První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
28. kvě 2010

misha, na laparo jdeš do pražského Gyncentra?

lorca, neházej flintu do obilí, IUI je vždycky o náhodě a štěstí, neztrácej naději ju? 🙂 ...... a ze spermiogramu bych si nic nedělala, ono to vážně dost kolísá,....můj muž měl před 2 lety hooodně sníženou pohyblivost a letos v lednu nádherné normospermie......může se to změnit během pár týdnů, a spermie zraje zhruba 75 dní, takže veškeré vlivy - negativní i pozitivní se projeví s dvouměsíčním zpožděním.......zkusila bych selen, zinek, vitamin E a koenzym Q10 😉

sedmitecka
autor
28. kvě 2010

eimmy, takže IUI už nebude a jdete rovnou do IVF? je pravda, že šance je mnohme vyšší, tak na co čekat 🙂

misha1009
28. kvě 2010

sedmitečko, jj, do gyncenra, máš s ním zkušenost?

sedmitecka
autor
28. kvě 2010

právě že nemám ale pořád řeším, kdyby mě laparo nakonec taky neminula, kam jít......kamarádka byla v Gancentru na slepáku - taky laparoskopicky - a nemohla si to tam vynachválit, takže asi dobrý 🙂 , šla bych asi taky tam 🙂

misha1009
28. kvě 2010

já taky slyšela jen samou chválu 🙂

sedmitecka
autor
28. kvě 2010

v Gyncetru ...píšu jako prasátko 🙂

eimmy
28. kvě 2010

sedmi: ne ne IUI už ne... když už do sebe budu píchat další hormony tak ať je ta šance větší... IUI se povede málo komu... a IVF je přeci jen 50% na 50% a když si nechám zavést dvě embyjka tak sesnad aspoň jedno u mě zabydlí 😵 pro mě je hodně náročné na psychiku to čekání a obdivuju holky co jdou do 5-6 IUI .. na to já bych neměla....

kapibara
28. kvě 2010

Holky,teda musí se to prolomit!!!! IUI taky bývá úspěšné 🙂 tak jsem teda zvědavá na sebe 😅

ssaara
28. kvě 2010

No,já doufám,že to prolomí lorca,teď je tomu nejblíž 😉

Tak a ze mě je slaměnka,manžel šel do hospůdky. A venku začala bouřka...

fudy
28. kvě 2010

Už by to chtělo těhulku,aby se nám vrátil optimizmus 🙂

fudy
28. kvě 2010

Lorca: Tak co odpočíváš?

lorca
28. kvě 2010

Jo jo, odpočívám. Ale dostala jsem chuť na hranolky, už jsem je dlouho neměla, tak jsem si je udělala, hned mi je lépe 😀 To je zase dietka. 😖

lorca
28. kvě 2010

Bolí mi břicho jako před MS, to ta ovulka. Večer to asi ještě pojistíme 😵

fudy
28. kvě 2010

jj to ta ovulka také jsem to měla. Jen to hezky pojistěte 😉

fudy
28. kvě 2010

Já zase dělala palačinky - takže taky dietka 🙂

ssaara
28. kvě 2010

a já zbaštila sýrovou omáčku s kroketkama 😀

lorca
28. kvě 2010

Hlavně, že nám chutná 😀 😀

fudy
28. kvě 2010

To je hlavní 😀

fudy
28. kvě 2010

Můj šikovnej manžílek mi dneska píchnul injekci 🙂 Je to zlato já bych to sama nedala ☹

lorca
28. kvě 2010

To je fakt šikulka. Ten můj se to taky bude muset naučit, já to sama taky nedám, ani náhodou 😲 ☹

ssaara
28. kvě 2010

fudy,tak to je šikula 🙂
já jsem sice zdravotní sestra,ale do zadku sama sebe taky nepíchnu,já manžela nejdřív učila píchat injekce do molitanu a až pak jsem ho pustila na mě 😀

eimmy
29. kvě 2010

Ahoj holky,
dneska mě bolí břicho ( vaječníky) jako blázen.... už jsem si vzala dva nurofeny ☹

eimmy
29. kvě 2010

EIMMY : 40 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 4 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 23DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 14DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 15DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 15 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 7 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

lorca
29. kvě 2010

Eimmy, mě zase bolí v podbřišku.

Nezkoušela jsi znova ještě udělat testík??

eimmy
29. kvě 2010

udělám v pondělí Lory... ale výsledek je mi znám...jedna / jako vyšitá... 😒

lorca
29. kvě 2010

Třeba ne!!! No v pondělí se ukáže 😉

eimmy
29. kvě 2010

Lory jsem realistka a vím že tam bude jedna... na zázraky nevěřím

kapibara
29. kvě 2010

eimmy...vaječníky bolí po stimulaci a taky před mrchou...to se blíží ta potvora 🙄

eimmy
29. kvě 2010

jj tak trošku špinim holky tak uvidíme zda to je na 2 dny poslední příznak MS nebo zda se rozjede...

milka77
29. kvě 2010

ahoj holky, můžu se k vám přidat? Také mě čeká první IUI - snad ted začátkem června, tak se psychicky připravuju 🙂 mám z toho všeho smíšený pocity, moc bych si přála, aby to vyšlo...to čekání a nejistota je vyčerpávající...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru