První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
14. led 2011

@capricej A jak jsi na tom ty? jak jde stimulování? je ti dobře nebo tě něco bolí? Chodíš do práce nebo jsi už doma? Moc na Tebe myslím 🙂

petrajda
14. led 2011

misaot - držím palce. Já dostala ms dnes,tedy v noci,takže od zítřa píchám Gonal. U nás to je tak že jdu na utz až ten sedmej den. Teď nemusím. Máš pravdu je to divnej pocit,ale aspoň tě pořádně proklepnou 😉 . Jinak je to tak jak sem psala...zřejmě budu aplikovat gonal v té restaraci na záchodcích,to bude taky trapas. Máme to objednané od šesti do sedmi no a jako na potvoru to vyšlo takhle.

capricej - taky držím palečky 😉

misaot
14. led 2011

@petrajda No a nemáš náhodou píchat až druhý den? Pokud jsi to dostala v noci, tak máš první den a ž dnes. Takže jsem na tom úplně stejně, to je super 🙂
No a kolikrát ho máš píchat? si to nemůžeš píchnout doma? Nebo proč v té restauraci?

petrajda
14. led 2011

misaot - aplikuju až od zítřka 😉 . Jednou denne 300 jednotek.Mám trochu zvýšenou dávku. Máme zejtra nějakou akci a u nás v caru říkali píchat večer ve stejnou dobu.Ptala sem se dnes sestry když jsem se objednávala na utz zda bych mohla třeba v pět,říkala,že lepší je po osmnácté hodině 😕 . Ale jde jen o zejtřek, to nějak zvládnu nebo půjdu do auta. 🙂

misaot
14. led 2011

@petrajda jestli máš aplikaci pomocí pera, tak nemusíš ani do auta, je to otázka vtěřiny 🙂 No já asi budu píchat 250 jednotek. Jo chtěla jsem Ti říct, že jsem si asi rozmyslela to ISCI, dnes v Car to nahlásím, že ho chci. Jistota je jistota 🙂 Užij si víkend a v pondělí si písnem, jak nám jde krásně stimulovat 🙂

capricej
14. led 2011

@misaot Ahoj, píchání je v poho, vůbec to nebolí a je mi zatím dobře, takže chodím zdárně do práce. Dneska jsem byla v caru na UZ všechno v poho. Do pondělí aplikuji menopur a ve středu jdu na odběr vajíček. Děkuji že na mě myslíte ja na vás taky a oběma držím palce, aby se to všechno povedlo. Tak zatím pa

petrajda
17. led 2011

misaot - capricej - ahoj holky, jak se daří?Mám v sobě dvě dávky gonalu a sem docela v pohodě.. Nic mě nebolí nic necítím. jen poprvé,když sem píchala,tak jsem jehlu možná měla zavést hlouběji, nic tedy nevyteklo a snad se vše vstřebalo,ale včera jsem jehlu už vpíchla hlouběji.Poprvé se mi na břiše utvořil velký rudý flek,ale samozřejmě že už zmizel. Aplikace je skutečně snadná.

capricej - ty jsi už velkej krok před náma. Držím palce.

misaot
17. led 2011

@petrajda Ahojky, já taky zdárně aplikuji injekce, jednu Decapeptyl na to aby mi narostlo hodně vajíček a pak puregon na vývoj vajíček. ve středu jdu na Uz a tento týden si vyběhávám předoperační vyšetření a pravděpodobě v úterý 25.1. jdu na odběr vajíček. Jo to teda je caprocej hodně napřed 🙂

misaot
17. led 2011

@petrajda Me taky zatím nic nebolí, ale od zítřka čerpám dovolenou, nechce se mi tahat injekce do práce, takže si budu v klidu doma 🙂

petrajda
17. led 2011

ahoj, to je dobře že je vše ok. Sice chodím do práce,ale nejsem tak dlouho. A navíc té práce momentálně nemám tolik,spíš vůbec žádnou,takže to je jak kdybych byla na dovolené 😀 . na utz jdu ve čtvrtek a na odběr netuším. Ivf mám poprvé takže si to neumím spočítat.Počítám že příští týden,když stimuluju zhruba stejně jako ty. 🙂

capricej
17. led 2011

Ahojt děvčata, takž zrovna jsem dojela z kontroly. Všechno se dobře vyvíjí mám cca 15 zralých folikulů a ve středu ráno jdu na odběr a v pátek nebo pondělí mi šupnou oplodněná vajíčka. Při aplikaci injekcí to bylo ze začátku v pohodě, ale ty poslední už docela bolely, ale zase to nebyla tak hrozná bolest. Dneska si píchnu poslední injekci a pak ... děj se vůle boží.
Musím podoktnout, že mi dneska není nejlépe. Jsem zvědavá jak to zítra zvládnu v práci. Držím palce 😀

misaot
17. led 2011

@petrajda No zpravidla se chodí na odběr 12 den cyklu, ale vše se odvíjí podle toho jak ti rostou vajíčka, mě doktor říkal, že je možné že je budu mít vyrostlé a půjdu na odběr třeba 9 den, ale předběžně počítá s tím 12 dnem.

Capricej: jak dlouho sis aplikovala injekce? Budu moc držet palečky, 15 vajíček to je krása 🙂 Ty nebudeš mít prodlouženou kultivaci?

Ty jo taky si myslím že ty poslední dny ty vyjíčka budou tlačit v břiše 🙂 Říkala mi to i doktorka 🙂 No holky to zvládnem !!!!

capricej
18. led 2011

@misaot Ahoj, stimulovala jsem od druhého dne do desátého dne. a prodlouženou kultivaci budu mít 😉 .
dneska jsm naposled v prácí a vůbec nvím co dřív udělat. ☹
zatím pa 😎

petrajda
18. led 2011

ahoj holky - misaot - děkuju za info ohledně odběru.Doktor nám nic neříkal a já se nezeptala 🙂 ve čtvrtek uvidím jak to bude vypadat a třeba bude stejná úroda jako u capricej. To je pěkná snůška 😉 .Držím pěsti co jich mám po těle.

kapibara
18. led 2011

Ahoj Stimulantky 😉
Tak koukám,že všechny stimulujete o 106...taky držím pěsti,ať jsou co největší a nejkvalitnější úrodičky a hlavně přeju pevné nervy 😉

petrajda
18. led 2011

kapibara- děkujeme 🙂

misaot
18. led 2011

@capricej Tak budu moc držet palečky, doufám, že tě to nebude moc bolet 🙂 všechno dobře dopadne 🙂 tfuj tfuj tfuj

misaot
18. led 2011

@kapibara Děkujeme za povzbuzení, no snad bude dobrá úrodička 🙂 a jak se daří tobě? V jakém jsi týdnu, jak to prožíváš a copak děláš doma?

misaot
18. led 2011

@petrajda No já také doufám, že budeme mít dobrou úrodu, jo úplně jsem Ti zapomněla říct, že jsem si řekla o ISCI, hned mám lepší pocit 🙂 chtěla bych abych měla hodně vahíček, aby se mohlo dát udělat jak ISCI tak i nějaká část přirozeně, abych mohla vysledovat jestli se nám oplodní vajíčka přirozeně 🙂 Já už píchám pátý den, a už začínám mírně cítit podbříšek 🙂 zítra jdu na UZ, tak jsem zvědavá co mi pan doktor řekne 🙂

kapibara
18. led 2011

@misaot ahoj, zítra začínám 32.týden 🙂 máme se fajn, klasické těhu neduhy 😝 mimčo roste tak jak má a to je hlavní...tak doma ještě doděláváme nějaké resty a jinak abych duševně nezakrněla, tak pomáhám zatím pořád manželovi s úředničinou 🙂 no a hlavně mě zaměstnává syn 😅

janulka1980
18. led 2011

ahoj dievcata, viem, ze sme tu vsetky s jednym problemom...ale je niekto konkretny kto ide ako ja o mesiac na prve IUI? dakujem, pozdravujem a drzim vsetkym palceky!!!

petrajda
18. led 2011

misaot - no holka toto letí, ty za chvíli půjdeš na porodní sál 🙂 😉

misaot - to je dobře,že máš lepší pocit,o to také jde. 😉 Když si to tak přebereš, ono ani ICSI není všemocné nicméně zvíší šanci. Tak si to říkám já a také to,že když skoro dva roky pracujem s mužem na mimču a stále se nedaří tak o důvod víc dát tomu větší šanci. Peníze za ICSI nejsou zanedbatelné,taky nekradu,ale máme to takhle v našem zdravotnictví zařízené tak do toho prostě musíme jít. Navíc horší spermiogram mé rozhodnutí ještě víc posílilo.

Byla sem si teď u mudry pro výsledky na předoperační a poradila mi nějakej klíčkovej olej, prý to napomáhá donošení plodu a předejít potratu. nemáme prý zapomenout,že ivf je začátek rizikového těhotenství. Tím mě nechtěla strašit,to zdůraznila, jen doporučuje.

petrajda
18. led 2011

Jééé kapibara, promiň já mislela tebe že půjdeš na porodní sál néé misaot - holkýýýý to sem se blbec přepsala, pardoooon... 😀

petrajda
18. led 2011

ježiš a ty hrubky...já mám fakt den 😕

misaot
18. led 2011

@kapibara Ty jo, už 32 týden? No to je síla...... to máš už za pár co? Doufám, že i já někdy budu v 32 týdnu 🙂 Já už se také válím doma... v práci jsem moc ve stresu a tak jsem si raději vzaladovču a v klídečku si stimuluju a jen se těším na to až budu po ET... moc bych si přála aby to vyšlo. Ty jo to už zachvíli nastupuješ normálně na mateřskou co?

petrajda
18. led 2011

misaot - tak snad už bez hrubek.
Já dnes mám čtvrtou dávku, podbřišek teda už cítím,už včera večer a začínaj mě teda brát docela záda.Přičítám to gonalu, protože na záda fakt netrpím a tohle je vždycky takové ostré bodnutí kdekoliv v zátylku, na zádech atd. 😒

misaot
18. led 2011

@janulka1980 ahojky, tady jsme všichni už po několika neúspěšných IUI, ted už tady momentálně řešíme další krok a to je IVF 🙂 Už trochu nespadáme to toho tématu, ale nějak jsme si tady zvykly 🙂

petrajda
18. led 2011

misaot - snad se dočkáme všechny 😉 . Držím palce na kontrole.Já jdu až ve čtvrtek 🙂

petrajda
18. led 2011

janulka - misaot má pravdu, zvykly jsme si 🙂 . Držím moc palce 😉

misaot
18. led 2011

@petrajda No můj partner mi ted taky nedávno říkal, že at ani nepřemýšlím o tom, že bych chodila do práce, kdyby to vyšlo, chce abych byla v klidu. Moc jsem o tom nepřemýšlela, ale asi na tom něco bude, že přes rok a půl se snažíme, tak je asi někde problém a asi bych si neodpustila, kdybych potratila ze stresu v práci 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru