První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

petrajda
27. led 2011

misaot - jéé ty už míš bobky u sebe. Tak ať se jim u tebe líbí 😵 😵

misaot
27. led 2011

@petrajda Děkuju moc v to doufám..... udělám jim to nejkrásnější prostředí 🙂

misaot
27. led 2011

@petrajda jak je ti?

petrajda
27. led 2011

misaot - no tak nějak pořád stejně. Sem se včera holedbala,že mi nic není,taky nebylo,ale večer to všechno přišlo k sobě 😒 . Snažím se hodně pít,tak snad ještě tak den a bude to snad lepší.
Ty teď musíš také hodně pít 😉 Aspoň 4 litry denně

capricej
28. led 2011

@misaot ahoj, tak jak je ??? a co tobě povídal DR o tom kdy se můžeš prvně tetovat a tak, ty jsi se určitě zeptala na více věcí než já 🙂

misaot
28. led 2011

@petrajda No já jsem pořád rozbolená, ale je to fakt dneslepší, už můžu chodit normálně narovnaná 🙂

Dnes jsem si volala do Car, dnes mi zamrazily dvě emrya a zítra zase uvidí, jestli se z těch deseti ještě nějaká vzchopí a dorostou 🙂 Jsem šťastná alespoň za ty dvě, ale moc držím palečky ostatním bobíkům 🙂

No čtyři litry denně, to se Ti řekne, já která si za celý den ani nevzpomene na to abych se napila ted mam vypít tolik 🙂 včera a předevčírem jsem sotva dala litr a půl . Ach jo.

A co tvoje miminka?

misaot
28. led 2011

@capricej No je mi pořád stejně 🙂 žádný rozdíl necítím, ale je to krásná představa, že mám v bříšku dvě emrya 🙂 jak dlouho se teda zahnízďujou?

No já jsem se na nic moc neptala, ale říkal, že si doma test můžu odělat za 14 dní od ET dříve ne a jinak na kontrolu krve a moči mám přijít za dvacet dní.

Holky a nevíte náhodou kdy je povolen sex?

capricej
28. led 2011

@misaot ahoj, já jsem taky už v pohodě, ale pořád ležím a nic nedělám. Jinak Petrajda psala že zahnízdění trvá týden.
A otázka o sexu mě taky zajímá, rovněž nevím kdy se může :D
A proč si můžeš dělat test až za 14 dní?? ono by to dřív mělo nějaké zkreslené údaje??

cuddle
28. led 2011

@misaot tak gratuluji k 2 prckum uvnitr, hele zminovali neco o te sliznici kdyz jsi tam byla, merili znovu?

adenka84
28. led 2011

Ahoj holky,
omlouvám se, že vám vstupuji do diskuze, chci se jen vyjádřit k testování...
Testit by se nemělo opravdu dříve jak za 14 dní, protože výsledek může být nepřesný...ovlivnit ho mohou určité léky...v našem Caru si nás zvou na krevní test 14 od ET....i přesto, že v ten den není na testíku dálnice, tak není nic ztraceného HCG ten den už vše ukáže...
některé holčiny měli pozitivní test už 8 den po ET.....některé se z něj radovali a některé byli zklamání, protože jim za 3 dny // úplně zmizeli..proto je určitě lepší být trpělivá a vyčkat..
mějte se hezky všem snažilkám tu držím palečky, aby se brzy dočkali svého pokládku.....

misaot
28. led 2011

@capricej No že že by se to asi dřív jak po 14 dnech nemělo dřív dělat, že by tam nebylo nic vidět. Já myslím, že můžeš dříve, záleží na Tobě 🙂

No mě by taky otázka sexu velmi zajímala, partner chudák se mě každej den ptá 🙂

misaot
28. led 2011

@cuddle ano sliznice mi dorostla na požadovanou výšku 8,3 a doktorka říkala, že jinak normálně stačí 7mm.

misaot
28. led 2011

@adenka84 díky moc za poučení 🙂 takže si vyzkouším testovat doma 9.2 🙂

adenka84
28. led 2011

@misaot nevím kyd máš jít do Caru na krevní testík...já si ho dělám vždy to ráno, kdy tam mám jet...ty tam máš jet 9.2.? já 8.2....budu ti držet palečky...

capricej
28. led 2011

@adenka84 😀 a já jedu 7.2.2011 😀

adenka84
28. led 2011

@capricej tak ti přeji aby tě ta 7.přinesla štestíčko...
holky kam jezdíte do Caru?Nejezdíte nikdo do Plzně do Natalartu?

capricej
28. led 2011

je holky mi to začíná doma pomalu ubíhat. Nevíte některá jak se zabavit?? Pracovat nesmím, manžel mi dokonce zakázal vyndat prádlo z pračky a pověsit jej. Hrůza.
Misoat vidím, že to máš doma stejné jak já :D

capricej
28. led 2011

@adenka84 já doudám, že 7 nám přineseštěstí je to manželovo číslo, a když né tak už opravdu nevím.
Jinak Plzeň mám pěkně z ruky když já jsem od Ostravy :d

misaot
28. led 2011

@adenka84 ne ne já mám jet do Car právě 14.2, je to 19 dní od ET.

Takže ty jsi kolik dní po ET?

misaot
28. led 2011

@capricej No já taky nic nesmím, přesto jsem dnes utřela prach a byla jsem uplně hotová, takže se radši nebudu namáhat. Jak se zabavit? No s tím mám také problém, pouštím si tady postupně všechny DVD co doma máme. Už mě z toho ležení bolí záda.
Zachvíli si půjdu ohřát jídlo a pak pro změnu zase do postele 🙂

A co čtení?

misaot
28. led 2011

@adenka84 Já jsem z Prahy.

misaot
28. led 2011

@capricej Ted jsem dostala informaci, že emryjka se zahnizďují 72 hodin a sex po ET - 5 -7 den.

No to nebude mít moc partner radost. ☹

capricej
28. led 2011

@misaot tak to budou ti chlapit muset nějak vydržet. Jinak jestli je pravda že to bobkům trvý 72 hodin, tak to by znamenao, že ti moji by se už mohli pěkně prokousávat a zahnizďovat 🙂. Jéééé kež by tomu tak bylo.

misaot
28. led 2011

@capricej No jo, ty už máš ty kritické dny za sebou. Jinak ty máš jít do Caru přesně 14 den od ET co? Jinak na jiné diskusi se holky testují už 10 den, ale fakt nevím jak je to směrodatné, takže pro tebe ani nemá cenu se testovat doma co?

adenka84
28. led 2011

@misaot já jsem 4 den po ET...do caru jezdím 14. den po ET...každž Car to má jinak....
stou nudou jsem na tom asi všichni stejně...nejdříve jsem se těšila jak si budu doma válet šunky a teď když je to tady tak se nudím...TV mě moc nebaví, číst dlouho nevydržím...uklizeno mám...vypráno také, žehlit ještě nechci,,,raději nějaký ten den ještě počkám...tak jsem uvařila a teď se nudím....už aby byl večer, to přijede kamarádka a já budu mít lespoň jiné myšlenky...

capricej
28. led 2011

@adenka84 hele a to jsi uklízela ty nebo manžel??? ten můj mi nechce nic dovolit a sám toho moc neudělá takže já každé ráno tak nenápadně něco uklidím, ale kdyby jsem vysála celý dům to by poznal 😎

capricej
28. led 2011

@misaot to opravdu nevím jestli to bude mít cenu já jem hrozně zvědavá a myslím si, že to nevydržím bez testování 🙂

adenka84
28. led 2011

@capricej uklízela jsem já sama, ale tím uklízením myslím, prach, mytí WC, vany...vysá u nás manžel....tak ymě nenechá nic dělat....ale je to blbost....je dobré 2 - 3 dny po ET odpočívat, ale ne se zbytečně moc pozorovat...to není vůbec dobré...
embrískové si musí zvykat na pohyb,nejde až do testu ležet v klidu...zvyknou si na toa apak je může zcela normální pohyb zničit...to je prostě blbost...jak jsou dané v děloze, nemůžou ven...pak už je to jen mezi nebem a zemí...buď se uchytí a nebo....
mě Mudr.říká, že mohu dělat téměř, vše kromě zvedání těžkých věcí, natahování do výšky, že není dobré ze začátku žehlit, mít okna atd...ale, že mohu normálně vařit, dělat lehké domácí práce,chodit na procházky, jezdit na výlety,
- kdybych se měla řídit manželem, tak neudělám vůbec nic...ten by mě nejraději pověsil nohama do průvanu... 😀
samozhřejmě zákaz sportování...

adenka84
28. led 2011

@capricej proč by jsi nemohla testovat? moc ti nerozumím?

capricej
28. led 2011

@adenka84 ale já vím, že se můžu testovat, ale nechci abych třeba byla zbytečně špatně informována

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru