První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

dana1979
26. črc 2010

Chtěla jsem napsat Aranka 🙂

aranka
26. črc 2010

@sedmitecka : no jsme na tom úplně stejně 🙂 zdravé jak řípa a skutek utek, je to záhada, někdy si říká, že to třeba ta příroda tak zařídila, že prostě ne každý pár spolu může mít děti, jakože není kompatibilní .., já vím, blbost, ale prostě mě to někdy už tak napadá .. ☹ no s tím pícháním při IVF ani nemluvím, to bude masakr .. ☹ Já ke všemu dělám v cesťáku, takže pořád pendluju sem tam a jsem zvědavá, jak budu uchovávat ampulky v chladu, když jsem za volantem třeba celý den ?? ☹ Prostě škoda mluvit.. ☹ Nicméně, dnes jsem si udělala test, ne na těhu .., to vím, že je brzo, ale zda ta injekce aspoň byla mnou daná správně a byla, HCG evidentně v krvi je a na těhu je brzo, tak mě to aspoň uklidnilo.., že jsem to zcela nezazdila 🙂

aranka
26. črc 2010

@dana1979 : to jsme měly stejnou dávku 🙂 já ve čtvrtek ráno, tak to si budem hodněě držet palce 🙂 🙂

aranka
26. črc 2010

EIMMY : 26 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 32 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 21 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 22 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 17 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 17 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 34 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 3 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 26 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 19 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan, poté 1. IUI bez stimulace, 18DC, při něúspěchu IVF srpen

aranka
26. črc 2010

oprava 🙂

EIMMY : 26 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 32 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 21 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 22 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 17 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 17 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 34 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 3 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 26 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 19 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 18DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při něúspěchu IVF srpen

dana1979
26. črc 2010

Aranka tak si pak napíšeme...snad už to výjde. Pokud ne zkusím ještě IUI do IVF se mi už moc nechce. Tak držím palečky 🙂

milka77
26. črc 2010

aranka, tak jdu příští týden na utz k jiný doktorce-Lovásová, Langerová tam není-má 3 týdny dovolenou.Jsem zvědavá, jaká bude 😉

milka77
26. črc 2010

ahoj dana1979, přeji hodně štěstíčka!!! 😉

dana1979
26. črc 2010

milka77 díky moc 😉

aranka
26. črc 2010

@dana1979 : no jasně 🙂 dáme si vědět, prostě to vyjít musí a hotovo 🙂 Jen už aby to uteklo, to čekání je strašná věc ☹ A ty už máš IVF za sebou ?

milka77: jo ? já k ní jdu taky 😀 tedy ne UZV ale konzultaci k IVF 🙂 neznám ji, ale Langerová říkala, že je ok, tak uvidím 🙂

milka77
26. črc 2010

aranka, ty k ní jdeš ve čt? tak pak poreferuješ jaká byla, jo?! určitě bude mít dobrou náladu 😉

dana1979
26. črc 2010

aranka - byla jsem na IVF loni v záři,ale bohužel se embryjka nechytla. Nemám problém otěhotnět normálně,ale máme genetickou zátěž a děti které jsem už 4 krát čekala měli nebalancovanou chromozomální vadu ☹ Tak si říkám,že IUI s dárcem prostě musí vyjít a budu to zkoušet dokud budu mít peníz 🙂

aranka
26. črc 2010

@milka77 : nene, jdu k ní v pondělí, ty kdy ?

dana1979: aha, tak to mě mrzí ☹ a tobě už IUI nehradí pojišťovna ? musíš ze svého ?

dana1979
26. črc 2010

Chodím do Zlína a tam musím platit 1500Kč za IUI a 2500Kč za dárce ☹

milka77
26. črc 2010

@aranka já k ní jdu v úterý ráno....teď ale jdu do hajan..dobrou 😔

aranka
27. črc 2010

@dana1979 : aha ☹ ještě pořád to je sice částka v nižší relaci, ale ono se to zase nasčítá ☹ no tak si jen opravdu přát, aby už žádné další pokusy nebyly třeba 🙂

milka77: aha, oki, tak to ti dám v pondělí vědět dojmy 🙂

sedmitecka
autor
27. črc 2010

dana1979, já mám za sebou jen jeden pokus IUI, do dalšího už asi nepůjdem, stimulovala jsem injekcemi menopur, teď bych ráda zkusila ještě jeden pokus buď bez stimulky nebo s clostilem, ale v pronatalu všechno dlouho trvá, určo se to nestihne....kam chodíš do CAR?

sedmitecka
autor
27. črc 2010

aranka, tak to budeš mít taky zajímavé a akční, celý den za volantem ,to ti vážně nezávidím ☹ ale musíme doufat a věřit , že se brzo zadaří a žádné harakiri s ampulema se nebudou konat 😉 i když já už se psychicky připravuji na vše a docela se začínám těšit, jen se moooc bojím toho zklamání, když to nevyjde, to se asi už sesypu ☹

fudy
27. črc 2010

EIMMY : 27 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 1 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 22 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 23 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 18DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 18DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 35 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 4 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 27 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 20 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 19DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při něúspěchu IVF srpen

fudy
27. črc 2010

Ahojky holky,
Všechny vás zdravím 🙂 Koukám,že se pěkně rozrůstáme 😉
Eimmy : IVF bude srpen nebo září.

eimmy
27. črc 2010

ahoj fudy,
v srpnu budeme posílat žádost takže spíš říjen-listopad a vy??

ssaara
27. črc 2010

EIMMY : 27 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 1 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 22 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 23 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 18DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 17DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 35 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 4 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 27 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 20 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 19DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

Taky zdravím po delší době 😉
A vítám nové spolubojovnice 😵
Jak se všechny máte,co děláte? 😀
Co @okurkaa s trojčátkama?

My si užíváme léto,na snažení nemyslíme a pokračovat budeme konzultací v CARu 2.září.
Přestože nám doktor doporučil po prvním nezdařeném iui ivf,my jsme se rozhodli,že zkusíme 3 x iui a pak teprve ivf. Prostě hlavně klídek a žádnej spěch 😉
Koukam,že v září nás bude víc na absolvování druhých pokusů,tak to si aspoň zase budem držet navzájem palce 😵

sedmitecka
autor
27. črc 2010

ahoj fudy a eimmy 🙂 , my jdeme ve čtvrtek domluvit IVF, hned chceme sepsat žádost a poslat pojišťovně, abychom to stihli v září, tak doufám, že to klapne a nezdrží ae to zase někde 😉
jak užíváte léta???

sedmitecka
autor
27. črc 2010

ssaara, ahojky, to je dobře, že užíváš léta a nemyslíš na to, mě se to taky celkem daří, už jsme smířená s IVF a uklidnila jsem se 🙂
na okurkuu jsem taky zvědavá, ale neozývá se ☹

fudy
27. črc 2010

Eimmy: My už máme žádost poslanou a čekáme na schválení. Snad už v srpnu začnu se stimulkou.
Sedmitecka: Jela jsem s manželem na blint na Bašku a všude plno a když už byl volný apartmán,tak až daleko od moře. Na pláži hlava na hlavě. Takže jsme nakonec skončili na Malinské. Je to tak v půlce ostrova Krk a bylo to tam super.

fudy
27. črc 2010

Sedmitecko: Koukám,že se možná potkáme v září v Pronatalu na IVF 😉

dana1979
27. črc 2010

sedmitecko - já chodím do Zlína,ale jinak na sona před IUI ke svému Gynekologovi. A není problém jít i dva měsíce po sobě 🙂
aranka - taky doufám,že jsem to podstupovala naposledy 🙂

aranka
27. črc 2010

@sedmitecka : no jestli budou ty vedra, tak to fakt nebude prijemne ☹ no, jsem na tom stejne, ted pokud se nepovede IUI tak me to nenakopne a IVF jsem v hlave zakodovala jako jasnou vec s dobrym vysledkem, coz je blbost, ale proste si nepripoustim, ze by se to nepovedlo a pokud by se stalo, nevim, jestli bych mela silu jit do dalsiho ☹ fakt bojim ☹

sedmitecka
autor
27. črc 2010

aranka, jj, já taky bojím bojím ☹ ale jdu do toho s elánem 🙂

fudy, hm, to mě nepřekvapuje, že Baška byla hlava na hlavě, začíná to tam být "lehce" předimenzované, příště už určitě jinam, tady je to už jako na Václaváku 😠 ale Malinská je taky moc pěkná, tak jste se měli určo dobře 🙂 , ještě by se mi líbil na Krku Punat, hezké městečko..
no vidíš, tak se třeba potkáme v září na pokojíčku po narkoze 😀 😀

sedmitecka
autor
27. črc 2010

fudy, jak jste to měli v Pronatalu, když jste sepsali žádost a odeslali na pojišťovnu, rovnou jste se s mudrama dohodli, že od příštího cyklu jdete na to? objednali tě hned na rozpis léků nebo řekli, kdy máš volat???? já se ptám, abych byla připravená a zase se to třeba o měsíc až dva neprotahovalo kvůli čekacím dobám a tak....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru