První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
17. srp 2010

fudy, sssara, kde jste kočky? 😉

sedmitecka
autor
17. srp 2010

@mmaxicka tak to je fajn, já to taky vůbec necítila, v některých diskusích holky psaly, že je to dost bolelo, mě vůbec, naštěstí.....to čekání je fakt dlouhé, hdně trpělivosti přeju a držím palce 😉

fudy
17. srp 2010

Ahojky sedmi:
Jak se máš? A kdy nastupuješ na hyster......?
Jestli vše půjde,tak jak má,tak v září jdeme na IVF.
Eimmy: Koukám nová fotka - sluší ti to 🙂

mmaxicka
17. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 48 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 17 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 28 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 25DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny29: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 14 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

tak jsem se doplnila do tabulky, doufam ze neva .-)
holky prosim vas jake mate zkusenosti s Pregnylem? od vcerejska co jsem ho dostala tak jsem nejaka unavena a je me docela blbe od zaludku (ale rikam si ze to muze byt z nervu)

fudy
17. srp 2010

Mmaxicka: Ty jsi dostala včera Pregnyl a dnes si byla na prvním IUI?
Nic mi po Pregnylu nebylo jen ten štípanec do svalu bolel jinak nic.

fudy
17. srp 2010

A co naše 3 těhulky jak se mají?

mmaxicka
17. srp 2010

@fudy jojo presne tak

fudy
17. srp 2010

To bude nejspíš od nervů...

mmaxicka
17. srp 2010

@fudy no asi jo...ja jsem desny nervak tak jsem ted ty 2dny rano nic nejedla protoze me bylo spatne no pak kdyz jsem si dala na hladovy zaludek obed tak me to asi nesedlo...

mmaxicka
17. srp 2010

@fudy jo a dik za uklidneni ze po pregnylu to nebude 😉

lorca
17. srp 2010

Ahoj všem,
vítám mmaxicku.

Maxi mě po Pregnylu taky vůbec nic nebylo. To spíš asi fakt ty nervy.Držím palečky, aby to vyšlo. Jaký má manžel spermiogram???

Mě od zítra začíná každodenní píchání včeliček. Snad pomůžou. 😉

mmaxicka
17. srp 2010

@lorca uplne prvni spermio nedopadlo manzelovi moc dobre - teratospermie, kdyz nam delali prvni spermio v CARu tak uz to bylo lepsi a dneska pry bylo uplne standartni 🙂 problemy jsou ve me tak proto jsme v CARu

fudy
18. srp 2010

Ahoj holky,
To počasí je hrůza ☹ Já chci léto!

sedmitecka
autor
18. srp 2010

@lorca tak pěkně bodej včeličky, ať pomůžou 😉

sedmitecka
autor
18. srp 2010

@fudy no joo, já chci taky léto, aspoň ještě na pár dní, tohle je děs a hrůza, zima bude zase nekonečná a teď místo slunění a vyhřívání klepem taky kosu 😝 😝 😝

sedmitecka
autor
18. srp 2010

@fudy my jsme hystero odsunuli o měsíc, nestihla jsem oběhat předoperační a navíc byla na horách, takže hned po mrše, která má přijít 1. září jdu na to 😖 už se bojím, co najdou 😕 a chci je poprosit, jestli by mi při tom rovnou nejukli i na průchodnost vejcovodů, když už tam budu chrnět, tak snad to půjde 🙂
taky jsme doufala, že půjdem do IVF už v září, teď to vypadá v lepším případě na říjen, v horším na listopad, ale žádost už je poslalá na pojišťovnu 🙂

piskotule
18. srp 2010

tak je to hotovo viděla jsem prďolku naší,nemá to ručičky nžičky ale srdíčko už tomu buší 7 týden a jinak ranní nevolnosti bych klidně přenechala někomu jinému 🙂 opravdu není o co stát

sedmitecka
autor
18. srp 2010

piskotule, gratulace, krásná zpráva 🙂 a ty nevolnosti bych brala hned 😉

bajoch
18. srp 2010

@piskotule krása! Gratuluju

ssaara
19. srp 2010

Zdarinky!

Jsem zde 🙂

Vítám novou spolubojovnici,a držím palce na úspěch 😉

@lorca,koukam,že dneska začínáš,tak ať tě to moc nebolí 😉

Léto bych taky brala,ale vypadá to,že definitivně skončilo ☹ Ale podle předpovědi má být od zítřka krásně,i když to tak zatím nevypadá. Tak jsme si naplánoali výlet do Prahy 🙂

@piskotule - moc gratuluju k srdíčku 😵
I když těhu nevolnostiu nejsou žádná slast,užívej si je,myslím,že všechny tady ti je upřímně závidíme a klidně bychom s tebou měnily 😀

sedmitecka
autor
19. srp 2010

ssaara, ahojky, tak ses na nás přišla juknout? 🙂 jj, hezký prý bude,ale tady to tedy fakt zatím nevypadá, spíš jako říjen 😝
tak si užijte výlet do Prahy, my zase dnes mizíme z Prahy pryč, výletujem pro změnu na jižní Moravu 🙂
tak ať nám na ty výlety svítí sluníčko 🙂

bajoch
20. srp 2010

Ahoj holky, tak naše mimi je v pořádku, jsme 6+1tt a jsme moc šťastní, viděli jsme a slyšeli srdíčko
přeju ať se vám všem brzy taky zadaří

ssaara
20. srp 2010

bajoch - veliká gratulace k srdíčku 😵

bajoch
20. srp 2010

@ssaara děkuju moc 😉

lorca
20. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 51 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 20 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 28 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 28DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 17 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

lorca
20. srp 2010

ahoj všem,

@bajoch,@piskotule moc a moc gratuluji. Snad nás brzy bude více 😉

Mě každý uklidňoval, že píchání včeliček bude OK, ale já mám snížený práh bolestivosti, tak mi to pokaždé pěkně pálí. Včera mi i vyhrkly slzy do očí. Jsem já to ale děsná cíťa. A to mám zatím jen mini jehličku, to nevím, co budu dělat až přijdou na řadu ty hnusný velký jehly. Ach jo, ach jo. Po první injekci se mi udělala modřina, ale druhá byla OK. Dneska manžel není doma, tak budu muset jít za tchýní, aby mi to píchla (bývalá zdravotní sestra), já sama sobě to prostě nedám 😖 😖

lorca
20. srp 2010

Tak píchnutí od tchýně nebolelo ani trošku, asi k ní půjde manžílek na školení 🙂 😉

kapibara
21. srp 2010

Ahoj Kočky 🙂

Po dlouhé době Vás jdu pozdravit,občas sem nakouknu 😉 jsou tady samé nové tváře a taky konečně těhulky 😵

@lorca ahoj Lorca,koukám v plném píchacím procesu,tak hodně štěstí 😉 já musím říct,že mě to píchání sama sebe nedělao žádný problém,ani mě to nebolelo,možná trochu Luveris,ten se píchá normoš jehlou a Cetrotide pak pálí asi půl hoďky,ale mně to nevadilo...tak pokud máš možnost,aby Ti to aplikovala tchýně zdravotnice,tak je to super 😅 aspoň jsou ty tchýně k nečemu dobré 😀 😀 😀

eimmy
21. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 52 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 21 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 29 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 29DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 18 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

eimmy
23. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - TĚHOTENSTVÍ - čekáme dvojčátka 9+2tt
BAJOCH: Helios Brno, 22.7. 1. IUI - TĚHOTENSTVÍ
PISKOTULE: v červnu neuspěšné IUI , TĚHOTENSTVÍ - bez pomoci lékařů

SNAŽILKY:
EIMMY : 54 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, 17.8. poslaná žádost na IVF
FUDY : léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : léčba Pronatal, 06/10 první IUI - neúspěšné, září - hysteroskopie, říjen snad IVF
LORCA: 23 DC, léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) od 18DC začne uživání Decapeptylu
MISHA1009: Iscare, 1x IUI - 31 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 31DC Gennet Praha, 1.IUI 4.6.- neúspěšné, 2.IUI 7.8.-?
Lenny32: léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI
Misaot: Gest - 1. IUI červenec - neúspěch, konec srpna průchodnost vejcovodů a 2. IUI, užívání Tamoxifenu
MMAXICKA: 20 DC - léčba Arleta Kostelec nad Orlicí - 17.8. 1.IUI

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru