Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

myturn83
24. led 2012

AHoj,máte někdo číslo na imunologii do Plzně? Nebo alespoň jakej je to ústav? Díky

saraher79
24. led 2012

Ahoj, taky chodím do Pronatalu v ČB, zatím vás pročítám a přidám se k vám.

@myturn83 Číslo na MUDr. Ulčovou-Gallovou je 377105241

myturn83
24. led 2012

@saraher79 to je tenhle ústav? http://www.lfp.cuni.cz/imunologie/kontakty.php

a potřebuju asi doporučení od gynďáka,co..

myturn83
24. led 2012

A mám novinu, Dr.Hošek už v Prenatalu nedělá...☹

saraher79
24. led 2012

@myturn83 Doporučení potřebuješ. Dělá to tahle paní doktorka. http://www.fnplzen.cz/ulcovagallova/

saraher79
24. led 2012

@myturn83 Ten už tam není od ledna, je tam jen Mayer a ten, co chodí pořád s ním, myslím, že se jmenuje Neruda?

myturn83
24. led 2012

@saraher79 to já nevim,teď budu muset dojížďet pro všechno do sobika....chjo.

saraher79
24. led 2012

@myturn83 On je to tvůj gynekolog nebo proč budeš muset jezdit za ním? Hošek byl super, vždycky dokázal člověka nabudit velkým optimismem 😀

myturn83
24. led 2012

@saraher79 jojo,můj gynďák..🙂 no právě,že mě vždycky tak nabudil,že jsem pak byla ještě víc zklamaná🙂

pigy
autor
24. led 2012

holky, tak už tam jsou jen dva mudři? Mayer a Neruda? no já vlastně toho Hoška tam viděla jen jednou. Jen aby nám nezdrhli všichni, než otěhotníme 😀

irinka
27. led 2012

@pigy Já tam naposled měla Nerudu, a jak píšou holky nahoře už tam asi není, ale to jsem nevěděla, to je škoda ☹

pigy
autor
27. led 2012

@irinka tak mě to vůbec nevadí, já jsem zvyklá na Mayera a Nerudu 🙂 Neruda mě i operoval, ten je fajn 😉 no už se těším, až tam půjdu a doufám, že už se něco bude dít 😀

irinka
27. led 2012

@pigy Tak mě taky ne, já si s Hoškem užiju i tak, páč je to můj gyndr, ale překvapilo mě to 🙂 A kdy máš jít, už jsi objednaná nebo ne?

pigy
autor
27. led 2012

@irinka jdu teprve v únoru na endošku a až pak, jestli budu mít hormóny v cajku, tak se můžu objednat do pronatalu. No mám to složitější. Už je mi to tak strašně dlouhý 😝

pigy
autor
30. led 2012

kde jste kdo? to se už snad nikdo nesnaží bo co? 😀

ha_jaja
30. led 2012

ahoj, jsem na této diskusi dnes poprvé, už mám za sebou úspěšný pokus v Pronatalu a jsme teď před dalším objednáním po dvou letech. Trochu pročítám diskusi a koukám, že se dost změnili lékaři. Tenkrát jsme ale ještě museli do K.Varů. Chtěla bych se zkušených zeptat, zda už se provádí odběr v českých budějovicích v té nové budově (Fráni Šrámka), nebo se stále musí do Varů. Moc děkuju

pigy
autor
31. led 2012

@ha_jaja ahojky, vítej u nás 🙂 tak v Pronatalu tady v Budějkách zatím nemají smlouvu s pojišťovnou, tak na výkony posílají do Varů, nebo Prahy, ale pokud jsi samoplátce, tak nikam nemusíš a udělají to tady v Budějkách. Já jsem už samoplátce, tak mě to budou dělat tady. Jsem ráda, že nikam jet nemusím. Tak ty jsi byla u Mayera? Kdy se budeš objednávat?

irinka
31. led 2012

@pigy Ahoj, já byla včera na posledních zkouškách, tak už to mám zdárně z krku a jsem fakt ráda 🙂 Jinak teď žiju přípravkou na adopci, takže si přijdu jak s hlavou v oblacích :D

@ha_jaja Ahoj a vítej, jj my jsme byli minulý rok v listopadu ve Varech, letos jdeme na cyklus s dárkyní a už budeme mít vše v Budějovicích - jsme samoplátci 🙂

pigy
autor
31. led 2012

@irinka tak gratuluji, máš to z krku a můžeš se klidně věnovat jiným věcem. Ty předadopční přípravy ti nezávidím, četla jsem od holek dost, čím vším musí projít. Tak držím palce 😉

ha_jaja
31. led 2012

Ahoj všechny, smím se zeptat, kolik to stojí, když je výkon prováděný v ČB? Nemusíte odpovídat, pokud nechcete. Už jsem objednana na příští týdnen na úterý, který lekař tam bude to nevím,to bude asi překvapení.

irinka
31. led 2012

@ha_jaja Ahoj, no nás čeká cyklus s dárkyní, není hrazeno nic z pojišťovny, a bude nás to stát cca 90 tisíc.
@pigy Jsem ráda že to mám z krku. Tak zatím přípravky jsou v pohodě, i když to bude nalejvárna, tak jsme v poho parta a hlavně se dovíme potřebné informace 🙂

pigy
autor
31. led 2012

@irinka tak pak dej vědět, jak to zvládáš a co všecho jsi musela podstoupit. Určitě ale budete mít vlastní, věřím tomu 😉

pigy
autor
31. led 2012

@ha_jaja tak já jako samoplátce budu platit kolem padesáti, počítám i léky. Máš už i ceník, tak mi to tak vychází. Ty jsi samoplátce?

ha_jaja
31. led 2012

ja samoplátce nejsem, tedy myslim, mám druhý pokus a ten hradí pojišťovna, jen mě zajímalo, kolik by stalo kdybych si nechala udělat odběr a přenos v ČB, abych se vyhnula té cestě do Varů

pigy
autor
1. únor 2012

@ha_jaja tak to máš dobrý, když si to nemusíš platit, to ta cesta tě vyjde hodně levně oproti tomuto. Kolik si necháš zavést embryjek?

ha_jaja
1. únor 2012

no to je trochu problem, nejsem na to zdravotne nejlip, tak nevim, zda bych zvladla dvojcata, ale zase se bojim, kdyz dam jedno, ze to nevyjde. Poprve to bylo rozhodnute raz dva, mela jsem 4, ale do druheho dne jen 2, takze jsem nemusela platit ani prodlouzenou kultivaci, a jedno nezamrazuji, tak jsem to riskla, nez abych jedno "vyhodila" a nakonec za 14 dni bylo jen jedno. Ted to bude hrozne rozhodovani.

pigy
autor
1. únor 2012

@ha_jaja tak uvidíš, kolik jich budeš mít a jak to bude, já se ale bojím jít jen do jednoho, mám strach, že to nevyjde, tak chci aby to to druhé jistilo, tak že já určitě dvě. No vlastně se uvidí, jak to všechno bude.

ha_jaja
1. únor 2012

a ty jsi jak daleko, ty už jdeš teď někdy? a nebojíš se dvojčátek?

pigy
autor
1. únor 2012

@ha_jaja no já už jsem tak daleko, že jsem měla jít v lednu, byla jsem před stimulací, ale objevili mi nesrovnanost v hormónech, tak beru léky a na krev jdu koncem února. Pokud bude hladina v normě, tak jdu hned na stimulku. Jinak já se dvojčátek nebojím, ono už po těch letech neúspěchů a snažení to vidím jinak všechno. Tak uvidíme 🙂

irinka
7. únor 2012

Nějaké zmrzlé to tady máme 🙂