První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

konmeu
19. čer 2010

Ahoj holky, pročítám si vaši diskusi a čekám kdo přijde s //..já jsem taky po 1.IUI a docela bych potřebovala slyšet, že se to dá povést i napoprvé..

kapibara
19. čer 2010

konmeu...zdravím,jestli chceš,tak se k nám přidej a zapiš do tabulky...jak dlouho jseš po IUI?

okurkaa
19. čer 2010

Ahoj holky,rano jsem byla v Pronatalu. Tak me trosku uklidnili. Hyperstimulak to neni, jen jsem tech foliku mela dost a mam trosku zvetsene vajecniky a ty mi delaji ty podize. Dneska rano jsem si udelala test a byl positivni 🙂 Cucela jsem na to jako blazen. Vcera jsem zacala ale spinit a mam dost nizkou sliznici, tak se strasne bojim, aby se udrzelo. Doktorce se to moc nezdalo, pri tyhle sliznici, ale pokud to nedostanu, tak mam prijit v patek. Mam tak strasny strach, uz 2x jsem mela pozitivni test a na UTZ nic.
Fudy, co ty? Nemela bys uz testit?

kapibara
19. čer 2010

okurkaa...ty brďo,to je super zpráva 😵 gratuluju,konečně někdo...a jak moc máš nízkou sliznici? to doroste,určo 😉

okurkaa
19. čer 2010

dekuju moc. Pri IUI jsem ji mela neco malo pres 6mm a ted 8mm. No nic moc. Nezbyva nez doufat...A to jsem nemela temer zadne tehu priznaky, tak jsem v to vubec nepocitala. Vzdycky me strasne bolely prsa, ted skoro vubec.

okurkaa
19. čer 2010

Konmeu, jde to, podivej. Jen to ale dotahnout az do zdarneho konce. Mam dve kamaradky, obe otehotnely uz po prvnim IUI.

fudy
19. čer 2010

Ahojky okurkaa,moc ti držím palce a musíš věřit!!!!!
Já budu testovat nejdřív v úterý.

milka77
19. čer 2010

okurkaa, super zpráva! držím palečky atˇ to dobře dopadne a UTZ něco ukáže... 🙂
já jsem testla ještě dnes ráno, jen tak...protože tak nějak věřím na zázraky...ale bylo sněhobílo 😢 takže jsem se už definitivně smířila s prvním neúspěšným IUI...na krev do CARU ani nepůjdu...myslím, že to nemá cenu...
ostatním držím palečky a posílám pozitivní energii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
myslím dnes na sedmi...jaké zprávičky bude pro nás mít 😉
konmeu, někomu se to podaří i napoprvé...četla jsem hodně příspěvků na jiných diskuzích...držím palečky!kdy budeš testovat? do jakého CARU chodíš?
všem přeji kráááásný víkend...i když ne moc letní....alespoň dny volna... 😉

milka77
19. čer 2010

fudy, tak úterý bude ten den D 😉 doufat se má až do poslední chvilky...tak atˇse zadaří!!!!!!! 😎

fudy
19. čer 2010

Milka děkuji za povzbuzení 😉

kapibara
19. čer 2010

okurkaa...tak držím pěsti na UTZ 🙂

fudy...a Tobě taky 😉

milka...a stimuluješ zrovna na druhé iui?

kapibara
19. čer 2010

EIMMY : 21 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 25 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 11 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 11 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 8 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 9 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 28 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 30 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI neúspěšné
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

milka77
19. čer 2010

kapi, zatím nestimuluju...čekám na mrchu a pak nevím, protože podle mých datumových propočtů zrovna v ty dny UTZ a IUI nebudu v Čechách, takže to budu muset posunout na srpen..takže mám teď dilema, jestli mám brát clostík,který mi ještě zbyl z té první stimulky a zkoušet to přirozeně miláčkováním nebo ne...co myslíš? nikdy jsem před tím clostík nebrala...nebo mám zavolat doktorce co a jak a pak si přijít pro recept na srpen? 😕

kapibara
19. čer 2010

milka...vím,že někteří doktoři píčí clostík a vůbec to nesledují UTZ...já osobně bych se do toho nepouštěla,ale samo se poraď v car...já brala zhruba před rokem clostík 2 cykly..1.cyklus probíhal OK,ale ve druhém se mi po něm udělaly cysty,pak jsem musela jít na vyvolávačku,abych vůbec dostala menzes...toť moje zkušenosti...jinak taky čekám na mrchu,břicho mě bolí jak šlak...ale s utrošem počkám do pondělí do car

ssaara
19. čer 2010

Ahoj holky!

@okurkaa - gratuluju zatím potichoučku 😵 ty jsi to tu pokořila a teď už budou jen samé optimistické zprávy 😉

@konmeu - vítej mezi námi 😉 Mně se před třemi lety první IUI povedla 😵 Ale teď jsem byla informovaná o tom,že jsem starší a že je to málo pravděpodobné a že s tím nemám stopro počítat 😒

jo jo,sedmi už to má zdárně za sebou a teď si užívá na svatbě 😎

@milka77 - je mi líto,že tobě to nevyšlo ☹ co plánuješ dál?

a co kapi?

kapibara
19. čer 2010

ssaara...u nás taky nic 😒 v ponělí jedu do CAR a uvidíme co dál 😉

lorca
19. čer 2010

Ahoj holky,

okurkaa: držím palečky,aby vše bylo OK. Hurá, konečně někdo s úspěchem 🙂 🙂

Milka, to mi mrzí. Budeš zkoušet další IUI???

Já jdu do CAR ve čtvrtek, už se těším. Teď jsem měla odmlku a už chci vědět co a jak bude dál.

ssaara
19. čer 2010

@lorca - půjdete už do ivf nebo ještě zkusíte iui?

milka77
19. čer 2010

ahoj holky, nechám tomu teď měsíc volnej průběh a v srpnu půjdu na 2.IUI.
kapi, dík za info a tvé zkušenosti s clostíkem...teda nic moc! ☹ tak s těma hormonama budu raději opatrná...
jak se asi má sedmi? 😕

kapibara
20. čer 2010

milka...ahoj,clostík podle mě spíš pod dohledem lékařů..já uvidím,co mi řekne teď doktorka v CAR a podle toho se rozhodnu,jestli půjdeme do další IUI už teď...sedmi asi dospává tu včerejší svatbu 😀

kapibara
20. čer 2010

EIMMY : 22 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 12 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 9 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:10 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 29 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 31 DC - Gennet Praha, 3.-7. DC 1xClostilbegyt, 1.IUI neúspěšné
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

sedmitecka
autor
20. čer 2010

okurkaa, jeee, tak to jsme se na 100% v Pronatalu potkaly 😀 😀 my tam byli včera už v 7,30 a odcházeli jsme asi v půl desáté 😉

holky, IUI naprosto bezbolestné, superrychlé, jen zvláštní pocit tlaku v břiše, když to tam mudra vypustila 😀 , byli všichni moc hodní, sestřička se mnou mluvila jako s malou holčičkou, ať se ničeho nebojím, vše vysvětlila a tak 😀
jen teda manžílek byl dost zklamaný a smutný, musela jsme ho pak celý den rozveselovat - jako naschvál zrovna včera měl sníženou pohyblivost typu A a málo mršek ☹ ....a to má normospermie, potvrzeno dvěma spermiogramy....no, naschvály se dějí, byl před dvěma měsíci nemocný, tak se to asi akorát odrazilo na kvalitě 😕 takže podle mudry máme pomalu přemýšlet o IVF...ale my chceme pak ještě aspoň jednou zkusit IUI, asi v srpnu a bez injekcí, jen s clostilem, aby nás zase nezdržovala pojišťovna se schvalováním.....to jsem netušila, že se musí žádat o každý pokus IUi zvlášť ☹ ☹ ....no a mezitím si už podat žádost o schválení IVF 😉
celý den jsem pak včera špinila a dost cítila břicho, ale byla jsme upozorněna, že to asi nastane ...jinak svatbička se povedla, i to počasí se nakonec celkem umoudřilo 🙂

kapibara
20. čer 2010

sedmi...tak teď už jen čekat..ten spermiogram,to jsou záhady...mně taky po IUI bolelo břicho a to dost,ale nešpinila jsem...druhý den už to bylo OK...tak držím pěsti a doufám,že půjdeš ve šlépějích okurky 😵

konmeu
20. čer 2010

ahoj kapibara, díky za přivítání..já jsem zítra 7 dní po IUI, v úterý jdu na krev, prý se to dělá - zjišťuje se nějaká funkce žlutého tělíska či co🙂 no takže ještě týden a budu vědět jestli se to povedlo nebo ne..
Okurkaa, mám úplně husí kůži když čtu že máš // a moc přeju úspěšné pokračování!
Jinak holky já jsme na IUI byla ve Frýdku Místku u MuDr. Čaplygina, jestli jste někdo poblíž, asi budete vědět..
ssaara, můžu se zeptat kolik Ti je? M2 29, tak už taky nejsem nejmladší..o mimčo se snažíme 2 roky..už je to dlooouho:(

ssaara
20. čer 2010

sedmi - s tím spermiogramem je to jak na potvoru,ale snad se tam jedna pořádně mrštná mrška najde 😀

konmeu - mně bude v září 32 😒

Mně se včera rozjel nějakej zánět či co,takže si jdu do lékárny pro nějaký globule a když tak v pondělí na gyndu 😒

milka77
20. čer 2010

EIMMY : 22 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 10 UTZ,12DC Pregnyl, 14DC 2. IUI-8.6,2x1 Utrogestan
SEDMITECKA : 12 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 12 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, další krok IVF
MISHA1009: 9 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:10 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC
KAPIBARA : 29 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ, 13DC IUI.tj.4.6.2010,2x2 utrogestan
MILKA : 1 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech

milka77
20. čer 2010

sedmi, určitě ta nejrychlejší mrška zvítězí!!! 😉 držím palečky!
kapi, máš pravdu, clostík raději pod dohledem Mudrů...měsíc si dám pauzu...

lorca
20. čer 2010

@ssaara Další IUI už rozhodně zkoušet nebudeme. Vzhledem ke zhoršenému spermiogramu, který se po vitamínkách vůbec nelepší, to nemá cenu. Tak chceme jít rovnou na IVF.

okurkaa
20. čer 2010

Ahoj holky, strasne moc vam vsem dekuju.
Sedmi, me taky bolelo bricho a pak me v nem dost dlouho pichalo. Taky jsem nespinila, to te mohla doktorka treba skrabnout. To jsme se tam urcite potkaly, ja odchazela po pul desate a do ordinace jsem sla jako prvni...Nesedeli jste po me levici?
Jinak vsem moc preju, at to dobre dopadne a co nejdrive najdete // 😉

sedmitecka
autor
21. čer 2010

okurkaa, tak to já šla do ordinace hned po tobě 🙂 , seděli jsme v gaučíku v chodbě před ambulancemi.......manža mi tam usnul, hlavu na mým rameni, vedle nás ještě seděl jeden pán, co čekal na manželku až vyjde ze sálu a ten i chrápal nahlas 😀 , šla kolem mudra a mohůa se usmát, hoši byli roztomilí 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru