První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

ssaara
7. čer 2010

Tak to já jsem taky v čekací fázi,ale vždyť se nemusíme bavit jen o tomhle, ale tak nějak všeobecně 😅

kapi - s tou bolestí nemam zkušensti,tak neporadím ...

kapibara
7. čer 2010

Přesně...nemusíme se bavit jen o otěhotnění...každá tady víme,že je to na palici 😝

Holky,včera zase ten Smoljak ☹ ale ten aspoň měl věk,ale stejně tady bude moooc chybět 😢

ssaara
7. čer 2010

Smoljaka je mi líto,ale neprožívám to jako u Muka. S ním jsem "prožívala" celou pubertu,lásky ,... mám s ním spojeno hodně zážitků a vzpomínek 😵

A už máme konečně naplánovanou dovču,juppííí 🙂 Sestřenka přišla s návrhem,že začátkem července můžeme pár dní strávit v jejím pražském bytě,takže se těším,jak si užijem velkoměsta,procházky,památky a tak 😉
A pak ještě někam vyrazíme tak na týden,ale ještě nevíme kam. Ale to jsou takový hezký starosti 😵

kapibara
7. čer 2010

Muk to je klasika o tom žádná 😅 ale Smoljaka jsem taky měla moc ráda 😉

My jedeme s partou a dětma do Českého Švýcarska 🙂 taky se moc těším,člověk aspoň vypadne z toho stereotypu 😉

fudy
7. čer 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂 Koukám,že se tady plánuje dovča 😉 To je dobře.

sedmitecka
autor
7. čer 2010

jeee, dovča, aspoň něco pozitivního, už se jí nemůžu dočkat 🙂

eimmy
7. čer 2010

ahoj holky moje 🙂,
nebojte já na vás nezapomněla.. jsem tady každý den jen nic nepíšu .. měla jsem nějakou depku ale snad už je to pryč tak proto jsem nepsala.. zvažovala jsem ( a ještě trošku zvažuju) zda jít v červenci na IVF či nikoliv...nevím zda nemám ještě počkat a nechat to osudu... věnovat se práci ..a jiným věcem.. moc miminko chci ale říkám že osud je osud a co se má stát to se stane,... ale uvidíme... ještě mám do října čas .. ( 3 měsíce po schválení je potřeba začít stimulaci tak to je dost času na rozmyšlenou) a co holky vy?? kdy budete testovat vy po IUI ? a co ty sedmi už se ti to blíží... 😉 Fudy nemáš překlep v tabulce toho 8.7. ? nemá to být 8.6. ?????

sedmitecka
autor
7. čer 2010

eimmy, no ahoooj 🙂 jo jo, už se to blíží, jen už dva dny čekám na mrchu, někde se courá, jako naschvál zrovna tenhle měsíc, normálně chodí jako hodinky na čas.......tak snad zítra konečně dojde a hurá do pronatalu 🙂
možná by IVF bylo dobrý zkusit v létě ne? někde jsem četla, že na jaře a v létě je nejvíc úspěchů 😉

fudy
8. čer 2010

EIMMY : 10 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 14 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.6
SEDMITECKA : 32DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 24DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 25DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 25DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 17 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 19DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

fudy
8. čer 2010

Ahojky Eimmy: Děkuji za upozornění měla jsem tam překlep.

kapibara
8. čer 2010

eimmy....depky po neúspěchu jsou úplně normální...mně neúspešné IVF úplně dodělalo,dala jsem si oraz 4 měsíce než jsem se rozhoupala aspoň k IUI....pokud si zatím nejsi jistá,tak vyčkávej 😉 a Ty máš za sebou laparoskopii?

sedmi...tak ať ta potvora dorazí co nejdřív!!! a nemůže se stát,že by si byla těhu? 😕

sedmitecka
autor
8. čer 2010

kapi, stát se může lecos, ale mě tak hrozně bolí předmrchově břicho, že v to nedoufám a testovat se bojím....ale je fakt, že 3 dny zpoždění jsem ještě nikdy neměla, pořád čekám, mrcha stále nikde 😕 😕 😕

kapibara
8. čer 2010

sedmi...no,tak uvidíš...stejně se nic dělat nedá 😒 ale i tak raději držím pěsti 🙂

ssaara
8. čer 2010

Ahoj eimmy 😵 to je dobře,že už je depka pryč 😉 já bych šla na ivf v červenci,asi by mě nebavilo čekat déle ,ale to záleží na tobě,dělej jak nejlépe uznáš za vhodné 😉

sedmi,vždyť si vzpomeň na můj předchozí cyklus,ta moje mrcha měla zpoždění skoro 14 dní,a to taky u mě není obvyklé 😕 možná fakt ta psychika a těšení se ,tak ať dorazí co nejdřív 😵

eimmy
8. čer 2010

kami: laparo není nutné pokud nemáš bolesti a při IVF není důvod jej dělat... jj uvidím jak se rozhodnu zda červenec či říjen... ted si užívám pauzy a nemyslím na to... a je mi abych byla upřímná dobře... ten stres okolo toho zda budou // nebo nebudou // a kdy si píchnout hormon tak to je na mě moc.. ted pauza a páááááák se uvidí 🙂

ukážu se večer jdu na terasu chytat bronz s novou knížkou ;)

sedmitecka
autor
8. čer 2010

holky tak mrcha je tu 😠 , ráno volám pronatal a v pátek nafasuju menopur, konečně 😉

ssaara
8. čer 2010

sedmi - tak to je super 😵

My byli taky celé odpolčo venku,ale bronz nechytam,nějak mě to v poslední době nebaví 😎 Malej zbožňuje vodu,stačí mu napustit bazének a dvě hodiny o něm nevím 🙂

kapibara
8. čer 2010

eimmy...já myslela laparo,aby se zjistilo,jestli třeba nejsou ucpané vejcovody...že třeba taky z toho důvodu se nedaří...já šla na laprku právě proto,abych věděla,jak to tam vypadá a měla jistotu,že IUI nebude zbytečné...přeci jen IUI jsou menší nervy než IVF

sedmi...tak už budeš stimulovat,něco se děje 🙂

ssaara...zdravím 🙂

fudy
8. čer 2010

Ahojky sedmitecko: Tak huráááááááááá! Mrcha dorazila a můžeš začít stimulovat.
Já mám za sebou dnes 2.IUI.

Já byla také na laparce,aby se vědělo jestli je tam vše tak jak má. Velikost,průchodnost,funkce. Jinak když to není,tak člověk může zkoušet nemožné a nejde to. To měla kamarádka při laparce jí zjiostili srůsty,cysty atd.
Žádné problémy neměla jen nemohla otěhotnět.
Takže na laparku je dobré jít si myslím.

kapibara
8. čer 2010

fudy...vítej v klubu IUI 😉 já si vyžádala laparku a hysterku po IVF,řekla jsem,že další prachy do toho rvát nebudu,pokud nevím,zda je vše OK...taky si myslím,že je to dobré vyšetření 😉 a kolik si měla folíků atd.?

fudy
8. čer 2010

Já měla na levé straně 5 fol. cca 16mm a na pravé 2fol. okolo 20mm. Byla jsem na utz.v pátek tak snad,jěště něco do dneška vyrostlo. Manže spermio o.k,ale to bylo minule také a nic ☹ No uvidíme 🙂
Já jsem ráda,že jsem podstoupila všechno vyšetření a vím na čem sem.

fudy
8. čer 2010

Kapi: kolik jsi měla folíků ty?

kapibara
8. čer 2010

fudy...tak to je pěkná úrodička 😵 já měla na UTZ 4 folíky cca 17 mm...já ještě čekám na výsledky z imunologie,v pondělí bych je měla vědět...akorát nemáme genetiku

sedmitecka
autor
8. čer 2010

fudy, to je úroda, to snad ani nemůže neklapnout 🙂
s tou laparkou mě pořád nahlodáváte, čím dál častěji o tom přemýšlím, jestli není problém někde tam, když se jinak všechno jeví ok 😒
já dnes odpolko nevydržela a ještě z práce volala pronatal, tak v pátek v deset jdu fasovat píchance 🙂
holky, já už jsme se na to možná ptala, ale která jste byla na IUI v pronatalu a měla menopur na stimulku, kolik vás IUI vyšlo? ta sestra mě do telefonu docela vyděsila, "taktně" mi hned připomněla, že si nemáme zapomenout vzít hotovost, že jejich lékárna nebere karty a řekla mi, že to bude stát podle léků, prý to může být od tisíce až do pěti tisíc 😕 😕 😕 ...tak to jsme jen zalapala po dechu, pět tisíc do jednoho pokusu IUI rozhodně investovat nehodlám, to snad radši rovnou našetřím na IVF 😀

lorca
8. čer 2010

Ahojky, všechny moc zdravím.

Tak já mám testovat až v pátek, ale dneska jsem začla trochu špnit a to je u mě vždy pravidelné před mrchou. Tak si myslím, že na testovní ani nedojde ☹ ☹ No ono mi to stejně nedá a test si udělám tak jako tak. Ale s negativním výsledkem jsem již smířená 😢 😢

Když jsem šla na první IUI a čekala na mrchu, abych mohla začít stimulovat, tak se taky zpozdila. Je to prostě ovlivněné mozkem, když moc chceš aby přišla, tak se loudá a naopak. To alespoň platí u mě.

Eimmy, já bych 3 měsíce nečekala. Na IVF půjdu, hned jak to bude možné. Ale záleží na tobě, máš čas přemýšlet. A nenapadlo tě zkusit během těch třech měsíců ještě jedno IUI. Přeci jen tvůj manžel má spermiogram v pořádku, tak šance je. Zkusit to a pak úplně vypustit myšlenky na výsledek. Může tě uklidňovat to, že k IVF už by byl jen krůček,pokud by IUI nevyšlo.

Tak holky, já jdu do hajan. PA

eimmy
9. čer 2010

dobré ráno holky,
sedmi : mě IUI stála minimum - platila jsem jen v lékarně inj. stříkačky a to bylo okolo 300.-- Kč vč. dezinfekce a pak jen doplatek duphastonu a to taky nebyla žádná zívratná suma.. myslím taky okolo 300,-- Kč to docela koukám že si platíš IUI ... to má být plně hrazeno - myslím plně hrazeny hormony.... to je divné...

kapibara
9. čer 2010

sedmi...s těma doplatkama netuším jak je to u IUI 😒

lorca...to mě mrzí ☹ já taky špinívám před menzes 😖 ale i tak držím pěsti 😉

eimmy...zdrávím 🙂

kapibara
9. čer 2010

EIMMY : 11 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 15 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.6
SEDMITECKA : 33DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 25DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 26DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 26DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 18 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 20DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI 4.6. Utrogestan
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

ssaara
9. čer 2010

sedmi - já platila za ten gonal 4300,- a na další cyklus clostík s merionalem (myslím,že je to to samé jako menopur) 2000,-

ssaara
9. čer 2010

lorca - já před menzes nešpiním,ale prý se může špinit i na začátku těhu,tak uvidíš,taky držím palce 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru