První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
8. únor 2011

Ahojky holky............no ještě jste na řadě vy dve petrajdo a adenko, vy to ještě prolomit můžete 🙂 To by v tom zakopaný pes, kdyby ze čtyř nebyla ani jedna ☹

Dnes už jsem si test raději ani nedělala, včera jsem brečela asi tak hodinu v kuse a dnes se mi brečet nechce, konečný ortel se dozvím ve čtvrtek z krve , ale samozřejmě vím, jaký bude.

misaot
8. únor 2011

@adenka84 Tak jak dopadl test?

nenapínej!!!

misaot
8. únor 2011

Teda holky, tady je dnes mrtvo!

Potěšte mě svojí přítomností 🙂

adenka84
8. únor 2011

Misoat já jsem tady a myslím, že tě potěším...
ranní test byl pozitivní...v caru těhotenství potvrzené i z krve....HCG 188,4..podle pana Mudra.to vypadá na jedno bobíska, ale i tak jsme moc šťastný...
chvílemi tomu nemohu stále uvěřit.....

misaot
8. únor 2011

@adenka84 Zaplať pánbůh za to 🙂 Moc moc moc gratuluji. Já to věděla, že už to ted vyjde 🙂 Vidíš jak ty lázně pomohly 🙂

Strašně moc závidím MOC GRATULUJI.

Ty jsi měla na VŠECHNY TŘI BOBÍKY ASISTOVANÝ HATCHING?

misaot
8. únor 2011

@adenka84 Páni, já ti to tak moc přeju 🙂 A ty sis ještě dělala test ráno?

capricej
8. únor 2011

@adenka84 Ahoj, moc moc gratuluji, a ať všechno proběhne v pořádku. Takže držím palce 😉

misaot
8. únor 2011

@capricej to je dobře, že se chystáš hned na KET, takže hned ted bude KET? už máš po MS? nebo až v tom dalším cyklu? Určitě si na KET nech udělat asistovaný hatching.

petrajda
8. únor 2011

adenka - tý jo, chvilku tu člověk není a takové novinky. Moc gratuluju a sláva ,někdo nám to tu konečně prolomil 😵

misaot - nám doktor říkal,že AH jsou spíš jen vyhozené peníze 😕

cuddle
8. únor 2011

@adenka84 jejda gratuluju, tak at se vsechno vyvyji supr a vsechny testiky jsou v poradku a krasne si to uzijes, jejda to je krasny, ja ti to moc preju a samo taky zavidím 😀

adenka84
8. únor 2011

Holky, děkuji vám moc... amoc vám přeji, aby jste se toho nádherného pocitu také dočkali..je to neuvěřitelný...ale tak starašně krásný...už teď toho našeho bobečka strašně miluju!!!! Mám, ale hrozný starch, aby se vše vyvýjelo jak má...Příští kontrola až 17.2. to se do té doby snad zblázním....
Misaot, ano AH jsem měli u všech 3 embrísků...a jeden z nich ten boj vyhrál.....
Petrajda, proč si myslí tvůj Mudr. že za AH jsou vyhozené peníze? Můj Mudr. zase tvrdí, že pokud nám to finance dovolují, že je dobré si zaplatit vše....nenití nás....ani jednou jsme to neudělali až teď na poslední pokus a hale vyplatilo se to atřeba se to zadařilo právě díky AH....jsou to jen 3 000Kč...to už není takový velký výdaj, ne?

capricej
8. únor 2011

@misaot Ahoj, 17.2 jdu na kontrolu, jestli mi sliznice dobře roste a pokud bude vše o.k. tak bych hned měla jít na KET. Teda až 21.2 😉

cuddle
8. únor 2011

@adenka84 prosím muzu se zeptat co presne to AH v realu znamena, a co tedy udelaji navic? tak daleko jsem se jeste nedostala, zatim jsem slysela jen o ICSI, PK - jen abych vedela kdyz mi to budou nabizet co je tedy dobre zvolit

cuddle
8. únor 2011

@cuddle jo tak už jsem si něco našla na netu, takze principielne rozumim o co je snaha

adenka84
8. únor 2011

cudlle tady máš popsaný ten AH V případech opakovaného selhání uhnízdění embryí nebo při věku partnerky nad 35 let doporučujeme provedení asistovaného hatchingu. Asistovaný hatching (AH) je další mikromanipulační zásah - vytvoření otvoru v obalu embrya ještě před přenosem, který usnadní vycestovaní embrya z jeho obalu a zvýší šanci na uhnízdění v děloze

- samozhřejmě, že si ho můžeš nechat udělat hned při 1.IVF a nečakat až ti to sami doporučí...
do albíčka jsem přidala ranní testík tak se jukněte..jaká je to krása..

petrajda
8. únor 2011

adenka - aha - já myslela že AH je vyloupnutí vajíčka z folikulu,nebo toho obalu. Takže sem si myslela,že když máme ICSI je A. hatchining zbytečný. No doktor nám při tom ,když jsem řešili jako cestou ivf se vydáme,řekl,že tohle je jen tahání peněz. Prakticky nic víc neuved a já se milně domnívala,že to je jinak.Jinak bych se asi přeptala. On jinak všechno dopodrobna vypoví a ochotně a u tohodle nám řek jen svuj názor.

misaot
8. únor 2011

No konečně jste se tday ukázaly 🙂já dnes jen celý den bulim a bulim, no psychika je na tom špatně, ale snad se dám dokupy.
Jinak dnes jsem začala špinit.

Petrajda: no mě řekla doktorka že AH se dělá převážně starším ženám, ale když tam mám jen dvě emrya, tak jedno z nich si raději nechám naříznout, aby se mu lépe hnízdilo 🙂

No tak ješte jsi na řadě ty petrajdo 🙂

petrajda
8. únor 2011

misaot - no sem,ale sem posera a ten test si jen tak neudělám 😀 😝

misaot
9. únor 2011

@petrajda a kdy máš 14 den?

Holky, já bych ani nevěřila, že mě to tak vezme, už dva dny jenom pláču , strašně mě to bolí, moc mě to zasáhlo.

petrajda
9. únor 2011

misaot - v pondělí 😨
hele já se ti nedivím,já teda nečekám pozitivní výsledek

misaot
10. únor 2011

@petrajda A jak se cítíš?

Já jdu zítra na pohovor do Car, asi nepůjdu hned na KET, mám jen jeden pokus KETu a chci si před tím vynutit to imuno a pak se rozhodneme co dál. No teda ještě si vyslechneme zítra doktora.
Dnes už je mi mnohem lépe.

Doufám, že ti to dopadne.

petrajda
10. únor 2011

misaot - ahoj..Zatím to vypadá špatně ☹ . Ráno jsem začala špinit,teď už bych řekla že se rozjíždí ms.Jako přepadlo mě to totálně nepřipravenou nebo jak to nejlíp říct..prostě sem si myslela že s utrošem menstruovat nebudu. Zatím vždycky jsem ho musela vysadit aby se mi ms rozjela. Takže test jsem si z raní moči ještě nedělala,až ráno,ale vypadá to špatně. ☹ Celé dopoledne jsem probulela, uvidím co se stane přes víkend, na test z krve jestli vůbec půjdu tak až v úterý. No pak bych se asi objednala taky do car na pohovor,ale maj tam u nás teď delší čekací lhůty.
A manžel má odpolední,takže před chvílí odjel a přijede až před desátou 😢

misaot
10. únor 2011

@petrajda Jo úplně vím co právě prožíváš, já jsem začala špinit v úterý ráno avečer se mi strašně rychle rozjela MS, bohužel to je ted dáno tou velkou stimulací na začátku ms, proto ani utroš nedokáže MS zastavit. Já jsem si dnes volala na krevní testy a mám definitivně potvrzeno - negativní.
Včera jsem bulela asi tak půl dne, dnes jsem zatím ještě nebulelo, ale taky mě to jistě zachvíli přepadne, ale je dobré, že každým dnem to bolí méně a méně.
Já jsem na ten pohovor celkem netrpělivá, kdyby nás doktor přesvědčil o KETu hned tak abych mohla začít hned brát léky, no ale myslím že nás nepřesvědčí. Partner chce dokonce rok pauzu, chce se snažit připrozeně, ale bohužel to v mémpřípadě asi nemá cenu, když mám anovulaci, ale zase představa, že další rok do sebe budu rvát ty léky mě děsí. Jak dlouho je může žena užívat?

Petrajdo, bohužel vím, že neexistuje nic, co by tě v tuto chvíli utěšilo, to si prostě musíš vytrpět sama a smířit se s tím. Nic jiného ☹

petrajda
10. únor 2011

misaot - já jsem si do caru volala taky zda tam má vůbec cenu jed,tak mi bylo řečeno že rozhodně. Stejně mohu ale až v úterý.
Manžel pořád stejně nějak záhadně doufá,ale já už vím že je konec.No ráno si udělám ten test z moči,nedělala sem ho,jak se to ráno rozjelo,tak sem vůbec nebyla připravená.
No jestli půjdem dál na druhé ivf,tak asi až nejdřív za ty tři měsíce.

adenka84
10. únor 2011

Holky nesmutněte...Je mě pak smutno s vámi...
Já vím, je to hrozný bolí to..ale bude zase odbře uvidíte...
Psychická bolest je mnohem horší než ta fyzická, na fyzickou si člověk zvykne a nebo sam odezní, ale psychická je v našem srdíčku dlouho, nikdy i celý život...
Já, ale věřím, že váš další pokus bude úspěšný...zadaří se vám určitě...
Misoat, nechci ě moc radit, ale pokud nemáš vůbec ovulku, tak myslím, že přirozené snaženíčko není na místě...Dej si chvíli paouzu třeba do léta a pak jděte do toho znovu...
Vím, ty léky jsou hrozný, není to nci dobrého..nikde jsem četla, že můžou vyvolat i rakovinu..ale co můžeme dělat, když je to v některém případě pro nás ta jediná cesta k vytouženému miminku...
Myslím, že kdyby to bylo pro nás nějak moc nebezpečné, tak by se ty léky nemohly užívat...
Takže holky, držte se myslím na vás a nebojte bude zase dobře...

adenka84
10. únor 2011

@petrajda až si budeš zítra dělat testík..tak jestli tě mohu radit večer už moc nepij..ať není tvá moš moc ředěná...
já jsem si testík dělal 13.den po ET..z odpolení moči byl tam jen slabý duch...udělal jsem ho hned druhý den ráno znovu..a byli tam už krásné //

petrajda
10. únor 2011

adenka - já původně chtěla vydržet do toho 14 dne po ET,ale ms mě předpěhla ☹ . Budu se držet tvé rady a večer nebudu moc pít 😉 . A ty jsi špinila nebo tak něco?

kapibara
10. únor 2011

Ahoj Holky 🙂
Je mi moc líto, že to první IVF Vám nevyšlo...ale neztrácejte naději, člověk to tak prostě musí brát...uvidíte, že čas rány zahojí a příště se určitě zadaří 😉

@adenka84 ahoj, Tobě tichounce gratuluji 😵 😵 😵

adenka84
10. únor 2011

@petrajda ne, en já nešpinila, nekrvácela..jen mě bolelo bříško jako před MS...Mudr. říkal, že to jsou vaječníky, že se po OPU ještě nedostali nasvou velikost, a že to může bolet jako před MS...

misaot
11. únor 2011

Ahoj holk,y dnes jsem poprvé v práci a vyloženě mi to svědčí 🙂 No snad bude líp, dneska se každopádně dozvím co bude dál a to mě trošku žene dopředu.
Bylo to velmi bolestné, ale musíme jít dál, kdyby jsme při každém pádu zůstaly ležet, tak se nikam nedostaneme, musíme vstát a jít dál a myslet na to, že se to podaří.
Takže tfuj tfuj tfuj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru