První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
11. lis 2010

@klara29p ahojky není za co, a jaký máte vy problém?

capricej
11. lis 2010

@misaot díky a tobě hodně štěstí při testování 😉

capricej
11. lis 2010

@klara29p jj děkuji, to manžel říká taky, že když se to jednou povedlo tak to půjde, ale ......... asi to znáš. Tak držím palečky aby ti všechno, co si přeješ vyšlo 😉

klara29p
11. lis 2010

@misaot u mě byla vyšší hlad. prolaktinu, anovulace.

misaot
12. lis 2010

@klara29p jasně, takže stejný problém jako u mě ☹ Tak se mi právě začala spouštět MS, já se na to vykašlu, zase nic ☹ Zase žádné miminko nebude....

capricej
12. lis 2010

@misaot holky tak jsme na tom stejně já taky mám anovulaci. Misaot neboj o bude v pohodě o týden nazpět jsem to zklamáni zažila taky, a řekla jsem si že to nebudu řešit a budu si užívat života, jsme tady jenom jednou tak se na to těhotenství už tak nebudu upínat. Samozřejmě, že udělám všechno pro to aby se mi povedlo otěhotnět a pokud to nevýjde tento rok tak příští se to určitě povede. Ještě mi není tolik abych musela mít strach že se to nezvládne. Takže přeji pevné nervy a ........ PŮJDE TO 😎

misaot
12. lis 2010

@capricej Díyk za povzbuzení 🙂 jen vždycky tak nějak doufám, že se to určitě povede a pak přijde taková facka.....no jo je to hrůza, já se snažím být v pohodě, ale už jsem prostě strašně unavená ☹ Ale snad se dám během víkendu dohromady ☹

capricej
12. lis 2010

@misaot tak to máme úplně stejně, taky si vždy myslím, že to vyšlo a pak jak říkáš příjde facka, .....
Tak hlavu vzhůru a do boje. 😵 JENOM MUSÍME VĚŘIT 😉

klara29p
13. lis 2010

@misaot to je mi líto☹ je krásné počasí, tak vyraž ven a dej si nějaké dobré jídlo!

misaot
19. lis 2010

@klara29p Tak jsem se holky dala dohromady a začínám znova píchat injekce a celý ten koloběh mi začíná znova. V pondělí se jdu do Car domluvit na další IUI a rovnou si chci domluvit i IVF, abych na to mohla v lednu vlítnout.... takže tfuj tfuj tfuj....doufám, že se to brzy všechno dobře dopadne 🙂 Jak jste na tom vy Klara? Capricej?

klara29p
19. lis 2010

@misaot ahoj,přeju ti štěstí, určitě to dobře dopadne 😉 já mám mens. 😒

kapibara
19. lis 2010

@misaot ahoj, držím pěsti 😉

capricej
19. lis 2010

@misaot ahoj, no já jsem dneska byla u lékaře na ultrazvuk a popřípadě IUI, ale byl jenom ultrazvuk s tím, že na IUI mám dojít v pondělí. Jinak folikul měl dneska 20,5mm tak doufám že to do pondělí vydrží a konečně se to povede. A budeme mít takové zpříjemnění cesty na dovču.
Držím palce aby nám to všechno dobře dopadlo a ty misaot jsi už v lednu na žádné IVF nemusela. Pa

misaot
22. lis 2010

@capricej Taky moc držím palečky.....tfuj tfuj tfuj 🙂

capricej
26. lis 2010

@misaot Ahoj, takže včera jsem byla na konrole, folikul praskl 😎 tak teď budu jenom čekat jestli se to povede nbo ne 😎 , Kdyby o vyšlo tak bych si nadělila krásny dárek k narozkám . A pokud né tak už to kašlu a jsem domluvna předběžně na leden na IVF už jsem si dokonce odnesla potřebné papíry , ale šťastnější bych byla, kdybych je mohla vhodit do koše. Takže držím palečky 😎

kapibara
26. lis 2010

@capricej tak tfuj, tfuj, tfuj...ať se zadaří a máš krásné Vánoce 😵

misaot
29. lis 2010

Ahojky, já jsem zase byla ve čvrtek v caru, celá natěšená na třetí IUI, ale bohužel jsem měla 14 DC malé folikuly zhruba 10mm takže jsem tento měsíc zřejmě bez ovulace! A ch jo, když se daří, tak se daří. Jinak dnes jdu na pohovor IVF, tak snad to proběhne v pohodě a leden pro mě bude magický měsíc 🙂
Takže Capricej, jsme na tom stejně.... půjdeme ve stejný měsíc na IVF, no to bude mazec!

kapibara
29. lis 2010

@misaot ahoj Misaot, tak to je mi líto s těma folíkama 😖 když se daří, tak se daří...jsem zvědavá, co Ti doporučí na pohovoru 😉

capricej
29. lis 2010

@misaot Ahoj, by jsem to nevzdávala, já jsem teď měla taky malé folikuly ony ještě dorostou u mě proběhla IUI v 18 den takže být tebou tak bych nezoufala. no a jestli mi to nevyjde do konce roku, tak na tom budeme stejně v lednu. Mám z toho takové divné pocity, těším se ale zároveň se bojím. Každopádně to mazec bude :D a velkéj

misaot
29. lis 2010

@capricej Jo to mi taky říkal doktor, že vzhledem k mé anovulaci to může dorůst později a zachvíli budu chytřejší, jsem zvědavá co mi tam dnes řekne 🙂

misaot
29. lis 2010

@kapibara Hned zítra podám info, co mi doporučila.... už aby tady byl leden 🙂 A jak je to v případě, že nevyjde IVF, zkoumají potom příčinu? Já třeba ani nevím, zda mám funkční vajíčka ?? ☹

kapibara
29. lis 2010

@misaot nevím, to asi záleží na CAR a doktorovi...já jsem po neúspěchu si v podstatě "vydupala" imunologii a šla jsem na vlastní žádost na laparoskopii...jinak si myslím,že po 1.IVF by to neřešili...kvalita vajíček se určitě dá poznat z IVF 😉

misaot
30. lis 2010

@kapibara No uvidíme, včera jsem měla ten pohovor. Mělo by to všechno klapnout v tom lednu....snad to tak dopadne. Poslali mi partnera na nějaké jiné vyšetření spermií, říkala že podle výsledků se dozvíme zda použít na IVF metodu ISCI a nebo normálně bez toho. Tak Nevím ☹

kapibara
30. lis 2010

@misaot tak si udělejte pěkné Vánoce a v lednu se uvidí 🙂 v Gennetu ICSI doporučují, je to jistota, že se spermie dostane tam kam má...ale každé CAR to má jinak 😉

misaot
30. lis 2010

@kapibara Ano mě ho také v podstatě doporučovala, ale ještě uvidíme podle toho testu spermií partnera 🙂 nějak mi spadl kámen ze srdce a rozhdoně si dám ted klídek a užiju si Vánoce 🙂

kapibara
30. lis 2010

@misaot ICSI se platí,ale je fakt,že je to jistota...však uvidíte podle situace...tak tak, udělejte si vánoční pohodu, nějaký výlet a uvidíš,že příští Vánoce už budete 3 😉

misaot
1. pro 2010

@kapibara No jo, je to jistota....ještě uvidíme 🙂 Na Vánoční pohodu se moc těším 🙂 a strašně moc pevně veřím, že nám to vyjde 🙂 chtěla bych, aby jsme příští Vánoce byli tři, kupovali jsme kvůli tomu velký barák, tak snad ho naplníme 🙂

kapibara
1. pro 2010

@misaot 🙂 jééé, tak to je hezké...zaplníte, věřím tomu...ani nevím,kolik Ti je, ale dle foto vypadáš mladě, tak to je jen a jen plus 😉 na IVF se teď vyprdni a opravdu to řeš až po Novém roce a to by bylo, aby nebylo 😅 😉

misaot
1. pro 2010

@kapibara V lednu mi bude 26 🙂 takže jsem mladá......zatím 🙂 Takže ted budu jen řešit jaké upeču cukroví a to je vše 🙂 Jinak přeji krásné prožívání vánočních shonů a příprav 🙂

kapibara
1. pro 2010

@misaot tak to je příznivý věk 😉 vánoční shony neřeším tak nějak, nepřipouštím si to 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru