První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
28. led 2011

@adenka84 Mluvíš jako by to bylo už tvoje IVF několikáté. Jak dlouho se snažíte a kolik je ti? Promiň že sonduju, ale když si tady tak pěkně povídáme 🙂

Já taky nevím do čeho píchnout. Kdyby mě alespoň nebolelo tak moc to břicho. A ty jsi v poho? tebe nebolí břicho OPU?

petrajda
28. led 2011

capricej - já si taky přijdu jak nesvéprávná,ale je to strašně dojemný jak se stará 😵 Já momentálně vybírám fotky na vyvolání,jinak čtu,koukám na stažený filmy. Jako strašný jsem zvyklá být dost činorodá,ale přiznám se,že když sem teďka už třetí den nebyla v práci,že jem víc v klidu. Jo a taky vyšívám 😅. No ale jak píše Adenka jak mi bude už líp tak opravdu začnu něco dělat,bych tady schnila. Dneska sem i uvařila a doufám,že zejtra se pustím trochu do úklidu.
misaot - já se už dnes cítím o mnoho líp.Včera to bylo nejhorší,to byl 1 den po ET.Na záchod to je ještě jak za trest,ale už chodím narovnaná
adenka - misaot - capricej - tak teda dámy to bude najednou radosti při testování 🙂
adenka - ahoj, máš pravdu testování je naprosto individuální. Já bych k tomu ještě doporučila testovat jednou značkou těhu testu,pokud by jste tedy testovali několikrát. Jinak já jezdím do Liberce do Gennetu

misaot
28. led 2011

@capricej No to já asi také ne, samozřejmě že to zkusím 12 den 🙂

petrajda
28. led 2011

misaot - taky nejsem zrovna žádný pijan,ale v tomto případě se snažím. Zkus každou hodinu si před sebe postavit sklenici 3dcl s vodou a postupně jí vypít. Náš doktor říká,jestli chcete miminko tak hodně pijte 🙂

misaot
28. led 2011

@adenka84 Jo já se taky snažím trochu pohybovat. Zítra se už chystám něco uvařit, už mě nebaví jíst partnerovi blafy, jako jsou špagety se sýrem, špagety s kečupem a nebo dokonce párky s chlebem a nebo s rohlíkem. Zítra už si něco uvařím 🙂
Mám strašnou chuť na silný hovězí vývar 🙂

Jo máte na neschopence vycházky?

adenka84
28. led 2011

@misaot
je mi 27 let, snažíme se 4 roky....do Caru jezdíme 2 roky...
mám za sebou 3x IUI, 3 IVF - ICSI....teď v úterý to byl můj 4 ET...jednou jsme měli KETÍK....
- mám s tím už nějakou zkušenost...poprvé jsem také ležela avšeho se bála, ale Mudr. mě pak vše vysvětlil, že my ženy se zbytečně moc pozorujem a to je špatné...nejde to vypustit z hlavy, to rozhodně ne...ale alespoň se tak nepozororvat a nebát se všeho...
určitě se ta smůla už brzy prolomí a my budeme šťastné maminky...

misaot
28. led 2011

@petrajda No a ještě ses nepochlubila co emryjka, jak to s nimi vypadá? Volala jsi do Car?

petrajda
28. led 2011

misaot - ten sem měla dneska 🙂 s játrovejma knedlíčkama. Snažím se teď jíst tak trochu dietně a plus minus zdravě. Dost sem nabrala a i když se v těhu samozřejmě předpokládá že jak proutky nezůstanem 😅 ,tak já nebyla moc zvyklá jíst nic extra zdravého a navíc mě ty nezdravá jídla docela nadýmaj a když teď ještě bolí to břicho,tak to teda není nic moc.
neschopenku nemám,byla by mi k ničemu, já pracuju jako osvč

misaot
28. led 2011

@adenka84 Ty brďo, máš toho opravdu moc za sebou. To znamená že tento pokus už si hradíš? A máš ted nějaké mrazáky po OPU?

Tak to ti moc držím palečky, doufám že to vyjde 🙂 předpokládám že jsi také bezdětná jako my tři 🙂

Ty snažilky, které amjí alespoň jedno dítě to mají celé mnohem snažší 🙂

adenka84
28. led 2011

@misoat - vycházky mi zapoměli na neschopenku napsta...ale neřeším to...většinou, je tam nemám napsané a stejně všude trajdám...vždy na ně oboustraně zapomenem...ale to dá rozum, že ví, že nebudeš celých 14 dní sedět doma...m ynejsme přeci nemocné...a kdyby přišla kontrola, tak Mudr. v Caru to vysvětlí...ale samozhžejmě je lepší kydž je povolené máš....

petrajda
28. led 2011

misaot - nojo já zapoměla poinformovat. Volali,že ti naši 4 stále drží. A ET bude pravděpodobně v pondělí. Zejtra prej ještě zavolaj a uvidí se.
S tím co píše adenka,souhlasim, snažim se to nepřehánět jen v rámci těch bolestí nejde dělat opravdu úplně všechno. Pak budu asi opatrná,mě to nedá,ale budu se snažit fungovat. tejden po ET si dám ještě pauzu,ale nemyslím si že to proležím.

petrajda
28. led 2011

Adenka - máš toho opravdu hodně za sebou. Já se modlím za ty naše čtyři bobany, dokonce na ně na dálku myslím 🙂

misaot
28. led 2011

@petrajda hlavně jez na co máš chuť, ale chápu tě, po těch partnerových blafech si chci taky udlěat něco dietního, já jsem na zdravou výživu celkem odborník, nebo né odborník, ale dost tak vařím.
Jo tak to ti závidím, vývar bych fakt dala a ještě s knedlíčkama no jéje 🙂 Že bych si udělala výlet na Liberecko 🙂

adenka84
28. led 2011

@misaot ano bezdětná jsem....
tenhle pokus jsem měla ještě hrazený pojišťovnou, ale už byl poslední....
ale i tak nás to vždy vyjde na těch 15 - 20 000 kč....máme totiž vše nadstandart a co je nadstandart to pojiěťovna nehradí...příspívá nám pouze na injekce potřebné ke stimulaci...
jinak ICSI, AH, PK, zmaražení vajíček to vše se platí...to platí,ale každý kdo to vyžaduje....
jinak tentokrát nám zbyli ještě 2 sněhuláčky..takže kdyby nedej bože ani tentokrát nic, tak máme vrátka otevřená na dalčí KETÍK

misaot
28. led 2011

@petrajda Tak to mám velkou radost, že emryjka drží 🙂

adenka84
28. led 2011

@petrajda tak ti budu držet palečky...vám všem..

misaot
28. led 2011

@adenka84 Tak to je dobře, nebo ono to už vyjde, říká se třetí nebo čtvrté IVF jsou velmi úspěšné 🙂

misaot
28. led 2011

@petrajda Já n aty svoje taky myslím, nejen na ty co mám v děloze, ale taky na ty které ještě bojují a snaží vyrůst, ještě mi jich tam bojuje 10 ☹

adenka84
28. led 2011

@misaot kéž bys měla pravdu...

misaot
28. led 2011

@adenka84 No neboj, už si to zasloužíš 🙂 A u vás byla jaké problém, proč vám to nejde?

petrajda
28. led 2011

misaot - neboj říkej si,že dvě už máš u sebe a nějací ještě určitě dorostou. Já se pořád modlím za ty čtyři. K ránu sem už nemohla spát pak sem i panikařila,že až budou zase volat že nebudu schopná to vzít a dám to manželovi.prostě sem čekala špatný výsledek

misaot
28. led 2011

@petrajda Nad tím ani nepřemýšlej, ná dálku je podporuj a pěkně je povzbuzuj a at rostou bobánci, život je moc těžkej tak ať si zvykaj a hned od počátku bojujou.

capricej
28. led 2011

holky, ale co zase si říkám, že kolem muže skáčů celou dobu co spolu bydlíme tak ted tu chvilku může skákat on kolem mě, ale ta jídla to je opravdu síla. Zítra budu vařit a asi toho udělám hodně abych měla i na přestýden. Jo teď musím napsat seznam co má nakoupit 🙂 a stejně i se seznamem toho přinese olovinu 🙂, ale je milé jak se snaží

misaot
28. led 2011

@capricej Jo? já vždycky napíšu seznam, a stejně mi celou dobu co je v obchodě telefonuje a já ho musím navádět kde co je 🙂 Můj zase přinese spoustu věci navíc, teda pro sebe...čokoládu, zmrzlinu, oříšky atd. takže síla 🙂 je to moc roztomilé, jinak partner mě nosí k večeře různé jídla z fast foodů no hrůza. Zítra to tady taky v kuchyni pořádně rojedu

capricej
28. led 2011

@misaot tak můj muž mi nosí obědy z restaurace a dneska to býl pořádný blivajz ble.

petrajda
28. led 2011

misaot já se snažím je podporovat,ale v noci mi fakt ruply nervy

capricej - u nás je to podobné,ale naštěstí je teda muž schopnej uvařit "normální" jídlo. Navíc já než jsem šla na OPU sem den předem šla nakoupit. A co chybí zaskočí manžel.

adenka84
28. led 2011

@misaot proč? toť otázka....je toho trochu více, léčím se štítnou žlázu, v krvi mám vysoký prolaktin, v pochvě sterptokoka, největší problém je má ovulace...valstně žádná není...folikuli nevyrostou do požadavané výšky tudíž tam není co oplodnit...
přirozené snažení je unás úplně zbytečné, jsme odkázáni na IVF...byla jsem na laprace, pravý vejcovod i přesto, že byl profouknutý je neprůchozí, také jsem byla na hysteroskopii tam bylo zaplať pan bůh vše v pořádku., zkoušíme to stále do kola...loni v listopadu jsem byla na měsíc ve Františkových Lázní...no a Mudr. mě co nejdříve doporučil další IVF...prý by mohla být po lázních šance větší...tak uvidíme...
jo a ještě jsem měla v 18 letech akutní slepák, což prý na plodnost také moc nepřidá....

petrajda
28. led 2011

a navíc dnes sem už vařila tu hustou vývarovou polévku,a na manželovi bylo vidět jak je spokojenej,že už něco mohu dělat sama. Ale stejně je hrozně dojemnej jak se strará 😵

petrajda
28. led 2011

adenko - pane jo 😨 a já se tu rozčilovala nad svým nízkým FSH 😕

misaot
28. led 2011

@petrajda No tak to máš dobré 🙂 To můj by normální jídlo neuvařil. Když jsem se poznali tak si vařil doma jen tousty, mraženou pizzu, ty slavné špagety a taky měl období na instatní kuře na smetaně s rýží 🙂
No kdybychom ty naše zlatíčka neměly, co bychom dělaly že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru