První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

ssaara
23. čer 2010

kapi,to si taky říkám 😀

kapibara
23. čer 2010

ssaara...teď nevím,kolik si měla folíků?

okurkaa
23. čer 2010

Ssaara, tak moc drzim palce. 🙂 🙂 🙂

ssaara
23. čer 2010

jenom jeden,ale prý ukázkovej 😀
před třema rokama jsem taky měla jenom jeden a co je z něj teď za rošťáka 😀

sedmitecka
autor
23. čer 2010

ssaara, nádhera, máš jim tam dvakrát toli co já...mě jich tam poslali "jen" 46 milionů 😀 😀 ...ale snad aspoň jedna doplavčí kam má 😉

ssaara
23. čer 2010

sedmi,to taky neni málo 😀
a kdy ty máš testovat?

sedmitecka
autor
23. čer 2010

ssaara, já jsem byla zklamaná z toho jednoho folikulu, a mudra se smála, že je to v pořádku, že není jeich cílem před IUI, aby narostli třeba čtyři, ale jeden macek, a to se zadařilo 😉

sedmitecka
autor
23. čer 2010

no málo to není, ale manža byl z toho smutnej, mívá jich víc a s lepší pohyblivostí a zrovna tentokrát nic moc, tak jsem musela rozveselovat 🙂
a ty mi dáváš velkou naději, že to může vyjít, když ti to už jednou klaplo a na poprvé 🙂 , testovat mám 10.7., ale devátého má dorazit mrcha, tak bude už jasno....ale testovat mám tak i tak, aby se vyloučilo případné mimoděložní 🙂

holky a jak se postupuje pak? zavolám do CAR, že test je negativní a že chci druhý pokus a oni mě zase objednají?

okurkaa
23. čer 2010

Sedmi, ja jsem se chtela objednat normalne do ambulance a hned po menstruaci a domluvit se. Jo a ja nemam laparku, ale delali mi pruchodnost vejcovodu vzduchem. Nejdriv jsem chodila k Apolinari a tam mi to udelali ambulantne hned, bez vyzadani.

sedmitecka
autor
23. čer 2010

okurkaa, a to tě hned objednali, když tam zavolám až dostanu mrchu a budu chtít objednat na 3,.den cyklu, aby mi napsali recept n clostil, který se musí začít brát ten 3. den., ta kmě objednají a nebudou prskat???

ssaara
23. čer 2010

já mam testovat taky devátého,to budem předposlední den na dovče,pak mám volat do CARu výsledek.
V případě pozitivního testu mě objednaj za 14 dní na utz a když bude negativní ,tak se objednáme na konzultaci. Možná by jsme si dali měsíc pauzu.

okurkaa
23. čer 2010

Sedmi, urcite budou prskat. Ale zkusit se to musi.

sedmitecka
autor
23. čer 2010

ssaara, u nás bude stejný postup, s tím, že buď druhý pokus v srpnu s menopurem, který musí schválit pojišťovna, nebo hned v červenci jen s clostilem, do toho chci jít 🙂 ...a pak jsme se rozhodli dát pauzu do září a hned IVF 😕
tak to budem testovat úplně nastejno, jsem zvědavá, co se z toho vyklube 🙂 , my se z dovči vrátíme 4.7., tak už budu nervovat pak doma ☹

sedmitecka
autor
23. čer 2010

okurkaa, ale objednat mě musí ne? když řeknu do toho telefonu, že jsem domluvená s mudrou na cyklu s clostilem a IUI, musí mi ho přece ten 3. den cyklu někdo napsat, jinak to nepůjde 😉 , prostě se tam vnutím 😕

piskotule
23. čer 2010

ahojte holky,dneska mám 6 den po IUI a ráno jsem z nedočkavosti udělala test a byl negativní jsem blbec vim ale nedalo mě to myslíte že je to 100%?dik

okurkaa
23. čer 2010

Sedmi, urcite se vnut. Taky bych to udelala.

ssaara
23. čer 2010

piskotule _ neee,je fakt moc brzo,věř nám 😀

okurkaa
23. čer 2010

Piskotule, rozhodne je brzy. Urcite neni nic ztracene.

piskotule
23. čer 2010

Dik za podporu a jinak dneska se kámošce narodily twins holčičiky po 2.IVF a jsou slaďoučký

lorca
23. čer 2010

Ahoj holky,

tedy chvilku tady nejsem a mám co dělat,abych Vás dočetla 😉

Ssaara, moc gratuluji k výbornému spermiogramu. Co bychom za to s manželem dali 😢 Já věřím, že ti to určitě vyjde a samozřejmě i všem ostatním co jsou teď po IUI. Ale 80mil je fakt hodně a ještě k tomu dobrá pohyblivost. My měli půlku a pohyblivost špatnou ☹ 😢 😢

Pořádně si uívejte dovči. My začnem plánovat dovču, až podle toho, co nám řeknou zítra v CAR. Jsem zvědavá za jak dlouho začneme se stimulací na IVF.

eimmy
23. čer 2010

Ahoj holky,
tak jdu na Vás kouknout co je tady nového. Ale nepotěšily jste mě ....žádná těhule!!! no se toho žádná nechcete ujmout či co ?? 😀 😀

kapibara
23. čer 2010

eimmy...okurkaa je těhu 😉

ssaara
24. čer 2010

EIMMY : 26DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 30 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 16DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 16 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 13 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:14 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 2 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 5 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE:1.IUI ,17.6.
Lenny29: 32DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

ty jo,dneska nikdo 😕

fudy!!! už jsi testila? 🙂 jsem zvědavá jak vopice 😀

milka77
24. čer 2010

fudy, kde jsi? 😉 nějaké zprávičky? 😉

sedmitecka
autor
24. čer 2010

eimmy, jo jo, naše okurkaa je těhulína a po prvním IUI, jupíííí 🙂

fudy, taky mi chybíš, ukaž se 🙂

sedmitecka
autor
24. čer 2010

ssaara, tak jak kočko, už to máš za sebou??? 😉

sedmitecka
autor
24. čer 2010

fudy, prosím tě, když jsi volala po prvním IUI do pronatalu, že negativní a že chceš druhý pokus hned další měsíc, co ti řekli? mám strach, aby se to stihlo, budu potřebovat objednat hned k mudrovi, aby mi napsal clostil od .DC, ne????

lorca
24. čer 2010

Ahoj všem,

sedmi, Clostil by ti mohl předepsat i normální gyndař, zkus se ho zeptat. Mě třeba v našem CAR po prvním IUI objednali k Dr. až za 14dní, takže jsem měla měsíc mezi IUI pauzu. Ale já jsem na dřívějším objednání ani netrvala, protože manžel byl stejně pryč, tak jsme tu pauzu chtěli. Ale neboj, ty už další Clostík potřebovat nebudeš, vyjde to.

Jinak my byli dnes v CAR a závěr je takový:
přes léto u nich bude probíhat nějaká nařízená rekonstrukce 😠 , tak nám IVF náplánovali až na přelom srpen/září ☹ . Prý se tam bude prášit a nechtějí v tom pobíhat s emryjkama, což tedy chápu, ale na druhou stranu jsem zklamaná, že to vyšlo zrovna takhle. Původně mi to chtěli naplánovat ještě o další cyklus déle,což by bylo až skoro v říjnu,ale zeptala jsem se, zda by to nešlo už o měsíc dříve a tak jsme se domluvili na ten srpen/září. Vyfasovala jsem antikoncepci, kterou začnu brát někdy koncem července. Je to docela paradox, chci otěhotnět a budu se ládovat měsíc antikoncepcí. Na konci července půjdem vyfasovat plán a gonal a v srpnu bych měla začít stimulovat. Tak uvidíme. Snad vše bude OK. Budeme mít metodu ICSI.
Ssaara dnes jsme byli u Dr, Hradeckého a on se tak mezi řečí zeptal manžela, zda náhodou nevylepšíl životosprávu, že podle posledního spermiogramu došlo ke zlepšení (to byl ten před 2.IUI) My na něj koukali jak na zjevení. Celou dobu jsme žili v tom, že spermiogram je horší. První jsme měli plodnost dobrá a u druhého nám Dr. Košták napsal plodnost špatná. A Hradecký nám vysvětlil, že sice v množství jich bylo znatelně méně, ale patologie se vylepšila, což je prý důležitější faktor. Kdyby nám to takhle vysvětlil už Košťák, tak se manžel nemusel tak užírat. My už jsme měli takové noční můry, že tam ani žádnou pořádnou spermijku nenajdou, ale mělo by to být OK. Sice spermiogram je spíše podprůměrný,ale pracovat se s tím prý dá 😀

fudy
24. čer 2010

Ahojky holky,dva testy a negativní ☹ Mrcha nikde....

fudy
24. čer 2010

Sedmi: já vůbec do Pronatalu nevolala jen svému gyndaři a ten nás tam hned objednal na druhé IUI. A Menopur jsem měla z prvního. Takže ti moc neporadím.
Užij si dovču a pozdravuj na Bašce. 😉 Měj se krásně pa pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru