První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

kapibara
2. čer 2010

Ahoj Spolubojovnice 🙂

Dnes UTZ 4 folíky,večer Ovitrelle a v pátek IUI 😵

ssaara...děkuju 😉

sedmitecka
autor
2. čer 2010

kapi, 4 kousky, to je paráda, v pátek na tebe myslíme 🙂 ...já už chci takýýýýýý 😕

kapibara
2. čer 2010

sedmi...však se taky brzo dočkáš 😉 jinak děkuju 😵 se těším i večer na injekci 😅

sedmitecka
autor
2. čer 2010

tak na injekci, no joooo, to se těš 😀 😀 😀 😀

sedmitecka
autor
2. čer 2010

dneska ráno jsem nevydržela, měla jsem pracovní schůzku na Vinohradech, tak jsme se šla potom cournout do Gröbovky a zapálila tam Péťovi svíčku, má tam spoustu kytek a vzkazů, bylo to smutný..... 😢 😢

kapibara
2. čer 2010

sedmi...včera jsem to probírala s kamarádkou a bylo mi taky smutno ☹ když ho slyším v radiu,tak je mi kolikrát až do breku 😖 byl to skvělý zpěvák a je ho škoda...

manaro1
2. čer 2010

Přidávám čerstvé info - dnes na UTZ folík 19mm, takže večer Pregnyl a v pátek hurá na 1.IUI - kapibaro ať nám to klapne 😎 My jdeme v 11 a ve 13hod., budu na Tebe myslet. Moc nadějí si s manželem neděláme, máme prý velice malou šanci, spíš to bude muset být IVF/ISCI. Ale i tak chceme IUI zkusit. Co kdyby .... 😉 Aspoň ty 2 týdny budu "v očekávání" a to mi fakt zvedá náladu v tomhle šíleným počasí - vážně je červen??? Jo a ovulka se mi pěkně posunula, dnes jsem 17DC. Všechny snažilky moc moc zdravíííííím 🙂

fudy
2. čer 2010

Ahojky kapibaro a manaro. Moc na vás budu myslet v pátek a držet pěstičky 🙂
Už tady tu smůlu musíme prolomit nějakou těhulkou 😉

ssaara
2. čer 2010

Jé holky,vy se máte a navíc ve stejný den,to je príma 😵
Ani nevíte,jak vám závidím 😵

Taky jsem myslela,že se dostanu do Prahy,abych Mukovi zapálila svíčku,ale manžel nemůže a já sama s autem a prckem si netroufnu ☹ Ale zapálila jsem jí doma v den kdy zemřel 😔

sedmitecka
autor
2. čer 2010

kapi, manaro, taky na vás v pátek intenzivně budu myslet a posílat pozitivní energii 😉

ssaara, zapálím kdyžtak zítra jednu i za tebe v divadle Broadway, když se tam odpolko dostanu, chci mu tam položit aspoň růži, mám to po cestě z práce 🙂

kapibara
2. čer 2010

manaro...my jedeme ráno,v půl osmé tam máme být 😉 no,snad se ledy prolomí,už by bylo na čase 😅

fudy...děkuji 😵

ssaara...budeme s manaro bojovat tento měsíc spolu 😉

sedmi....zapal i jednu za mě,prosím 😔 děkuju

lorca
2. čer 2010

Ahoj holky, všechny zdravím.

U mě nic nového. Rozhodně nepociťuji žádné těhu příznaky ☹ ☹ Testovat mám až příští pátek, ale to asi dřív dostanu mrchu. Tu čekám za týden.

Holky mě už to počasí fatk točí. Tady zase prší. Je mi líto těch lidí na Moravě, zase se tam zvedají řeky. To je hrůza.

Kapi, Manaro držím palečky, aby IUI vyšlo 😉

kapibara
2. čer 2010

lorca...neházej flintu do žita 😉 držím pěsti,ať najdeš dálnici 🙂

ssaara
2. čer 2010

sedmi . ok,to budu ráda,když si vzpomeneš a zapálíš jednu i za mě 😉

lorci,nesmutni,zatím je fakt asi brzy...ale tobě se to asi strašně vleče,co?
nebýt špatné léčby,mohly jsme to prožívat spolu 😠

To počasí je šílený,ale slibujou krásnej víkend,tož se těším 🙂

okurkaa
2. čer 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V sobotu mě čeká první IUI. Dnes jsem byla na ultrazvuku, 4 foliky, ale nízká sliznice. Tak uvidíme, jestli do soboty ještě neco povyroste a bude nějaká šance na uhnízdění.

kapibara
2. čer 2010

Vítej okurkaa 🙂 čím si stimulovala? po clostilbegytu bývá nízká sliznice 😒

fudy
3. čer 2010

EIMMY : 5 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 9 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 27DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 19 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 20DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 12 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 14 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen

fudy
3. čer 2010

Vítej okorkaa 🙂
Zapiš se do tabulky,ať o tobě něco víme 😉

okurkaa
3. čer 2010

EIMMY : 5 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 9 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 27DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 19 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 20DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 20DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 12 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 14 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

milka77
3. čer 2010

ahojky holky, tak manžel to píchání Pregnylu včera zvládl v pohodě a docela se mu to i zalíbilo 😉 tak jsem si oddechla, že jsme nemuseli v tom hroznym počasí na pohotovost 😎 jinak se cítim docela nafoukle...a zítra hurá na první IUI 😀 manaro a kapibara jdu do toho s vámi 🙂 tak snad to klapne...i když to první IUI prý nebývá moc úspěšný...no uvidíme...nechci předbíhat...tak držím palečky a tfuj tfuj tfuj 🙂

lorca
3. čer 2010

Ahoj všem,

Milka, já jsem po stimulce a pregnylu byla taky pěkně nafouklá.

Holky, myslím na Vás,aby IUI vyšlo a konečně to tady někdo prolomil 😉

ssaara
4. čer 2010

Holky,držím vám na dnešek palečky,všem třem 😵

A dneska je konečně krááásně 😎

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 7 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 20 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 21DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 13 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ
MILKA : 15 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

kapibara
4. čer 2010

Ahoj 🙂

Jdu povědět,že IUI dopadla OK,jen mě bolí teď břicho,ale to nic není. Děkuju za podporu,teprve ji ale budu potřebovat.

ssaara....děkuju,za měsíc Ti to oplatím 😉

milka77
4. čer 2010

ahojky, i já se hlásím po dnešním prvním IUI. Vše proběhlo OK, bylo to hrozně rychlý a bezbolestný...tak teď už jen čekat a doufat... 😉 Děkuji všem za podporu a držení palečků... 🙂 venku konečně sluníčko - hned je lepší nálada 🙂

kapibara
4. čer 2010

Ahoj Milka,a nebolí Tě břicho? mně trochu jo,ale dr. říkal,že to je v pohodě,že toho cenného materiálu je v děloze hodně 🙂 jinak držím pěstičky 😉

milka77
4. čer 2010

Ahoj kapi. nebolí...snad to není znamení, že se tam nic neděje... ☹ také držím pěstičky!!! 😉

kapibara
4. čer 2010

milka...určitě ne...jen mě na to doktor upozorňoval,že to může být 😉

kapibara
4. čer 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 7 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 20 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 21DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 13 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 15 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

fudy
4. čer 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 10 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2 IUI,tj 8.7
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 20 DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 21DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 13 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI
MILKA : 15 DC - léčba Gennet Praha, stimul. clostilbegyt - 1.IUI červen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru