První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

adenka84
28. led 2011

@capricej tím jsem myslela, že je to jen a jen dobře, že se u tebe už tak brzy ukázali čárky....ničím ti nechci strašit, ba naopak bych řekla, že jsi na dobré cestě.. spíš, že už máš vyhráno...

petrajda
28. led 2011

ty jo já se budu strašně bát si ty testy udělat. po těch všemožnějch zklamáních 😨

misaot
29. led 2011

@petrajda ahojky, tak jak miminka?

misaot
29. led 2011

@petrajda Jinak já jsem dnes v noci měla střevní obtíže a do toho jsem zvracela jak amina, doufám, že jsem nějak neuškodila miminkům, jsem z toho celá špatná.

cuddle
29. led 2011

@capricej - jejda to jsou krasne zpravy a doufam a preji ti , aby jsi tam ty // nachazela dale a cim dal silnejsi !

@misaot @petrajda - holky jak se drzite, misaot koukam zastihla te nejaka strevni chripka, radi toho hodne, ja jsem skoncila na neschopence , nejaka bakterie hnusna, soplim, kaslu jak tuberak, no hnus
tak doufam, ze te to moc neoslabi...

petrajda
29. led 2011

Holky ahoj, ještě ráno byly čtyři 🙂 ,zejtra je neděle to nikdo volat nebude,až v pondělí. Já to nevydržím. Ale to už zavolají v kolik přijet na transfer,tak snad tam na nás počkaj 😵

misaot - neboj, tvá miminka jsou odolná 🙂
Já blbec byla dneska s mužem na kratší procházce,tak bylo tak nádherně. Ty jo ale přišla sem zdrachaná,musela sem zalézt do postele. Chytl mě opět ten podbřišek,k tomu záda, musela sem si dát horkou sprchu to se mi vždy uleví. No a zase se doma válim.
Pamatuješ,Misaot, jak sem po návratu z OPU říkala,že jsem ok? Já fakt myslela,že sem vyjímka 😀 ,ale teď mi je furt blbě.Teda bolí to pořád. Nic co by se nedalo vydržet,ale je to hoooodně nepříjmený. 😒

misaot
30. led 2011

@cuddle No tak doufám, že to bude u tebe také dobré. Určitě jsi vystrašená, jako já jsem byla z těch střevních potíží.
Tak se dej dohromady a mysli pozitivně.

Já jsem dnes snad první den v pohodě, bříško už bolí minimálně a je to hned veselejší, samozřejmě je to také kvůli tomu, že je víkend a nejsem doma sama.

Tak zatím pa

misaot
30. led 2011

@petrajda Ty jo, tak zítra tě to čeká, bobánci už budou brzy u tebe v bříšku. No jo jsi celkem ještě čerstvě po OPU, vem si že já mám první den bezbolestný a jsem dnes sedmý den po OPU, prostě to chvíli trvá.

Takže si myslíte, že tonemohlo uškodit miminkům ta střevní potíž? Ted jsem na tom tak, že na záchod nechodím vůbec a to je blbé. A nevím, zda si můžu vzít třeba projímadlo, nebo tak něco. co by mě prohnalo.

Přeji krásnou neděli a pěkně odpočívejte budoucí maminky 🙂

petrajda
30. led 2011

ahoj holky -
misaot - máš pravdu trvá. Já sem člověk,že mi většinou nic není a teď sem na sebe naštvaná,jak furt musim bejt v klidu,přijdu si nemožně. 😠
Zejtra už je budu mít u sebe,jsem zvědavá kolik jich vydrželo.Kéž by všechny čtyři 🤐 nechci to zakřiknout 😉
K té střevní chřipce,projímadlo bych si nebrala,může pomoci třeba kyselé zelí,jablka,sušené švestky,křížaly..Ale myslím si jak jsi se teď dost při chřipce vyprázdnila,tak možná chvilku potrvá než si na ten záchod dojdeš

😉

petrajda
31. led 2011

ahoj - tak na jedenáctou máme být na místě,ale zbylo nám jen jedno. ☹

capricej
31. led 2011

@petrajda tak budu na tebe myslet. A to jedno je to nejsilnější ze všech, takže se neboj všechno dobře dopadne. 😉

misaot
31. led 2011

@petrajda To vůbec nevadí, za to to bude strašně moc silné emryo! Budu moc držet palečky 🙂

Já jsem si taky dnes volala do Car, bohužel z počtu 12 emryí nakonec zůstaly na zamražení jen dvě. To je teda bída s nouzí ☹

misaot
31. led 2011

@capricej A jak ty capri? Už se cítíš těhotně? 🙂

misaot
31. led 2011

Holky to zvládneme!!! Všechno dobře dopadne 🙂

capricej
31. led 2011

@misaot no ahoj já se cítím smutně, dneska jsem začala špínit tak uvidím co bude dál ☹

misaot
31. led 2011

@capricej Kolikátý jsi den cyklu? Odpovídá to časově? není to nějak brzy?

A dělala sis od té doby ještě test?

misaot
31. led 2011

@capricej Mě to přijde strašně brzy, to vůbec nic neznamená. Ale chápu tvoje pocity. Snad bude vše v pořádku.

capricej
31. led 2011

@misaot ahoj, jsem 24 dc tak brzo mi nikdy menses nepřišla, já to mívám až tak 31 a výše. Jsem z toho hrozně rozhozená a nevím co si o tom mám myslet ☹

misaot
31. led 2011

@capricej no mohlo by to být tak brzy kvůli té stimulaci, vem si, že jsi brala velké dávky hormonů, tak to by mohla být příčina.
Ale určitě to nic neznamená.

Dělala sis dnes test?

capricej
31. led 2011

@misaot no právě že dělala a čárka byla skoro neviditelná ☹

misaot
31. led 2011

@capricej Neviditelná? a diviš se, však jsi osmý den od ET, uvidíš, že bude každým dnem zesilovat. A navíc, spousta žen normálně menstruovalo a přitom byly těhotné, takže se dej do klidu, bude dobře uvidíš.

capricej
31. led 2011

@misaot jj to sse ale dobře píše ale hůř provozuje
Co ty jak je??

misaot
31. led 2011

@capricej Já vím, ale snad se ju? Udělej si něco dobrého k jídlu a pusť si nějaký pěkný flm a snad se na to nemyslet.

Já? No, konečně se můžu trochu pohybovat, už se nesvíjím bolestí 🙂 Bohužel však mám zácpu a přitom jak mám nafouklé břicho mám pocit že prasknu ☹ Snad už to brzy povolí a konečně půjdu na WC 🙂

Jinak pohoda 🙂

petrajda
31. led 2011

ahoj, omlouvám se že nedočítám. Chci vás pozdravit a jdu se na chvíli natáhnout.Všechno proběhlo bezproblémově, dle embryoložky bylo sice poslední,ale ukázkové. Tak aspoň nějaké povzbuzení.

misaot - Ona bohužel nějaká čistka být musí. Nám ty tři vyložěně také nezahynuli,jen se vyvíjeli špatně,takže je vyhodnotili jako nepoužitelné. ☹

misaot
31. led 2011

@petrajda to jsem ráda, že to dobře dopadlo, až si odpočineš tak se ukaž at nám můžeš popsat pocity a dojmy 🙂

Tfuj tfuj tfuj 🙂

petrajda
31. led 2011

misaot - jsem celá poprskaná 😀
bylo to s přímím přenosem na obrazovce,ale to asi jsme měli každá. Doktorka byla docela hovorná, všechno vysvětlovala,a když sem si myslela,že akce začíná tak už bylo hotovo 😀 . Vážně já tentokrát necítila nic,jen ty zrcadla,ale to je normální.To i při iui to bylo citlivější,ale taky to nebolelo.
Viděla sem našeho jednoho snaživce,vypadal jak malina,akorát to jak měl bejt vidět kater,při přenosu,sem nezaznamenala ☹ . Asi sem koukala někam jinam.Ale hlavně že tam někde je. 😉

capricej - hele mě doktorka říkala,že špinění,bílý výtok ,bolest v podbřišku je normální. Špinění může znamenat že se embryjko uhnizďuje a to bejvá doprovázené špiněním 😉 .POno se tam v tobě zakousne a nějaká ta sliznice musí ven 😉 .

Holky jak dlouho máte brát utrogestan?

misaot
31. led 2011

@petrajda Tak dle tvého vyprávění jsme měli stejný průběh 🙂

Já si také myslím že to špinění vůbec nic neznamená, kor takhle brzy 🙂

Tentokrát neužívám utrogestan, mě doktorka naordinovala nějaký vagináln gel, je to něco jako utroš, je to prý novinka a mám ho užívat až do kontroly.
Ty máš taky utroš brát pořád ne? Do kontroly.

Jo a kdy máš příjít na testy? řekli Ti datum?

petrajda
31. led 2011

misaot - datum ne. Za 14 dní si udělat test a i kdyby byl negativní jít na krev. Utrogestan brát až do toho odběru.Pokud bych byla náhodou těhotná,tak do 8 týdne těhu.Já tam půjdu asi o malinko dýl než 14 dní,ale to asi vadit nebude. Za 14 dní je takový V.I.P. den pro nás květináře - Valentyn 😅 😖 .
Tentokrát si ale test udělám fakt až za těch 14 dní. Doufám že to vydržim.Dostala sem nějakej jejich,ale mám i jiné-pozůstatky mého testovacího šílenství 🙂

misaot
1. únor 2011

@petrajda No mě dokonce řekli že mám přijít až za dvacet dní. Jí tam půjdu taky 14.2 🙂 a test si budu dělat také 14 den to je příští středu. No samozřejmě otázka, zda to vydržím, možná si zkusím udlěta třeba 12 den.

Kdepak se nám toulá Capri, snad nějak nesmutní ☹

A jak se citíš, když máš v bříšku bobíka? To je pocit co?

petrajda
1. únor 2011

misaot - ahoj. Já ti nevím,nějak mi to vůbec nepřijde že bych v bříšku něco měla,ale samozřejmě na něj myslím. To testování je myslím jedno zda tam půjdu na krev 15 nebo 20 den.prostě tak jako tak povrděj nebo naopak vyvrátěj naše podezření.Při iui jsem na krev nechodila,ale teď určitě půjdu ať test ukáže co chce.
teď nám přivezli nečekaně nějakej objednaný nábytek. Tak sem tu kolem nich lítala a vzali mě docela křeče. Naštěstí kamarád ví o co jde,tak mě přikázal sednout a sami odstěhovali věci,které jim u nás překáželi nebo stáli v cestěo))). Půjdu se na chvíli natáhnout,když teda můžu 😅 . Mohu ti tedy říct,že si pěkně začínám zvykat. Dnes sem vstávala v půl devátý 🙂

capricej - tak jakpak dneska???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru