První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
9. čer 2010

lorca...sle jak píše ssaara,tak mi po IUI doktor v mém CARu říkal,že špíňo nic neznamená...že to může být uhnizďování a jak embryo otevírá cévy 😉

sedmitecka
autor
9. čer 2010

EIMMY : 11 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 15 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.6
SEDMITECKA : 1DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 25DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 26DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 26DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 18 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 20DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

sedmitecka
autor
9. čer 2010

ssaarra, ale ty jdi to neměla schválené pojišťovnou ne? byla jsi samoplátce? to by mě teda zajímalo, co dělá pojišťovna za štráchy a co ti vlastně hradí, když tam pak stejně vysolím 2 tisíce za menopur? ????? že je IUI plně hrazené pojišťovnou znamená, že ti zaplatí 50,- za zrcadla a 100,- za kanylu nebo jak????? 😀 😀 😕 😕 😕

ssaara
9. čer 2010

já tomu sama nerozumim 😀
Pojišťovnu jsem mohla žádat o schválení při stimulaci gonalem,páč ten je drahej,to by mi pojišťovna hradila 3300,- a já bych doplatila 1000,- Kč,ale nechtěli jsme měsíc čekat na schválení,tak jsme to zaplatili celé. Merional jsem si taky platila sama,protože pojišťovna ti léky schválí 3 x za život,tak jsem si řekla,že dva tisíce nejsou tak moc,protože při ivf jsou ty léky mnohem dražší,a třeba to schválení budu potřebovat,tak jsem si to nechtěla "vyčerpat".
Za samotný zákrok se u nás platí 1500,- , jinej CAR u nás v Plzni má zákrok zadara,ale slyšela jsem,že prý mají statisticky menší úspěšnost. Ty poplatky jsou určitě rozdílný v každym CARu.

kapibara
9. čer 2010

Holky,v Gennetu je taky IUI zadarmo,jen jsem platila 30,- poplatek...

sedmitecka
autor
9. čer 2010

v pronatalu údajně to stojí celkem, za přispění pojišťovny, kolem 2000,- to je maximum, co obětuju, kdyby to mělo být třeba 5 litrů, tak do toho jdu bez stimulky a šetřím radši na IVF 😉

lorca
9. čer 2010

Ahojky,

tak bohužel to dnes již není špinění a normálně mi dorazila mrcha. Ach jo, to je hrůza. Tak test je i zbytečný.
Zítra nebo v pátek se objednám na konzultaci do CAR a uvidíme jak to půjde dál.

Jinak já chodím do stejného CAR jako Ssaara, tak za IUI jsem dala těch 1500Kč. Je to prostě jejich poplatek.
Po IUI jsem cca ležela 20min na křesle přikrytá dekou. Každý CAR to má jinak. Nevím, zda to má na výsledek vliv.

Holky dneska na mě padla fakt depka. ☹ ☹ ☹

Zatím pa.

lorca
9. čer 2010

EIMMY : 11 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 15 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.6
SEDMITECKA : 1DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 1DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 26DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 26DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 18 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 20DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

fudy
9. čer 2010

Ahojky Lorca: Nebuď smutná příště to určitě vyjde!!!!
Sedmitecko: Já chodím do Pronatalu a doplácela jsem necelé 2 tisíce a stačil mi ten Menopur na dva pokusy. Což si myslím,že jde.

okurkaa
9. čer 2010

Ahoj holky,
nejakou dobu jsem tu nebyla. Měla jsem školení v Německu. Říkala jsem si, co se má stát se stane, když jsem v neděli nastupovala do letadla. Jinak v Pronatalu jsem za Menopur platila asi 2000,- Nic nepocituju, jen mě pekně bolí vaječníky. Co vy ostatní, čekající na výsledek? Máte nějaké příznaky?
Eimmy, udělej to tak, jak to cítíš. Jestli miminko chceš, tak do toho jdi.

milka77
9. čer 2010

ahoj holky,
já stejně jako kapibara v Gennetu za IUI nic neplatila, pouze 30,-Kč - docela mě ty vysoké částky na jiných místech překvapily 😕 mě zase nenechali ležet 20min po IUI...asi jen 5min a pak šupky domů...jiný CAR jiné zvyky...
Lorca, nesmutni...už nepůjdeš do třetího IUI? já určitě zkusím všechny 3 možnosti...
Sedmi, to máš fajn, že manža je "expert" na píchání... 😀
Okurkaa, jsem 5dní po IUI a žádné příznaky nepociťuji ☹ tak se tam uvnitř asi nic neděje... 😖

lorca
9. čer 2010

Milka: jelikož manželovo spermiogram byl posledně hodně špatný, tak už do 3IUI nejdeme. Něco jiného by bylo, kdyby měl spermoše v pořádku, ale bohužel. Tak už jsme definitivně rozhodnutí na umělé. Uvidíme co nám doktor řekne.

kapibara
9. čer 2010

lorca...to je mi líto ☹ co říct 😒

Mě ty ceny za IUI taky udivují...všude se píše,jak je IUI zdarma...fakt nechápu 😠

ssaara
9. čer 2010

Lorca,kočko,to mě strašně moc mrzí ☹
A'ť tě ta depka co nejdříve přejde 😉
S dalším snažením se ti určitě zlepší nálada 😵
Myslíš,že začneš stimulovat ještě tento cyklus?

Holky,máme to tu nějaký zakletý 😠
Koukejte už někdo otěhotnět 😀

eimmy
9. čer 2010

LORY: to mš moooc mrzí ☹ tak půjdeš na IVF v srpnu/září že... ted musí být měsíc pauza mezi žádostí na IUI a IVF pak měsíc schválení tak si užiješ léto 🙂 a teba se povede samo.. nebud smutná.... 😉

ssaara
10. čer 2010

Krásné ráno přeju 😵

Za chvíli razíme na procházku do města,musim toho spoustu koupit.
A včera jsme pořídili velkej rodinnej bazén,tak se těšim,jak do něj hupsnu 🙂

sedmitecka
autor
10. čer 2010

lorca, nedepkuj, já vím, ono se to lehko říká, mě to taky každý měsíc položí, když mrcha dorazí.....prostě nám mudři pomůžou, ale povede se!!!!!

fudy, děkuju, já právě počítám max. s těmi 2 tisíci....a je super, že ten menopur stačí na dva pokusy 😉

ssaara, užij si bazének, bude se hodit, zítra hlásí 34 stupňů, huráááá, pojedem navečer na koupando do pískoven 🙂

milka 😀 😀 😀

lilly_8
10. čer 2010

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat, jestli jste se některá setkala s tím, že při první IUI mi píchli Pregnyl asi den před výkonem a teď při druhý až 36 hodin po? Myslíte, že to má nějaký důvod?
Doufám, že vám nevadí, že jsem sem vlezla, i když jsem měla IUI včera...díky za odpověď🙂

ssaara
10. čer 2010

lilly - já jsem se vždy setkala s aplikací Pregnylu před výkonem,že by se píchal až po,o tom nic nevím

lilly_8
10. čer 2010

ssara díky..prý jsem v nějakým výzkumným programu 😒

lorca
10. čer 2010

Ahojky,

tak dnes jsem volala do CAR a za 14 dní jdeme na konzultaci. Tak uvidíme. Eimmy, to jsem nevěděla, že musím čekat po IUI měsíc a pak ještě další měsíc. No to nevadí, jak říkáš, tak si užiji léto a dovolenou a pak na to vlítnem.

Lilly, já si píchala Pregnyl vždy den před. Vyvolá ovulaci do 24-36h. Tak nevím, proč ti ho píchali až po. Tak se na to doktorů příště zeptej.

lorca
10. čer 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 16 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.6
SEDMITECKA : 2DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 27DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 27DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 19 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 21DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

lilly_8
10. čer 2010

lorca no on mi řekl, že jsem ve výzkumným programu...nějak to nechápu, to jako si jen tak hrajou a dělaj si ze mě pokusnýho králíka? Snažíme se o mimi 3 roky, tohle je fakt hnus, jestli to nemají ničím podložený

fudy
10. čer 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 16 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 2DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 27DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 27DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 19 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 21DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

kapibara
10. čer 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 16 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 2DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 27DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 27DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 19 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 21DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

misha1009
10. čer 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 16 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 2DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 27DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo
SSAARA: 27DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 19 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 21DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

ahoj holky, na chvilku jsem se odmlčela...nebylo nic nového, ale čtu vás pravidelně.
lorca, je mi to líto, ale depka za chvilku přejde a IVF určitě vyjde! Už by to chtělo pozitivní zprávy
lilly, co jsem četla, tak pregnil by měl mimo jiné podpořit funkci žlutého tělíska, nebo tak nějak.
Naše druhé IUI se posouvá, dneska jsem se byla objednat na laparo, jdu 23.6. a už teď z toho mam docela vítr...

eimmy
10. čer 2010

ahoj holky moje 🙂,
lory jj musí se čekat pojištovna chce mít mezi jednotlivými výkony min. měsíc pauzu. Taky jsem koukala... ( mluvím o VZP nevím jak to mají ostatní ale asi to bude stejné) ale raději se zeptej v CARU třeba mají jiné podmínky...
já dnes přijela po týdnu za manželem tak se těšim až přijede domu ... 😀 a asi si promluvíme kdy to IVF zda počkat do září/října nebo na to za měsíc skočit :D
zítra mám naplánovanou koupačku a co vy???????????

kapibara
10. čer 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 16 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 2DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 27DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 27DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 19 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 21DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

misha...laparky se neboj,není to nic hrozného 😉
eimmy...uvidíš,třeba se rozhodnete pro IVF už za měsíc 😉 my byli se synkem dnes u vody,jsme jak raci oba 😅

eimmy
10. čer 2010

kapi: já se těším jak se zítra vyvalim na lehátko a bude koupačka... 😉

kapibara
10. čer 2010

eimmy...jojo,já si to dnes taky užila,nevím,jak večer 😅 už teď to pálí jak čert....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru