První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

dana1979
4. srp 2010

bajoch - moc gratuluji 🙂 🙂 🙂

sedmitecka
autor
4. srp 2010

bajoch, moc gratuluju, krása, opatruj se 🙂

okurkaa
4. srp 2010

@bajoch Strašně moc gratuluju!!!!!!!!!!!Ať to všechno dobře dopadne 🙂

milka77
4. srp 2010

@bajoch skvělá zpráva! 😀 držím palečky ať to vyjde!!! 🙂

piskotule
4. srp 2010

bajoch- gratulace já se tstik bojim udělat nervičky že bude jedna /

bajoch
4. srp 2010

Holky díky moc!!!!

@piskotule neboj, budeš alespoň vědět na čem jsi 😉 a určitě to taky vyjde, přece nemůžu bejt jediná s tak obrovským štěstím 😀

eimmy
4. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽILKY:
EIMMY : 35 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
bajoch: Helios Brno, 22.7. 1. IUI

lorca
4. srp 2010

Ahojky všem,
@bajoch moc a moc gratuluji, tak doufám, že tě budeme všechny rychle následovat.

Všem čekatelkám na // držím palečky.

Zítra jedeme s partou na pár dní pod stan, tak doufám, že nebude pršet.
18.8. budu píchat prní injekci Decapeptylu. Bojim bojim. Jak to tak propočítávám a zkoumám, tak ET bych měla mít někdy v druhé polovině září. Snad se urodí nějaká kvalitní vajíčka.

sedmitecka
autor
4. srp 2010

lorca, ahoooj, užij si moc dovču pod stanem, počasí bude fajn, teda doufám, v sobotu taky frčím pryč a na túry potřebujem sluníčko 😉
to ti uteče a za chvíli máš bobíky v bříšku 🙂

piskotule
5. srp 2010

holky je to tady 2// před 10 minutama 😀 😀 😀

piskotule
5. srp 2010

a bez pomocí dr budeme mít miminko

sedmitecka
autor
5. srp 2010

piskotule, to je nádherááááááá 🙂 🙂 🙂 moc a moc gratuluju, to je krásná zpráva, jupííííí 😉
a měla jsi nějaké příznaky, že se zadařilo?

piskotule
5. srp 2010

ne když nám řekli že je špatnej Vašek tak přestal kouřit no a minulej měsíc když jsem měla ovu tak jsme na to skočili 😀 😀 a pak jsme měla chvilku zadek nahoru to dr na iui řikala aby mršky věděly kterým směrem no a teď jsem to nedostala a kámoška mě donutila si udělat test a jsou 2// a ta na kterou jsem byla zvědavá je silná žádnej nerozpoznatelnej duch 😀 akorát mě pobolívá podbřišek a prsa trochu ale jenom majinko citlivější

sedmitecka
autor
5. srp 2010

tak to je paráda 🙂 a měsíc po IUI viď? to jsou prostě zázraky přírody 🙂 a jak dlouho jste se snažili?

bajoch
5. srp 2010

@piskotule To je beeeeeeeeezva, gartuluju, vidíš já to říkala 😉

eimmy
5. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 36 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu

piskotule
5. srp 2010

jelikož jsem na to přišla z 1 testiku nechci to zakřiknout ale oba proužky vyrazili strašně rychle ale opravdu jisté to bude až po návštěvě dr

milka77
5. srp 2010

ahoj holky, piskotule-skvělá zpráva!!! moc gratuluju 😀 super, že to vyšlo přirozeně!!! já jdu teď v sobotu zkusit 2.IUI, ale pro jistotu jsem si už podala žádost na IVF...tak uvidíme 😉 všm snažilkám držím palečky!!! 😉

piskotule
5. srp 2010

@sedmitecka rok sami a v dubnu jsem byla u svý dr a ta mě objednala do Sanusu v HK kde jsem byla 17.5 na iui a nic až teď samo bez dr 🙂

piskotule
5. srp 2010

ne 17.5 ale 17.6 oprava

ssaara
6. srp 2010

Jéé,koukám,že jsou tady skvělé zprávy 😵

Potichoučku gratuluju bajoch a piskotule 😵

No,včera kamarádka porodila holčičku,sousedka dvojčátka,další kamarádka má termín každým dnem........ tak to na mě zase nějak padlo ☹

milka77
6. srp 2010

ssaara, nesmutni, nám to tady taky všem už brzy vyjde!!! 😀 hlavu vzhůru a bojovat! 😉

bajoch
6. srp 2010

@ssaara jojo to známe všechny ☹ ale neboj taky se dočkáš 😉

misaot
6. srp 2010

@piskotule: Moc gratuluji...... je to nádherá číst ty dvě krásné zprávy...... tak holky snažilky...... musíme se snažit 🙂

fudy
6. srp 2010

Ahojky holky,
Všem těhulkám moc gratuluji a jsem moc ráda,že se nám tady ta smůla prorazila! Už bylo na čase 😉

sedmitecka
autor
6. srp 2010

kočky, já se na týden loučím, prchám do lesů a hor 🙂 , týden budu chodit s batohem po Jizerkách a vyčistím si pěkně hlavu do dalšího boje 🙂
tak všem držím palečky a věřím v další dobré zprávy, pa 😉

milka77
6. srp 2010

sedmi, užij si hory a pěkně si odpočiň před dalším bojem 😎 všem snažilkám držím palečky 😉

eimmy
6. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 37 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu

milka77
6. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 37 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 14DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu

piskotule
7. srp 2010

Ahojte všechny ,tak jsem byla včera u dr a tan mi řek že tam něco je ale je to tak majinký že ještě nepozná jestli se jedná o mimíska,dali mi kys. listovou a 20.8 na kontrolu aby se potvrdilo těhu.Jsem nervozní ale myslim že to klapne-doufám-. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru