První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misha1009
9. kvě 2010

EIMMY : 20DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI.
SEDMITECKA : 31 DC- léčba Pronatal, čekáme na mrchu a pak stimulace menopurem na 1. IUI
JUTULE :
LORCA:
misha1009: 33 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5.

misha1009
9. kvě 2010

fudy, je mi 26 a snažíme se od listopadu 2008, poprvé v Caru jsme byli 14.4., co ty?

fudy
9. kvě 2010

Je mi 28let a snažíme se od ledna 2008. Do Pronatalu jdeme poprvé v úterý na IUI. Stimulaci a ultrazvuk jsem chodila ke svému mudrovi.

misha1009
9. kvě 2010

taky pěkná doba, budu držet pěsti, aby to vyšlo! 🙂

fudy
9. kvě 2010

To máš pravdu už to nějaká doba je. Děkuji ti za pěstičky 🙂

misha1009
9. kvě 2010

fudy, a víte, kde je problém? my krom toho spermio nemáme vůbec žádné testy za sebou... na horm. profil bych měla jít teprve teď, pokud se nepodaří iui...

fudy
9. kvě 2010

Právě,že nevíme. Vše máme o.k. Hormonální profil,ovulka byla jsem na laparce a manže spermio v normě. Tak nevím kde je zakopanej pes ☹

lorca
9. kvě 2010

Ahojky,

mě je 28 a manželovi 37. Jak jsem psala, manžel nic moc spermio. U mě nejspíš nedochází vždy k ovulaci. Jinak hormonálni profil OK. Na laparce jsem nebyla. Chci si o ní příště v CAR promluvit. Je mi divné, že mi na ní neposlali, když chci již druhou IUI. MS mám pravidelnou. Trpím ale na častější záněty, tak si myslím, že by ta laparka byla na místě, ale dost se jí bojím. Ještě jsem nikdy nebyla pod narkózou.

lorca
9. kvě 2010

EIMMY : 20DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI.
SEDMITECKA : 31 DC- léčba Pronatal, čekáme na mrchu a pak stimulace menopurem na 1. IUI
JUTULE :
LORCA: léčba Institut v Plzni, čekám na mrchu, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI
misha1009: 33 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5.

sedmitecka
autor
9. kvě 2010

fudy, no samo, že jsme taky všeobecná 😀 😀 , ale já myslím, že nebyl problém u pojišťovny, ale u paní , se kterou jsme v pátek mluvila, máte pravdu, měla jsem chtít doktorku......

ahoj misha, vítej, IUI bez stimulky? takže to jde, zítra to zkusím nějak pořešit 🙂

ahoj lorca 😉

sedmitecka
autor
9. kvě 2010

misha, my to taky táhnem už od listopadu 2008, jsme nastejno 😉
a žádný problém se u nás nenašel, všechny výsledky ukázkové, jen tu laparku taky nemám, a IUi bude v červnu a v CAR mě na laparku taky neposílají 😒

sedmitecka
autor
9. kvě 2010

EIMMY : 20DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 11 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI.
SEDMITECKA : 2 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, čekám na mrchu, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI
MISHA1009: 33 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5.

misha1009
10. kvě 2010

sedmi, jj, bez stimulky - dokonce o ní vůbec nic neříkali, že by mohla být. Dr viděla folikul a řekla, že to tento měsíc můžeme hned zkusit, ... 🙂 další bych chtěla stimulovat aspoň clostilem, uvidím, jak se s dr domluvím...

sedmitecka
autor
10. kvě 2010

misha, tak to je super, já bych taky chtěla zkusit bez stimulky, tenhle měsíc, než to v pojišťovně schválí...no počkám, jestli mi přijde od mudry nějaká odpověď na mail z pátku a uvidím, jestli mi něco navrhne 😕
neměla jsme se nechat odbýt paní z recepce a chtít na telefon nějakého doktora a zeptat se rovnou
😒

sedmitecka
autor
10. kvě 2010

EIMMY : 21DC - léčba ISCARE 5-9 DC Clostylbegit 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI
FUDY : 12 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2-1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,11DC tj.11.5 IUI.
SEDMITECKA : 3 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, čekám na mrchu, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI
MISHA1009: 34 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5.

misha1009
10. kvě 2010

sedmi a když tam zkusíš zavolat teď? ... proč tě nestimulují clostilem? - na ten nepotřebuješ schválení pojišťovny...

sedmitecka
autor
10. kvě 2010

misha, já jsem z toho tak nějak otrávená, že se mi volat ani nechce, mám pomalu pocit, že se jim hystericky vnucuju, stejně mě ty báby na recepci s mudrem nespojí, nevím, co mám dělat ☹ 😠
clostil jsem měla teď tři měsíce na domácí snaženíčko, tak si od něj ráda odpočinu 😉 , fakt mě štve, že mi to ani nenabídli, bez stimulky, fakt je to hrůza, o co se sama nezajímáš a nepídíš, to ti nikdo neřekne 😖 , holt by z toho nebylo asi tolik peněz

misha1009
10. kvě 2010

sedmi, je zvláštní, že ti to nenabídli, kort když si brala clostil 3 měsíce předtím... já teda musím říct, že jsem s CARem max spokojená, uvidíme, jak budeme pokračovat dál...

sedmitecka
autor
10. kvě 2010

misha je to asi moje blbost, měla jsem chtít hned mluvit s nějakým mudrem a domluvit se ☹

fudy
10. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,
Tak co volala jsi tam? Nenech se odbejt. 😉

sedmitecka
autor
10. kvě 2010

nevolala, nějak nemám náladu a energii, čekám, jestli mi odpoví aspoň na mail 😒

fudy
10. kvě 2010

Tak dej vědět co ti doktorka odepsala. Nebuď smutná 🙂

fudy
10. kvě 2010

Eimmy: Jak se těšíš na středu?

eimmy
10. kvě 2010

fudy: moooooooooc to nejde ani popsat jak moc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eimmy
10. kvě 2010

sedmi: clostylem můžeš stejně stimulovat jen 3 měsíce pak to nemá smysl.. píšou to dokonce i v příbalovém letáku. A co jsem se bavila s holkama s ostatních diskuzí na minimum holek clostyl. působil... u mě taky nezabral..

basetka
10. kvě 2010

Ahoj děvčata,

jsem tu mezi Vámi dnes poprvé. Moc bych Vás chtěla poprosit o radu. Je tu někdo, komu nezabral menopur? Je fakt, že jsem si ho píchala poprvé - šlo asi o běžnou, začátečnickou dávku, ale prostě mi nezabral. Je šance, že mi při zvýšení dávky zabere? nebo musím užívat něco jiného? a je vůbec něco jiného? Je mi jasné, že toto musím směřovat na doktora v car, což taky budu - ale obj. jsem až na příští týden a strašně se tím užírám. Co když mi nezabere vůbec nic? děkuji za jakoukoli odpověď

eimmy
10. kvě 2010

ahoj basetko, jak víš že t nezabral ?? byla jsi na ultrazvuku?? existuje několik dalších léků já beru např. fostimon... kolik si pícháš menopuru.. třeba bude stačit jen zvýšit dávku a bude to ok... neboj...

sedmitecka
autor
11. kvě 2010

basetka, ahoj, to ti řekli mudrové, že ti nezabral nebo jak jsi to poznala? já jím budu příští měsíc stimulovat taky na první IUI....měl by být už docela silný ne? a jakou dávku jsi brala?

sedmitecka
autor
11. kvě 2010

fudy, eimmy, tak jak pokračujete? 😉
tak mi přišla včera odpověď na mail, že se mám objednat na 3. den cyklu následující měsíc, že prostě pojišťovně schválení trvá 2-3 týdny...to já jsem ale věděla, naštvalo mě, že se mudra tvářila, jako že se to absolutně stíhá na tutovku v květnu, a až dojde mrcha, ať se hned objednám...tak proč neřekla rovnou, že se to pravděpodobně stihne až v červnu? chjooo...

ssaara
11. kvě 2010

Ahoj! Můžu se přidat? 🙂
Čekám,že dorazí ms každým dnem. Pak 3 den cyklu jdu na náběr hormonálního profilu a začnu se stimulací gonalem 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru