Pronatal Spa v Karlových Varech v r. 2013, byly jste?

kafr
30. bře 2013

Ahoj, prohledávám diskuze, ale nějak nemůžu najít aktuální reference na Pronatal ve Varech. Byli jste tam někdo poslední dobou? Jaké máte zkušensoti s Mudr. Bergrem? Mudr. Kouřil mě vyšetřoval na vstupní prohlídce, vše vypadalo v pohodě (jak já - vaječníky dobrý, doktor milý, vše pořádně vysvětloval i pak po prohlídce manželovi). Druhá prohlídka po krvi na hormony a s ultrazvukem v době ovulace provedena Mudr. Bergr: hrůza - v podstatě mi snažil vnutit, že mám líné vaječníky (je mi 31, ale vaječníky vypadají na 34 a tvářil se jako bych měla mit zachvíli přechod) při prohlídce mi mačkal břicho, aby vaječník vůbec našel, žádný aktivní folikul neviděl, obecně jich tam je prý málo takže ani růžové vyhlídky a jediná pomoc je IVF a fofrem, strčil nám do ruky složku s papíry, zakroužkoval položky v ceníku ať si to prostudujem a co nejdřív se ozvem, ať můžou kontaktovat pojišťovnu! Celá zděšená jsem cestou z Varů volala své obvodní gyn. zda by byla tak hodná a hned na mě koukla. Výsledek: jsem v pohodě, na pravém vaječníků folikul 1,9cm což 10DC odpovídá a do budoucna jich je podle ní taky dost.
Vím, že Pronatal je zkrátka byznys a pacient = dojná kráva, ale může Mudr.Berger takhle lhát?! Nebo se mě moje doktorka jen snažila uklidnit? Ale podle Kouřila jsem taky v poho...

sisimona1
23. črc 2013

Ahojky, ja jsem se dlouho v Pronatalu v KV neohrala...honem, honem pryc! Bylo asi 10 duvodu a kdyz jsem prijela do Plzne s papirama, co mi za pul roku udelali v Pronatalu, doktor se zacal smat a krotil hlavou...potvrdil mi jen to, co jsem dlouho citila. Presli jsme do Institutu reprodukcni mediciny a genetiky v KV.

jennyska
23. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Pronatal Spa s.r.o. v Karlových Varech a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/pronatal-spa-s-r-o-ka... 😉

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

sonlove
24. dub 2018

@sisimona1 já mám opačnou zkušenost. Z Fertility u Becherovky jsem utekla do Pronatalu, takže to je individuální..