk mě tlačí ..

jara
1. říj 2011

@lenkacar a vám zjistili protilátky? Mně taky...ale prý to má skoro každý - mi řekl můj gyndař. Hele, mě přijde divný, že po nás v Artu nechtěli kontrolní imuno testy..

lenkacar
1. říj 2011

po mě nikdy nikdo nechtěl ,to je moje iniciativa jaru ..mudra z karláku mi napslaa at přijedu i z výsledkama z podolí a že to není vůbec dobré a šance na těhu minimální s tim co jsem jí mailem poslala z podolí ..od té doby může být vše jinak ,ale chci se nechat zkontrolovat ..

lenkacar
1. říj 2011

mám alergii na sperma i trofoblast ,ted se léčím prednisonem a nesexem 😀

pigy
autor
1. říj 2011

@lenkacar Leni, kdy jdeš konečně k tomu kartáři? zajímá mě, jakou máš předpověď 🙂

jara
1. říj 2011

@lenkacar a jak dlouho už užíváš prednison?

lenkacar
1. říj 2011

@pigy hele normálně se na mě vybodnul a já mu nechci znova písat

lenkacar
1. říj 2011

@jara já ho hlavně užívam přerušovaně jak to nevyjde vysadim a nasadila jsem ho na konci srpna a do konce roku to musíme skoulet ,ale uvidim ještě co na to mudra na tom karláku

pigy
autor
1. říj 2011

@lenkacar aha, tak to mě mrzí, ale možná dobře pro tebe 😉

lenkacar
1. říj 2011

nevim taky se to bojim pokoušet ..třeba se ještě ozve ..ale nechci bejt chtivá

pigy
autor
1. říj 2011

já nám holky věřím, teď to určo výjde 😉 dnes jsem konečně dostala mrchu, tak v pondělí volám do pronatalu a už se začne něco dít 🙂

lenkacar
1. říj 2011

a začneš něco zobat?

pigy
autor
1. říj 2011

no to právě uvidím, ale nejdřív se rozhodne, jestli jdu na laparku, ale prášky budu zobat určitě, pak všechno napíšu 🙂

lenkacar
3. říj 2011

hele včera večer písnul kartář ..v pátek ve 14hod. jdu tam ..tak uvidíme ..

pigy
autor
3. říj 2011

@lenkacar 😅 hurááááááá, kónečně, tak pak se nezapomeň pochlubit, jak jsi dopadla. Já jdu zítra na krev a příští pátek na ultrazvuk, to se už rozhodne, co a jak 🙂

also
3. říj 2011

@pigy Agoj...tak přeju samé pozitivní zprávy... 😉
@lenkacar u kartáře také... 🙂

pigy
autor
4. říj 2011

@also díky, dnes jsem šla na krev a manžel na spermiogram, příští pátek se uvidí 🙂

lenkacar
4. říj 2011

no doufám ,že si na to čarování tentokrát veme aspon tepláky