První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
20. kvě 2010

fudy: aha a jsi nervozní???

fudy
20. kvě 2010

Snažím se na to nemyslet. 😉

sedmitecka
autor
20. kvě 2010

eimmy, já vím, že nejde nestresovat, čekání je hrozné, vždycky a na všechno..něco o otm vím, už rok a půl každý měsíc čekám, že nedojde mrcha a ona pokaždé dorazí, no jo, prostě mrcha 😀
ale kdyby neklaplo, tak IVF je skoro tutovka, tak se můžeš těšit 🙂

fudy, tak to jooo, s pejskem to je jasný, ale co si pamatuju, tak tam jsou krásný apartmánky, hodně jich je hned u vody a i ty ve staré části městečka jsou kouzelný 🙂 hotel je fajn, na můj vkus dost obrovskej,ale nevadí 😉 , cena je myslím 11 tisíc na osobu a týden s polopenzí....

eimmy
20. kvě 2010

sedmi: jj taky čekáme dlouho....

fudy
20. kvě 2010

My naposled byli v těch nových apartmánech až za kempem. Jak jsou hned u pláže jen přejdeš silnici. Jsou tam skoro samé novostavby. Taková zátoka. Zatím už nic není - konec cesty. Jestli víš?
Takže jedete poslední týden v červnu?

lorca
20. kvě 2010

Ahoj všem,

Já v Plzni v CAR platila za IUI 1500Kč. Jinak jsem měla jen ten Clostyl aPregnyl a za ten jsem nedoplácela nic. Ale těch 1500 jsem vysolit musela a u druhého to bude to samé. Jinak na IVF počítáme také tak cca přes 20tis. Kamarádka byla ve stejném CAR jako my a vyšlo jí to asi na 22tis, ale hned první pokus byl úspěšný.

fudy
21. kvě 2010

EIMMY : 32DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 23 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 14DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 6DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 45 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 7 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ

fudy
21. kvě 2010

Ahojky holky,jak se máte?
Dnes mě od rána bolí břicho jak na mrchu ☹
Ale snažím se myslet pozitivně 🙂

ssaara
21. kvě 2010

fufy : to může být známka těhu 😵

Já před chvílí uspala prcka,tak mam chvíli klid. mam kafčo na stole a asi sežeru nějakou čokošku 😀

eimmy
21. kvě 2010

fudy: mě taky bolí břicho jako na mrchu už asi 4 dny .. ale jen chvílema.. a občas píchne v podbřišku.... doufám že je topro obě dobré znamení... 😉

saaar: já ted dopekla tvarohový dort... 😉

ssaara
21. kvě 2010

eimmy : mňam 😵 škoda,že nebydlíš za rohem 😀

fudy
21. kvě 2010

Eimmy: To doufám,že je to pro obě dobré znamení!
Já se právě cpu arašídovou nugetou 🙂

ssaara
21. kvě 2010

Holky,vy mi děláte chutě 😝 Já našla jednoho zapomenutýho velikonočního zajíce 😀

fudy
21. kvě 2010

Tak to se u nás stát nemůže,že bych našla zapomenuté sladkost 🙂
Ssaara: co injekce zítra máš poslední? Jak je snášíš?

ssaara
21. kvě 2010

Injekce snáším v pohodě,žádnej problém se zatim neobjevil. Jsem natěšená na pondělní ultrazvuk 😵 To už bych se i eventuelně mohla dozvědět termín IUI.

fudy
21. kvě 2010

Tak to je super,že seš v pohodě. Držím ti palce a dej vědět co na utz. 🙂

eimmy
21. kvě 2010

fudy: já mám pořád hlad... furt bych něco jedla

fudy
21. kvě 2010

Eimmy: To mi povídej 🙂
Já už mám za těhle 14 dní 2 kg nahoře ☹

fudy
21. kvě 2010

Musíme přežít víkend a příští týden hurááá testovat 🙂

fudy
21. kvě 2010

Holky co máte v plánu na víkend?

eimmy
21. kvě 2010

fudy: já se raději nevážím.... pak by mě ranila mrtvice... 😀 myslíš že jsi těhu???

eimmy
21. kvě 2010

já jedu v neděli do čech jinak nic v plánu nemám co ty???

už se taky nemůžu dočkat příštího týdne

eimmy
21. kvě 2010

ale abych byla upřímná těším se ale zároven se i bojím... ☹

eimmy
21. kvě 2010

fudy: kdyby to náhodou nevyšlo ( ale vyjde to 😵 ) kolik by jsi ještě zkoušela IUI??

fudy
21. kvě 2010

\jsou dny kdy si říkám,že jsem těhu,ale pak jsou dny kdy si říkám,že nejsem,že je to jen rozežranost! Těžko říct....
Já právě nic v plánu na víkebd nemám ☹ A kde jsi v zahraničí? Pracovně?

fudy
21. kvě 2010

Kdyby to náhodou nevyšlo,tak určitě ještě jedno IUI zkusíme. Teda taky podle toho co řekne můj mudr.

eimmy
21. kvě 2010

tak na tom jsme stejně.. jsou dny kdy jsem přesvědčená že jsem ale pak si někde něco přečtu a říkám si že nejsem a mám depku...

žíjeme střídavě v Bratislavě a v Praze. Manžel dělá ve Vídni tak jsme si pořídili jeden dům v Praze a jeden v Bratislavě aby jsem to měli na půl cesty já do Prahy a on do Vídně..

eimmy
21. kvě 2010

my máme 14 dní zažádáno o IVF takže bychom šli rovnou do IVF. měli by jsme to mít schválený do konce příštího týdne nebo začátkem toho následujícího

fudy
21. kvě 2010

A proč nejsi s manželem ve Vídni? Kvůli práci? A kde se ti líbí víc v Pha a nebo Bratislavě - tam jsem jěště nikdy nebyla.

fudy
21. kvě 2010

Tak to máme stejné stavy ☹ Ono se to lehce řekne nemyslet na to,ale to nejde!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru