První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
22. kvě 2010

tedy holky vás dočíst je makačka, tady se to rozjelo 😀

fuDy, i když se zpožděním - jj, vím, které apartmánky myslíš, je to tam krásné, chodíme tam tudy courat do kopců...na Bašce se mi mimo jiné líbí ta hustá síť značených turistických cest, dají se tam dělat krásné výlety po horách s výhledama na moře, nádhera 🙂

sedmitecka
autor
22. kvě 2010

EIMMY A FUDY, KOČKY MOC VÁM BUDU DRŽET PALEČKY A JSEM MOOOC NAPNUTÁ, JAK TO S VÁMI DOPADNE, ALE JÁ VĚŘÍM, ŽE NEJLÍP JAK TO JDE, PROTOŽE TY VAŠE PŘÍZNAKY JSOU VÍC NEŽ NADĚJNÉ 🙂

KAPI, VÍTEJ U NÁS 🙂

fudy
23. kvě 2010

EIMMY : 34DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 25 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 16DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 8DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 47DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 9 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ
KAPIBARA:26 DC-léčba Gennet Liberec...čekám na MS,poté 2x1 Clostilbegyt 3.-7-DC.....IUI

fudy
23. kvě 2010

Ahojky sedmitecko,mockrát děkujeme za podporu 🙂

sedmitecka
autor
23. kvě 2010

fudy, není zač, já jí budu za měsíc potřebovat taky 😀 😉
držte se holky!

ssaara
23. kvě 2010

Tak naše nedělní plány zhatily manželova zablokovaná záda. Náš dnešní výlet začal na pohotovosti a skončil v posteli 😝

lorca
23. kvě 2010

Ahojky,

Ssaara, tak doufám, že se z toho manžel brzy vyhrabe.

Já se dneska těším na finále hokeje. Hokej mě dost bere, tak jsem ráda, že se po delší době povedl českým hokejistům takový úspěch.

Dneska jsem nějaká unavená, byla jsem na chalupě a makala na zahrádce. Alespoň, že to počasí už se umoudřilo. Doufám, že teď už bude hezky.

Fudy a Eimmy, blíže se váš testovací den, tak držím moc palečky. Souhlasím se Sedmi, vaše příznaky jsou více než nadějné.

eimmy
23. kvě 2010

ahoj holky,
děkujeme za podporu... potřebujeme jí...

eimmy
24. kvě 2010

EIMMY : 35DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 17DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 9DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 48DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 10 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 10 DC UTZ
KAPIBARA:27 DC-léčba Gennet Liberec...čekám na MS,poté 2x1 Clostilbegyt 3.-7-DC.....IUI

ssaara
24. kvě 2010

Tak vás zdravím po návštěve v institutu.
Neuvěříte,co jsem se dozvěděla 😅
Tentokrát jsem měla jinýho doktore než minule. Podivoval se nad mou léčbou a pořád,že nechápe,proč jsem si píchala zrovna gonal. Prý se tento lék aplikuje před ivf proto,aby bylo co nejvíc vajíček. A před iui se tento lék dávat nesmí,páč kdyby mi vyrostlo hodně folíků,tak bych mohla mít třeba paterčata 😀
Dle ultrazvuku mam teď 10-12 folíků o průměru 8 mm,takže plán mam takový,že jsembez léčby a ve čtvrtek na ulrazvuk. Doufá se,že budu mít 1-2 folíky dominantní a vyrostou víc sami bez léků a ostatní zůstanou malý.

A co vy,holky,už jste testovaly?
😵

EIMMY : 35DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 17DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 9DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 48DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 10 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA:27 DC-léčba Gennet Liberec...čekám na MS,poté 2x1 Clostilbegyt 3.-7-DC.....IUI

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

ssaara, tak držím palečky, ať pěkně rostou 🙂 myslím, že by mohly krásně dozrát i bez léků!..já alew budu mít před IUI taky injekce, nevím proč, asi proto, že clostil nezabral, bude silnější menopur 😕 , dvojčátka bych brala 🙂

ssaara
24. kvě 2010

sedmi : já mam z dvojčátek trochu strach 😅 ale jen proto,že už jedno malý dítě máme a asi by to byl záhul,ale jinak bych je brala taky 😵

A teď jsem se dočetla,že zemřel Petr Muk. Byl to idol mého mládí,tak je mi to moc líto ☹

kapibara
24. kvě 2010

Ahojky Holky,trochu u sebe poupravím tabulku 😉

ssaara...jinak k tomu Gonalu,někdy se stimuluje i sním před IUI v minimálních dávkách např.jen ob den...to když žena nereaguje na clostilbegyt...u nás v CAR to tak někdy dělají...

EIMMY : 35DC - léčba ISCARE 5-9 DC Closty. 2x1, 14-20DC fostomon injekce, 21 DC overril 23 DC tj. 12.5. IUI 3x1 duphastan
FUDY : 26 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 a 9 DC UTZ, 11DC Pregnyl,13DC tj.11.5 IUI. Od 14.5 2x1 Utrogestan.
SEDMITECKA : 17DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: léčba Institut v Plzni, 9DC, pak stimulace 3-7DC Clostilbegytem,Pregnyl a 2.IUI (26.5. UTZ)
MISHA1009: 48DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 10 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA: 2 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

kapibara
24. kvě 2010

A Petr Muk byl mého mládí idol taky ☹

fudy
24. kvě 2010

Ahojky holky,
A můj to byl také idol 😵

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

tak jsme se tu sešly asi podobné ročníky, .....Péťa Muk byl láska mého mládí a vydrželo mi to dodnes, miluju ho už skoro 20 let 🙂 a moc jsem se těšila na nové album a podzimní koncerty....je to veliká škoda a dost mě to zasáhlo, pár slziček jsem zamáčkla a musela se jít provětrat, opravdu šok ☹ ☹ ☹

eimmy
24. kvě 2010

jj mě se taky líbil.. ale jeho nemoc byla hodně vážná a nezvládl to... ☹

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

holky, tak aspoň jedna dobrá zpráva v mém zkaženém dni - máme schválený konečně menopur, už jsem nevydržela a volala pronatal, takže v červnu jdme skutečně na to 🙂 , mrcha má dojít asi 7.6., tak pak půjdu nafasovat výbavu 🙂

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

jeho nemoc byla úplně šílená, lidi s mániodepresí zažívají peklo na zemi, ale té sebevraždě moc nevěřím, je to jen nepotvrzená domněnka, spíš si myslím, že možná zapil léky alkoholem nebo tak něco a dostal třeba infarkt 😢 😢

eimmy
24. kvě 2010

sedmi tak to je super. Za jak dlouho ti to schválila pojištovna?? co máš za pojištovnu?

eimmy
24. kvě 2010

já bych tomu i věřila.... vem si jaký byl frajer Svoboda a co udělal...

ssaara
24. kvě 2010

Sedmi,tak to je super zpráva 🙂

Kapi,já taky slyšela,že se před iui můžou minimální dávky gonalu,ale já měla plnou palbu jako před ivf,takže teď mam vaečníky plný vajuch 😀

A co se Muka týče,tak já taky byla velká "oceánistka" a "shalomačka" a žila jenom jejich koncerty 🙂 Krásná nostalgie 😵
Tak ať je Peťovi tam nahoře líp než tady u nás dole 😔

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

no, už se to asi nedozvíme, jak se to stalo.....ssaara, přesně, ať je mu tam líp a bez trápení!

eimmy, mám všeobecnou a schválení trvalo 3 týdny zhruba....

eimmy
24. kvě 2010

tak to je super...

kapibara
24. kvě 2010

ssaara...taky se dělá,že když je takhle hodně folíků,že se změní IUI rovnou na IVF...neříkali Ti o tom?

sedmitecka...tak a´t se mrcha necourá a můžeme tady stimulovat spolu 😉

Jinak můj bývalý přítel měl maniodepresivní psychozu...pokusil se o sebevraždu a zůstal na vozíčku ☹

sedmitecka
autor
24. kvě 2010

kapi, jj, budem si průběžně dodávat odvahu 🙂 a kdy začínáš? já dostanu mrchu asi7.6., mívám jí na den přesně, takže v pohodě.....už stříhám metr pomalu 🙂

kapibara
24. kvě 2010

Sedmitecka...já jsem dnes 2 DC,takže zítra začínám brát clostilbegyt,UTZ příští středu 🙂 budu o chlup napřed,ale to neva 😉

ssaara
24. kvě 2010

kapi,jenže my nemáme schválení pojišťovnou,gonal jsme si hradili sami,takže ivf by nám teď vyšlo pěkně draze ☹

snad aspoň jeden folík pořádně vyroste 😒

kapibara
24. kvě 2010

ssaara...ono možná by to šlo schválit zpětně...těžko říct...to by měl vědět lékař....jaké máš dávky Gonalu?...je to šíleně drahý lék 😠

lorca
24. kvě 2010

Ahojky všem,

tak mi chvilku zabralo než jsem vás dočetla.

Sedmi, gratuluji ke schválení menopuru.

Ssaara, u kterého jsi byla lékaře co ti napsal ten Gonal??? Já mám ošetřujícího dr. Hradeckého, ten mi dal 2x ten Clostík. Ale první UTZ před IUI a samotnou IUI mi dělal Vlček, protože Hradecký byl na školení.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru