První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

capricej
28. led 2011

@misaot tu stránku znám, lae když si chci stáhnout nějaký film tak mi to trvá i půl dne 🙄

petrajda
28. led 2011

capricej - jj ulozto.cz
Já teda koukám na jeden seriál, takovej blbej no Stargat Atlantida,ale mě to vyhovuje, je to takové nenáročné 😅

capricej
28. led 2011

kde zmizely ostatní, že vy zase něco pracujete.
já taky budu muset jít aspoň ukldit nepořádek co jsem udělala dneska v kuchyni 😀

misaot
28. led 2011

@capricej No to síla, vůbec si to nedovedu představit.

adenka84
28. led 2011

Holky, vím, že se rozdělit mohou...museli jsme podepsta, že stím souhlasíme a že počítáme stímto rizikem...páni Mudři. mě , ale ujišťovali, že se to určitě nestane...stává se to jen velice zřídka a většinou u žen u kterých není zjištěna příčina ..tudíž jjsou plodné, jen mají psychický blok...prostě si to zamanou a chtějí to za každou cenu hned teď...

misaot
28. led 2011

@capricej fakt tak máš asi pomalý net, nám se film stahuje kolem dvou hodin.

petrajda
28. led 2011

caprocej - nám teda někdy taky.A taky nejsem machr přes pc jestli by to šlo se nějak podělit. U nás to dělá manžel stejně jako jiné věci okolo pc. Třeba ty fotky jak vybírám...nastavil mi to řek mačkej tohle a tohle 😅 no a já sem něco zvorala a nevím jak dál. Ale budu ještě dlouho doma

capricej
28. led 2011

@petrajda jej no já sleduji jenom seriály a to Wil a Grejs a přátele , mezi tí přepnu na čarodějky a pak na krok za krokem a to je všechno na co se dá dívat no a večr musí manža sledovat columba a nemocnici na kraji města a to mě zase nebaví.
No a holky nemůže te napsat aspoň nějaké názvy filmů, abych si je mohla stáhnout??

petrajda
28. led 2011

no s těmi jednovaječnými dvojčaty,byla sem na jedné konkurenční diskusi a tam se to jedné paní opravdu povedlo. 🙂

capricej
28. led 2011

@petrajda no tak u nás jsem přes pc a jinou domácí elektroniku já 🙂

petrajda
28. led 2011

no já sem na to tupá jako poleno 😅

capricej
28. led 2011

joooooooo děvčata taky vás pořád nutí chodit na záchod. no teda te´d to trošku povolila, ale2 dny po ET jsem strávila víc dne na wc než v poseli 🙂

misaot
28. led 2011

@capricej včera jsem koukala na Its Comlicated 2009), The kids are all right, stopky lásky

Mám ted období romantických holčičích filmů, takže pokud bys chtěla názvy filmů nějakých drsnějších stačí napsat 🙂

misaot
28. led 2011

@capricej jo já taky furt chodím na WC

capricej
28. led 2011

děvčata já se přiznám, já jsme dneska zkusila test. Sice vyšel pozitivní, al enějak velkou váhu tomu nepřikládám, prostě jsem uklízela v kouoelně a on tam byl tak sám v krabičce tak jsem to zkusila. Je to ale příjemný pocit, kyž na tebe vykuknou ty // čárečky, ale stojím nohama pevně na zemi tak o beru jenom takové zpestření 😎

capricej
28. led 2011

@misaot na drsnější já nejsem já raději komedie a takové ty holčičí ty jsou super

misaot
28. led 2011

@capricej Vážně? no jo chápu tě, jsem taky zvědavá, ale tohle asi vážně nebude nějak prokazatelné, myslím že to jsou ještě ty léky. Ty jo, dvě čárky na testu jsem ještě nikdy neviděla, Musí to být hezký pocit.

misaot
28. led 2011

@capricej tak si stáhni tyhle, ty jsou moc hezké 🙂

capricej
28. led 2011

@misaot jo díky zkusím to stáhnout

adenka84
28. led 2011

@capricej jak dlouho jaký den jsi po ET?

capricej
28. led 2011

@adenka84 to ani nechtěj vědět :D

capricej
28. led 2011

jinak já jsem si říkala že bych mohla brát v potaz že mi byly oplodněné 19.1 ale ET proběhl toto pondělí takže 5 den 😅

adenka84
28. led 2011

@capricej aha takže o den dříve než já....nechci tě brát iluze, ale mylím, že na závěry je ještě velice brzy...i když zázraky se dějí každý dne....přeji ti to moc...

capricej
28. led 2011

@adenka84 ale jo já vím že to není směrodatné, jenom to bylo z nudy 😀

adenka84
28. led 2011

ale i tak je to určitě dobrá zpráva...kdyby se nic v tvém těle nedělo, tak tam určitě nic nebude...teřba je to to pravé ořechové..držím palce....

capricej
28. led 2011

@adenka84 joj tak ted nevím jak to myslíš, kdyby se v mém těle nic nedělo tak tam nic není, to jako že se na testu nic neobjeví nebo jako že když mě nic nebolí tak se nic neděje??? nelekej mě 🙂

petrajda
28. led 2011

tak dvě čárky musí být nádherný pocit,ještě sem je nikdy neviděla 😀

teď mám takové období jednoduších fantasy filmů,nevadí mi ani jednoduché americké komedie typu Ďábel nosí Pradu nebo Pravá blondýnka. Ale jinak miluju historické filmy,nějaké akční...

misaot
28. led 2011

@petrajda já mám normálně taky raději normálnější filmy, ale asi ty hormony mě nějak ovlivňujou 🙂

petrajda
28. led 2011

no já tyhle stavy mám během roku. Někdy prostě mám období na jednodušší filmy 😅 ,někdy na vážnější. Přiznám se co,ale moc nemusim jsou nové české filmy a nové české komedie.Jinak si myslim,že jsem ve všem ostatním česka jak poleno 🙂 ,ale naše fimy mě moc neuchvacujou.Ale koukám třeba i na ruské,rumunské, mám ráda dokumenty.Neteř pracuje v jedné nadaci pro cizince a občas právě takovej film přitáhne.A mohu konstatovat,že jsou rozhodně lepší než ty naše ..nové!!!

misaot
28. led 2011

@petrajda český filmy jsou přiblblý.... taky je nemám ráda. Ovšem naposledy jsem viděla ženy v pokušení a to nebylo zas tak hrozné.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru