První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
29. zář 2010

@lorca nebud smutná,..... hele třeba v pondělí tam budou // .... třeba je fakt brzo.... dám sem jeden odkaz kde je vidět kolik jednotek je v těle který den ....

lorca
29. zář 2010

@eimmy Dík, už jsem si to přidala do oblíbených odkazů.

eimmy
29. zář 2010

@lorca není zač!!! 😉 neztrácej naději..... musíš věřit!!! 🙂

misaot
30. zář 2010

@petrajda Tak to budu moc držet palečky.... IUI je sranda a někomu hned pomůže....tak snadf ty budeš ten případ 🙂

misaot
30. zář 2010

@ssaara Ahojky.... já to také vidím.... moc krásná čárka 🙂

eimmy
30. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 33 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 11DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9a 29.9 utz,1.10 OPU.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 37 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 31.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 45.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronata

sedmitecka
autor
30. zář 2010

holky já už chci tu mrchu mrchatou a ona se né a né spustit, potfora 😉 dojde asi zítra, takže v sobotu si asi přivstaneme a pojedeme do Pronatalu fasovat 🙂 šest tisíc už je v kasičce přichystaných 😀 😀 😀

fudy
30. zář 2010

Eimmy: Já si sama nepíchám vše manžel - Gonal,Cetrodite,Pregnyl. A v pohodě. On je šikulka 🙂
Sedmitecko: V kolik jdeš zítra do Pronatalu?

fudy
30. zář 2010

Sedmitecko:Nepomohla ani vana,víno a sex?

eimmy
30. zář 2010

@fudy tak zítra držím palce pak písni jak jste dopadli 🙂

sedmitecka
autor
30. zář 2010

@fudy asi pomohlo, myslím, že mrcha rozjíždí, ale pomalu teda 😀 zítra tam volám a pojedem si nafasovat v sobotu, asi mi tam rovnou bodnou tu první dávku že? mě to tedy taky bude píchat manžel, já bych to nedala 😝
fudy, a jak u tebe? jak je?

ssaara
1. říj 2010

@fudy - držím palce na pořádnou a kvalitní úrodu 😉

@sedmitecka - přeju hodně štěstí do nového začátku 😉

sedmitecka
autor
1. říj 2010

@fudy taky držíííím 😉

@ssaara moc ti děkuju, budu ho potřebovat 🙂 zítra odpolko fasujem píchadla a začínáme 🙂

fudy
1. říj 2010

Ahojky holky,už jsem doma a vše naprosto v pohodě. Mám 11 kousků.

eimmy
1. říj 2010

@fudy tak to je super..... a kdy jdeš na transfer???

eimmy
1. říj 2010

@fudy a jak to probíhalo????????????

eimmy
1. říj 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 34 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 12 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9a 29.9 utz,1.10 OPU.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 38 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 32.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 46 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronata

eimmy
1. říj 2010

@lorca ahojky tak jak ti je??? testla si ????

eimmy
1. říj 2010

tak jsem si ráno myslela že dorazila MS. malinko ale opravdu malinko jsem ráno špinila a přes den NIC ani špinění ani MS tak nevim... divně mě bolí břicho takový tlak .... jsem se už těšila že mrcha dorazí a půjdu zítra nafasovat Gonal a nic...

lorca
1. říj 2010

@eimmy Eiimy, cítím se normálně, bohužel žádné příznaky (ale ty prý být vůbec nemusí). Ještě jsem netestla. Ještě chvilku chci být alespoň v malé naději.

eimmy
1. říj 2010

@lorca tak budu držet palce.... dej pak info 🙂

martiiik18
2. říj 2010

Ahoj holky, mohla bych se zeptat vás, co máte za sebou IUI- kolikátý den po IUI jste testovaly a ajkou citlivostí testu? je ještě nějaká naděje na těhu, když jsem dnes 11.den po IUI a testovala jsem mamatestem s citlivostí 25 a na testu sněhobílo?

ssaara
2. říj 2010

@martiiik18 - já testovala 13.den po iui mamatestem s citlivostí 10 a slabá čárka už tam byla. Naději určitě máš. Zkus tu menší citlivost nebo počkej pár dní. Držím palce 😵

petrajda
2. říj 2010

ahoj holky, mě doporučili testovat po iui za 3 týdny. ale vy se tu bavíte o10-14 dnech. Zatím mám ještě čas. Na iui jsem byla ve čtvrtek. A teda jak se tu někde píše,že je dobré to večer ještě potvrdit,tak já bych teda nebyla schopná. Bolel mě celej spodek 😠

ssaara
2. říj 2010

@petrajda - mně řekli,že má testovat 16.den. Ale jsem holt člověk netrpělivý a nevydržela jsem to. Zvědavost byla silnější než já 😀

lorca
2. říj 2010

Tak bohužel se u mě zázrak nekonal. Dnešní test opět sněhobílý 😢 😢 😢
No nedá se nic dělat, život jde dál. Musím doufat, že druhý pokus bude úspěšnější. Doufám, že se nebude opakovat scénář s nekvalitními vajíčky. V pondělí budu volat do CAR a domluvím si konzultaci, abych věděla co a jak dál.

martiiik18
2. říj 2010

@ssaara : děkuji moc za odpověď 🙂 já to mám totiž komplikované, protože bych měla jít na krev v úterý do CARu, jenže já mám v úterý odjezd do Františkových lázní a tak musím zjistit, zda jsem těhu nebo ne do toho úterka- v pondělí skočím na krev a ta to rozsekne... třeba do lázní neodjedu- moc bych si to přála... mám za sebou 2x IVF, laparku ( tam bylo zjištěno, že mám asi neprůchodný pravý vejcovod, ale oni nevědí, zda je opravdu ucpaný, nebo zda tam nebyl jen stažený sval, který by se mohl někdy třeba povolit a tím by byl vejcovod zprůchodněn), a teď sme byli na IUI, ale folíky jsem měla právě že na pravé straně, ale doktor říkal, že by měl tu funkci zajistit levý vejcovod... no tak uvidíme... máme dost špatný spermiogram, tak sme na IUI měli sperma manžela i dárce... oni to nějak namíchali...

lorca
2. říj 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 35 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 13 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9a 29.9 utz,1.10 OPU.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 39 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9. -1.IVFneúspěšné
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 39 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 33.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 47 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronata

sedmitecka
autor
2. říj 2010

@lorca to je mi moc líto, ale jak píšeš, život jde dál a my to vybojujem 🙂 ale je to hooodně náročný, já vím.......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru