Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar a ty chceš teda na další pokus, nebo na nativ? na nativu jsem nikdy nebyla, ani mi ho nikdy nenabídli

lenkacar
19. zář 2011

oni nativ v artu nedělají ,proto ti ho nenabídli ..uvidíme jak se rozhodneme

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar tak jsem na tebe zvědavá 🙂

lenkacar
19. zář 2011

proběhla konzultace v artu ,do ničeho nás nenutili máme se rozhodnout sami ,okopčili mi papíry z imuna a napsali prednison ,mangel má ted zdravotní problémy a bude se to řešit ,takže stejně nic nepadá do úvahy ..ale popovídali jsem a probrali kartu od A po Z,takže tak u nás

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar aha, tak že teď se budete rozhodovat co a jak dál?hlavně tedy kdy asi...

lenkacar
19. zář 2011

no manžel má problém z varletem takže se musí vyšetřit a popřípadě zahájit léčba ..

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar jo tak 😒 kruci, taky to máš na dlouhé lokty koukám. A už jsi teda objednaná ke kartáři?

lenkacar
19. zář 2011

ještě se zmeteg neozval 🙄

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar kdo? ten kartář?

lenkacar
19. zář 2011

jo ten kartář.. 😨

pigy
autor
19. zář 2011

@lenkacar jo ten 😀 snad se ozve a když ne, tak to asi nemáš vědět, co tě čeká...

valiik
21. zář 2011

Ahoj holky,omlouvám se,že napíšu do vaší diskuse,jelikož sem nepatřím.Ale musím reagovat.Nalakované nehty,make up a slušné oblečení k tomuto století patří,takže pokud chce někdo nazývat paní na recepci v Artu naftalínovou baletkou měl by ze sebou něco dělat!!!Předpokládám,že tak,jak vypadá ona v padesáti nevypadáte vy ve 30(viz foto mirabela 😉 ).Někdo se zasekne v 90tým roce a někdo jde s dobou,tak to takhle nekomentuj.Promiň,ale řešit takovou hloupost u kliniky,která se ti snažila pomoci k mímu??Že ti to není trochu trapný a to chceš vychovávy dítě?!Pokud je někdo nespokojen má právo si vybrat,ale je nemorální házet takovou špínu,vždyť odradíte holčiny,které se tam chystají,tak alespoň jim dopřejte mímouše 😠 Problém není vždy v lékaři,ale stále je velkou součástí příroda.......buď to tělo přijme nebo se pere,tak to prostě je!!!V Artu jsem byla na IVF a povedlo se.Mam okolo sebe 9 holčin a jen jedné se nedaří.Výsledky mluví za vše.Nevidim nic špatného zkusit jinou kliniku a vidět novou naději,jen se vyhnout těm silným slovům o Artu.Pomohli mi a když jsem to četla,tak mě to vážne naštvalo,protože se mi věnovali a jsou hrozně fajn 🙂 Hodně štěstí ve snažilkování

pigy
autor
21. zář 2011

@valiik co k tomu dodat, snad jen to, že tady opravdu nejde o nalakované nehty a o oblečení a o to, jak kdo vypadá. Nemáš právo nikoho soudit. Stejně tak má každý právo vyjádřit svůj názor...víc k tomu nemám co dodat

valiik
21. zář 2011

@pigy Souhlasim ani se nijak reagovat nedá!Ať si každý udělá svůj názor. 😉

also
21. zář 2011

Ahoj...tak jsem hledala ceník Pronatalu v ČB a objevili Jste se mi Vy...což také naní na škodu... 😉
Já jsem také momentálně v Pronatalu a jelikož jsem Vás pročetla,tak mám aspoň nějaké bližší info...
jen by mě zajímal ten ceník...jak to vypadá budem potřebovat dárcovské vájo a zajímalo by mě kolik vlastně stojí,protože v cenníku Pronatalu je 5.000,- pro dárkyni,ale já slyšela,že dárcovské v. je za 80.000,- 😲
tak by mě to docela zajímalo...¨
joo a mmch také jsem začínala v Artu a nemám nejlepší vzpomínky... 😠

pigy
autor
21. zář 2011

@also ahojky, ten ceník nemám, ale když napíšeš do Pronatalu, nebo si tam zavoláš, tak ti ho dají. Já slyšela, že je stejný, jako pronatal Praha, tak nevím 😉

len089
21. zář 2011

@also Ahoj já chodim do Motola tam stojí -darované oocyty(to jsou asi vája) 22000, darovaná embria 5000.
To je jenom pro srovnání myslim že to stojí všude asi tak stejně.

Chodila jsem do ARTU a v Motole to je o něco levnější.

also
21. zář 2011

@pigy no na ceník jsem se dívala a tam bylo,že dárkyni 5.000,- což mi přišlo málo... 😲
Ale asi už je to levnější,než dřív,protože prý dárkyně jsou a jak jsem slyšela,tak některé si s tím přivydělávají... 😉

pigy
autor
21. zář 2011

@also aha, tak s tím ja právě nemám zkušenosti a doufám, že to jednou nebudu muset řešit 😉

also
21. zář 2011

@len089 jojo oocyty jsou vajíčka...odborně řečeno... 🙂
tak 22.000,- už není tak hrozné.... 🙂

pigy
autor
21. zář 2011

@also to je celková částka za vše, nebo jen za ty vajíčka?

also
21. zář 2011

@pigy no já už to řeším...snaha 8let a výsledek 0 ☹ ,tak řeším jestli jít ještě do jednoho pokusu a nebo radši rovnou darovaná... 😕

pigy
autor
21. zář 2011

@also tak to mi je líto, to je dlouho. Jak dlouho jsi v caru? jinak já jsem na tom stejně, snažíme se deset let 😒

also
21. zář 2011

@pigy je tam psáno 5.000,- dárkyni
ale určitě se platí ještě stimulace,to právě nevim jestli se to bere na pojišťovnu u ní nebu hradí příjemce... 😒

pigy
autor
21. zář 2011

@also ty jo, to jsou pálky... ale co jiného nám zbývá 😒

also
21. zář 2011

@pigy Ty jo 10let...tak to už by konečně se mělo povést ne??!! 😉

Já byla od r.2005 v Artu celkem 3 roky.. nějaké biochemiky a jedno t. zamlklé..pak 2 roky pauza a pak Gennet,tam 4,IVF-nic,pak 2krát nativ-nic,letos v červnu další nativ a zas prd,no zase biochemika.. ☹ .tak teď zkouším Pronatal,je to pro nás blíž... 😉 .

pigy
autor
21. zář 2011

@also no já byla v artu taky tři roky, samé neúspěchy, pár biochemických...jinak nic, měla jsem tam jít teď na další pokus, ale místo toho jsem šla do Pronatalu a tam hned při první návštěvě mudr řekl, že asi zná příčinu neúspěchu a půjdu na laparku. Jsem ráda, že jsem tam šla, v artu bych byla v dalším cyklu, který bych platila a stejně by nebyl žádný úspěch. No a jinak, já ten Pronatal mám za rohem, koukám na něj z balkónu 😀 tak nám držím palce, ať se nám tam zadaří 🙂

also
21. zář 2011

@pigy Tak to se nemusíš ani přezouvat.... 😅 a převlíkat...vyběhneš jen tak od plotny.... 😉

Tak aspoň,že zjistili příčinu 🙂 ...mě taky Art dost zklamal... 😠

pigy
autor
21. zář 2011

@also no to je fakt, můžu rovnou v pyžamu 😀 věřím, že tam budeme mít úspěch, tak hlavu vzhůru 🙂 kdy tam jdeš? já tak za 14 dnů

also
21. zář 2011

@pigy já tam byla včera,tak za měsíc, mám rozepsanou stimulaci na minimálku.... 😉