První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
15. črc 2010

EIMMY : 15 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 21 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 10 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 11 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 5 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 6 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 23 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 26 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 15 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 51 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

eimmy
16. črc 2010

EIMMY : 16 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 22 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 11 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 12 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 6 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 7 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 24 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 27 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 16 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 52 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

eimmy
17. črc 2010

EIMMY : 17 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 23 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 13 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 8 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 8 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 25 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 28 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 17 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 53 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

eimmy
17. črc 2010

ahoj holky,
nějak se nám oteplilo tak nám to tu nějak vázně 😀

FUDY: kdy jdeš na IVF??? už máte zažádáno na pojišťovně???
SEDMI: a co vy jak jste ted na tom?????
MISHO: vy jste na tom jak???
KAPI: kdy jdeš na další IUI????

a ostatní holky jak vy??? co vás teď čeká??? koukejte o sobě něco napsat...

my budeme koncem srpna posílat žádost na IVF tak by měla být cca 1 týden v řijnu schválená a pak uvidíme kdy začneme stimulovat zda říjen nebo až v listopadu........... zatím jsem to vypustila z hlavy a užívám léta.. koupačky, grilovačky... 😎 😀

milka77
18. črc 2010

EIMMY : 18 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 24 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 13 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 14 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 9 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 9 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 26 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 29 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 18 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 53 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

Ahoj holky,
dlouho jsem byla mimo spojení s internetem, tak se ozývám až teď. Je to tady ale nějaký mrtvý-to asi ta vedra a dovolené, celkový relax atp...i když dnes se už konečně 'ochladilo' tak se hned líp dejchá 😉 už jsem se toho deště fakt nemohla dočkat! I když tady v Praze to nebylo zas tak akutní..ale sprchlo 🙂
Jinak jsem v očekávání mrchy a pak zkusím 2.IUI...co pak zatím nevím...holky, jak dlouho trvá žádost na IVF?
Mějte se krásně a užívejte léta! 🙂 a taky něco písněte... 😎

eimmy
18. črc 2010

ahoj mili,
pokud na IUI stimuluješ a CAR žádal o schválení léků na IUI tak si musíš dát měsíc pauzu od žádosti (např. IUI provedena 12.7. žádost o IVF může být podána nejrříve 12.8. ) schválení žádosti na IVF je měsíc ( VZP schvaluje někdy do 3 týdnů)

lorca
18. črc 2010

Ahoj holky,

já si taky užívám léta, ale to vedro už mi trochu lezlo na mozek. Dneska je fakt příjemně. V práci se to nedá v těch vedrech vydržet.

My už máme na pojiťovně taky zažádáno. Už jsme žádali asi před měsícem. Do CAR si jedu tento týden pro plán na IVF a přelom srpne a září na to vlítnem 😉 Ale bližší informace ještě nemám. Ani nevím, zda budu mít dlouhý nebo krátký protokol. No po návštěvě CAR budu chystřejší. Manžel se mno tentokrát jet nemůže, tak snad si vše zapamatuji Kamarádka řikala, že dostanu papír,kde je vše polopaticky popsané, co a jak píchat, tak snad nebude problém 😀

eimmy
18. črc 2010

Lory: to víš že si to zapamatuješ.... 😉 a kdyby ne tak telefon to jistí 😀 😀 já si myslím že ty sestřičky jsou na to zvyklé... já když si přišla do ISCARE pro stimulaci na IUI tak jsem koukala jak tele na nová vrata... a byly holky super.. vše vypsané na papírku , kdy, co a kolik a zvýrazňovačem označené tel. číslo přímo na sesternu 😀 myslím že nejsme jediné kdo je v mírném šoku a nějak mu to hlava nebere a jen co vyleze před nemocnici má v hlavě minimalně věcí na které se chtěl zeptat.... já si pak už vždycky psala do diáře co jsem chtěla a než jsem šla do sesterny pro jistotu jsem si to přečetla 😀 😀 😀

eimmy
19. črc 2010

EIMMY : 19 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 25 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 14 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 15 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 10 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 10 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 27 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 30 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 19 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 54 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

milka77
19. črc 2010

ahoj eimmy,
dík za info! Já na stimulaci IUI měla jen clostík, žádat jsme nemuseli, to se děje při menopuru, že? Měsíc jsem měla pauzu(prý to není nutné, mohla jsem to zkusit hned další měsíc, ale my byli mimo Prahu tak to nešlo) a teď jen dodlabu ten zbylej clostík na druhou stimulku a zkusím to samé podruhé...a pregnyl jsem dostala zadarmo od sestřičky tak v to doufám i teď napodruhé...tak snad nedělám něco špatně 😨 nevím, jestli mám jít ještě do třetího pokusu IUI, protože ty šance jsou fakt malý...na začátku jsem doufala, ale teď už mám pochyby.Možná jsem měla hned vlítnout na IVF.Je to težký rozhodování.Doktorka moc neradí tak v tom tápu...spíš mi připadá, že udělá to, co jí já řeknu...chjo
ještě mám jeden dotaz ohledně toho protokolu, co znamená krátký či dlouhý? dík předem za info 🙂

sedmitecka
autor
19. črc 2010

ahoj kočky, tak už jsem zase ve spojení se světem, po týdnu u vody bez netu a telefonu, jen se super lidma, koupačkou, vínkem a grilovacími mejdánky, jsme poněkud "vedle" z práce a kanclu, kde se nedá dýchat ☹
dočítám, co mi uniklo......
eimmy, my jdem příští čtvrtek na konzultaci a asi si už rovnou dohodneme to IVF, do další IUI jít nechceme, přece jen ta šance je dost malá a čas letí ......takže počítám v září by mohlo proběhnout IVF, takže by třeba manžílkovi vyšla ta vytoužená květnová dvojčátka - Býčci 😀 😀

okurkaa
19. črc 2010

Sedmi, ja jsem taky kvetnova a jsem moc spokojena, tak doufam, ze se vam povedou 🙂

eimmy
19. črc 2010

ahoj holky,

mili: tak pokud jsi stimulovala jen clostilem tak nemusíš mít pauzu. Pauza je jen pokud jsi píchala hormony. Co se týče IVF protokolů moc o tom nevim. Jen to že se to bere podle toho kolik dní a od kolikátého DC si pícháš at už do břicha, stehna či zadečku ( místo píchání se liší od druhu hormonu a dávky hormonu )

Sedmi: a ty jsi měla IUI se stimulkou nebo jen s clostilem???

k těm pokusům IUI..... já tomu taky moc nevěřím.... ta šance je opravdu VELMI malá...a na psychiku to má velký dopad proto já taky už žádné IUI. Jeden pokus jsem dala abych si to jednou nevyčítala ale víc už ne... když už stimulace tak rovnou na IVF... mě ta stimulka hormony ( injekce ) nedělá dobře na psychiku...... 😒

eimmy
20. črc 2010

EIMMY : 20 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 15 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 16 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 11 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 11 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 28 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 31 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 20 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 55 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů

kapibara
20. črc 2010

Ahojky 🙂

Neměla jsem vůbec na koníka čas ☹ začala jsem pracovat a mám hrozné fofry....chci vás moc pozdravit 😉 u mě se teď ohledně těhu nic neděje,dala jsem si pauzu od veškerého sledování a tím,že na to ani nemám čas,tak si psychicky odpočívám 😅 jinak pokud se budu cítit,tak začnu další postupy řešit asi v říjnu,jsem tak nějak předběžně domluvená v car....mějte se tady moc krásně,všem držím pěstičky 😵

sedmitecka
autor
20. črc 2010

kapibara, tak si užívej léto, odpočiň si, práce je dobrá terapie 😉 a v říjnu budem držet palce do dalšího boje...a třeba zrovna už nebude potřeba 🙂

sedmitecka
autor
20. črc 2010

okurka , dík, snad klapnou , Býček je super znamení, to by bylo fajn 😀

kapibara
20. črc 2010

sedmi...ta práce mě možná i zachránila,už mě nebavilo se sledovat 😖 a tady se někomu zadařilo?

sedmitecka
autor
20. črc 2010

eimmy ahoj, já jsem měla IUI se stimulkou menopurem, chtěla bych ještě třeba zkusit jeden pokus bez stimulky v nativu, ale asi to v srpnu nesrtihnem, budu 10 dní na dovolené, takže se to bude krýt.......takže bychom rádi rovnou už teď poslsali žádost o IVF na pojišťovnu a v září hurá na to...uvidíme, jak se příští týden v Pronatalu dohodnem 😉

bajoch
20. črc 2010

Ahoj holky, můžu se přidat?
Snažíme se rok, manželův 1. spermiograk slabší, 2. OK, já anovulační cykly, když nějakej folík tak moc malej....
včera jsem nafasovala už léky na IVF ale dneska zázrak na UTZ , nakonec zabral Clostilbegyt a folík tam dnes byl....takže ve čtvrtek 1. IUI
chodím do Heliosu v Brně

sedmitecka
autor
20. črc 2010

bajoch ahoj, vítej a určitě se přidej 🙂
držím palce na první IUI, třeba vyjde hned na poprvé 🙂

bajoch
20. črc 2010

@sedmitecka díky 😉 no to bych byla samozřejmě mocinko moc ráda,ale hlavně se moc neupínat že....známe to všechny.... ☹

sedmitecka
autor
20. črc 2010

bajoch jj, přesně tak, všichni ti to říkají, hlavně se na to neupínat, ale všechny víme, že to nejde a člověk na to myslí prostě skoro pořád 😉

okurkaa
20. črc 2010

Sedmi, kdy jdeš do Pronatalu?

eimmy
20. črc 2010

😉 Ahoj holky,
vídám novou spolubojovnici bajoch 😉 ( Baji prosím doplň si DC do tabulky)
jinak jsem u SEDMI a KAPI doplňila info aby jsme o sobě věděly ,,,,,, 😉 kdyby nějaké změny tak si to upravte 🙂

EIMMY : 20 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 15 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 16 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 11 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 11 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 28 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 31 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 20 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 55 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: ?? DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

bajoch
21. črc 2010

EIMMY : 20 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 15 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 16 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 11 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 11 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 28 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 31 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 20 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 55 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 14 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

eimmy
21. črc 2010

EIMMY : 21 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 27 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 16 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 17 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 12 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 12 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 29 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 32 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 21 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 56 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 15 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI

sedmitecka
autor
21. črc 2010

okurkaa, jdeme příští čtvrtek, tak jsem zvědavá, co vymyslíme 😉

eimmy, dík, trošku jsi mě předběhla, ale už to v tabulce nechám, žádost doufám podáme příští týden 😀

lorca
22. črc 2010

Dnes jsem byla v CAR. Nafasovala jsem plnou igelitku léků a injekcí. Manžel, když to viděl, tak z toho byl pořádně vyplesklej ☹ Připadala jsem si, jako kdybych šla z DropInu 😅

Teď budu čekat na mrchu a pak začnu brát Minulet (antikoncepce) a od 18. dne začnu píchat Decapetyl. Po dobrání Minuletu by se měla dostavit mrcha a pak začnu se stimulací s gonalem. No musím přiznat, že jsem z toho celá zmatená. Sice mi to 2x vysvětlovat doktor a pak znova sestřička, ale stejně do Car budu volat 😲 No co, lepší si zavolat, než něco dělat blbě.
Také nám dneska doktor vysvětlovat jakým způsobem budou vybírány vhodné manželovo spermie. Jelikož má špatný spermiogram, tak nejšpíš bude metoda IMCI. Normálně prostě vybírají spermie nějaké z těch nejrychlejších. Manželale žádné rychlé nemá, tak dokážou vybrat z těch pomalých (musí to pod nějaký speciální mikroskop, kde uvidí, zda je spermie dobrá i uvnitř. Je to fakt věda. Bohužel se za to doplácí ještě dalších 5tis. Ale čert vem peníze, hlavně aby vše bylo pak OK. Ale prý se rozhodne až jaký bude poslední spermiogram. Jinak budeme mít metodu IVF-ICSI, to nám bylo jasné hned. Je to jistější.

Moc a moc doufám a věřím tomu, že to vyjde. Nic jiného mi ani nezbývá.

bajoch
22. črc 2010

Tak mám to za sebou, nebyl to žádnej med, ale vydržet se to dalo....teď bych potřebovala těch 14 dní nějak přeskočit 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru