První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

lorca
27. zář 2010

@eimmy Já jsem měla taky Gonal a snášela jsem ho dobře a perem se aplikuje v pohodě. Ty slabé jehličky jsou v pohodě. Já jetě píchala Decapeptyl.
Teď užívám denně Agolutin a ten už se píchá do svalu, tak ta jehla už je velká (manžel mi to píchá do zadku). Trochu to štípne, ale jinak OK. Já už jsem proti těm injekcím nějaká imunní 😖 Ještě 3x denně po jídle užívám Estrofem. Po všech těch hormonech mi padají více vlasy a taky jsem malinko břibrala (asi 1,5kg), ale to fakt nevím, jestli je po hormonech nebo po sladkostech 😀 😀
My jsem chtěli zavést 2 embrya, ale bohužel jsme ani ty dvě neměli, tak jsme si vybírat nemohli ☹ Ale to, že chceš jen jedno, úplně chápu.

ssaara
27. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 30 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 8 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9 utz.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 34DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 27.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 42.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronatal

@lorca - držím palce , já budu testovat někdy o víkendu , pokud nedorazí mrcha ☹
Nějaké příznaky mam,ale těžko říct , jestli nejsou vsugerovaný , nebo spojený s mrchou. Pár dní mě pobolíval podbřišek , teď už jsem třetí den hrozně "nafouklá" a včera jsem měla k obědu rybu a udělalo se mi trochu nevolno 🙂

lorca
27. zář 2010

@ssaara Tak to vypadá nadějně. Moc držím palečky 😉

ssaara
27. zář 2010

@lorca - těžko říct.... Ale jinak to cítím jako ty - čas do testování se neuvěřitelně vleče ,ale alespoň je zatím nějaká naděje , při negativním výsledku už bude akorát zase ta beznaděj ☹ Začínám z toho mít noční můry 😝

sedmitecka
autor
27. zář 2010

ahoj holky, hezký den, i když tedy moc hezký není, tady je fakt hnusně 😝 😝 😝
lorca, moc ti držím palečky a chápu ten strach, já ho budu mít za měsíc taky ☹ ☹
jen hlásím, že čekám taky na mrchu a v pátek jedu nafasovat injkece - gonal nebo puregon...kočky, můžu se zeptat, kolikrát denně ten gonal pícháte a kolik jste za něj doplácely?

lorca
27. zář 2010

@sedmitecka já jsem si gonal píchala 1x denně. Za první várku jsem doplácela cca 4500Kč (4x pero) Já měla pero na dvě dávky a ty zbytky co v peru zbyly mi v CAru vytáhli injekcí a měla jsem z toho další dávku. Byla využitá každá kapička. Ale mě folíci rostli pomalu, tak jsem si pak ještě musela dokupovat další dávku za 3tis, ale to už nebyl gonal, ale Merional. Záleží jak vysoké budeš mít dávky. Já měla nejdřív 225UI a pak mi to zvedli na 300UI. Nejnižší dávka je 75UI, ale to si myslím, že se dává špíše před IUI než IVF (si myslim).

sedmitecka
autor
27. zář 2010

@lorca děkuju moc, aspoň že se píchá jen jednou denně 🙂 dávky se dozvím v pátek, ale možná budou nižší, s ovulací a dozráváním vajíček nemám problém, tak uvidíme, co mi dají 🙂 máme připraveno 6 tisíc, tak to snad bude stačit 😉

lorca
27. zář 2010

@sedmitecka 6tis ti bude stačit. V tvém případě budou dávky určitě nižší. A už víš, jestli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol?

sedmitecka
autor
27. zář 2010

@lorca začínáme píchat 2DC takže krátký 🙂 jsem zvědavá, kolik vajec vypěstujem 🙂 v pátek má dojít mrcha, tak začnem asi v sobotu

fudy
27. zář 2010

Ahojky holky.
Eimmy: Gonal je v pohodě.
Sedmitecko: Já doplácela 5 tisíc za Gonal a Cetrodite. Mělo to být víc,ale prej ty léky zlevňovaly. Jinak narkoza je hrazená pojišťovnou jak ses ptala.

eimmy
27. zář 2010

@kapibara no čekám jí za 5 dní tak snad dorazí 🙂

eimmy
27. zář 2010

@fudy a to si pícháš denně gonal i ten Cetrotide????? kolik jednotek si pícháš já mám ( budu ) 175. máš po něm nálady, chutě nebo tak něco...

fudy
27. zář 2010

Eimmy: Žádné příznaky nemám. Jen občasné píchnutí v podbříšku.
Gonal jsem píchala 225 první a druhý den. A od třetího dne do teď 150. A Cetrodite píchám od sedmého dne.
Doufám,že jsem to napsala srozumitelně?

sedmitecka
autor
27. zář 2010

@fudy máme připravených 6 tisíc na pátek, tak snad se vejdem 😀 a s tou narkozou děkuju, už jsem vyčmuchala, že v těch papírech je sice psáno myslím 3000,- ale to je varianta pro samoplátce, naštěstí 😝 😝

fudy
27. zář 2010

Sedmitecko: Pro samoplátce je to 2000.

eimmy
28. zář 2010

OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů
KAPIBARA : v červnu neúspěšné IUI, následující cyklus spontánní otěhotnění, TP 23.3.2011

SNAŽILKY:
EIMMY : 31 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, nasl. cyklus od 2 DC Gonal 150ml,Cetrotide říjen IVF
FUDY : 9 DC léčba Pronatal,2x IUI negativní, od 2 DC stimulace Gonal a od 7 DC Cetrodite,27.9 utz.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen 1. IVF
LORCA: 35 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) , ET 18.9.
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 38 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 28.DC , 1.IUI neúspěšné, 4.-7. DC Clostilbegyt ,8.-11. DC Merional, 15.DC UTZ, 16DC iui
MILKA77 : Gennet Praha, 2x IUI neg.,1.IVF-6.9.OPU, 11.9.ET
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI - neúspěch, 2. IUI - polovina října, Injekce Puregon na 3 cykly
MMAXICKA: 43.DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI
Marcela298: léčba Pronata

lorca
28. zář 2010

ahojky, tak jsem to už dneska nevydržela a zkusila testnout. Bohužel na testu není ani náznak nějakého ducha, čistě sněhobílo. Začínám se smiřovat s tím, že první IVF bylo neúspěšné. Testnu ještě jednou podle plánu, ale už teď tuším, co na testu uvidím ☹ ☹ ☹ .

fudy
28. zář 2010

lorca: neházej flintu do žita! Kolikátý jsi DC?

lorca
28. zář 2010

@fudy DC jsem 35, ale to asi teď roli nehraje. Jsem 10den po ET, ale neměla jsem prodlouženou kultivaci. V Car mi řekli, abych testovala 4.10. To se ale nedalo vydržel. Teď si to vyčítám,alespoň jsem mohla ještě pořád doufat.

fudy
28. zář 2010

Počkej jěště do pondělí!!! Máš čas 5 dní 😉

lorca
28. zář 2010

No uvidíme, ještě se trochu uklidňuji tím, že jsem ten dnešní test nedělala z ranní moči. To je to, že se dnes celý den válím doma a nemyslím na nic jiného, tak jsem to odpoledne nevydržela a testla jsem, potřebovala bych dostat přes ruce. Akorát si přidělávám nervy.

kapibara
28. zář 2010

@lorca držím pěsti 😉 ještě je brzo.....tohle testování bych zakázala 😅 😀

kapibara
28. zář 2010

@lorca já se vždycky nemůžu vynadívat na toho tvého pejsánka 😵 je to bullík nebo co to je?

fudy
28. zář 2010

Lorca: Úplně tě chápu! Já při IUI také nevydržela a testovala. ☹

lorca
28. zář 2010

@kapibara No já bych to taky zakázala to testování, ale vydržet jsem to nedokázala 😠 😠 😠

Pejsek je fenka a je to staford. Už jí je 12. Pořizoval si jí manžel a já jsem jí přivdala 😀 😀 Je moc hodná.

kapibara
28. zář 2010

@lorca nám v CAR zakazovali testovat dřív než za 14 dní, jinak to prý nemá cenu a kor když si neměla PK, tak vydrž, nic není ztraceno 😉 já takhle přivdala pitbulla právě 😵 😵 😵 byl to zlatej pejsánek, hroznej mazel, do teď na něj vzpomínáme, umřel ale chudáček v 5-ti letech na rakovinu ☹

ssaara
28. zář 2010

@lorca - určitě je ještě brzy, do pondělka je strašně dlouhá doba ....
Dneska jsem taky měla choutky testovat , venku hnusně , jsme zavření doma a já nemyslim na nic jinýho.
A navíc se strašně moc bojim negativního testu,páč mi začínaj pobolívat prsa jako před mrchou. Ach jo,jsou to strašný nervy.
Prosim tě,kolik tě v institutu stálo to ivf a za co ta cena přesně je.... Pokud nám to teď nevyjde,chtěla bych do toho jít,ještě tedy přemluvit manžela ☹

lorca
28. zář 2010

@ssaara Saara, my jsme platili za IVF -ICSI 15tis + za léky cca 9tis. V ceně je vše od OPU až po ET. A domlouvali jsme se, že chceme ten lepší výběr spermií (IMSI / PICSI ), za který se dopláci 5tis (to nám řikal Hradecký), tak si myslím, že byl v těch 15tis., protože jinou fakturu jsme už nedostali.
Vy ale máte dobrý spermiogram,tak postačí klasický výběr spermií a možná nebudete potřebovat ICSI, ne?

Ale nepředbíhejme, určitě žádné IVF potřebovat nebudeš.

misaot
29. zář 2010

@petrajda Ahojky ....no jo asi je důležité stále být optimista a neřešit to tak.... ale čím déle se člověk snaží tím hůře to jde...Já už ale začínám být moc unavená z těch pášků co do sebe pořád rvu.... je to na prd ☹

petrajda
29. zář 2010

misaot - no máš pravdu. Ty léky co jsem dostala nejsou žádná slast,a to sem teprve začala a jdem "jen" na IUI.Před IVF je to prej teprv radost. Na IUI jdem zítra včera večer jsem dostala Pregnyl do prdelky 🙂 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru