První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

ssaara
24. kvě 2010

kapi : na schválení jsem se ptala,a trvá to prý tak 3 týdny,dřív mi nemůžou vydat ty léky. Gonal jsem si píchala 5 dní 75 jednotek a šestej den 150. Stálo mě to 4300,- Tak bych byla docela naštvaná,kdyby nemohlo k iui dojít ☹

lorco : gonal mi předepsal dr. Košťák. Dneska tu mou léčbu probírali Vlček s Hradeckým a oba nechápali . Tak nevím,jestli tam ten doktor třeba není novej a nespletl se,nebo já fakt už nevím 😒

Teď jsem shlédla filmík Stmívání - upírská tématika a ještě k tomu romantika,to já můžu 😵

eimmy
24. kvě 2010

ahoj holky,
jak se máte??? co je nového???

eimmy
24. kvě 2010

kde jste kdo holky???

kapibara
24. kvě 2010

ssaara...mě říkala známá,že před IUI píchala gonal,pač nereaguje na clostilbegyt...ale píchala 75IU ob den...a ona teda otěhotněla 🙂

eimmy...jak se máš hlavně Ty? kdy budeš testit? 😵 😵 😵

eimmy
24. kvě 2010

saaar: budu testit asi ve čtvrtek ... ale bojim bojim.... 😅

eimmy
24. kvě 2010

PŘEHLED : úterý 25.5.

EIMMY : 36DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 27 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 18DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 10DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 49DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 11 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA: 3 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

ssaara
25. kvě 2010

Jé,holky,vy jste v noci nějak ponocovaly 😕 🙂

U nás byla večer nádherná bouřka 😵

eimmy : neboj,určitě tam uvidíš // 😵

eimmy
25. kvě 2010

saar: děkuju... ale raději to testování posunu až na pondělí.... 😒 to bude ?větší? šance že se tam něco ukáže...

fudy
25. kvě 2010

Ahoj holky,
Nějak nám tady blbnou hodiny. Máme posunutý čas o dvě hodiny. Nevíte čím to je?

eimmy
25. kvě 2010

fudy: to mě taky.... to mají chybu v systému

fudy
25. kvě 2010

Už včera to blbnulo.
Ssaara : takže žádné ponocování,ale špatně nastavené hodiny 🙂

eimmy
25. kvě 2010

přesně... 🙂

ssaara
25. kvě 2010

No jo,teď na to taky koukam , je v tom bordel 😀

sedmitecka
autor
25. kvě 2010

dobré ránko kočky 🙂
eimmy a jak se cítíš? nějaké divné pocity a tak??? test tedy až po víkendu? ak dy máš testovat podle CARu?
držím všechny palce až mě bolí 😀

kapibara, a ta tvoje známá otěhotněla hned po IUI?

kapibara
25. kvě 2010

Ahojky 😵

Tak já dnes beru 1.tabletu Clostilu 😵

eimmy...držím pěsti...ale pokud nešpiníš ani náznak na mrchu,tak to vypadá moc pěkně 😉

fudy...Tobě držím pěsti samo taky 😎

Čekala jsem,že se mi bude zdát o Mukovi a nic 😒

kapibara
25. kvě 2010

sedmitecka...ano,otěhotněla při druhé inseminaci 🙂 stimulovala Gonalem právě

ssaara
25. kvě 2010

kapi,to je super,tak ať folíky pořádně rostou 😵

Mně se o Mukovi taky nezdálo ☹ ake když o něm povídali ve včerejších večerních zprávách,tak i slza mi ukápla 😔 Tak jsem si říkala,že jestli bude veřejně přístupný pohřeb,půjdu se tam s ním rozloučit 😔

fudy
25. kvě 2010

Děkuji za podporu 🙂
Testovat budu příští týden.

ssaara
25. kvě 2010

Holky,však mi taky otěhotníme po první iui 😵
Mně už se to jednou povedlo,tak musí i podruhé 😵

fudy
25. kvě 2010

Kapibara: Tak ses konečně dočkala 😉

fudy
25. kvě 2010

Holky držím vám palce a dejte vědět co na utz.

kapibara
25. kvě 2010

ssaara...tak se tam rozluč i za mě 😅 to by byla krása,otěhotnět hned...ale u nás v CAR mi řekli,že je malá pravděpodobnost,ale já tomu stejně věřím 🙂

ssaara
25. kvě 2010

Mně taky řekli,že otěhotnění po prvním iui je málo pravděpodobné,ale když už jsem měla jednou štěstí,třeba se usměje i podruhé 😵

fudy,taky děkujem,je to fajn,že se tu můžem navzájem podporovat a držet si palce 😵

kapibara
25. kvě 2010

Fudy ...díky,určo dám info

ssaara...usměje se na nás všechny...a v čem je u vás problém? 😕

fudy
25. kvě 2010

jj je to super,že člověk ví,že v tom není sám 🙂 U nás v okolí všichní plodí děti ani neví jak....

kapibara
25. kvě 2010

fudy...kolem mě se jen těhulí a rodí,spoustě z nich to vyšlo napoprvé nebo nehoda...my to máme halt trošku složitější,ale výjde to i nám...a mám v okolí i několik,které se snažily dlouho nebo podstoupily IVF a všem se to časem povedlo...to je moje motivace

ssaara
25. kvě 2010

U mě je problém v tom,že mi málo rostou folíky a málokdy samovolně dojde k prasknutí vajíčka.
Na clostík nereaguju,před třemi lety mi vyrostly po merionalu a teď zkusili ten gonal.

fudy
25. kvě 2010

Já mám právě v okolí jen samé holky co otěhotní hned a ani nechtějí. A nebo hned na první nebo druhý pokus...

kapibara
25. kvě 2010

ssaara....tak ovulaci umí doktoři dobře vyvolat v dnešní době a pokud jsou spermoni OK,tak by to mělo brzo u vás klapnout 🙂 nám se první syn povedl na 1.pokus a teď čekáme tak dlouho 😒

fudy...nevím,jak dlouho se snažíte vy....ale já už teď se snažím to brát tak nějak rozumně,sice mě vždycky píchne u srdce,když se dozvím,že někdo otěhotní hned,ale už jsem se smířila s tím,že u nás to je prostě složitější a je potřeba pomoc lékařů

fudy
25. kvě 2010

Snažíme se přes dva roky,ale teď se to konečně někam hnulo,tak snad se i nám zadaří 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru