První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

pavlina86
15. pro 2010

@misaot děkuji!! Taky přeji hezké vánoce!! 😉

petrajda
16. pro 2010

misaot - ahoj, tak ty taky ivf? Já si jdu začátkem ledna pro léky. Na třetí iuičko už nermám nervy

pavlina - některejm holkám to opravdu pomohlo 🙂

misaot
17. pro 2010

@petrajda Ahojky 🙂 Jojo, já také nemám na třetí IUI nervy 🙂 Já jsem objednaná na 3. ledna a taky si vyzvedávaám léky 🙂 Doufám, že to klapne 🙂

Taky přeji mnoho štěstí a krásné pohodové vánoce 🙂

pavlina86
17. pro 2010

@petrajda no snad to pomůže!!! 🙂 Když ne...nastupuje na scénu ivf!!

petrajda
17. pro 2010

misaot - já na sedmého a taky rovnou pro léky o)). Ale ještě sem po druhém iui nedostala ms. Ale příčítám to utrogestanu.Pokaždé mi to posune.

pavlina - vyzkoušet se má všechno co nabídnou. Můžeš být zrovna ta které iui pomůže. My máme horší spermiogram,tak u nás byla šance malá.

Jinak sem někde četla,že podle horoskopů má být příští rok rokem plodnosti,tak snad nám to dodá trochu optimismu 🙂

misaot
20. pro 2010

@petrajda Tak snad nám to vyjde hned na poprvé, když už i ve hvězdách je nám přáno 🙂 To já jsem to dostala a když budu počítat s tím, že dostanu včas hned zhruba po 30 dnech, tak bych kolem 11 ledna mohla začít stimulovat 🙂 myslím si že to asi bude bolet....ale stejně už se nemůžu dočkat 🙂

kapibara
20. pro 2010

Ahoj Děvčata 🙂
Držím Vám palce, ať je příští rok pro Vás všechny úspěšný 😵
@misaot IVF není žádná tragédie co se bolesti týče, spíše tam jde o nervy ☹ 😉

petrajda
20. pro 2010

misaot - tak to budeš o krok na před. Já počítám začít stimulku okolo čtrnáctého 🙂

capricej
20. pro 2010

@misaot je tak to asi začneme stimulovat stejně :D

misaot
20. pro 2010

@kapibara No uvidíme.....doktorka mi říkala, že to při té stimulaci bolí....ale to je mi jedno, Myslím, že když jsem přežila průchodnost vejcovodů, tak už přežiju všechno ☹

misaot
20. pro 2010

@capricej No to je super.... začnu brát včas utroš, abych to dostala co nejdříve 🙂 ještě mi doktorka říkala, že tpřed stimulací musím znova na krev kvůli žloutence 🙂 a pak se na to vrhnu 🙂

petrajda
20. pro 2010

jejda,misaot, s tím utrošem to je mi záhada. Mě ms spíš zpozdí 😕

misaot
21. pro 2010

@petrajda Ahojky.....vážně? Já kdybych nebrala utroš, tak to vůbec nedostanu, je to moje záchrana 🙂.... ale já mám problémy s pravidelnou MS, kdybych nic nebrala, tak to dostanu třeba až tři měsíce ☹ Nevím jak to máš ty 🙂

petrajda
21. pro 2010

misaot - aha.Tak utroš se taky bere při těchto problémech.. Já sice nemám pravidelnou ms,ale vždy se mi to odchyluje jen o pár dní.. Ale pokud ho beru tak to určitě nedostanu. jen mě překvapuje nebo spíš zarání jak teda ten hormon funguje,když utrogestan obsahuje progesteron což je hormon,kterej ms staví. Ale já nejsem doktor ani lékárník,tak nechci tady spekulovat 🙂 .Hlavní je že to na každou funguje jak má 😉

misaot
21. pro 2010

@petrajda No to je mi také záhada ☹ Dokonce jsem jednou nemohla přijít na injekci, která mi vyvolá MS a doktorka mi řekla, že si mám vzít naráz 6 utrošů, že to vyjde úplně nastejno, vzala jsem si je a hned za dva jsem měla MS. Fakt síla 🙂

capricej
21. pro 2010

Ahojte děvčata, dneska jsem byla v centru, odevzdala jsem všechny papíry a s Dr jsme se dohodli na 10.1.2011 v tento termín bych jsem si měla zajít pro léky na stimulaci. Tak doufám, že menzes dostanu v pořádku jak mám a ten termín na 100 % mi vyjde. Nevím, ale těším se na to. A k tomu utrogestanu- já ho brala když jsem byla těhotná aby se plod ve mě udržel.
Jinak všem přeji krásné prožití vánočních svátku a do Nového roku hodně štěstí a zdraví a hlavně hodně miminek :D

kapibara
21. pro 2010

@misaot ahoj, při stimulaci mě bolely vaječníky, ale žádná tragedie...potom po OPU jsem byla první den vyřízená a zaháněla to ibalginama, ale dá se to vše přežít 😉 nemáš se čeho bát....

@capricej Tobě taky přeju krásné svátky a v lednu vzhůru do boje 😉

misaot
22. pro 2010

@capricej Tak to je super, že už to máš také všechno zařízené 🙂 Budu moc držet palečky a doufám, že si budeme v lednu sdělovat dojmy a pocity 🙂 Copak sis objednala navíc? Necháš si zavést dvě vajíčka a nechala sis tu metodu ISCI, když máte horší spermio? a zamražení?
Jinak také přeji moc krásné svátky a strašně moc věřím v uspěšný další Nový rok 🙂

misaot
22. pro 2010

@kapibara Tak to jsem moc ráda, že to nebude moc bolet.....každopádně jsem na vše připravená a jsem pro to schopná vydržet uplně všechno 🙂 Doufám, že to vyjde 🙂

petrajda
22. pro 2010

misaot- musíme věřit a být optimistické, to mi pořád dokola říká můj manžel 🙂 . Já jsem hroznej skeptik,ale chlapum se to mluví. Teď o víkendu jsme se dokonce trochu chytli,vzhledem k tomu,že druhé iui nevyšlo mi začalo hrabat na maják. Chdák muž. My se moc jinak nehádáme,vlastně vůbec. 🙂
Tyjo 6 utošů,to je síla,ale snad doktorka ví co dělá 😉 .
Holky já začnu se stimulací,jestli vůbec okolo patnáctého. Jak se ms bude chtít přijít. A doufám,že přijde dřív jako obvykle,aby mi to vyšlo,abych mohla bejt chvíli doma. Sedmého si jdem pro léky.A jinak s ICSI počítám skoro určitě a nevím jestl prodloužená kultivace něco taky podpoří?
Za chvíli by se to tu mělo jmenovat "od iui k ivf" 🙂

kapibara
22. pro 2010

@misaot tak tak, kvůli miminkům vydržíme všechno 😵
@petrajda ahoj, můžeš být klidná, takto to chodí asi všude...taky mi značně hrabalo a manžel byl v klidu 😅 ICSI je dobré, že máš jistotu, že se bičíkovec dostane tam kam má...my měli i prodlouženou kultivaci...ale někdo je pro a někdo ne...to záleží taky na počtu embryí a jiných okolnostech, ale to by vám měli vysvětlit embryologové, co je pro Vás vhodné 😉

petrajda
22. pro 2010

kabibara- čauky,
to je pravda, tak snad se k tomu taky dostanem. Budu se ptát bez přestání.

Holky přeju vám krásné vánoce,kdybych náhodou sem už nezavítala,ale snad jo.Máme toho nějak privel´a 🙂

capricej
22. pro 2010

@misaot Ahoj, no tak já už málem nevím co všechno v tom mám, ale o tom, kolik vajíček si nechám zavést jsme se ještě nebavili jinak ICSI to máme,sice mažel má předpisový spermio ale je to jistějši, zmražení také a ještě rýhování. 😲

petrajda
22. pro 2010

capricej - co je to rýhování 🙂

pavlina86
22. pro 2010

Ahojky holky, tak jak to tady tak sleduju. Tak nakonec jdete skoro všechny na ivf! 😖 My máme jít na 1 iui, ale jak to tak sleduju žádný velký úspěch. Navíc manžel měl špatné spermio, tak nevím?? Doktor nám doporučil iui, ale je fakt, že k tomu ivf se taky možná dopracujem.Ale to je fuk, prostě to vezmeme popořádku, třeba to vyjde. Ještě jsem se chtěla zeptat, jaké vitamínky bere?? Děkuju. A přeju všem klidné a spokojené svátky a po novém roce, ať se nám to tady začne těhulkovatit!!! 😉 😉

petrajda
22. pro 2010

pavlina - Já beru femibion,ale nejsem moc přesvědčená o nějakém pozitivním účinku. I proto,že je docela drahý v porovnání s jinou listovkou. Femibion sice není jen listovka,ale je to údajně dobrá kombinace listovky a metafolinu,což mi stejně prd řekne,ale doporučili mi ho vc aru. Před tím sem brala Calibrum baby plan a někteří gynekologové ho doporučujou.Je asi o stovku levnější.
Určitě to iui je dobré zkusit. Někomu opravdu pomůže, i napoprvé 😉 .Držím palečky.

capricej
23. pro 2010

@petrajda ahoj, no to je, že před zavedením to oplodněné vajíčko lejzrem narýhují(jakoby naříznou) aby se lépe uchytilo

jinak já neberu žádné vitamíny, dr říkal že to není nutné, a že to tomu oplodnění nijak nepomáha

misaot
23. pro 2010

@petrajda Ahojky, já se snažím být optimistická, ale přece jen si říkáš, že by to vyjíét nemuselo a co bude potom? ☹

misaot
23. pro 2010

@capricej Ahojky není to rýhování náhodou ten asistovaný hatching?

misaot
23. pro 2010

Holky snažilky, jelikož se sem dostanu až po Vánocích, tak Vám přeji nádherné Vánoce, hodně klidu, hodně jídla, hodně dárečků a hlavně hodně sil a optimismu do Nového roku, protože to všichni budeme moc potřebovat.

Pa pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru