Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
21. zář 2011

@also aha a ty jsi už samoplátce, nebo né? JInak asi pojedeš na výkony do Prahy nebo do KV ?

also
21. zář 2011

@pigy no samoplátce jsem,ale nikam jezdit nechci...to radši zůstanu v Gennetu... 🙂
Tam mám aspoň "slevu".... 😝

pigy
autor
22. zář 2011

@also no já jsem už taky samoplátce a vše mi budou dělat v pronatalu

also
22. zář 2011

@pigy Ahoj...no já když už tak všechno v ČB někam dojíždět se mi moc nechce... 😖

A jak jsi byla spokojená v ordinaci u dr...??
Mně teda docela vadilo,že tam s ním sedí sestra...to tam byla při první návštěvě...
A při druhé návštěvě tam seděla ta předchozí a pak přišla ještě jedna...to mi teda docela vadí...to teda v Artu nedělali a v Gennetu taky né.... 😠
Pak jsem si říkala,že tam měli přizvat ještě recepční a bylo by to komplet... 😀 😀 😀

pigy
autor
22. zář 2011

@also ahojky, já jsem teda spokojená, v té ordinaci teda byla sestra a navíc ještě nějaký jiný doktor, tak že tam byli celkem dva mudři, ale byla jsem ráda, protože na diagnóze se schodli a doplňovali se, což mě uklidnilo, že to není jenom takové plácání do větru, jako v artu. Ale tak já koukám na sebe a říkám si, ať je tam kdo chce, já tam nejsem kvůli nim, ale mám jasný cíl 😀

mirabela
22. zář 2011

@valiik Každý má názor vyjádřit svůj názor, stejně jako to děláš ty... Ty sis sem ani fotku nedala, ale jiné kritizuješ. Už k nám nechoď a neurážej, nestojíme tu o tebe.

mirabela
22. zář 2011

Ahoj holky, nemohla jsem si pomoct, ale přece se nenechám do sebe navážet...

Co se týče více doktorů při vyšetření, přijde mi to dobré. Poradí se spolu, prodiskutují svůj pohled na věc, léčbu... Já myslím, že super.

pigy
autor
22. zář 2011

@mirabela ahojky, já právě čekala, kdy ji to natřeš 🙂 jinak mám stejný názor jako ty, na ty doktory, poradí se spolu atd... Ty tam chodíš taky?

mirabela
22. zář 2011

@pigy Ahoj, nechodím, chodila jsem do Artu, ale chystám se do Unicy do Brna, je to na doporučení mého gyndr. Ale tuhle diskusi taky sleduji, přece jen jsem z Budějovic a každá informace o CARech je dobrá 🙂

pigy
autor
22. zář 2011

@mirabela jasně chápu🙂 to Brno jsem měla taky v záloze 🙂

also
22. zář 2011

@mirabela Ahoj...do Brna to je trochu z ruky,ne??!! 😲

mirabela
22. zář 2011

@also @pigy V Unice prý mají velké zkušenosti s léčením rozsáhlé endometriózy. Vím, že je to dost z ruky, ale třeba bych si to jednou vyčítala, že jsem to nezkusila. Podstoupili jsme lecos a já chci pro naše děti udělat maximum - proti tomu je Brno pořád ještě za rohem 🙂

mirabela
22. zář 2011

A kdyby to přece jen nevyšlo, tak časem můžu vyzkoušet i nový Pronatal v ČB 🙂 Ale moc se modlím, aby 3.IVF letos vyšlo a už jsem nikam nemusela... 😉

also
22. zář 2011

@mirabela Jo tak kvůli endom.to je taky pěkná sv..... 😠
tak to budu držet palce...aby to vyšlo a do Brna,už jsi nemusela.... 😉
Teď se podařilo otěh.kamarádce,co chodila do Gennetu,zkoušela 2,IVF první nevyšlo a má taky endom. cvičila Mojžíšku.... 🙂

pigy
autor
22. zář 2011

@mirabela to je jasný, každá musíme udělat vše co jde, podle svého svědomí. Já věřím, že se nám tady všem zadaří, ať jsme kde jsme. Držím nám palce 🙂

lenkacar
23. zář 2011

@mirabela taky jsem čekala na odvetu 😀

pigy
autor
23. zář 2011

dobré ránko snažilky 🙂

lenkacar
23. zář 2011

já se dneska snažim dělat koláče

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar jaký? ty jsi ale čiperjná nějak 😀

lenkacar
23. zář 2011

makový a tvarohový ,ale strašně mě to nebaví .. 😝

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar mňam, tak ty tvarohový bych si taky dala. No mě se dnes taky nic nechce dělat, ale budu se muset pustit do oběda, nebo muj mangel bude chudák hladovej 😀 no to mu přeci nemůžu udělat...

lenkacar
23. zář 2011

já ted musim ještě udělat br kaši a řízky prej si opeče obalený sám ,on ujede na chatu víš a vše si chce vzít sebou a tam bude sedět a debužírovat 😝

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar on jede na chajdu a tebe nechá doma? 😒

lenkacar
23. zář 2011

jojo páč já marodim s těma zádama víš ..

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar jo vlastně, já zapoměla. Tak si aspoň můžeš udělat chvilku pro sebe 😀 Jak to vypadá s těma koláčkama? určitě jsou móóóóc dobrý 🙂

lenkacar
23. zář 2011

hele jako dobrý jsou ,ale to jsou tvary ..no na trh bych s tim jít nemo´hla a manžel jako mě nepotěšil ,páč měl pindy že jsou šišatý,takže víš co příště ..nakakat 😠

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar 😀 ty jo, tak ať vypadaj jak chtěj, hlavně že jsou dobrý a to určitě jsou 🙂

lenkacar
23. zář 2011

si piš že jsou ..víš kolik jsem jich snědla ..

pigy
autor
23. zář 2011

@lenkacar kolik? povídej 😀

lenkacar
23. zář 2011

normální chrochro ..asi 8 😝 ,jenže zítra už to nebude wončo