První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

adenka84
28. led 2011

holky jen si to rozmazlování od manžílků užívejte...myslíte s vámi dobře.. amyslím, že to s námi nemají nikdy lehké...mě když to nikdy drabne, tak si říkám chudák manžel....vím, že ho to také trápí, a nejvíc asi když se trápím já....je to boj, ale my ho vyhrajem...

misaot
28. led 2011

@adenka84 tak yjsem měla akutní slepák, ale ve 14, pak jsem dokonce musela na měsíc do lázní, prý abych mohla mít jednou děti 🙂 No fakt síla.
Tak taky pěkné starosti, asi sis to pěkně užila. Já mám také anovulaci.
Ví se vůbec co to způsobuje?

misaot
28. led 2011

@petrajda on je s tebou doma?

misaot
28. led 2011

@adenka84 Jasně že ano, všechnyjsitě vyhrajeme. A kolik sis nechala zavádět? Také dvě?

misaot
28. led 2011

@adenka84 Říká se, že při IVF 3 páry s deseti mají dvojčata. My jsme tady čtyři jsem zvědavá jaká bude u nás úspěšnost 🙂

capricej
28. led 2011

holky je to normálí, že mě každý den po nobědě je strašně špatně, ne od žaludku, ale strašně se mi motá hlava, nevíte co to může být???,

petrajda
28. led 2011

misaot - má odpolední,odjíždí po dvanácté,ale přijíždí v deset ☹

misaot
28. led 2011

@capricej motá hlava? No to je divné, mě se nic takového neděje ☹ a je ti na zvracení?

petrajda
28. led 2011

taky nevím co to může být 😕

capricej
28. led 2011

prosím mám jednu otázku, může utrogestan ovlivnit HCG v krvi??

misaot
28. led 2011

@petrajda No tak to je síla, mě ráno odejde a vrací se mi kolem půl osmé domů, je to hrůza, jestli někdy budeme mít dítě, budu s ním pořád sama ☹

capricej
28. led 2011

nenení mi na zvracení, jeno mi jak jak bych byla pod vlivem omamných látek

misaot
28. led 2011

@capricej To nevím, asi ne. ale může to ovlivnit ty stimulační injekce, ketré jsme si píchali prý jsou v tělě ještě dost dlouho.

misaot
28. led 2011

@capricej to je divný a jak dlouho takový stav trvá?

capricej
28. led 2011

můj muž odjíždí ráno a vrácí se kolem čtyř ale pak má milion treningu a včer poprvé byl se mnou doma jo a dneska mi už hlásil, že jde umýt auto protože to je dneska rok co jsme si koupili noé a tak ho musí aspoň umýt. No ale myje ho u rodičl takže pa navštíví prarodiče rodiče a pak až příjde za mnou domů

capricej
28. led 2011

@misaot no trvá od tohoto týdne od transferu.
Omlouvám se za překlepy ale trošku e mi to plete

adenka84
28. led 2011

@misaot my jsem si nechali zavést 3 embria....moc se panu Mudrovi nechtěla, ale pak se nechala přemluvit, že když je to už 3.IVF tak teyd, že ano....
@petrajda může se stát, že ti je zle po nějakých lécích...třeba tě nesedí...
@capricej myslím, že utrogestan ovlivni HCG nemůže...může ti pouze zpozdit menstrulaci....ale HCG určitě ne....

petrajda
28. led 2011

capricej - já myslím,že ti ty stavy přivolává utrogestan, některé holky tady psaly,že se po něm cítí jak sfetované,ospalé,zvrací. Na mě takhle nepůsobí,mě jen vždycky o dost posune ms.

misaot - dělá na směny,když je raní tak jezdí na šestou a přijede ve tři,ale když tam byl sám tak měl v podstatě celodenní

petrajda
28. led 2011

capricej - auto má narozeniny jo 😀

misaot
28. led 2011

@capricej No jen ho nech si dělat svoje věci, oni si taky potřebují nějak vyčistit hlavu 🙂

misaot
28. led 2011

@adenka84 ty jo, tři emrya, ted si představ, že by se chytly všechny, to by byl mazec co?

capricej
28. led 2011

jj naše auto má první rok, tak sjem amžílkovi říkala že bude muset udělat oslavu.
Misoat - já se mu do takoých věcí nepletu, hlavní je, že nechce po m abych mu s tím mytím pomohla. už jsem musela na to obětovat super hadru 🙂

capricej
28. led 2011

eď nevím kdo psal že se dívá na ty filmy co stáhl z netu,ale nešlo by se o ně nějak podělit???

misaot
28. led 2011

@capricej No já koukám na spoustu stažených filmů, ale nejsem nějakej machr přes PC, nevím jak bych je mohla poskytnout.

adenka84
28. led 2011

@misaot všechyn tři se nechytnou tím jsem si jistá...i embriolog říkal, že je velice malá šance, aby se chytli všechn y3 ...spíš je tu větší šance, že se uchytí alespoň to jedno...

capricej
28. led 2011

@adenka84 nebo jsem někde četla že se může stát že se z těch tří můžou vyklubat i čtyi ze se nějak rozdělí a z je to 🙂

misaot
28. led 2011

@adenka84 stejně by to myl mazec 🙂

capricej
28. led 2011

@misaot a odkud aspoň stahujete ta filmy a nemůžeš napsat nějaké názvý, nějak se v tom moc neorientují 🙂

capricej
28. led 2011

@misaot mazec by to asi byl, ale znám tady od nás jednu paní, co měla jedno dítě a pak asi nemohla otěhotnět a při umělém se jim povedlo, že čekala tři. A ty tři zdárně donosila až d konce a tak z jednoho naednou měli 4 děti 🙂

misaot
28. led 2011

@capricej mě to stahuje partner, ale zeptám se ho a pak ti to napíšu, ale myslím, že z uložto.cz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru