První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
29. kvě 2010

ahoj milko,
to víš že se můžeš přidat... připiš se do tabulky...prosím

ssaara
29. kvě 2010

Milko,vítej mezi námi 😉

Tak my máme za sebou odpolední procházku a teď bude už jen domácí pohodaa 😅
Jsme měli jet na výlet do Prahy,ale páč se nám taťka v hospůdce trošku "zbořil",nikam jsme nejeli 🙂

kapibara
29. kvě 2010

Ahoj Milko,vítej 😵

Já dnes zobla poslední clostík a teď se děj vůle boží 🙂 ale dneska jsem náhodou našla čtyřlístek 🙂

milka77
29. kvě 2010

ahoj Kapi,
já poslední clostík zobla ve čtvrtek tak si taky říkám - děj se vůle boží 😵 😵 ten čtyřlístek je určitě potěšující znamení! 😀 věř tomu! já jsem zas ráda, že jsem dnes objevila tuhle diskuzi 😉

kapibara
29. kvě 2010

Milka...takže ty teď čekáš na IUI? co už máš za sebou? 😕 jojo,diskuze jsou fajn

milka77
29. kvě 2010

Kapi, v týdnu jsem zobala clostík a teď v PO jdu na první UTZ a další domluvu ohledně první IUI. Myslím, že jsem už absolovovala všechna možná vyšetření...genetika, imunologie, průchodnost atp....a co ty? 🙂

kapibara
29. kvě 2010

Milka...já mám UTZ ve středu...a pak se uvidí...já mám za sebou jedno IVF,laparoskopie,hysteroskopie,na imunologii čekáme...máme ještě zamražená embrya,ale ty se použíjí až po výsledcích imuna...tak teď zkoušíme IUI zatím

milka77
29. kvě 2010

Kapi, překvapilo mě, že jsi už absolovovala IVF a až tedˇ IUI...myslela jsem, že je ten postup opačný....ale to asi vědí nejlíp doktoři, když to tak rozhodnou....

milka77
29. kvě 2010

jak jsi Kapi spokojená s Gennetem v Liberci?

kapibara
29. kvě 2010

Milka...IUI mi byla nabídnuta,ale tím,že mám nižší antimuller hormon(signalizuje zásobu vajíček) bylo IVF na místě,aby se vidělo,jak na tom ty vaječníky jsou atd.....IUI je teď spíše na vylpnění prostoru,ale s tím,že tam šance je...Gennet Liberec fajn,v podstatě jsem spokojená...Ty tam chodíš taky?

milka77
29. kvě 2010

aha, tak proto...ja chodím do pražského Gennetu...zdá se mi to tam fajn, tak snad i pomůžou a budu brzy zářit štěstím 😀 ty už jednoho prcka máš? 🙂

kapibara
29. kvě 2010

Navíc Gennet v Liberci je nový,takže tam ještě není tolik lidí a prostředí je tam opravdu domácké 😉 pomůžou nám určitě dřív nebo později...mám syna,jsou mu 3 roky...Ty ještě nemáš? a přišli Ti teda na něco v čem je problém?

milka77
29. kvě 2010

něco jsem právě zaslechla, když ten Gennet v Liberci otevírali...určitě to tam je klidnější, než v Praze...pokaždé když tam vejdu tak se to všude hemží maminama s břichama, bez nebo už s dětma...do toho tatínkové, sestřičky, recepční....ale prostředí je to pěkné, to určitě...co jsem tak četla o ostatních CARech, jsem ráda, kde jsem...dítka ještě nemám, tak o to se už MOC těším na to první...snad to nebude dlouho trvat! po těch všech vyšetřeních to asi nejspíš vypadá na psychickou blokaci...moc jsem se na to upjala a byla zklamaná, když to nešlo...a ještě k tomu všichni kolem jsou těhotný nebo mají děti!!! to je pro mě asi to nejhorší.... ☹

kapibara
29. kvě 2010

Milka...tady to tak prožíváme všechny,všude kolem se vesele těhotní,leckdy na první pokus...ale nesmíš to tak brát,máme to složitější,ale o to víc si svých dětí budeme vážit 🙂 je to obrovský psychický nátlak,ale snaž se s tím vyrovnat a vzít to tak jak to je...jednou to výjde,to je jasná věc 😎

milka77
29. kvě 2010

já vím, snažím se to tak brát...jsou prostě dny, kdy jsem v pohodě a chvíle, kdy je mi to strašně líto....že ještě nejsem mamina...ale nevzdávám to! budu bojovat...ono se to určitě povede! 😎

kapibara
29. kvě 2010

Dobrou noc 😵

Milka...povede.. 🙂

milka77
29. kvě 2010

dobrou... 😔

manaro1
30. kvě 2010

Ahoj holky, jsem tu poprvé a moc mi pomáhá, že nejsem sama - manža je super a pomáhá mi to zvládat, ale pokec s holkama, které ví přesně co druhá cítí, je k nezaplacení. Po 3 letech snažení jsme se konečně "dokopali" k tomu, abychom začali miminčáka pořádně přemlouvat, ať se k nám nebojí 😎 . Jezdíme do Sanusu do Pardubic, máme to nejblíž. Jsou fajn, líbí se nám i prostředí. Manža má horší spermio - tak ho cpu zinkem a selenem. Zítra jedu do CARu na ultrazvuk ohledně ovu a zřejně ve středu nebo ve čtvrtek nás čeká 1.IUI. Na stimulaci mi nic nedali, minulý měsíc byl folík super, ale spermio horší, tak jsme raději počkali na tento měsíc, teď má manža výsledky lepší. No jsem fakt zvědavá, už mě z toho bolí břicho teď, jako bych měla jít k zubaři 😉 Moc holčin, kterým to vyšlo na 1. pokus jsem na netu nenašla ☹ A to jsme věkově už "starší", mě je 34 a mužíčkovi 43, takže se ta šance ještě snižuje. Musím letět, zase si přijdu počíst, co je u vás nového a písnu. DRŽÍM VŠEM PĚSTIČKY, ať je nás letos aspoň pár těhulek, bylo by to dost povzbuzující. Ahoj.

kapibara
30. kvě 2010

Ahoj Holky 🙂

manaro...vítej...mně diskuze moc pomáhají,mám sice super chlapa,ale stejně on to neporžívá jako já ☹ ale tady jsme všechny na stejné lodi a je to fajn 😉 tak držím pěsti a podávej info 😉

milka77
30. kvě 2010

ahojky manaro1...vítáme tě...jsem taky jedna z těch nových příchozích...ale už i po pár získaných rad a info se cítím líp
- dík kapibara-zdravím i tebe 😉 musíme věřit, že letos z našich řad přibude spousta těhulek 🙂

kapibara
30. kvě 2010

Milka...taky jsem tady na této diskuzi jen chvíli.,IUI jsem si domluvila hned po laparce,takže to byl fofr 😉 no,zatím se tady bohužel nedaří ☹ ale nějaká z nás to musí brzo rozseknout,to je jasná věc 😎

eimmy
30. kvě 2010

EIMMY : 1 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 24DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 15DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 16DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 16 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 8 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : ???????

lorca
30. kvě 2010

Ahojky,
zdravím nové snažilky.

Dneska jsem se dozvěděla o další těhotné kamarádce. Asi fakt budu poslední 😠 ☹

Manžel se už z páteční návštěvy CAR oklepal a už se mi zdá v pohodě. Ještě včera s ním nebyla žádná řeč. Pořád mi řikal, jak ho mrzí, že kvůli jeho spermošům budu muset s největší pravděpodobností každý den píchat injekce a pak narkoza a všechny ty nervy atd. atd. Tak jsme si spolu sedli a vše to probrali.

Jinak tady je počací na draka, včera byla celkem pěkně. V noci zase příšla průtrž a před chvilkou zase. To je hrůza to počasí.

eimmy
30. kvě 2010

EIMMY : 1 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 24DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 15DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 16DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 16 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 8 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 10 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

ssaara
30. kvě 2010

Taky vítám nové snažilky!

Lorco,tak to je fajn,že už je manželovi psychicky lépe 😉
Mně taky v pátek kamarádka oznamovala,že je v 7.týdnu těhu ☹
Ale i my se jednou dočkáme 😉

To počasí mě taky štve,stihli jsme jednu procházku mezi dvěma lijákama a jinak jsme zavření doma 😒

eimmy
31. kvě 2010

EIMMY : 2 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 6 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 25 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 16 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 17DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 17 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 9 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 11 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

krásné pondělí všem, vítám nové tváře 🙂 , jsem moc ráda, že se to tu tak rozjelo a sešlo se nás tu tolik, je to moje první vlastnoručně založená diskuse 😀 😀 😀, tak jí mám jako takové "dítko" a ze začátku jsem měla strach, že mi jí admini zruší pro neúčast 😀

milka, psychika je mocná, u mě to taky vypadá na blokaci v hlavě, všechna vyšetření máme úplně v pořádku a stále nic......

manaro, držím palce na IUI ! 😉

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

malá opravička v tabulce, přidaly jste mi den 🙂

EIMMY : 2 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 6 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 24 DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 16 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 17DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 17 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 9 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 11 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

fudy
31. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Vítám nové snažilky. Nás už tady je!

sedmitecka
autor
31. kvě 2010

fudy ahooooj, tak už zase ďobeš menopur?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru