Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

lenkacar
19. říj 2011

už jsem ho seřvala jak psa ,že tohle překračuje meze .. a snad teda bude klid ,včera jen 1 sms jak chce zůstat kamarád a masér a léčitel ,tak jsem mu řekla ,že dík ,že se možná v životě ještě potkáme ,ale v dohlednu určitě ne...leda náhodně..magor sexuchtivej ..pigísku tak to hezky zvládni ... 😵

also
19. říj 2011

@lenkacar A vypadá aspoň dobře,nebo je to plešataj dědek..??!! 😎

lenkacar
19. říj 2011

neni to tragédie ,ale delon to taky neni ..snad už dá pokoj ..sere na něj bílej tesák

also
21. říj 2011

😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. říj 2011

dal pokoj a pigy přijde z novou pipkou kdy?

also
21. říj 2011

Myslím,že by ji mohli pustit v So,neb v Ne...taky podle toho,jak jí bude.... 😉
Tak mě aspoň poinformuje,když mě to čeká taky.... 😨

lenkacar
22. říj 2011

no já jsem taky na ní zvědavá ..

pigy
autor
22. říj 2011

Ahojky holky, tak jsem konečne doma 🙂 ani nevíte, jak jsem ráda, že to mám za sebou a ahlavně, že jsejm tam šla. Měla jsem zbytečné obavy a strach z toho, ale není to taik hrozný. Tak co vám povím, nález mám ložiška endometriozy a taky tekutiny ve vejcovodech, to je ta toxická tekutina, která zabíjí embryjka..tak holky, myslím, že není co dodat, jen to, že jsem ráda, že jsem nešla opět do artu , to bych už jistě stimulovala a zaplatila zase za nic. Jsem fakt ráda, že jsem v pronatalu, ani nevíte jak 🙂 Mám tři dirky v břiše, ve čtvrtek jdu na vyndávání stehů. Holky já jsem tak ráda, že to neumím ani popsat...... 🙂
No a co vy tady, jsou nějaké změny?

lenkacar
22. říj 2011

pigísku paráda co dodat ..ted už jen toho mimíska ...

pigy
autor
23. říj 2011

@lenkacar tak snad se nám už všem tady zadaří 🙂 ty teď čekáš na výsledky, nebo je už máš?

also
23. říj 2011

Ahoj...tak hl.že to všechno dobře dopadlo a že teď znají důvod.... 😉
Mně právě laparku navrhli taky,měla bych jít příští měsíc...A jak Jsi byla spokojená s péčí??
Já uvažuji jestli si nepřiplatit,za nadstandart..?? Abych měla klid... 🙂

also
23. říj 2011

Tak jsem na Dámě založila diskusi...tak tady máte odkaz...http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23460
kdyba vás to tam nechtělo pustit,tak se budete muset zaregistrovat.... 😉

pigy
autor
23. říj 2011

@also byla jsem celkově spokojená. Taky jsem uvažovala o nadstandartu, ale nakonec jsem ráda, že jsem byla na normálním pokoji. Měla jsem prima spolubydlící a ten čas fakt utíkal. Dokonce jsem ani nečetla knížky, ktere jsem si vzala, prostě nebyl čas 😀 prostě byla legrace. Naopak holčina, která byla na nadstandartím pokoji, tak říkala, že si nemá s kým povídat, že ji to neutíká. Fakt jserm ráda, že jsem chytla prima partu. Tři ženský si už umí poradit 🙂 tak uvidíš, promysli jsi to 🙂

also
23. říj 2011

@pigy Tak dáíky za info...no jde o to na koho natrefíš??!! ☹
No říkala jsem si,že se na to zeptám,jestli bude volný,tak uvidíme... 😉
Já už si připravuju knížky a že si tam upletu šály....když už tam budu tvrdnout... 😒

also
23. říj 2011

@pigy... a co břicho bolí ,nebolí?? 😉

pigy
autor
23. říj 2011

@also no to je fakt, když natrefíš na blbky, tak je to neznesitelný.S břichem je to už lepší, ale cítit ho budu ještě dlouho. Byl problém i zakašlat, ale už se to každým dnem lepší. Fakt jsem čekala, že to bude horší.

pigy
autor
23. říj 2011

@also a ty jdeš na tu laparku kam, do Budějovic?

also
23. říj 2011

Néé taky do ČK...jen to máme trochu z ruky.... 😒

pigy
autor
23. říj 2011

@also tak to je super, to budeš mít jako já, doktor si tě tam ohlídá. Je fakt šikovný a hodný 🙂 kdy přesně jdeš?

lenkacar
23. říj 2011

no pigi hlavně že něco našli .. 😵 a ty ložiska endo odstranili?

lenkacar
23. říj 2011

výsledky nemám ,ale už jsem si o ně napsla tak počítam zítra max. úterý je pošle

pigy
autor
23. říj 2011

@lenkacar jj, udělali mi kyretáž , jsem jak za mlada 😀 tak jsem zvědavá na tebe, jestli ti něco na imuno našli

len089
23. říj 2011

@pigy Ahoj, co ti dělali stou tekutinou ve vejcovodech? to ti je vzali.

also
23. říj 2011

@pigy Půjdu někdy příští měsíc po ms... 🙂

lenkacar
23. říj 2011

Dobrý den, v příloze posílám zprávu s výsledky imunologických
vyšetření.
Neúspěchy IVF ET u Vás vskutku ovlivňuje porucha imunity. Podobně jako
v ÚPMD máte i nyní poruchu buněčné imunity s vysokou tvorbou působků,
které mohou vést k úmrtí embrya (a to jste několik týdnů před vyšetřením
začala užívat Prednison...). Navíc máte středně zvýšenou koncentraci
protilátek proti placentárnímu protisrážlivému faktoru. Tyto protilátky
mohou způsobovat časné potraty. Abychom mohli vyřknout diagnózu, musí
být protilátky prokázány nejméně 2x s odstupem min 6 týdnů, protože se
mohou vyskytovat i jen přechodně (např. při zánětech). Jelikož však u
Vás nemáme moc času, chovejme se tak, jako kdyby byla diagnóza jistá.
Navrhuji: navýšit Prednison na 10 mg/d, přidat Pentomer (lék který
ještě posílí imunomodulační efekt Prednisonu) a malou dávku Anopyrinu
(tímto lékem budeme preventivně mírně ředit krev ve vašich cévách). Se
začátkem IVF by se Anopyrin vysadil a začala byste píchat každý den tzv.
miniheparin (lék na ředění krve) - aplikuje se malou injekcí pod kůži
břicha.
Myslíte, že Vám příslušné léky bude ochoten napsat lékař v místě
bydliště, nebo gynekolog z ARTu? Já s tím samozřejmě problém nemám, ale
chápu, že to ke mně pro recepty máte daleko.
Nálezy Vašeho partnera jsou zcela v pořádku.
Hodně štěstí,

lenkacar
23. říj 2011

jsem z toho docela špatná protože 2měs. beru 5mg prednisonu ,od léta spolu nespíme a mám kortikoidy .. 😔 a tohle mi stejně vyjde ..kdybych tam nešla na imuno tak je ivf zase ztracené

pigy
autor
24. říj 2011

@len089 ahojhky, ano vzali, celkově mě vyčistili a odstranili vše, co tam nepatří🙂

pigy
autor
24. říj 2011

@lenkacar tak leni, to je teda počteníčko, ale aspoňh víš, jak teď na tom jste, což je dobže a mudři se můžou něčeho chytiti. Řekla bych, že jsme na tom zhruba stejně , tak snad budem mít tentokrát štěstí. Věřím tomu, že nám to výjde 😉

pigy
autor
24. říj 2011

@also tak to budeš mít taky za sebou, zrovna dnes jsem volala paní, která tam ještě zůstala a říkala, že přijali nějakou cigošku a ta že jim zdrhla, prostě se zbalila a utekla 😀

also
24. říj 2011

@pigy Tak to je dobrý.... 😀