Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
11. zář 2011

@lenkacar no mě taky vadí v artu přístup, proto ta změna. Jsem ráda, že už tady v Budějkách je i další car 🙂

lenkacar
11. zář 2011

můj mangel jenom řiká ,jestli když to začíná ,aby měli zkušenosti..tak to snad musí ne? nemůže to dělat nějakej popelář .. 😝

pigy
autor
11. zář 2011

@lenkacar on to dělá dr. Mayer, dřív byl na senovážném nám., na výkony se ale muselo jezdit do Prahy. On dřív taky pracoval v artu a před tím v Praze. Má určitě zkušenosti a není to začátečník, už to mám zjištěné 😀

pigy
autor
11. zář 2011

@lenkacar a taky jde o to, že jako začínající centrum nemají takový fofr, tudiž si myslím, že se ti budou určitě maximálně věnovat a za další, budou chtít mít dobré reference, jako začínající ústav, tak si myslím, že od nich to bude 100% péče. To je můj názor 🙂

pigy
autor
11. zář 2011

holky, zjistila jsem, že už jedno fórum pronatal čb existuje, je možné, že nás tady zruší, pak teda založíme ty nespokojené arťačky 😀

lenkacar
12. zář 2011

@pigy ok kdyby něco hrozilo já sem už moc nechodim ,ted kvůli tobě tak mi písni do IP 😉 přestala jsem chodit do artovský diskuze a potom se rozpadla ,ale to už asi víte ..jsem si postěžovala a už to jelo ..přestěhovalo se to na emimino

pigy
autor
12. zář 2011

@lenkacar ok, kdyby něco, písnu ti, jak to tam funguje a napíšu vše potřebné 😉

lenkacar
12. zář 2011

@pigy díky ,těším se .

pigy
autor
13. zář 2011

@lenkacar tak v pátek podám hlášení 😀

pigy
autor
14. zář 2011

@lenkacar tak jsem si dnes byla v artu pro výpis z dokumentace, je to jenom jeden kus papíru, kde je popsaná dosavadní léčba, včetně vyšetření, léků a neúspěšných postupů. Ta bába tam dnes nebyla 🙂

lenkacar
14. zář 2011

@pigy a říkali něco ?platila jsi něco?to se máš ,že to máš za sebou ..

pigy
autor
14. zář 2011

@lenkacar neplatila jsem nic a nic neříkali, ale měli tam velký stoch těch výpisů, když mě hledala, tak je asi víc ženských, co přechází. No jsem zvědavá na pátek, už se mi to blíží 🙂

lenkacar
15. zář 2011

pigýsku jsi nervozní? těšíš se?

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar tak jsem zpět a jsem tak naštvaná na art, že nemám slov. Byla jsem v tom novém pronatalu a úplně mě ohromil přístup. Teď už vím, že art je jen továrna na prachy. Já jsem už samoplátce a překvapilo mě, jak si semnou doktor povídal. Nikam nespěchal, vše mi vysvětlil a na ultrazvuku zjistil možnou příčinu neúspěchu. Ještě to není stoprocentní, jdu na daLŠÍ, tak uvidíme. Jen mě překvapilo, že tady doktor se snaží léčit, najít příčinu neůspěchů, v artu by mi už dal léky a injekce na další stimulku. No a pak co ti budu povídat, podle toho, jak jsme si povídali, doktor kroutil očima a několikrát řekl, že tohle se nedělá, tohle mělo být tak a tak a taky se divil, že jsem nebrala tyhle léky atd. Prostě se nestačil divit, že to v tom artu dělali věci tak a tak. Víš, co doktor zjistil, teda ještě to není stoprocentní. Prý mám zvětšené vejcovody.Pokud se ukáže, že je to trvalé, tak je to příčina toho, že jsem nikdy neotěhotněla, protože v nich je nějaká tekutina, která embrijka zabíjí. Tak že jdu za tři týdny na utz a pak pravděpodobně na laparku a hysteroskopii. Vše mi budou dělat tady v caru.
Jinak řečeno, pokuď se to potvrdí, tak já klidně mohla chodit do artu a platit jim za nic 😠
Mám vážně radost, že se konečně něco začne dít a že snad už budu vědět, jak na tom jsem. Prostě po dnešku tomu caru a doktorovi stoprocentně věřím. 🙂

lenkacar
16. zář 2011

hm síla ..o té tekutině ve vejcovodech jsem už slyšela ,že třeba po mimoděložním je třeba je odstranit,právě kvůli tomuhle ..no a napsla mi jedna holka že to mayera vyhodili už ze 3carů ,že s ním byli nespokojený ,z artu ,z varů a z iscare .. 😕 hlavní je přístup doktora ,to je jasné,ty si budeš platit celé ivfko?na každého zabírá něco jiného a je třeba zkusit i jiné věci a ne furt dokola stimulace a prd..je to hodně o penězích ,to souhlasim

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar já si už bohužel musím hradit vše, jsem samoplátce. O tom Mayerovi jsem já zase slyšela, že od něj něchodí netěhotný ženský, že má velký úspěch. No uvidíme, každopádně dnes jsem zažila jiný přístup a mám pocit, že se snaží najít příčinu a pak jednat, kdež to v artu, nejdřív jednaj a probléme nehledají. Uvidíme, ale tomu doktorovi věřím...

lenkacar
16. zář 2011

@pigy to je moc dobře ,povim to doma ..udělala jsi mi radost ..to je fuk ,co se říká ,se toho říká o každém..

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar tak uvidíš, já se sama rozhodla, taky jsem slyšela toho spoustu, ale dnešek mě opravdu přesvědčil, opravdu dnes víc vnímám naději na to, že se najde příčina, aby se mohlo v klidu jít do IVF a já měla vnitří klid, že bude, nebo že může být úspěšné 🙂 za tři týdny tam jdu zas, tak pak podám hlášení 🙂

pigy
autor
16. zář 2011

@pigy ty máš ještě hrazené IVF ? kdy chceš do toho jít znovu?

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar ty máš ještě hrazené IVF ? kdy chceš do toho jít znovu?

pigy
autor
16. zář 2011

už blbnu, píšu sama sobě 😀

lenkacar
16. zář 2011

mám ještě poslední ivfko,musela jsem kvůli věku už změnit od října pojištovnu na všeobecnou ,v pondělí jedem do artu ,protože mi došel prednison a hodíme pokec ,pokud nehodí nějakej jinej postup ,odcházíme. a kdy? no listopad si představuju

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar tak ti držím palce,ať se ti to taky konečně povede. Já už taky nejsem nejmladší a s věkem se šance zmenšuje. Řekla jsem si, že to zkusím naposled, jestli se to nepovede, tak se s tím budu muset nějak smířit, ale je to těžké...

lenkacar
16. zář 2011

já už jsem konec řekla posledně a stejně mi to nedalo ..podvakrát jsem měla OHSS a byl to hnus a bolesti a kety mi nevyšly ,13embryí v čoudu ..a zbytek asi v hajzlu spláchnutej ..listopad si představuju už stimulaci.Objednala jsem se i ke kartářovi

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar a k jakému kartářovi? já jsem dřív taky chodila, ale už to radši nechci vědět. Vždy mi bylo řečeno, že to výjde, že budu mít dítě a prd a bobek ☹ no naposled jsem byla v dubnu tady v Budějkách u Krepsové a ta mi řekla, že mám mít už narozené dítě příští rok. Tak uvidíme, ale už se na to moc neupínám

pigy
autor
16. zář 2011

jdu pařit 😀 tak přeji hezký pátek 🙂

lenkacar
16. zář 2011

jen si holka užij pařbu ,za chvíli ti sklapne a budeš tahat těhu pupík..moc bych ti to přála .no u mě se kartář taky trefil ,s revizí bohužel..trochu se bojim ,aby mi neřekl zase něco ošklivého .

pigy
autor
16. zář 2011

@lenkacar jsem doma 😀 kdy tam jdeš a ke komu? pak prosím podej info, jsem zvědavá 🙂

lenkacar
17. zář 2011

@pigy čus no napsal že mě vezme ,ale musíme dát dohromady datum a čas ,mám vycházky ..no trochu se bojim..aby mě neřekl ,,jo zase tam bude revize ,,tak to bych do toho šla fakt jako natěšená moc 🙄 včera jsem si večer psla z jednou dlouholetou artačkou co už přešla do iscare a taky je pro přestup a děkuje za info o budějkách ..no zatim se jim ani v iscare nepovedlo ,ale přístup prej parádní a neúspěch ten doky snad prožívá víc než ona ,i to kolikrát pomůže ,že nejsi lhostejná ..

pigy
autor
17. zář 2011

@lenkacar tak jsem zvědavá, co ti řekne, snad jen pozitivní věci🙂 ty jsi na neschopence? já ujž jsem se zařekla, ke kartářce nepůjdu, nechci se pak nějak zbytečně stresovat, nebo dělat si nějaký naděje. Prostě to nechávám tak 🙂