Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
19. lis 2011

@irinka tak držím moc palce, ať se drží a ať se jim u mamky líbí 😉 kdy půjdeš na test, nebo jak jsi se s nima domluvila?

also
19. lis 2011

@pigy jo,už to mám za sebou,pustili mě včera... 😖

irinka
19. lis 2011

@pigy Děkuji za podporu, no slečna na recepci ve Varech byla nějaká mimo (jak se vyjádřil manža - zhulená) a nedala mi propouštěcí zprávu, tak v pondělí budu volat do ČB, ale stejně nevydržím a testzit budu dřív, kamarádka říká že klidně už 10 den je možný testit, mě to přijde brzo, tak nevím, jestli ten 12-13 🙂

pigy
autor
19. lis 2011

@also nekecej, to tě pustili už tak brzo? mě pouštěli v sobotu a tzo se to primáři ještě nelíbylo, že je to moc brzo. A jak jsi dopadla?

pigy
autor
19. lis 2011

@irinka tak kámoška má po IVF dvojčátka a testila desátý den a měla pěknou dálnici, ale to bylo těma dvěma. Když se chytne jenom jedno, tak čárka je znát tak 12.den. Tak se hlavně drž a já se těším, že ti budu gratulovat, tak mi prosím holka nepokaž radost 😀

irinka
19. lis 2011

@pigy No uvidím, asi to nechám na ten 12 den, pokud to vydržím, Jen nevím jak to bude s gratulkou, páč mě bolí břicho spíš jak na MS...nevim, jestli je to tím, jak prďolky včera zavedli, nebo fakt se blíží ta mrcha, já vím, je to brzo dělat závěry, ale jak člověk spíš odpočívá, sleduje každý pýchnutí...uvidíme jak to všechno bude...

pigy
autor
20. lis 2011

@irinka tak mě, když se to chytlo, tak jsem měla bolesti jak na mrchu a pak jsem začala lehce špi nit, já už byla smířená, že to nevyšlo, ale pak jsem měla pozitivní test. No bylo to úplně stejný i podruhý. Pocity jak před mrchou a špinění. Jen škoda, že se prďolky neudrželi a vzdali to ☹ tak se hlavně nestresuj a nemysli na to. Držím palce a hlavně nedělej žádný závěry 😉

pigy
autor
20. lis 2011

koukám, že tady někdo poupravil název diskuze a nejen tady

irinka
20. lis 2011

@pigy Ahoj, taky toho máš hodně za sebou, viď? Já už to i obulela, v pátek jsem byla i po transferu plná pozitivní energie, která se postupně nějak vytrácí, a i když se snažím se zaměstnat (čtení, vybírám dárky na netu, koukám na recepty na cukroví, chystám se na bakalářku) tak prostě to břicho mi dává znát, že ta mrcha asi přijde...uvidíme, no, pomalu se spíš smiřuju s neúspěchem...ale i zázraky se dějí 🙂

pigy
autor
20. lis 2011

@irinka já tě chápu, přesně tohle jsem prožívala i já, měla jsem taky stejné pocity, ale opravdu jsou to jenom klamné pocity a na závěry je moc brzo. Musíš věřit, že se to povede 😉

irinka
20. lis 2011

@pigy Děkuji moc za podporu 🙂 dneska přijede domu manža, tak to zase bude lepší, nebudu tady sama...

pigy
autor
20. lis 2011

@irinka ty jsi o víkendu sama? tak si udělejte hezký večer 🙂 teď jsem si vzpoměla. Já vždy po ET čtu červenou knihovnu. Hrozně mi to utíká, nemyslím na hlouposti a je mi fajn. No ale ty už si poradíš 😉

also
20. lis 2011

@pigy No zůstávat tam dýl bylo nad moje síly.... 😠 Ani mě moc nepřemlovali.... 😝
Dopadlo to vcelku dobře..... 😉

irinka
20. lis 2011

@pigy On manža dělá občas v Praze, no a jako na potvoru to vyšlo takhle. Zítra půjdu vybrat knihovnu a budu číst a číst. Jsem říkala, že by bylo fajn po transferu usnout a vzbudit se po těch 14 dnech 😀

pigy
autor
20. lis 2011

@also tak super🙂

pigy
autor
20. lis 2011

@irinka tak to si taky říkám, že by bylo fajn, vzbudit se až po dvou týdnech, ale co se dá dělat 😒 no já taky měla kámošku, se kterou jsme c hodily po městě a obchodech a na kávičku, uteklo nám to fakt rychle. Ona už má ale dvojčátka a já nic 😒

irinka
20. lis 2011

@pigy Já mám kolem sebe taky spoustu kamarádek, který děcka maj, takže je to takový, víš jaký, no takže asi tak, ale chceme si pořídit pejska 🙂

pigy
autor
21. lis 2011

@irinka tak to taky znám, o hodně kamarádek jsem přišla, je to jiný, ale to znáš: Jakýho pejska chcete? My máme yorkšírka 🙂

irinka
21. lis 2011

@pigy Ahojky, taky jsem dost kamarádek ztratila, ale na druhou stranu jsem našla ty opravdové kamarádky, kterým když řeknu, že nepřijedu se zatím na mimíse podívat, že se na to necítím, tak řeknou jasně v pohodě, a nějak to neřeší a chápou to, a i přes to napíšou jak se vede a tak 🙂 Taky chceme yorkšírka, máte kluka nebo holku? A s PP nebo bez?

pigy
autor
21. lis 2011

@irinka tak koukám, že jsme na tom podobně, né nadarmo se říká, že v nouzy poznáš přítele 😉
My máme kluka a bez papírů. Já nechtěla cvičenou opici, se kterou bych chodila po výstavách a navíc papírový yorkšírci se nedožijou tolik let, jako bez papírů a navíc papírový jsou náchylnější na nemoce. Já chtěla pejska do pohody i nepohody, tak máme príma lumpíka 😀

irinka
21. lis 2011

@pigy Jojo, taky mě napadlo tohle "pořekadlo" a je to pravda 🙂 Jéééé tak přesně tenhle názor máme s manžou taky, na co platit za papíry, když chceme mazlíka do nepohody a hlavně fajn člena rodiny 🙂 Mám vybraný jedny štěňátka v Jihlavě a pak v Budějovicích, ale musím počkat, až bude mít manža míň práce abysme tam pro něj zajeli a právě bych byla ráda, aby jsme byli doma oba ze začátku 🙂

pigy
autor
21. lis 2011

@irinka tak já jsem z Budějovic a pro našeho Kubíka jsme si jeli do Plzně. Příjdeš na jiné myšlenky, ten malý vás ze začátku pěkně zaměstná, hlavně ty loužičky 😀

irinka
21. lis 2011

@pigy Já jsem právě říkala, že ideálně okolí Jihlavy, Budějovic a nebo Praha, tam se tak nějak pohybujeme nejvíc 🙂 už se těším, až si prďolku dovezem domu 🙂 To věřím, že nás zaměstná, ale co máme parkety a lino, takže loužičky nevadí 🙂

pigy
autor
21. lis 2011

@irinka budete mít doma veselo 🙂 tak pak dej vědět 🙂 a už máte pro něj jméno?

irinka
21. lis 2011

@pigy To bude veselo, ale už se těším 🙂 Pro kluka asi Sam nebo Matýsek, pro holku Beky (Rebeka) a nebo Bela 🙂 spíš jsem zvědavá, jak se budou kámošit s naším křečounem 😀

pigy
autor
21. lis 2011

@irinka tak já chtěla taky Matýska, původně jsem si myslela, že budu mít dva pejsky. Tak jsem na tebe zvědavá, pak se nezapomeň pochlubit 😉

irinka
22. lis 2011

@pigy Já jsem ráda, že manža přistoupil alespoň na jednoho 🙂 ale určitě dám echo, až si ho dovezeme domu. Jinak jsem včera volala do ČB tak na kontrolu jedem až 12.12. páč by na UTZ v případě těhu nebylo nic vidět, ale prý kdybych byla nedočkavá, mám si dělat test, tak říkám, že nedočkavá budu určitě, pokud mě nepředběhne ta mrcha 😒 Jinak v případě potíží zavolat a přijet 🙂

pigy
autor
22. lis 2011

@irinka tak super, držím palce, určitě to výjde 😉 já čekám teď na mrchu a hned jdu na utz, to bude zážitek 😖

irinka
22. lis 2011

@pigy Já už jsem si na ty utz tak zvykla, že už bez nich nemůžu být 😀 ale u čeho jsem se pobavila bylo, když jsem v Pronatalu při stimulce měla u utz všechny tři dr a ještě sestru 😀 tomu jsem se teda smála ještě venku. Takže čekáš tu mrchu a stimulku začnete až další cyklus jo?

pigy
autor
22. lis 2011

@irinka tak to mi příjde taky k smíchu, jak tam na mě vždycky civí. Čekám na mrchu a utz mi budou dělat při ní, na to zvyklá teda nejsem, to mi ještě nikdy nedělali, tak to bude chuťovka 😀 no a chned vyfasuju protokol a od další mrchy stimuluju.