První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
4. lis 2010

@misaot dávám, dávám 😵

@eimmy to je mi líto, je to prostě boj a musíš vydržet....druhé IVF může být úplně o něčem jiném 🙂

eimmy
4. lis 2010

@kapibara jj uvidíme.... 😉

capricej
4. lis 2010

Ahoj děvčata. Doufám¨, že můžu vstoupit mezi vás. My se s manželem snažíme o dítě už od srpna 2008, v září 2009 jsm potratila v 6 ýdnu. V květnu 2010 jsem byla na prvním IUI, ale bohužel neúspěšném. V říjnu jsm byla na druhém, ale jak tak sleduji situaci tak můžu říct ž bylo rovněž núspěšné. A v souvislosti s tím by jsem se vás chtěla zeptat, který den mám určit za první den cyklu, když mi dneska kolem 15:00 začala menstruace. Ptám se proo, protože od 5 dne mám začít brát clostík, tak nchci něco pokazit. Mohly by jste mi poradit??? děkuji

kapibara
4. lis 2010

@capricej ahoj a vítej 🙂 já bych to brala jako že dnes je 1.DC 😉 jinak držím pěsti a přeju pevné nervy 🙂

@eimmy 😉

eimmy
4. lis 2010

@capricej dnes je nultý DC ... 1 DC je pokud začneš krvácet RANO

kapibara
4. lis 2010

Já myslím teda pokud se krvácí jasnou krví, tak že 1.DC bude dnes 😅

eimmy
4. lis 2010
kapibara
4. lis 2010

@eimmy tak vidíš, co doktor to názor...já začala taky krvácet jasnou krví takhle odpoledne a v CAR to brali jako 1.DC 😕 😅

eimmy
4. lis 2010

@kapibara jj 🙂

kapibara
4. lis 2010

@capricej tak si zítra zavolej do CAR a budeš mít jasno 😅

capricej
5. lis 2010

Moc vám děkuji za rady 😉 , asi se budu přiklánět k variantě, že včera nultý den a dneska první. Včera to sice začalo ale nebylo to nějak velké spíše takové špínění s trochou krve. Takže dneska první den. hm. a to jsem si říkala, že se to povedlo. a když jste tak šikovné tak mi poradíte asi i s další otázkou. Co je lepší ?? brát clostík 1x1 denně od 5 dne nebo 2x1 denně od 5 dne.

kapibara
5. lis 2010

@capricej ahoj, pokud to bylo spíš špíňo, tak to určo ber dneska jako 1.DC 😉 jinak já před IUI brala clostík 3.-7.DC 2x1...od doktora z CAR mám toto: Clostík brát od 5.DC je pozdě, i když se to tak dělá...a 2x1 tableta, větší šance, více folikulů, samozřejmě to záleží na reakci vaječníků atd. 😉

capricej
5. lis 2010

Ahoj, no doktor mi taky říkal že můžu brát clostík 3- 7 nebo 5 -9. tak teď nevím. mám strach abych něco nepokazila. A když jsi brala od oho teřtího dne kdy jsi šla poprve na kontrolu. bylo taky až 12 den nebo dříve. Mohla by jsi mi to trošku podrobněji popsat, pokud ti to nevadí. 🙂

kapibara
5. lis 2010

@capricej doktor říkal, že je lepší to brát už 3.DC, pač tam je to nejdůležitější pro růst folikulů a v těch prvních dnech se vše rozhoduje...na kontrolu jsem šla myslím 10.DC a na IUI 13.DC...pokud si nejsi jistá, zavolej mu...já otravovala pořád 😅 jinak já měla 4 folíky ( 2x1 clostík) a stejně to nevyšlo, takže dávky 2x1 bych se nebála...

capricej
5. lis 2010

@kapibara no já jsem už ho jednou brala 2x1 a podařilo se mi otěhotně i bez IUI tak z toho obavy nemám. spíš nevím kdy začít. Mám otiž delší cykly minulý jsem měla 38dnů no a teď mám 31dnů. tak proto 😒

kapibara
5. lis 2010

@capricej aha, no, já bych začala ten 3.DC...ale samozřejmě je to na Tobě...tohle Ti měl pořádně vysvětlit doktor, co je pro Tebe lepší 😠

misaot
5. lis 2010

@eimmy No tak to jsem zvědavá a co to značí, že je krev negativní?
Co já? No jájsem po té IUI ....nevím, ale myslím, že to nevyšlo, necítím žádné příznaky, že bych byla v tom ☹ No uvidíme, buď to dostanu mrchu nebo ne 🙂

misaot
5. lis 2010

@capricej Ahojky vítej mezi námi. Ano skutečně je první den cyklu, když dostaneš MS do 10 hodi ráno, pokud po desáté počítá se 1 den cyklu až následující den.
Jinak, taky máte pěkně dlouhou cestu za sebou.... je to moc těžké, ale snad se brzy vše v dobré obrátí 🙂

kapibara
5. lis 2010

@misaot ahoj, krev negativní znamená, že to eimmy nevyšlo ☹ jinak příznaky nemusíš mít žádné...na to je brzo 😉

capricej
5. lis 2010

@kapibara takže do centra se nemůžu dovolat, tak to budu muset rozhodnout sama. Takže když začnu brát clostík 3 den a budu ho brát 2x1. nemůžu tím nic pokazit??? Nevím sice co by se mělo pokazit, ale už se bojím všeho co mám dělat nově. Asi jsem dost otravná ale ......... 😉

capricej
5. lis 2010

Tak všechno jinak , konečně jsem se dovolala a hovořila jsem přímo s doktorem a mám brát od 4 dne a 1x1 🙂 , a přiznávám , že jsem z toho jelen 😝

misaot
5. lis 2010

@kapibara Vážně nemusí být žádné příznaky? Myslela jsem, že bych cítila, že se něco děje..... a kolikátý den po IUI si můžu udělat test? Nebo si ho radši nemám dělat a počkat na den MS?

misaot
5. lis 2010

@kapibara Jo to je mi jasné, že negativní test znamená, že jí to nevyšlo, jen že to už emmy věděla přece.

kapibara
5. lis 2010

@capricej 😀 poslouchej doktor a neřeš to 😀 fakt to záleží na CAR a na diagnoze 😉

@misaot tak já třeba teď zjistila, že jsem těhu až 6+0...pač mi začalo být špatně, jinak jsem příznaky neměla...takže to bych vůbec neřešila....testovala bych nejdříve 14 dní po IUI 😉

misaot
8. lis 2010

@kapibara Ahojky,

no to je zajímavé.... tak já se teda teda testnu až příští pondělí 🙂 a ty chodíš normálně do práce? a kdypak máš předpokládaný termín porodu?

kapibara
8. lis 2010

@misaot ahoj, na test je vždycky čas, není kam spěchat 😉 do práce jsem přestala chodit, pač jsem v 15.tt špinila 😝 termín mám podle UTZ 23.3.2011 😵

capricej
8. lis 2010

@kapibara ahoj, děkuji za všechno, jště se potřebuji zeptat, když mi dr. řekl že tentokrát mi pichne i pregnyl, tak se ptám co to znamená. On mi ho píchne a v ten den proběhne i IUI nebo mi to pichne a následující den bude IUI. mohl by mi to někdo vysvětlit???

kapibara
8. lis 2010

@capricej píchne Ti Pregnyl podle velikosti folikulů, já si ho píchla 11.DC a 13.DC jsem šla na IUI, ale myslím,že to hlavně je o velikosti folíků...

capricej
8. lis 2010

@kapibara aha tak tak to je, já se jenom ptám protože chceme jet na dovču tak jeslti to má cenu si něco objdnávat nebo budeme muset zůstat doma. K dr. jdu 12 DC pak je svátek no a ve čtvrtek by jsme chtěli jet. pokud mi dr nřekne že mám přijít na IUI v až pátek. Takže mi nic jiného nezbývá než popohnat folikuly aby pěkně rostly aby se to všechno zvládlo 🙂

kapibara
8. lis 2010

@capricej to fakt bude záviset na folíkách...tak je pěkně vykrmuj, ať zvládnete i dovču 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru