Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
2. led 2012

@lenkacar jasně že bude, jen to nesmíme vzdávat 😉

irinka
2. led 2012

@lenkacar Leni neboj, dobře bude, každá se uzlíčku štěstí dočká, jen ta cesta je trnitější, ale o to víc si prďolky budeme vážit a nebudeme brát mímo jako samozřejmost a nebudeme z něj mít módní doplněk jako některé ani nechci psát maminky...hlavu vzhůru, bude líp!!!
@pigy Já už tam taky volala, tak jdeme 12.1. v 10:20, manža teď odjíždí cca na týden pryč a já mám tu zkoušku, tak pojedem toho 12. pěkně v klídku 🙂 už se těším

pigy
autor
2. led 2012

@irinka tak ty tam jdeš dřív, než já 🙂 držím vám palečky, ať se daří a tobě ať ty zkoušky dobře dopadnou 😉

irinka
3. led 2012

@pigy Ty se chystáš kdy do Pronatalu? Já jsem teď sama doma, ale nějak se s tím nemůžu smířit, je mi smutno až moc ☹ vždycky jsem na to byla tak nějak připravená, ale tentokráte jsem to i obrečela, jsem až moc cíťa...

pigy
autor
3. led 2012

@irinka já jdu 16.ledna pro gonal a jdem podepsat papíry. Dnes jsem si vyběhala předoperační, tak si v pátek dojdu jen pro lejstra. Jsi sama doma? nevím, odkuď jsi, ale můžem dát klidně někde kafčo. Já jsem byla taky cíťa vždy, když jsem zjistila, že se to nepovedlo. Ono je dobrý se vybrečet a nedržet to v sobě. Neboj, bude dobře, už máme jaro.... 😀

irinka
3. led 2012

@pigy Já to mám do budějek cca 80 km, by bylo drahý kafčo 😀 ale i tak děkuji 🙂 byla jsem u našich, zítra jedu cvičit, tak ono to snad nějak uteče 🙂

pigy
autor
3. led 2012

@irinka tak to jo, to by bylo fakt drahý kafe 😀 ono nám to uteče, to je jasný 😉

pigy
autor
6. led 2012

tak holky, co je s váma? už rodíte bo co 😒

irinka
6. led 2012

Ahoj, já pořád někde lítám, doma by mě asi samotné hráblo 😀 ale už se těším na 12.1. až se dovíme co a jak 🙂 Jinak jsem dnes četla na netu o náhradní mamině, docela zajímavý, a cenově ještě víc ☹

pigy
autor
6. led 2012

@irinka tak to je dobře, že nesedíš doma s depkou 😀 já to budu asi mít o měsíc odložený, ale uvidím, co mi řeknou toho 16. Mám problémy s tou štítnicí a hladina hormónu není ideální, tak uvidím, ale už jsem z toho na nervy, furt něco a jenom se to oddaluje. Možná to tak asi má být, kdo ví 😒

irinka
7. led 2012

@pigy Jojo nějak mi ten týden utekl, ani nevím jak a v pondělí manža přijede 🙂 Zase možná lepší mít hormony v pořádku, než to mít rozházený. Ale chápu tě, taky nemám ráda nějaký čekání a odkládání, na druhou stranu si říkám že třebas měsíc v tý době čekání na mimíska neni tak dlouhá doba 🙂

pigy
autor
7. led 2012

@irinka no ja si taky říkám, že je lepší počkat, než něco uspěchat. Jen už jsem z toho všeho tak nějak unavená. Nedělám nic jiného, jen chodím po doktorech 😒 no uvidíme, jak dopadnu

irinka
7. led 2012

@pigy Já jsem dneska byla doma celý den, a normálně na mě padla tak nechutná depka, že to snad ani neni možný, jak píšeš, člověk je ze všeho unavejnej, pořád ten samý kolotoč, ale musíme to zmáknout, ten výsledek za to stojí 🙂

pigy
autor
7. led 2012

@irinka tak nevím, jestli dnes není něco ve vzduchu, ale já tu depku měla přesně jak ty, já normálně bulela ☹ ach jo, snad jednou budem šťastné a tohle bude jenom špatná vzpomínka 😒

irinka
7. led 2012

@pigy No tak to asi jo, já taky bulela jsk želva a hlavně pomalu ani nevím proč to na mě zase padlo...už aby byl manža doma

pigy
autor
8. led 2012

@irinka já taky nějak nezvládám samotu, no snad bude brzo líp 🙂

irinka
10. led 2012

@pigy Ahoj, tak maža přijel v neděli a dneska zase odjel do Prahy, no ale aspoň ty budějovice se blíží, tak ějaký pozitivum, jsem fakt zvědavá, co nám řeknou

pigy
autor
10. led 2012

@irinka no zrovna jsem včera večer na tebe myslela, že se ti to blíží... tak jsem taky zvědavá, jak dopadneš. Snad se nám to už začne hýbat k úspěchu 🙂

irinka
10. led 2012

@pigy Já doufám, že letos míříme všechny ke zdárnému konci 🙂 Už aby to bylo, včera jsme byli ohledně adopce a řeknu ti, sem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet, každopádně doufám, že letos stihnem aspoň psychotesty, protože jinak nevím, co tam na tom úřadě dělají...

pigy
autor
10. led 2012

@irinka tak ty už jsi rozběhla i adopci? a řekli Vám přibližně, jak dlouho to bude trvat? je mi jasný, že roky...

irinka
11. led 2012

@pigy Ahoj, jj žádost jsme dávali už před rokem a nic se nepohnulo ku předu, tak jsem z toho už docela na nerva 😀 jinak tady na Vysočině my bylo řečíno čekání na cca 3 roky

pigy
autor
11. led 2012

@irinka tak ti držím palce, ale nejvíc ti přeju vlastní mimi, ať ti to výjde 😉

lenkacar
11. led 2012

@pigy ahoj holky tak co nějaké datum máte vyhlídlé na akci?

pigy
autor
12. led 2012

@lenkacar ahojky Leni, to je dost, že se taky ukážeš 😀 no irinka jde zítra do pronatalu, tak jsem zvědavá, s čím příjde , no a já jdu v pondělí, měla bych jít podepsat všechny papíry a nafasovat gonal a dvacatého začít stimulovat, ale jsem fakt zvědavá, jestli mi to o měsíc neodloží, protože jsem byla na endošce a hladiny hormónů nejsou ideální a mudra navrhla odklad. Tak uvidím v pondělí. Jsem už z toho všeho ale pěkně otrávená, pořád se to odkládá. Myslela jsem si, že jsem ok, ale co jsem v pronatalu, tak chodím po vyšetřeních a furt mi něco najdou. Což jsem na jedné straně ráda, protože v artu to neřešili a taky tak to vždy dopadlo. Jen už je mi to strášně dlouhýýýýýýýý, už bych byla nejradši v akci 😀 No a co ty? jak to jde u tebe? co bude dál?

lenkacar
12. led 2012

já mám kontrolu příští týden u malíčkové na imunu a opak se uvidí

irinka
13. led 2012

Krásné ránko děvčata 🙂 tak včera v pronatalu kontrola dopadla na výbornou, manžovi udělali spermio - mudr to okomentoval, že takové spermio jako má manža tam dají dohromady tak se třema chlapama - minule měl vyšší leukocyty a včera v pořádku. Už jsme na čekací listině na dárkyni, čekat budem cca dva měsíce, no a co se týče ceny - pojišťovna nehradí nic a celková cena je 80-90 tisíc...

pigy
autor
13. led 2012

@irinka tak gratuluji, já myslela, že tam jedete dnes 😀 tak pár měsíců a jdeš do akce, jen ty ceny jsou teda šílený 😒 tak budu držet palce. Oni ti pak zavolají, nebo jak to funguje?

pigy
autor
13. led 2012

@lenkacar pak půjdeš do dalšího kola? a zůstáváš v artu?

irinka
13. led 2012

@pigy Ceny jsou strašný, ale počítali jsme s tím, nenaděláme nic. Jojo, měli by pak zavolat, až najdou vhodnou dárkyni, sjendotí nám cyklus pomocí hormonů a jde se do akce 🙂

pigy
autor
13. led 2012

@irinka tak to je super, to ti budou taky dělat tady v Budějkách? asi jo, tak budu držet palce 😉