První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

lorca
21. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 24 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, září stimulace Gonal a Cetrotide,říjen IVF.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 28DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

misaot
22. zář 2010

@sedmitecka

Ahojky, no já vůbec nevěděla do čeho jdu, když jsem zrovna lezla na křeslo, sestřička se bavila s doktorkou, že ty průchodnosti vůbec nemá ráda a že u toho nechce být.... moc pěkný pocit 🙂

Co budou dělat s cystou? no píchla mi Pregnyl na prasknutí té cysty a budu se modlit aby zmizela 🙂 kvůli ní nemůžu jít tento cyklus ani na IUI. Ach jo.... do Vánoc otěhotnět asi zřejmě nestihnu....

sedmitecka
autor
22. zář 2010

@misaot to je děsný, jsi vážně statečná holka!! já bych taky netušila, co to je, kdyby na tom loni nebyla jedna kolegyňka, říkala, že brečela bolestí a lezla pomalu po stropě, že už nikdy víc, takže já si řekla, že kdyby mě někdo na to chtěl hnát, rozhodně néééé, to radši rovnou laparku ☹
jak se to vlastně dělá? stříknou ti do vejcovodů nějakou kátku?
tak ať cysta praskne, potvora! měla by odejít s mrchou, to se prý často stává......ten měsíc uteče, neboj! já taky pořád na něco čekám a všechno se to taaaak vleče 😝

misaot
22. zář 2010

No jo bylo to strašný ☹ už na to ani nechci myslet.... No v jednu chvíli jsem měla mezi nohama dvě železný svorky, hadičku + vnitřní UZ - no hrůza pak mi tam vstřikovala tu kontrastní látku a tu viděla na UZ a hned mi řekla jak jsou na tom ty vejcovody. A ptala se jak, zda ještě může přidat, ale to tak boleo, že jsem ani nedokázala odhadnout tu míru kolik ještě může.... fuj.
No doufám, že cysta praskne......A jak to vlastně ted vypadá s tebou?

sedmitecka
autor
22. zář 2010

@misaot no fuuuj, brrr, to bych asi nedala a utekla 😝 😝 😝
se mnou to vypadá teď neutrálně, po zjištění dvou děloh a rozhodnutí, že operace netřeba, už jen čekám na menses a začínáme se stimulkou na IVF, krátký protokol. mrcha by měla dorazit příští pátek 🙂

misaot
23. zář 2010

@sedmitecka 🙂 závidím Ti, že už to máš takto našlápnuté k cíli 🙂 to by se Ti mohlo podařit otěhotnět ještě tento rok co? Strašně moc držím palečky a hlavně to ber optimisticky 🙂 Dvě dělohy? A jak se to stalo? To nebude vadit při otěhotnění? Jak dlouho se vlastně snažíte o miminko?

sedmitecka
autor
23. zář 2010

@misaot moc děkuju, moc v to doufám, ale bojím se 😕
snažíme se zhruba dva roky, žádný zásadní problém se u nás nenašel, manžel má trošku zpomalené spermíky, já jsem v pořádku, teda až na ty právě zjištěné dvě dělohy, ale ty by prý neměly ničemu vadit, jen mi doporučují zavést jen jedno embryjko, pro jistou,....ale možná risknu dvě 😉
je to prý vrozená vada, já čučela jako blázen, když mi to po hysteroskopii řekli, ale uklidnili mě, že to zase není tak ojedinělé, jen se na to u některých ženských přijde třeba až při porodu, když jsou komplikace, takže rodit budu nejspíš císařem 😕

petrajda
23. zář 2010

Ahoj holky 🙂 , narazila sem na tohle téma náhodou. Tak nějak květen už nestihnu 😀 ,ale mám před prvním IUI.Teď beru Clostilbergyt, v pondělí jdu na ultrazvuk a hin sa uvidí. Můžu se jen zeptat,kdy asi tak v průměru mi mohou udělat IUI? Pokud samozřejmě nebudou nějaké neplechy.

misaot
23. zář 2010

@sedmitecka

Tak to je moc dobře, že Ti to zjistili a budou vědět! No Císařský řez má také svoje plusy 🙂
No a kdy Ti budou odebírat vajíčka? Můj partner měl také stejný problém, začal brát vytamíny MACU a vše nadprůměrné 🙂
Dva roky? No to je taky síla..... snad už Ti To vyjde 🙂

misaot
23. zář 2010

@petrajda Ahojky, vítej.... IUI se dělá podle tvé ovulace, většinou mezi 12 - 15 dnem. Tvůj manžel si zajde na odběr spermií, ty pak zhruba 1 hodinu a půl upravují a pak jsi na řadě ty 🙂

petrajda
23. zář 2010

misaot - díky za info. Chodíme do Gennetu v Liberci,celkem v pohodě přístup,jen je pro mě všechno strašně nové 😅 .Tedy už jsem se trochu otrkala. 😉
Četla jsem tvuj zážitek na průchody vaječníků a tedy opravdu..snad raději toto vyšetření nebrat.Dobře že už to máš za sebou.

sedmitecka
autor
23. zář 2010

@petrajda ahojky 🙂 já jsem byla na IUI jen jednou a dělali mi ho 11 DC, po těch hormonech přišla ovulace dřív, normálně ji mívám 15 DC 😉

sedmitecka
autor
23. zář 2010

@misaot jo jo, v listopadu to budou dva roky, a přitom není v podstatě žádný zásadní problém......možná tedy neprůchodné vejcovody, na laparo jsme nebyla, ale to teď při IVF už je fuk 🙂 , ještě mi to zkomplikovala operace štítné žlázy před dvěma lety, takže de facto snažení asi rok a půl, protože jsem se musela dát do kupy 😝

petrajda
23. zář 2010

sedmitecka -ahoj 🙂 já jím mívám jak kdy. Rozhodně nijak pravidelně. Chápu to tak,že budu muset testovat?

sedmitecka
autor
23. zář 2010

@petrajda můžeš to zkusit, ale mě se ovu testy moc neosvědčily, spíš naslouchám svému tělu, já ovulu poznám, bolí mě dva dny vaječníky a mám hodně výtok, takže neomylně poznám 🙂

petrajda
23. zář 2010

sedmitecka - víš , mě to furt nebylo jasný.11 den ultrazvuk,což je jasně tak nějak průměr ale já vím,že mě ovulka přepadne dřív někdy holt později.No blbec sem se nezeptala.Takže IUI nakonec ani nemusí proběhnout. ☹

eimmy
24. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 27 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, září stimulace Gonal a Cetrotide,říjen IVF.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 28DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

misaot
24. zář 2010

@petrajda Ahojky, no víš, když se snažíš skoro rok a půl a už pochybuješ o sobě, tak prostě na to vyšetření jdeš, kdyby to bylo nutné, tak bych šla znova.... A jak dlouho vy se snažíte?

misaot
24. zář 2010

@sedmitecka

Ahojky...no já doufám v tom, že všechno dobře dopadne.... to aby byly raději dvojčata co? Doufám, že nám tady budeš vše podrobně psát, abychom věděly co nás snažilky pro IVF čeká 🙂

petrajda
24. zář 2010

misaot, ahoj, my se snažíme podobně.Skoro rok a půl. Vím že jsou na tom holky daleko hůř,ale ono je asi jedno jestli se snažíš rok, tři nebo deset. Prakticky nám nic extra nenalezli,jen nějaké mírné podhodnoty u manžela,ale jak nám vysvětlila mudra na genetice,tak s novejma normama se muž do toho vejde 🙂 . Je jasný,že je lepší prošetřit co se dá..taky bych šla,kdyby nebylo zbití nebo se něco poďálo.

eimmy
26. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 29 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, září stimulace Gonal a Cetrotide,říjen IVF.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 28DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

eimmy
26. zář 2010

@lorca ahojky, kdy budeš testovat???? a jak ti je??

fudy
26. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 29 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 7 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9 utz.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 28DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

fudy
26. zář 2010

Lorca a Milka 77: jak to s vámi vypadá?

lorca
26. zář 2010

Ahoj všem,

@fudy
@eimmy Já bych měla testovat 4.10. (manžel má zrovna svátek)Je to hrozný, jak se to vleče, ale zároveň se toho tak bojím, že mi to ani nevadí. Jinak se cítím tak nějak normálně. Žádné příznaky nepociťuji ☹ . Občas mi pobolívá břicho a mívám lehce zvýšenou teplotu (těch 37 nebo 37,1C) Měla jsem strach, aby na mě nelezla nějaká chřipka, ale asi to má spojitost s léky, které beru.

lorca
26. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 29 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 7 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9 utz.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 33DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

eimmy
27. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 30 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 8 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9 utz.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 34DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

eimmy
27. zář 2010

!!!!! VÝZVA !!!!!HOLKY DOPLŇTE SI PROSÍM STÁVAJÍCÍ TABULKU AŤ JSME AKTUÁLNÍ PROSÍM
Např: Marcela 298, MMAXICKAm Misaot,MILKA 77, MISHA...... pochlubte se ....tak dlouho jsem to spolu táhly a teď o vás nic nevíme...

eimmy
27. zář 2010

@fudy ahojky pani 🙂 jak snášíš Gonal??? koukala jsem že máme stejné léky... 😉 já jen čekám na MS abych se do toho pustila. ten Cetrodite se aplikuje jak??? máš po některém léku nějaké změny???
a už jste rozhodlí kolik necháte zavést embryek???? my jedno... kdyby to náhodou nevyšlo tak pak dvě ale ono to VÝJDE!!!!!!!!!! 🙂

kapibara
27. zář 2010

Ahoj Kočky 🙂

@eimmy tak ať mrcha co nevidět dorazí,ale Tobě se potvora courá,viď? Jinak Cetrotide je taky slabá jehlička jako Gonal,trochu to má potom reakci a svědí to....my měli zavedená dvě embrya,je to větší šance,ale taky šance na dvojčata a kdo je z jekéhokoliv důvodu nechce,tak chápu,že chcete poprvé jen jedno 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru