První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
23. led 2011

@petrajda já hlavně měla břicho jak balon pak po OPU a při užívání utrogestanu 😝 termín je ještě daleko 😀 jsem v klidu zatím...

petrajda
24. led 2011

misaot - capricej - držím palce 🙂

misaot
24. led 2011

@petrajda

Ahojky, tak jsem se konečně probudila 🙂 po narkoze jsem se pěkně prospala 🙂 Nakonec mám 19 vajiček, tak jsem zvědavá kolik se jich oplodní. 15 jich oplodní metodou ISCI a zbylé čtyři nechají svévolně. Břicho mě po OPU bolí stejně jako před ní, ale snad už se to bude uklidnovat.
Dostala jsem nějaký vaginální gel, který si mám zavádět každý večer. A mám si do Car volat až ve středu, kde mi řeknou jestli půjdu na ET ve čtvrek a nebo v pátek.
Jinak mi doktorka řekla že mám pořád nízkou děložní sliznici jen 6 mm, to je asi blbý co?
Jsem z toho celá špatná, že se mi tam ty emrya kvůli té sliznici ani neuchytí. ☹

misaot
24. led 2011

@capricej moc držím palce, těším se až napišeš jak to probíhalo 🙂

cuddle
24. led 2011

@misaot ahoj, to máš krásný ulovek, tak přeju at se uchytí co nejvic, budes mit na všechny prodlouženou kultivaci? jsem zvedava kolik jich vydrzi do konce, no hadam tak 8 kousku 🙂
hele já mám vždy stejny problem, když mi měří sliznici, hlasi něco jako 5-8 mm a slyším no ted by to mělo být cca 1x tolik, pak mám prý i nepravidelnou MS, takže taky doufám, že to nato nemá úplně vliv.....

petrajda
24. led 2011

misaot - ahoj, držím moc palce S tou sliznicí nevím,když sem byla na kontrole mudr. říkal,že mám 7mm a 6mm je prý minimum kdy je žena schopná přijmout embrio. Hele nevyznám se vtom,ale máš hezkou úrodu 🙂 Bude to dobrý!!

kapibara
25. led 2011

@misaot krásná úroda, sliznice povyroste do ET 😉

petrajda
25. led 2011

misaot - jak ti dneska je??

capricej těším se taky na zprávy..snad je dobře 😉

misaot
25. led 2011

@petrajda Ahojky, no mám pocit, že mi asi praskne břicho, je to celkem bolestivé, pořád chodím na záchod protože mám pocit že potřebuj, ale přitom mě to tam jen tlačí. Strašně mě bolí prsa, ale to je asi normální. Už se těším až mě nebude nic bolet 🙂
Já nevím jsem z té sliznice úplně mimo ☹
A jak ty se připravuješ na zítřek?

misaot
25. led 2011

@kapibara ahojky, moc děkuju za podporu, ale jsem z toho mimo. Jsem zvědavá, kolik se mi oplodní vajíček, mám volat až zítra ☹

misaot
25. led 2011

@cuddle No mě doktorka říkala, že kdyby mi to vyrostlo na těch 7mm tak je to dobré, ale fakt nevím. No doufám, že se mi jich oplodní více než osm 🙂

petrajda
25. led 2011

misaot - ahoj.Nejdřív sem byla ráda že jdu dnes ještě do práce,protože aspoň nad tím nebudu tak dumat,ale protože není co dělat,tak je to stejné jako bych byla doma 😒 . . jsem nafouklá a prsa mám teda nalitý jak kdybych měla začít už kojit. A mám strach co nám zejtra řeknou,zda bude vůbec něco k použití. Bojím se..
Misaot hodně pij,prý se má už po opu a může to pomoci trochu od bolesti..

misaot
25. led 2011

@petrajda
No já byla také pěkně nervozní, i partner pěkně nervoval, ale bylo to fajn, na sále mi ani neřekli, že mě uspávají, a najednou jsem nevěděla o světě a pak jsem se až probudila na pokoji.
Rychle to uteče, uvidíš 🙂 Doufám, že Ti odeberou co nejvíce vajíček.

No a ET by ti asi vycházel na sobotu co?

petrajda
25. led 2011

s manželem si myslíme že jo,ale máme prodlouženou kultivaci,tak nevím přesně jak to je . doktor se moc nechtěl vyjadřovat k předpokládanému termínu,že je všechno moc individuální,navíc to PK nám ani nemusejí dělat,záleží jak se to bude vyvíjet.,.
manžel se zdá být docela v pohodě,ale na něm případná nervozita není nikdy moc vidět,on je rozenej optimista,to já sem zas opak,takže to má teďka chudák se mnou těžký 🙂

capricej
25. led 2011

@misaot ahoj, předem gratuluji k takovému úlovku. K té sliznici nevím co bych napsala, mi dr ani neřek jak ji mám vysokou. Ale neboj než ti ty bobky budou zavádět určitě nroste do potřebné velikosti, hlavně se teď nestresuj a odpočívej. To je nejdůležitější. Jinak ke mě. Včera jsem byla na ET. Z devítí nám zůstalo pouze 6 bobků z toho mi 2 zavedli a 4 zmrazili. Samotný zákrok je rychlý a bezbolestný. Z prvu jsem měla strach jít i WC 😀, abych něco nepokazila, ale už si pomalu zvykám. Při propouštění mi dr řekl, že se nemám vystavovat stresu a zbytečně se rozčilovat a že musím hlavně věřit, že jsem těhotná. Jinak beru už od odběru utrogestan2 x3 tabletky denně. Jsem po ních někdy ospalá, ale jelikož celé dny jenou ležím a nic nedělám nijak mi to nevadí. a na kontrolní odběr krve jdu v pondělí 7.2.2011. tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Jinak se pořád snažím najít na netu jak vůbec ten vývoj probíhá a za jak louho se mi ti bobci můžou uchytit?? Neví to některá.
Petrajda držím palce aby to dobře dopadlo.

petrajda
25. led 2011

capricej - tak to vypadá docela optimisticky. No a k embrijkům, týden trvá než se zahnízdí..můžeš i kvůli tomu začít trochu špinit. Držím palce aby ten vývoj pokračoval tak zdařile jako doposud 🙂

misaot
25. led 2011

@capricej ahoj Capri, moc držím palečky, aby se prdolkové uchytily 🙂 Můžu se na něco zeptat? Ještě tě pořád bolí tak moc břicho? nebo kdy tě to přestalo? Já jsem úplně nemožná, strašně to bolí a sotva chodím. Kdy to přestane? Do toho 7.2 budeš doma? Nebo budeš chodit do práce?

misaot
25. led 2011

@petrajda Být optimista je skvělá věc, hlavně to strašně mocdobře působí na Tebe 🙂 užívej si to a odpočívej 🙂

petrajda
25. led 2011

ano mami 🙂

cuddle
25. led 2011

@misaot tak to urcite doroste ... jinak jsem zvedava za Vas jak dopadnete, doufam, ze vsechny moooc dobre
ja bych byla nervozni , a chtela urcite porad volat, jak to vypada, co se ujalo, jak se to vyviji a pak zase znovu cekat, jesli se to ujme nez se clovek muze testovat a takkkkkk no jsou to nervy ....a pak se rid radou hlavne v klidku a pohode , ze

capricej
26. led 2011

@misaot ahoj, tak můžu říct, že až dneska mě to přestalo bolet dokonce i prsa už nebolí tak moc jak bolela, až mám z toho divný pocit, tak doufám,že to nic neznačí a je všechno v pořádku. Jinak na nemocenské jsem už od odběru a v práci jsem nahlásila, že pokud se to podaříntak do práce už nedojdu. 😀
A jak jsi na tom ty??? a dej vědět jak se daří těm vaším bobátkům 😲

misaot
26. led 2011

@capricej Ahojky, no tak jsem si dnes ráno volala a zatím je jich oplodněno 14, ale jsou prý ještě malá na transfer, tak si mám zavolat zítra. Jsem dokonce ráda, alepsoň mám více času na tu sliznici - sna mi doroste. Jinak mě břicho bolí jak čert, připadám si jak důchodce, chodím v přadklonu a bojím se zasmát, protože to moc bolí a o prsech ani nemluvím, takhle jsem ještě citlivé prsa neměla 🙂
Až ted te to přestalo bolet jo? No tak to mám teda ještě pár dní před sebou ☹
Jak se jinak cítíš? Ležíš?Odpočíváš?

misaot
26. led 2011

@cuddle No to ještě nervy budou po transferu, ale snad to dobře dopadne 🙂

misaot
26. led 2011

@capricej nemusíš být nervózní z toho, že tě přestávají bolet prsa, jestli to vyjde, tak aoni zase začnou neboj 🙂 A co ti řekli u doktora, kromě toho že máš jít na krev 7.2, tak kdy se můžeš testovat?

petrajda
26. led 2011

ahoj ,jsme doma.chvilku sem si poležela,ale te´d už dobrý. nebolí mě nic,tedy pokud mám na mysli břicho..to je naprosto v pohodě. Při narkoze mě museli napichovat sedmkrát!,tak si umíte ředstavit jaké mám ruce a bolí jak s...!!!
Jinak úroda..no so dodat..odebráno osm vajíček,dle doktora vělmi pěkných a jak se to bude dál vyvíjet,uvidíme. Transfer buď v sobotu,neděli nebo pondělí. Podle růstu.

misaot - capricej - holky držím pěsti

cuddle
26. led 2011

@misaot - no to mas hezke 14 zatim v pohode, oni trochu porostou a dva pujdou pekne to teploucka, kde se jim bude samo libyt, takze tobude vsechno v pohode,
misaot , petrajda, capricej -no tak koukam mate pred sebou vsechny krusnych 14 dnu, at Vam transfer dopadne na vybornou , vse je v poradku, bezbolestne a za 14 dnu hlasite vsechny vyborne zpravy, predtucha rika , ze tam budou i jedny dvojcatka 🙂

misaot
26. led 2011

@cuddle No kéž by všechno dobře dopadlo 🙂

Jsem zvědavá kolik jich přežije přes noc ☹ Dokud mi neřeknou že mám sliznici dorostlou, tak nebudu klidná ☹

Jo capricej i petrajda by dvojčata chtěly.... já ani náhodou, tak doufejme, že jim to vyjde 🙂
Ty nás tady tak pěkně podporuješ a jak jsi na tom ty?

misaot
26. led 2011

@petrajda ahojky 🙂 to jsem ráda, že to dobře dopadlo...jak to, že tě nic nebolí? ? máš nějaké odolné telo ne? 🙂
Osm vajíček je taky pěkné 🙂 tak doufám, že se jim bude dařit k světu 🙂
Moc jsem na Tebe myslela 🙂

cuddle
26. led 2011

@misaot ja stagnuju, MS nic - jsem 29DC a ani naznak, ze by mela ( mohla ) dorazit , tak jsem objednana na 2.2. ke sve doktorce na kontrolu a rocni ster z čípku, a asi me teda čeka vyvolavacka a pak nasadim tu vetsi davku Clostiku a uvidime jestli to s tema vajecnikama pohne a kdyz ne, tak pritvrdime.....
ale budes davat 2 kousky, ze? myslim jsem to tu nekde cetla, ze jsi rozhodnuta taky pro 2.... jo jo petrajde bych ty dvojcatka prala, od kazdeho druhu po jednom 🙂

misaot
26. led 2011

@cuddle a jak dlouho vy se snažíte? Tak to budu moc držet palečky..... a není třeba možné, že nedorazila MS, že by to něco značilo?
Jo nechávám si zavádět dvě, ale jen proto, že mi doktorka říkala, že se tak zvyšuje šance uchyceni alespoň jednoho, tak doufám, že se jedno uchytí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru