První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

aibaf
5. črc 2010

ahoj děvčata, mám si za týden začít píchat injekce-Puregon,pak přijde IUI. Chci se zeptat,kolik zavádějí spermušek a jaká je úspěšnost? Díky za odpověď.
Sedmitecko taky jsme ted byli v Bašce. Pláž byla v dobrá,byli jsme kousek od tobogánů a bylo to fajn,hlavně dětem se tam líbilo.Ale já tam byla poprvé,takže nevím,jak ta pláž vypadala dříve. A počasí bylo fakt super.

kapibara
6. črc 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 12 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 28DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 25DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:26DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 14 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 17 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 6DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 44DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

sonikyti
6. črc 2010

no u nás je to trochu nejasný... můj gynekolog dělal spermio 2x, jednou řekl, že nic moc, ale normální cestou by k otěhotnění dojít mohlo, podruhý že už je to lepší, ale pořád ne dost a v Sanusu to 2x bylo myslím 25 mil. spermií a z toho 6% (nebo 8?) nepoužitelných, což je prej úplně standardní výsledek. napotřetí to paradoxně bylo o pár milionů spermií míň a dopadlo to🙂 taky je zvláštní, že na imunologii mi zjistilki mírnou alergii na sperma a můj dr. tím pádem říkal, že IUI je u mě bezpředmětná - pak se strašně divil, že to dopadlo🙂 já už to neřešim, hlavně že se zadařilo.. ale celkově vzato po všech letech léčby a zkoumání příčiny (mojí) neplodnosti se nepřišlo vůbec na nic...

sonikyti
6. črc 2010

@piskotule
jsem to napsala trochu bokem, tak ještě jednou pro tebe a sry, ještě v tom tady neumim moc chodit..🙂

sonikyti – no u nás je to trochu nejasný... můj gynekolog dělal spermio 2x, jednou řekl, že nic moc, ale normální cestou by k otěhotnění dojít mohlo, podruhý že už je to lepší, ale pořád ne dost a v Sanusu to 2x bylo myslím 25 mil. spermií a z toho 6% (nebo 8?) nepoužitelných, což je prej úplně standardní výsledek. napotřetí to paradoxně bylo o pár milionů spermií míň a dopadlo to taky je zvláštní, že na imunologii mi zjistilki mírnou alergii na sperma a můj dr. tím pádem říkal, že IUI je u mě bezpředmětná - pak se strašně divil, že to dopadlo já už to neřešim, hlavně že se zadařilo.. ale celkově vzato po všech letech léčby a zkoumání příčiny (mojí) neplodnosti se nepřišlo vůbec na nic...

lorca
6. črc 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 12 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 28DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI (po stimulce menopurem)
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 25DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:26DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 14 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 17 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 6DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 44DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

lorca
6. črc 2010

Sedmi, to mi mrzí, že ani tobě to nevyšlo ☹ . To je děs, tahle diskuze je nějaká zakletá, či čo. Tak Ssaara, je to na tobě, ty tu smůlu musíš určitě prorazit 😉 😉

Co se týká pláží na Bašce,tak i loni to tam bylo hlava na hlavě. To si člověk musel trochu zajít mimo, tam bylo méně lidí. Ale mě zase ten šrumec nevadí. To spíše manželovi jo, ten hlavně to válení na pláži dlouho nevydrží 😖 My asi letos pojedeme do pr... Nechci moc utrácet penízky, když budeme mít vydání za IVF atd. Moc moc doufám, že to v září vyjde a budu utrácet penízky za výbavičku 😀

sedmitecka
autor
6. črc 2010

lorca, i tak je Baška krásná, manžel právě taky nevydrží ležet u moře, takže jsme chodili dál po pobřeží, na ty skály a tam si vždycky našli útes, kde jsme byli sami, on šnorchloval a lovil si škeble a já se opalovala na Evu, nikdo nikde, paráda 🙂
no, už by to tady měl někdo zlomit, tu smůlu, ale já to tedy asi nebudu, nějak mi dochází energie a nastupuje celková únava ze všeho toho snažení a čekání a zklamání ☹ 😒

sedmitecka
autor
6. črc 2010

EIMMY : 6 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 12 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 1DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 2DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 25DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:26DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 14 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 17 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 6DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 44DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

okurkaa
7. črc 2010

Sedmi, tak to me moc mrzi, doufam, ze ti vyjde hned dalsi pokus tento mesic. Dej vedet, jak se v Pronatalu tvarili..
Jinak, jak jsem psala, ze jsem zacala krvacet, tak to druhy den ustalo a pokracovalo jen spineni. K doktorovi jsem nesla, protoze by tam stejne jeste nic nevidel. Na kontrolu jsem mela jit az zitra, ale dneska v noci jsem zacala opravdu silne krvacet, ale opet to ustalo. Rano jsem naklusala do Pronatalu. Uprimne i doktor byl v soku, cekam totiz trojcatka. Pokud zustanou vsechny do 10tt, tak se pry uvidime na sale a budu muset na redukci. Musela jsem okamzite zustat doma a dodrzovat klidovy rezim.
Tak vsem drzim moc palce.

sedmitecka
autor
7. črc 2010

okur, ty brďo, to je teda překvápko 😀 ...ale to krvácení může třeba znamenat, že zůstanou jen dvě ne? kdo tam dnes byl? já se tam hodlám vnutit zítra, pro clostil na další IUI, nechci menopur, abychom nemuseli čekat na pojišťovnu zase měsíc...nemůžu se tam ale vůbec dovolat ☹

okurkaa
7. črc 2010

Sedmi, byl tam primo docent. Nevim, presne jak se pise, ale Mardesicz. Byl moc milej. Nejdriv mi udelal normalni gyn. prohlidku a potom vaginalni ultrazvuk. Mam v deloze hematom, proto to spineni. Tak nasel ty dve plodove vejce se srdickama. Ale neco se mu porad nezdalo, tak mi delal ultrazvuk jeste pres bricho a tak nasel jeste to treti srdicko. Rikal, ze kdyz je jich takhle vic, tak se to krvaceni stava, ze si asi delaji misto.
Obcas je to tezke se tam vubec dovolat, tak to zkousej a drzim palce.

sedmitecka
autor
7. črc 2010

holky, tak já jsem dopadla bídně, konečně jsemese po pěti hodinách snahy dovolala do Pronatalu a sestra mě pomalu sjela, co po ní jako chci, a nekompromisně, že první termín na konzultaci k lékaři má v srpnu (přesto, že jsme jí řekla, že jsme se na něčem s mudrou dohodly), až když jsem začala být neodbytná a taky nepříjemná jako ona na mě, napsala mě teda na 29.7., takže mě to děsný jednání aspoň popohnalo v tom, že už na další IUI zase dva měsíce čekat nebudu a rovnou si toho 29. domluvíme IVF, už mám toho věčného čekání a dohadování s nepříjemnou recepcí dost, mám pocit, že sestry na recepci v pronatalu mají se vším problém a pořád se všechno jen protahuje, moc nevycházejí vstříc, takže mám aspoň jasno a už to protahovat nehodlám 😝 😖

sedmitecka
autor
7. črc 2010

okurkaa, na docenta Mardešicče jsem ještě nenarazila, ale je prý úžasnej 🙂 , moje gyndařka říkala, že ho všechny bez rozdílu zbožňujou 😀 😀

sedmitecka
autor
8. črc 2010

EIMMY : 8 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 14 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 3DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 4 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 27 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:28 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 16 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 19 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 8DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 44DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

eimmy
8. črc 2010

tady bude zítra někdo testovat 😀 držím palce SAAR

sedmitecka
autor
9. črc 2010

ssaarra, taky moc držím 🙂

sedmitecka
autor
9. črc 2010

holky, já mám čím dál víc pocit, že se něco v mém těle po IUI přece jen dělo - mám strašně silnou menstruaci, ale opravdu hrozně, a - s prominutím, že to napíšu tak naturálně - lítají ze mě už třetí den veliké kusance krvavé sliznice, to asi není úplně normální......buď je to po těch stimulačních injekcích a utrogestanu, po kterých tak moc narostla sliznice, nebo se mi tam možná něco vyvíjelo a neuchytilo 😕 😕 😢

eimmy
9. črc 2010

tak saar kde tě máme???

sedmi: já to měla taky po IUI to je po těch hormonech....

eimmy
9. črc 2010

EIMMY : 9 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 15 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 4 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 5 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 28 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:29 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 17 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 20 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 9 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 45 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

ssaara
10. črc 2010

Ahoj holkyyyy!

Už jsem tu,dneska jsme se vrátili. Dovča byla náročná,ale přesto super.

Jinak....mám pocit,ž to nevyšlo. Testovaa jsem už v středu večer,páč se mi objevilo nějaké jednorázové špinění,a test byl negativní. Pokud nedorazí mrcha,budu testovat ještě jednou,ale stejně si myslím,že je to zbytečný.

misha1009
12. črc 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 18 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 7 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 8 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 2 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA:32 DC - Clostilbegyt 2x2 3-7DC , Merional 2x1 8-11 DC ,UTZ 12DC,IUI 13DC,Duphaston 3x1 14-29DC , 29DC test
KAPIBARA : 20 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 23 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 12 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 48 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

ahoj holky, moc sem nepíšu, ale pravidelně čtu... nějak nemam co, rozhodli jsme se s přítelem, že na další IUI počkáme do září... prázdniny si odpočineme. Sarra, držím pěsti.

ssaara
12. črc 2010

EIMMY : 12 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 18 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 7 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 8 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 2 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 2 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 20 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 23 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 12 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 48 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI

misaot
12. črc 2010

Ahojky všem, jsem tu nová 🙂

Já jsem tento měsíc po první IUI - byla to sranda, příští týden se ukáže jestli se dostaví ta mrcha, jak tady nazýváte menstruaci 🙂
Trochu jsem tady četla historii a nestačím se divit.... já chodím do Gestu a na IUI jsem žádnou pojišťovnu nežádala. Byla jsem zrovna u doktora 11 den cyklu na folikulometrii a doktorka mi řekla, že to pěkně roste a že zkusíme IUI a že mám přijít za třio dny, partner před tím na spermiogram a bylo. parner ráno odevzdal vzorek ten asi tak hodinu a půl upravovali a pak jsem přišla já a oni mi tom vstříkli a bylo. žádné speciální prášky kromě clostylbegytu jsem nebrala - jen jsem si den před IUI došla na injekci Pregnylu.
Tak se tady nestačím divit.
N azáří plánujeme IVF když nevyjde IUI a až v tomto okamžiku žádáme pojišťovnu.

pa Míša

ssaara
12. črc 2010

Ahoj Míšo!

Vítej mezi námi a přeji ti hodně štěstí,my jsme ho tu moc neměli ☹

Zřejmě ti ten clostilbegyt zabírá a ostatní léky nepotřebuješ. Mně třeba po clostíku nevyrostl žádný folikul,proto jsem potřebovala ještě další léky ve formě injekcí. Některý léky ,který se dávaj před iui,jsou dražší a proto můžeš požádat pojišťovnu o přispění. A nebo taky nemusíš 😉

Tak držím palce,ať to ivf v září vůbec nmusít řešit 😵

misaot
14. črc 2010

Ahojky, no jo je fakt, že mi hned zabral, ale k tomu aby to vyšlo přirozeně to stejně nestačí. No uvidíme, příští středa to rozhodne, buď to dostanu nebo ne, ale abych pravdu řekla, zřejmě to dostanu protože nepoci´tuju žádné změny, a osobně si myslím, že kdybych byla těhotná, tak to prostě nějak pocítím. Co myslíš?
No a jak jsi na to teď ty?

ssaara
14. črc 2010

Je fakt,že při prvním těhu jsem to pocítila asi třetí týden od inseminace.

Tentokrát mi to nevyšlo,přes prázdniny si dáme pauzu s domácím snažením a v září když tak jdem do druhé iui.

misaot
14. črc 2010

Ahojky, a copak jsi cítila v tom třetím týdnu?

Jo to chápu, taky jsem chtěla přes prázdniny klid,ale doktorka na tom trvala, že musíme vyzkopušet všechno. V příštím cyklu mám jít na průchodnost vejcovodů, jsem zvědavá.

ssaara
14. črc 2010

Takový hodně neurčitý příznaky - z ničeho nic výrazně citlivá prsa,až mě to zarazilo a jinak bolestivé pocity v podbřišku,jako když si cvičením namůžeš břicho 😀 Ale někdo má tyto pocity i před ms....

eimmy
15. črc 2010

EIMMY : 15 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 21 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 10 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné
LORCA: 11 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 5 DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 6 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 23 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné,odběr nového hormonálního profilu,další postup dle výsledků
MILKA : 26 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
OKURKAA: léčba Pronatal 3-8 DC Menopur, 1.IUI 5.6. - 1 neúspěšné IVF a nizka sliznice jako důsledek kyretáže po 2 zamlklých potratech
PISKOTULE: 15 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: 51 DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování ????????

misaot
15. črc 2010

Aha no píchání v podbříšku mám už dva týdny a tento týden jsem nafouklá, vysvětluju si to právě tím že beru hormony, moc tomu IUI nevěřím, no ale příští týden uvidíme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru