První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
29. črc 2010

EIMMY : 29 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 25 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 19DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 37 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 6 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 29 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 22DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 21 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

bajoch
29. črc 2010

@aranka Nezoufej! Ještě je brzy.... 😉

okurkaa
29. črc 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože můj přístup k internetu byl značně omezený, ale snažím se vás pravidelně číst. Moc vítám nové tváře a držím všem palce. 🙂
Jinak u nás před týdnem příroda zredukovala trojčátka na dvojčátka a všechno vypadá zatím dobře.
Sedmi, jak jsi dopadla a u koho jsi byla?
Aranka, myslím, že je brzy, zkus 10.den

okurkaa
29. črc 2010

EIMMY : 29 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 25 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 19DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 37 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 6 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt
PISKOTULE: 29 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 22DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 21 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

sedmitecka
autor
29. črc 2010

aranka, je ještě brzy, nepropadej panice, testila bych az tak 12. den.....

okurkaa, skvělé, že jste v pořádku, opatruj se. ja jsme dnes byla u mudr. Števíkové, byla skvělá, nicméně mě moc nepotěšila, IVF se asi o měsíc odsouvá, jelikož hned teď po menstruaci jdu na hysteroskopii....strašně moc mi roste sliznice, před mrchou má prý být max 12 mm a já jí mám už teď, pět dní před mrchou, celých 17 mm, takže je tam možná polyp a musí se to zkontrolovat a případně seškrábnout vrchní vrstva sliznice ☹
bylo mi to nabídnuto, abysme zbytečně nevyplázli 20 tisíc za IVF, což hodně oceňuju, i když se mi samozřejmě nechce na zákrok.....ale bude to naštěstí v narkóze, i když jsemesi jí musela vyprosit 🙂

sedmitecka
autor
29. črc 2010

no, kdyby pani doktorka vedele, ze jsem rok pila kontryhelovy caj na podporu rustu sliznice, asi by me nepochvalila...a ja si myslela, jak delam dobre 😀 😀

bajoch
29. črc 2010

Sedmi co znamená v našem životě měsíc....já vím že tě to mrzí ale objektivně to není žádná hrůza 😉 i když já čekám ještě tejden na testování a taky jsem nedočkavá 😀 ohledně toho zákroku teda teda zvládni to!!! Budu na tebe myslet.
No a s tí čajem raději PSSSST! 😀 😀

aranka
29. črc 2010

@bajoch : dík 🙂 ale víš co, kdyby aspoň duch .., malej, nenápadnej, viditelnej lupou, ale duch ☹

aranka
29. črc 2010

@okurkaa : zkusím, zkusím, ale i 9, 10, 11..., prostě vykoupím všechny testy v lékárně ! 🙄

aranka
29. črc 2010

@okurkaa : jej, teď dočítám a koukám, ty čekáš dvojčátka ?? a z IUI ??? jééééééé 😵

sedmitecka
autor
29. črc 2010

bajoch, nene, já na ten zákrok půjdu v podstatě ráda, jen se samozřejmě trošku bojím, to je normální, já jsem srab
😖 a dobrovolně by na to asi nešel nikdo, jen tak 😉
ale jsem moc ráda, že se tím paní doktorka zabývá a posílá mě tam, aspoň budu mít jistotu, že je tam uklizeno 😀 😀
čekání na testování je taky náročný, vydrž 😉

aranka 😉

aranka
29. črc 2010

@sedmitecka : to zas není tak hrozné, ne ? v tom případě by se IVF mohla povést v září nebo ještě o měsíc později ? V září asi ano, že ? A oni by to normálně dělali bez narkózy ??? To snad ne ????

sedmitecka
autor
29. črc 2010

aranka, ne ne, hrůza to není , tak ale štěstím neskáču že 😀 😀
v září asi už ne, pokud mi tam něco odstraní, budu muset dodržet "šestinedělí" a pak teprve IVF, tak snad říjen 😉 to mám narozky, tak že by dáreček?

aranka
29. črc 2010

Mimochodem, holky, prosím o radu .. , dnes jsem oběhla 3 lékárny a všude na mě koukali jak na exota, když jsem je žádala o radu, jaké vitamíny na zvýšení kvality spermií ..., cpali mi nějaké obecné vitamíny pro zdraví muže, nakonec jsem z nouze koupila Selenex plus, obsahuje dost selenu, ale hlavní účel tam píší zlepšení nehtů, vlasů a kůže..., to mě zrovna nezajímá ☹ Máte typ ? Když nám vyšel tak blbý spermiogram, chci do něj nacpat vitamíny, ale kromě selenu nevím jaké a selen samotný jsem dnes nikde nesehnala ☹

sedmitecka
autor
29. črc 2010

my máme Selezin od Walmarku, pak samostatně vitamin E, koenzym Q10 a bobule s aloe vera......holky tady na koníkovi si dost chválí Profertil, ale ten jsme nepořizovali, je dost drahý a tak moc zase těm vitaminům nevěřím 😉

okurkaa
29. črc 2010

Aranka, jo jo, čekám dvojčátka. IUI se nam zadařila. Nejdříve jsem čekala dokonce trojčátka, ale příroda je sama zredukovala, což jsem ráda. Jinak bych to musela nechat na doktorech.
Sedmi, s tou hysteroskopii to vůbec není špatný nápad. Já měla opačný problém a byla jsem na ní v Pronatalu dvakrát. Je pod krátkou narkozou. Asi budeš překvapená, že jdeš hned, jak se probudíš domů. Jo a nevím jestli ti říkali, já za každou platila 800,- Vždycky jsem po ní musela čekat jednu menstruaci a pak jsme mohli pokračovat.

sedmitecka
autor
29. črc 2010

okurkaa, jeee, tys na ní byla přímo v Pronatalu? jak to probíhá? ránu přijdu na lačno, půjdu se převléct a na sál a pak se tam probudím v tom pokojíčku???? mě řekli, že poležím po zákroku dvě hodinky a pak si mě manža musí odvézt......a platí to prý pojišťovna, platit budem jen 30,- za zákrok 🙂
jak je dlouhá ta narkoza??? z té mám trochu strach, ale zase bez ní bych to asi nedala, i když mi to nabízeli 😖
a výsledek ti řeknou hned???? a hned po první mrše se může jít na IVF? tak to je super 🙂

aranka
29. črc 2010

@sedmitecka |: dík 🙂 zítra letím s "tvým" seznamem do další lékárny, to by bylo 🙂 Taky tomu 2x nevěřím, ale zase pohodu mu navodit neumím v tom blázinci teď ☹, tak aspoň ty vitamíny ☹

aranka
29. črc 2010

@okurkaa : no tak to je naprosto krásné a moc gratuluju 🙂 Příroda zapracovala asi správně, je to určitě myslím pro človška přijatelenější volba vnitřně než kdyby byla redukce v rukou lékařů. Prosím tě a kdys měla prvně pozitivní test po IUI ?

sedmitecka
autor
29. črc 2010

aranka 😀

aranka
29. črc 2010

@sedmitecka : neměj strach z narkozy 😀 já byla na laparce + hysteroskopii než jsme začli řešit asistovanou repr a byla to moje prvni narkoza 🙂 a sla bych do toho znova a zas 🙂

sedmitecka
autor
29. črc 2010

aranka děkuju 🙂

aranka
29. črc 2010

bajoch : mimochodem tys ještě nezkusila test ? .... 😉

okurkaa
29. črc 2010

Já nevím Sedmi, ale já za ní platila. Tak uvidiš, za 30,- by to bylo samozřejmě lepší 🙂 Narkoza je kratoučká, den předem si zavoláš v kolik máš přijít, záleží na tom, kolik mají odběrů. Šla jsem vždycky až po nich, ale před KET. Jo, a vždycky hned po menstruaci. Jinak je to, jako kdybys šla na odběry. Zavolají si tě, v takové malé místnůstce se převlečeš do jejich košile, i ponožky jsem vždycky dostala 🙂 Pak půjdeš do pokoje, kde je asi 5 takových malých postýlek a na sál je to už pár kroků. Probudíš se zase v tom pokojíku a chviličku si poležís. Poprvé jsem měla kapačku, ale nevím, jestli to byly dvě hodiny, zdálo se mi to kratší. Pak se půjdeš převléknout a doktor ti připraví zprávu a domluvíte se na dalším postupu. Samozřejmě odvoz je nutný.

Aranko, já testila až 14.den a to už byl test uplně zřetelný. Myslím, že duch bych tam měla tak od 10.dne, ale u mě bylo HCG dost vysoký a dost brzy, protože tam opravdu byli 3. Držím palce 🙂

eimmy
29. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
EIMMY : 29 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 25 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 19DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 37 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 6 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 29 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 22DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 21 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

dana1979
29. črc 2010

Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 29 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 25 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 19DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 37 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 6 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt
PISKOTULE: 29 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 22DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 21 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

dana1979
29. črc 2010

Aranka .... tak ty jsi to fakt dlouho s tím testováním nevydržela 🙂 🙂 🙂 Že je 8 den bílo opravdu nic neznamená....

dana1979
29. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 29 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 25 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 19DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 37 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 6 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 29 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 22DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 21 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

aranka
29. črc 2010

@dana1979 😀 se znám 😀 a bude hůř 😀 jen mi došly testy, tak zítra dokoupím ... 😝 no, kéž by jste všechny měli pravdu a něco se objevilo, kéž by... nebo alespoň nějaké příznaky, cokoli ☹ Co ty ?? Máš silnou vůli jo ? 🙂

dana1979
29. črc 2010

aranka - taky nemám doma žádný test,ale dřív jak 10 den jsem se nikdy netestila 🙂 Možná si koupím nějaký test příští týden. Ale raději bych chtěla vydržet. Určitě nám to výjde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru