První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
1. únor 2011

@petrajda běž se pěkně natáhnout 🙂 já si jdu konečně povařit, už se těším 🙂

No já taky nic necítím, jen je to hezký pocit, mít to bříšku.

No já taky nikdy nebyla na krevních testech. Taky jsem si nikdy nedělala test při IUI, vždy jsem spíš čekala na to jestli to dostanu nebo ne. Tentokrát, ale testovat budu 🙂

capricej
1. únor 2011

ahoj děvčata, nedá se říct, že nesmutním, ale už se s tím snažím vyrovnávat. Špínim pořád, takže nic nového jenom to že mě dneska nepobolíva v podbřišku., jo a na obličeji se mi vyhodily samé pupínky a dneska jsem si měřila teplotu a měla jsem 37 tak by to mohlo být v pohodě. No a tak se utěšuji. JInak jsem tady dopoledne nebyla, protože jsem měla nečekanou návštěvu :D
Jinak utroš beru už od odběru vajíček 3 x 2 a jak jsem to počítala mám ho až do kontroly, což je 7.2.
a o tom pocitu, je to super pocit, když vím, že se vajíčko spojilo se spermijkami a teď mám bobky v sobě a doufám, že se udrží a to špínění je jenom proto, že se do mě pěkně zakousavaji

misaot
1. únor 2011

@capricej Ahojky, je to přesně proto....přensě jak říkala petrajda, zahnízďování může způsovbovat špinění :.-) co testík? dělala jsi si zase dneska?
Teplotu myslíš jako bazální?
No já jsem taky jak poberťák, ale to mám už od té stimulace, asi ty hormony no nevím.
Mě v podbříšku nepobolívá, spíš jako by tam byly takové tlaky a mám teda výtok,
No uvidíme 🙂

capricej
2. únor 2011

@petrajda Ahoj, prosím tě máš taky po utrošu někdy takové stavy , jak by jsi vypila nevím kolik množství alkoholu??? 🙂

petrajda
2. únor 2011

ahoj holky 🙂 - na mě Utroš takhle nepůsobí vůbec,ale četla jsem na jinejch diskuzích,že si na to holky dost často stěžujou,že jsou jak sfetlé. Ale na mě obecně léky,které mají jakoby zklidňovat,nebo navozovat takovéhle stavy takhle nepůsobí. To je dané mou fyziologií. I kdybych měla brát léky na zklidnění jako takové ,nezaberou 😉
S tím špením nic nezahazuj do žita. Opravdu to může být jen doprovodný jev,říkala mi to doktorka a mluvila i o výtoku jak píše Misaot.
Já ho sice mám taky,ale nevím jestli je to nějaký doprovodný jev 😕 ,nebo prostě výtok kvůli Utošovi. Ten totuž mám pokaždé když ho užívám,jak se mi část těch kuliček po rozpuštění vyplaví ven z těla. Ale prý je to normální.

Misaot - taky necítím nic 🙂

capricej
2. únor 2011

@petrajda aha takže ty si ho zavádíš. Já ho užívám normálně jak ostatní léky. DR říkal že to je jedno jak ho budu brát

misaot
2. únor 2011

@capricej Já když jsem brala utroš, tak mi doktor říkal, že je určitě účinnější, když se zavádí do pochvy, je tak účinnějši, akorád je to nepřijemné v tom, jak píše petrajda, že vytéká ven a to je nepříjemné.
A když jsem brala utroš, taky mi po něm vůbec nic nebylo.

Možná, kdyby si ho zaváděla, tak ti bude lépe, nepůjde to přes žaludek a nebudeš třeba cítit ty stavy. Já bych to zkusila. Určitě ho musíš také úžívat velké množství.

misaot
2. únor 2011

@capricej a testík jsi zase zkoušela? Dnes si devátý den pokud nemýlím?

capricej
2. únor 2011

@misaot ne test jsem nedělala a dělat nebudu, už počkám na krev 🙂

misaot
2. únor 2011

@capricej Ok jak myslíš 🙂 A ještě pořád špiníš, nebo už to přestalo?

capricej
2. únor 2011

@misaot jo ještě pořád špíním.
Jak jsi na tom ty, už se cítíš těhotně 😵

cuddle
2. únor 2011

holky sleduju, že zatím to vypada dobře, držim palečky 🙂

misaot - dnes jsem tedy byla u sve doktorky, vzala jsem to s rocni prohlidkou, cytologii a nakonec jsem nedostala vyvolavacku na ms, ale dala mi tabletky, namerila totiz sliznici jen 5mm, coz rikala, ze je malo, a ze bych cekala stejne i po te vyvolavacce asi 14 dnu, tak mi dala slabsi davku prasku na 10 dnu
ptala jsem se ji jestli pak kvuli te male sliznici by byl problem a rikala, ze ano, ze by se to neujalo, ale ze by mi pomohli zase hormony, aby narostla - ach jo ja uz si pripadam jak chodici lekarna, samej prasek......☹

petrajda
2. únor 2011

capricej - to mám misaot pravdu.Nenapadlo mě to. Holky,které to užívali to vlastně braly z jiného důvodu než mi-po ivf nebo iui,ale doktor jim tak chtěl prodloužil luteální fázy,takže to užívali polikáním 🙂

cuddle - taky si tak připadám, za prvé jako inkubátor 🙂 za druhé jak ta lékárna jak píšeš 🙂 . Tolik léků co sem do sebe vpravila za poslední měsíce,to sem nedala snad za celej život 🙂

misaot
2. únor 2011

@cuddle Ahojky, uplně vím jak se cítíš, za poslední rok si připadám už také jako feťák, pořád nějaké léky a poslední tři měsíce už i ty injekce, je to fakt hrůza. Člověk se pak bojí i někde si dát nějaký alkohol s přáteli. Je to hrůza. Ale důležité je, abychom si říkali, že to za to stojí 🙂

Ach ta sliznice....věčný boj, ale léky by na to měli zabrat uvidíš 🙂

misaot
2. únor 2011

@capricej Né těhotně se necítím, jen cítím vaječníky 🙂 tento pocit znám jen pár hodin před tím než mě začně MS, ted to cítím už od něděle, doufám, že to nevěstí nic špatného ☹

Ale moc bych se chtěla cítít těhotně 🙂

misaot
2. únor 2011

Dokonce jsem doma založila před rokem košíček, kde mám všechyn ty léky 🙂 je na tp teda výborný pohled 🙂

cuddle
2. únor 2011

@misaot no jo chodící fetáky to z nas dela, samo taky se bojim i se neceho napit a hlavne skoro na vsem pisou, ze to ma vliv na pozornost, koordinaci, ze se s tim nema ridit a tak, ale toto ti nikdo nerekne
nastesti jsem takove picity nevnimala, jen jsem posledni dobou porad unavena, jen bych spala , nemam stavu , v praci nez se nastartuju , tak je pomalu konec dne, nejradeji bych sla rovnou do duchodu 🙂 nebo ne nejdriv na materskou, sem si naivne myslela , ze touto dobou uz budu doma s miminem.....a prdlajs....
a hlavne po tech hormonech pekne pribiram ( teda aspon si myslim, ze to u me tak ucinkuje, nic moc jineho jsem nezmenila, jim porad stejne a stejne kynu .....)
a kdovi kolik toho jeste spolikam nebo pichnu .....☹

holky existuje nejaky digi tehotensky test na vice pouziti??? vim ze u ovulky neco takoveho je.....nevite???

capricej
2. únor 2011

jj jak feťák, hlavně si tak připadám kdy se dostaví ty moje stavy po utroši 😵 😵

capricej
2. únor 2011

jo a holky sice to tady nepatří, ale zařízujeme novou ložnici a já mám za úkol sehnat lampičky, přehoz přes postel a nějaké obrazy. Nevíte o něčem, už jsem prosstudovala snad celý net a zatím se nám nic nelíbí :(. Tak kdyby jste o něčem věděly tak mi dejte vědět. Díky 🙂

petrajda
2. únor 2011

já naštěstí nepiju vůbec,takže s tímhle problémy nemám. 🙂

capricej - no mi taky zařizujeme ,berem to tak nějak postupně. Ono záleží jaký máte vkus. S přehoem jsem uspěla v Ikee,ale co máme postel přestěhovanou z obejváku do nové ložnice,postupně rekonstruujeme, tak ho ani moc nepoužívám. A obrázky jsou samovýroba, vyšívané a bylinné - lisované rostliny a podobně.Ale jsme oba s mužem spíš takový "přírodní" typy 🙂

misaot
3. únor 2011

@cuddle no jo, přesně jak říkáš, bůh ví kolik toho ještě napolykáme 🙂
A jaké jsi tedy dostala hormony?

Test na několik použití? no tak to fakt nevím, ještě jsem o takovém neslyšela. Fakt neporadím.

misaot
3. únor 2011

@capricej Těžko radit, když neznám tvůj vkus, ale my drtivou většinu řešíme v Ikee v KIKA a ASKU. Z těhto třech obchdodů máme zařízený skoro celý barák 🙂

misaot
3. únor 2011

@petrajda neříkej, že jsi abstinent?

capricej
3. únor 2011

Tak děvčata, vypadáto, že jsem dneska skončila s těhulkováním. Mrcha se začíná rozjíždět. Ach jo ☹

misaot
3. únor 2011

@capricej ach jo, a už jako vážně krvácíš? No asi je čas, zajed si na krev ☹ at to máš potvrzené!

capricej
3. únor 2011

@misaot tak na krev mám jít v pondělí tak už to asi nechám na to pondělí
nebo počkám do zítřka a když se to rozjede pořádně tak tam zavolám a uvidím co mi řeknou

petrajda
3. únor 2011

misaot - věř že jsem 😉 . Ale vůbec mi to neubírá na veseloschopnosti a bujarosti ve společnosti 🙂

capricej - zajdi si na krev ta to rozhodne.

capricej
3. únor 2011

tak jak už jsem psala počkám do zítřka a uvidí se

capricej
3. únor 2011

ach jo to je hrozné

misaot
3. únor 2011

@capricej

Je mi to moc líto, ale třeba to vážně nic neznamená, třeba jsi právě ta šťastná, která bude ještě párkrát menstruovat a přitom jsi těhotná 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru