Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

lenkacar
17. zář 2011

jo jsem na neschopence ,protože mě bolí záda ..chci se dát do cajku před pokusem

lenkacar
17. zář 2011

kde jsi byla na imunu? ted mi psla jedna holčina ,že šla jinam než do podolí a že jí zjistili mnohem víc a nějakou poruchu srážlivosti ..to by se z toho jeden posral co vše se v tom těle může po... 😔 a mimino nepůjde,asi bych potřebovala celá do správky

pigy
autor
17. zář 2011

@lenkacar já byla na imuno v Praze Podolí. A to jako ta holka byla na imuni 2x? mě teda nic nenašli, což mě naštvalo, doufala jsem, že najdou příčinu, aby mohli léčit. Teď si zase říkám a doufám, že v novém caru něco najdou, aby věděli jak na to.

pigy
autor
17. zář 2011

@lenkacar tak to máš fajn, že jsi doma, můžeš se dát do cajku. Já to mám trochu na prd, jsem bez práce a do práce zatím nechci, protože budu chodit teď po doktorech. Na druhou stranu co pak, jestli by se to povedlo, tak nemám národ na nemocenskou. Uvidím, co mi příště řeknou, co semnou plánují, pak to budu muset asi taky řešit

pigy
autor
17. zář 2011

@lenkacar byla jsi na laparce?

lenkacar
17. zář 2011

@pigy jen se neboj do týdne jsem taky bez práce .. 😝 na laparce jsem nebyla ,nemám ale vejcovody takže ...ale třeba hysterku taky nemám hotovou a tu imunitu mě našli no ..bud ráda že jsi cajk

pigy
autor
17. zář 2011

@lenkacar no je to možná divný semnou, ale nějak tu práci neřeším a neprožívám to 😀 zatím v cajku jsem, uvidíme, na co příjdou. Je mi je nepříjemný, že až dostanu mrchu, tak druhý až pátý den mám jít na ultrazvuk 😒

lenkacar
18. zář 2011

mě pro změnu propustí ve zkušebce kvůli zádům ,tak to máš fuk jestli jsi doma ted a nebo za chvíli,psychina je důležitá ..od tý doby co zkoušíme IVF tak mám problém z prací,buď mi vyšlo oboje najednou a nebo nevydejchali moje odchody..Já to ted taky nebudu hrotit ,chci to ještě zkusit a potom koukat po práci.Tuhle mrší kontrolu někde dělají ,ale v artu asi ne ,nebo hned na začátku?Něco mi to říká ..ale je to tak dávno ..nechci kecat.Zítra jedem do artu necham si napsat ten prednison a necham si okopírovat výsledky z podolí,z imuna a dáme s manžou vážnou řeč ..

pigy
autor
18. zář 2011

@lenkacar tak já jsem po pracovní stránce na tom úplně stejně jako ty, věčné problémy s odchodem k lékaři atd... ale co se dá dělat, dítě může mít jen v určitém období života, práci můžeš mít furt. No mě tu mrší kontrolu budou dělat kvůli vejcovodům a pak se hned uvidí, kdy jdu na laparku. Jsem na tebe zvědavá, jak ti to zítra dopadne. Dej pak vědět 🙂

lenkacar
18. zář 2011

a jak to máš ,jsi na pracáku? a nebo už zadara? já budu zadara,to mě děsně těší 😝

pigy
autor
18. zář 2011

@lenkacar jsem na pracáku, jak to, že budeš zadara? jak to vlastně pak je, když nemáš nárok na podporu, to si musíš sama hradit i zdrávku a sociálku?

elana
18. zář 2011

holky, Mayera odnikud nevyhodili...z Artu odešel proto, že s nima nesouhlasil, z Iscaru proto, že mu Pronatal nabídl místo šéflékaře v Karlových Varech v Pronatalu Spa (to by byl blbej, aby nešel 😅) a odtud odešel do ČB, protože si šéfuje Pronatalu "doma" 😉 Už jsem to psala do té vedlejší diskuze, já osobně ho jako lékaře-člověka ráda nemám, ale nepochybuju, že coby lékař-lékař je tam na svém místě. A tak Vám moc přeju, ať se taky brzo dočkáte, Mayer Nemayer.

pigy
autor
18. zář 2011

@elana ahojky, já slyšela úplně to samé, co tady píšeš, prý nesouhlasil s tím, jak to tam vedli. Jinak viděla jsem ho jenom jednou, jsem zatím spokojená a příjde mi jako chytrý a rozumný doktor, který přemýšlí, co dělá 🙂

lenkacar
18. zář 2011

..a mě je to celkem fuk co se o něm říká ,ale hlavně ,aby měl přístup k lidem ,už tak jsem zralá na psychiatra ,ještě v car ,aby mě dodávali ,to už nezvládam..

haaninaa
18. zář 2011

Ahojky holky, Mayer odešel jak z Iscare, tak z Artu sám. V Iscare začínal úplně od začátky, v té době se to v ČR teprve zavádělo, a stávalo se, že ženský žádné embrijka nebo spermijky do bříška nedostali, jen to zaplatili. V Artu když byl se Špičkou, tak to nějak šlo, ale pak se rozkamarádili také, takže asi začali praktikovat stejné metody. Popravdě, když jsem prvně přišla do Artu a viděla paní majitelovou, tak jsem myslela, že mě trefí. Namyšlená fiflena, sestra znuděná, Dr.Michálek chladný jak kus ledu. Manžel Mayera zná, a sám se Mayer divil, co s námi v Artu dělali.... Jo a holky, víte, že narkóza, kterou si v Artu nechávají zaplatit, je hrazená pojišťovnou? Takže za každou narkózu v Artu jim jde 1000 Kč do kapsy... Takže až budu mít cestu do ČB, tak se v Artu budou dít věci.... 😀 😀

lenkacar
18. zář 2011

čus hani a jak jsi na tom? kde jsi skončila? já se tam chci jít zítra domluvit ..a do artu si dojdu okopírovat papíry z imuna ,dokud ještě nic netuší ..

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - ahoj Leni, já jsem v Plzni, v Natalu, ale také už to není, co to bývávalo.... Podali jsme žádost o adopci, a jelikož se manžel doslechl, že je opět Mayer v ČB, tak se mě snaží přemluvit k dalšímu postupu... Já si myslím, že si v Artu moc dobře uvědomili, co pro ně další centrum znamená a že o spoustu lidí přijdou....

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - moc ti budu držet palečky při třetím IVF, ... Já to mám teď s prací taky hrozný, končí nám firma, a co s námi...

lenkacar
18. zář 2011

no nevim jestli si to uvědomili ,páč říkala barča od nás z artácký diskuze ,že v pátek byl jak vosina .. 😝 spíš možná pani ředitelová špatně spinká 😎

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - copak paní ředitelová, ta je fakt jedlá... Mě na ní vždycky fascinovalo, jak jedna u toho počítače...

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - Barča, Barabášek? Jak je vlastně na tom ona?

lenkacar
18. zář 2011

jojo bar ,zatim má vše v oukeji vypadá to na idiopatickou neplodnost ,už má taky poslední pokus ..jsme se tam z barčou nějak sekly .. 🙄

lenkacar
18. zář 2011

jsi změnila nick?

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - dokud jsme bydleli v Budějkách, tak jiné řešení než Art nebylo, ale od té doby, co jsme v Plzni, jsme se rozhodovali mezi Natalem a Karlovy Vary, jenže jsme si nebyli jisti, jestli je to fakt ten mayer, takže jsme skončili v Natu. Teď už vlastně běží adopce, sociálka už u nás byla, psychotesty, také máme za sebou, tak budeme čekat až se ozvou, kdy nám dají mimíska.... 😀

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - ne ne, co je nick kamarádky, jsem jí zapomněla odhlásit, ... byla tu u mě na PC, doma jí nefunguje net... tak píšu teď z toho..

hello_kyttinka
18. zář 2011

@lenkacar - co to je idiopatická neplodnost?

lenkacar
18. zář 2011

to znamená že je v pořádku ,ale nikdo neví proč ...možná elana by to uměla líp vysvětlit ,já to takhle pochopila ,neznámá příčina ..aha já myslela ,že jsi ted za kytku ..

haaninaa
18. zář 2011

@lenkacar - tak už jsem to já.... Lucka je moje kamarádka ze školy, byla tu na víkendu, čeká jí IVF, tak zjištovala co a jak. Aha, je to stejně divný, co už dneska všechn dr. dokážou a neví proč to nejde..

haaninaa
18. zář 2011

@lenkacar - musím končit, jdu se psem ven, tak zase někdy, ju? P ap a

lenkacar
18. zář 2011

jo to si asi ženský ještě počkaj pár let ,až se zjistí o neplodnosti více ..jsme vlastně takové průkopnice ,metoda pokus ,omyl..statistické údaje ..takový laboratorní myšky .. 😎 ale zaplatpánbůh zato ..