První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

capricej
4. únor 2011

@misaot to ženské jsou, to máš pravdu, ale aby nás život takhle zkoušel, to si nezasloužíme

misaot
4. únor 2011

@petrajda Holky, já jsem to nevydržela a udělala jsem si test! Bohužel prázdno ☹ taky nejsem těhotná ☹ Jsem osmý den po ET, ale kdybych těhotná byla, tak by tam jistě něco už bylo vidět ☹

misaot
4. únor 2011

@capricej Bohužel si to nezasloužíme....já nevím proč nás ten život tak zkouší! Asi co vydržíme ☹

Ach jo, já jsem tak zklamaná ☹

capricej
4. únor 2011

@misaot Ale ještě nezoufej, na test je brzo. Uvidíš že to bude dobré. Neboj

misaot
4. únor 2011

@capricej Taky si myslím, že je brzy, ale na jiné diskuzi byla slečna ve stejný den jako já a už tam má dva dny ducha, tak mě přemluvila abych si to udělala a já mám prázdno, no to o něčem svědčí ne?

capricej
4. únor 2011

@misaot ale toho ducha tam mohla mít ještě po pregnylu

misaot
4. únor 2011

@capricej ty jo, ted toho lituju, že jsem si to udělala, původně jsem to chtěla vyzkoušet až v pondělí, nevím proč jsem tak zbrklá.
Osmý den od ET ještě může ovlivňovat pregnyl?

capricej
4. únor 2011

@misaot záleží kolik jsis ho pichla, a navíc já kdyý jsem testovala teď v pondělí tak jsem tam toho ducha ještě měla , ale byl úplně slaboučky, tak si myslím, že by to mohlo mít ještě vliv

misaot
4. únor 2011

@capricej Já jsem si píchala ovitill 2x a mám tam prázdno ☹ No asi máš pravdu, že je brzy, ale už jsem pesimistická ☹

kapibara
4. únor 2011

@misaot nepanikař, je opravdu brzo 😉

misaot
4. únor 2011

@kapibara Díky moc....no nevím ☹ Kdy si mám teda udělat test:? spíš až tak v pondělí že? No samozřejmě, pokud to do té doby nedostanu ☹

kapibara
4. únor 2011

@misaot pokud jseš 8 den po ET, tak bych dělala nejdřív za 12-14 dní 🙂 Ty máš taky zamraženo,viď?

misaot
4. únor 2011

@kapibara Za 12 dní? tak pozdě?
Mám zamražené jen dvě ☹

kapibara
4. únor 2011

@misaot jéé, promiň, myslela jsem 12-14 DC 😉 hlavně že jsou nějaké 😵

misaot
4. únor 2011

@kapibara No díky za podporu, snad to do té doby nedostanu ☹

capricej
4. únor 2011

@misaot neboj neboj, hlavně zůstaň v pohodě.
Jsem nějak schrupla, ještě že jsem si nachystala budík. Za chvíli se vráti manzěl z práca a pojedeme na nákup, Konečně se vydám mezi lidi. Za celou dobu co jsem na nemocenské jsem nikde nebyla. Tak se mějte pěkne. Všechno bude o.k.
Mějte se pa v sobotu tady nahlídnu. Pa

petrajda
4. únor 2011

misaot - testovala jsi opravdu brzo. každá reagujeme jinak,hladina hcg může být u každé jinak vysoká.

kapibara - ahoj. Jsem 4 den po ET,ale měla sem jen jedno embryjko a žádné mrazáčky ☹

misaot
4. únor 2011

@capricej tak si to pěkně užij mezi lidmi a užij si víkend 🙂 já se dám dohromady ☹ slibuji.

misaot
4. únor 2011

Přeji Vám krásný víkend.

kapibara
4. únor 2011

@petrajda tak ty máš ještě čas na testování 😉 a i jedno embryjko někdy stačí 🙂

@misaot Tobě taky a nezoufej, zatím není nic rozhodnuto!

petrajda
4. únor 2011

kapi * kéž by ☹

kapibara
5. únor 2011

@petrajda jak jsem se dočetla, tak máš problém s FSH,viď? máš ho vysoké nebo nízké?

misaot
5. únor 2011

@kapibara Ahojky, no já vím že není níc rozhodnuto, ale myslím, že to vážně nevyšlo.... vaječníky už vůbec necítím...bolí mě jen prsa, takže se mi určitě spouští MS. Dnes jsem devátý den po ET a ráno jsem si zase dělala test...opět prázdno ☹ Už se s tím začínám pomalu smiřovat ...

misaot
5. únor 2011

@petrajda Máš velkou šanci úspěchu, máš v bříšku jedno velmi silné emryo, jen nedělej chybu jako já,nedělej si test dřív jak 13 den od ET.
Jsem fakt blbá.

kapibara
5. únor 2011

@misaot to je mi líto ☹ nicméně je to první IVF a asi je to spíše štěstí, když to někomu vyjde napoprvé 😉 držím pěsti 🙂

capricej
5. únor 2011

@misaot ahoj, prosím tě, neházej flintu do žita. Menzes jsi ještě nedostala, tak nevyšiluj. Uvidíš, všechno dobře dopadne 😉

petrajda
6. únor 2011

kapibara - mám ho nízké...něco o tom víš? Mě to doktor Petr řekl vlastně až teď,před tím sem chodila k primářce,ale ta jak víš tam už není.Nijak moc podrobně jsem se na to nestačila přezeptat,on mi řekl jen to ,že oni jsou jediné cestrum,které je nějak schopné,nebo spíš ochotné, to řešit. Což jsem si pak ověřila. Taky proto jsem měla tak málo vajíček. 8, z toho 6 zralých a oplodnili se 4.

petrajda
6. únor 2011

misaot - nebudu ho dělat,nejméně týden,spíše dýl,kdyby se mi rozjela ms,tak je to jasné.Ale mě se s utrošem,myslím, nerozjede.Zatím je mi jak před menstruací

misaot
6. únor 2011

@petrajda Rozhodně neházím flintu do žita, ale myslím, že je to více než jasné ☹

Mě je právě také jako před menstruací. Každopádně jsem rozhodnutá, že v dalším cyklu jdu hned do KET.

misaot
6. únor 2011

@kapibara Nevíš o kolik se šance při dalším pokusu zvyšuje?

Jak jsi to měla ty? Ty jsi po IVF nešla na KET, ale dala sis přestávku a hned si otěhotněla, že jo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru