První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

fudy
18. kvě 2010

Jo a píchá mě pravá strana podbříšku od ovulky.

lorca
18. kvě 2010

ahojky,

Eimmy, to vypadá dobře, že máš citlivé bradavky a bolení v podbřišku, to by mohlo znamenat, že se mimi zabydluje na správném místečku 🙂 Držíme pěstičky.

eimmy
19. kvě 2010

fudy: já beru ode dne kdy byla provedena IUI duphaston 3 x denně

jj doufám že se zabydluje...

eimmy
19. kvě 2010

EIMMY : 30DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 21 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 4DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 43 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 5 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ

FUDY : kdy budeš testovat?????????

eimmy
19. kvě 2010

fudy : duphaston budu brát DO konce 12 týdne těhu... ( pokud by test byl negativní tak do 26.5.) ale vím že bude pozitivní 😉 😵

ssaara
19. kvě 2010

To je jasný,že testík bude pozitivní,eimmy 😵

fudy
19. kvě 2010

Ahojky Eimmy:
Budu testovat 25.5 jak mi řekl můj Dr. V Pronatalu mi řekla až za 3 týdny. To se mi nechce čekat ☹

sedmitecka
autor
19. kvě 2010

ahojky kočky, jak se vede? já už z toho počasí asi zešílím, nutně potřebuju už trochu tepla a sluníčko, pomoooooc 😕 😕
eimmy, ty vypadáš podezřele, držím palečky 😀

fudy, čekání je děsný viď? a jak se cítíš?

sedmitecka
autor
19. kvě 2010

fudy, prosím tě, možná jsem se už ptala, kdyžtak si to přečtu večer pár stránek dozadu, ale můžu se zeptat, platilaj si něco v pronatalu za IUI???? nějaké doplatky? děkujuuuuu

fudy
19. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,
Doplácela jsem za dvě krabičky Menopuru- 2000kč,ale vypotřebovala jsem jednu krabičku. Takže cca 1000kč za jednu krabičku Menopuru.
Také už mi leze to počasí krkem. Pořád jsem ospalá.

fudy
19. kvě 2010

Tak už odpočítáváš dny do IUI? Na kdy ti to zhruba vyjde v červnu?

sedmitecka
autor
19. kvě 2010

fudy děkuju 🙂 , takže za samotný zákrok a katetr už se pak nedoplácí? já jen abych věděla, kolik sebou na tu srandu 😀
jj, už se to blíží, jsem nedočkavá a natěšená, dnes jsem 12 DC, takže ovule za dveřmi, tak to ještě zkusíme pojistit, kdyby náhodou.....ale nepočítám s tím už ☹ , podle mých výpočtů, pokud mrcha dorazí přesně, a to mě pokaždé dorazí, vychází IUI asi na 19.-20. června, týden před dovčou 🙂

fudy
20. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,
V Pronatalu už jsme nic neplatili,ale peníze si radši vezměte. My je také měli.
Takže za měsíc touhle dobou už budeš mít po IUI a nebo na něj půjdeš 🙂 Už to uteče a dočkáš se konečně!!!!
A na dovče si krásně odpočineš a ještě to pojistíte 😉 A kam jedete?

fudy
20. kvě 2010

EIMMY : 31DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 22 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 13 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 5DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 44 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 6 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ

fudy
20. kvě 2010

Misha1009: co mrcha?

fudy
20. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,
V Pronatalu už jsme nic neplatili,ale peníze si radši vezměte. My je také měli.
Takže za měsíc touhle dobou už budeš mít po IUI a nebo na něj půjdeš 🙂 Už to uteče a dočkáš se konečně!!!!
A na dovče si krásně odpočineš a ještě to pojistíte 😉 A kam jedete?

fudy
20. kvě 2010

EIMMY : 31DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 22 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 13 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 5DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 44 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 6 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ

ssaara
20. kvě 2010

Tak to v našem plzeňskym CARu si berou za IUI 2000,- 😠

sedmitecka
autor
20. kvě 2010

fudy, děkuju, penízky si radši vezmem, kartou to tam asi nejde že ? 😀 😀 😀 😉 😉 😉
no dva tisíce zase naštěstí díru do rozpočtu neudělají, u IVF to pak už bude asi horší , 25 tsíc je už celkem rána 😒 😖
jojo, za měsíc touhle dobou asi akorát bude IUI, už se nemůžu dočkat, tlačím každý den dopředu 😀
na dovču jedem na ostrov Krk, tak se těším, nutně už potřebuju teplo a sluníčko, aby mě to dobilo 🙂

sedmitecka
autor
20. kvě 2010

ssaara, ta kto je dost, takže paltíš 2 tisíce za léky na stimulaci a pak ještě 2 tisíce za zákrok? 😕

ssaara
20. kvě 2010

za léky na tento týden jsem platila 4300,-,tak jen doufam,že budou stačit a nebudu si muset přikupovat 😖

sedmitecka
autor
20. kvě 2010

ssaara, tak to je síla, to je skoro dost na IUI, takže celkem dáš za jeden pokud třeba 6 tisíc? do toho bych asi nešla..... ☹

fudy
20. kvě 2010

Ahojky sedmi: Jééé my jezdíme také na ostrov Krk. A na jaké místo? My na Bašku.

ssaara
20. kvě 2010

Sedmi,kdyby jsme požádali pojišťovnu o schválení,tak za tyhle léky budu doplácet jen 1000,-,zbytek uhradí pojišťovna,jenže jsme byli moc natěšení a chtěli jsme začít hned se stimulkou,tak jsme si je zaplatili sami. Pokud to nevyjde,tak si dáme měsíc pauzu a požádáme pojišťovnu.

eimmy
20. kvě 2010

ahoj holky,
jak se máte??
Saara: samotný zákrok hradí kompletně pojištovna - to co po tobě chce CAR je nehoráznost 😠
jinak začínám mít holky strach že to nevyjde... ☹

fudy
20. kvě 2010

Ahojky Eimmy,
SSaara psala,že so IUI platila sama nechtěla čekat až je schválí pojišťovna víš. Proto tolik peněz.
Z čeho usuzuješ,že se to nepovedlo ☹

eimmy
20. kvě 2010

fudy: nevím prostě se nějak bojím.... ty máš nějaké příznaky???

sedmitecka
autor
20. kvě 2010

ssaara, tak to jo, vlastně už jsi to tu psala viď? já jsme taky byla ochotná si to tento měsíc zaplatit celé sama, než nám to pojišťovna schválí...ale byli nepříjemní a ani mi to nenabídli, tak jsem se na to vyprdla a čekám na červen 😖

fudy, jj, my taky na Bašku, hotel Corinthia...už jsme tam byla 2x a ráda se vracím vždy tak jednou za dva roky, je tam fakt nádherně 🙂

ahoj eimmy, žádné strachy a stres dopředu, jasan? 😉 , při nejhorším to vyjde podruhé, je tu spousta holek, co jim vyšlo IUI na 2. a 3. pokus 😉

eimmy
20. kvě 2010

sedmi: já vím že se nesmím nervovat ale to nějak nejde.. počkej sama až budeš mít po IUI a dny se potáhnou .. 🙂 my máme zažádáno už o IVF.... takže by žádné druhé IUI nebylo...

fudy
20. kvě 2010

Eimmy. já mám stejné příznaky jako každý měsíc. Bolení v podbříšku a bolavá prsa ☹ takže těžko říct...
Sedmitecko: Ten hotel znám je krásnej a velikej. My jezdíme do apartmánu kvůli pejskovi 🙂
A jakou máte cenu? Jedete na týden?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru