První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

misaot
11. únor 2011

@petrajda Pak dej vědět jak dopadl testík.

petrajda
11. únor 2011

misaot - bohužel negativní. V úterý jdu na krev ,ale jsem si na 99.9 % jistá že to dopadlo špatně.
JO jinak sem rozhodnutá,chci zajít k jedné moc zajímavé paní je to taková vědma,kartářka,léčitelka,ale hlavně prej úžasnej psycholog. Nečekám,že mi řekne že se zadaří tehdy a tehdy,ale potřebuju fakt psychickou podporu. je to ženská která řekne i méně příjemné věci,ale chci k ní jít.Cejtim že to pro mě bude moc důležité, získat určitou stabilitu. teda doufám. Pak vám poreferuju co bylo,ale ještě nemám ani kontakt.

kapibara
12. únor 2011

Ahoj Děvčátka,
tak to mě mrzí ☹ ten pocit dobře znám 😒 vydechněte a věřte tomu, že se to příště povede 😉

@petrajda ahoj, k léčitelce jsem taky chodila a opravdu mi hlavně pomohla psychicky 😉

misaot
14. únor 2011

@petrajda Ahojky, no uvidíš, třeba se stane zázrak 🙂

Chápu to, taky bych potřebovala se nějak dostat do psychické pohody 🙂 No já jsem byla v pátek na pohovoru v Car, docela mě dostal do pohody i primář, je to krásnej flegmatik a mě to uklidnilo, zkrátka a jednoduše říkal, že to nevyšlo z toho důvodu, že bylo špatné emryo, že to emryo, které se chytne a dojde k těhotenství nelze nijak poznat a že takové emryo je naprogramované na 80 let života a že ho nezastaví ani stres, ani nízká sliznice, prostě nic no a že to že se neuchytne je jen uměle vytvořené emryo a takové je naprogramované na pouhých sedm dní a takové emryo se zkrátka neuchytne a že je blbost, když někdo říká, že opakování IVF se šance zvyšuje, to je taky blbost, protože je zkrátka o štestí narazit na to správné emryo 🙂
Já si dám teď dva měsíce oddych a pak zvážím zda-li půjdu do KETu, každopádně vím, že na příští Ket to nebudu tak hrotit a budu normálně chodit do práce, tak jsem nejpřirozenější, to že jsem celý den proležela nejsem zkrátka já 🙂 a jestoi se má uchytit tak uchytí 🙂
No a když ani KEt nevyjde tak si dám tak zhruba 8 měsíců klídek a přirozené snažení doma....samozřejmě za podpory clostylbegytu 🙂

misaot
14. únor 2011

@petrajda Taky jsem se ptala na imuno 🙂

říkal že se na to mám vykašlat, že není člověk, který by z imuna přišel bez nálezu a že by mě to zbytečně vystresovalo ☹ Tak nevím asi bych to řešila po KEtu.

capricej
14. únor 2011

@misaot Ahoj holky, je to moc líto, že vám to taky nevyšlo. O imunologii mi taky dr říkal že to je zbytečné a v sledu testů, které se dělají je až na posledním místě.
Já jsem pořád na nemocenské a ve čtvrtek jdu na kontrolu sliznice a pokud bude pěkně narostlá tak půjdu hned na KET.
Zatím pa

kapibara
14. únor 2011

@misaot ahoj, tak se mi to líbí 😉 musím souhlasit s primářem 😉 naše miminko se taky uchytilo za bojových podmínek, silně jsem krvácela 😉 my teda imuno měli bez nálezu 😅 dej se dohromady a snažení doma schvaluju 😉 😵

@capricej hodně štěstí na čtvrtek, ať je krásná peřinka 😉

misaot
14. únor 2011

@capricej Budu moooooc držet palečky, aby sliznice byla pěkně vysoká 🙂

A at už se mršky chytnou 🙂

misaot
14. únor 2011

@kapibara

No celkem dost mě uklidnil, ted si hlavně ty dva tři měsíce odpočinu a pak se rozhodnu zda do toho jít nebo ne 🙂

adenka84
17. únor 2011

Koukám jaké je to už třtí den mrtvo?

cuddle
17. únor 2011

@adenka84 no jo holky se ted asi davaji dokupy a nabiraji potrebne sily

koukam, novinky - takze miminku se dari 🙂 jen tak dal!

adenka84
17. únor 2011

@cuddle děkuji...

misaot
21. únor 2011

@adenka84 Ahojky 🙂

jak se daří v jiném stavu? Je všechno v pořádku?

misaot
21. únor 2011

@cuddle Jo jo snažím se nabírat síly..... snad se dám brzy dohromady, abych mohla pokračovat v boji. Jka jsi na tom ty? Už bereš clostík?

Capricej se taky neozvala, ta by už měla být dávno po KETu a zatím ani nedala vědět jak to probíhá ☹

capricej
21. únor 2011

@misaot Ahoj, no nic nepíšů, protože není co. Sliznice mi nenarostla, takže jsem dneska už v práci a čekám na menzes a pak začnu brát Divinu (to jsou prášky na podporu růstu sliznice) no a pak se uvidí. Někde jsem četla, že na podporu růstu je dobré pít kontryhelový čaj, už jsem si ho koupila, ale nevím jeslti ho můžu pít zároveň s tou Divinou co mi předepsal dr. Nemáte někdo s tím zkušenosti??

adenka84 gratuluji k //, ať vše probíhá v pořádku 😉

petrajda
21. únor 2011

ahoj holky, já si dávám tak nějak voraz od všeho,proto na koníkamoc te´d nechodím.Včera sem měla dost hnusnou krizovku,manžel mě musel zbírat ze země,udělalo se mi zle-psychika je prostě mrcha. Ale bylo to najednou víc věcí dohromady 😉 ,tak sem ráda za tak skvělého chlapa,nemá to te´d se mnou jednoduchý 🙂 .
My jdem do caru až v polovině března,maj u nás teď nějak delší čakačku,ale mě to momentálně nevadí. A v pátek jsem se objednala na cvičení mojžíšky.Tak uvidím,když nic jiného aspoň mi to napraví záda,je to prý dobrý i na to.

adenka84
21. únor 2011

@capricej děkuji moc...
já jsem na růst sliznice užívala vždy estrofen...divina je ais to samé..jedna známá ji brala také, ale moc na ni nereagovala..držím palce ať je to u tebe naopak a sliznice pěkně roste..
@misaot mám se fajn...je mi dobře..nevolnosti nemám..Mudr. říkal že pokud se nevolnost neukáže do 8tt..tak už se možná neukáže vůbec... 🙂 užívám si je mi krásně..jen malinko zvýšená unava..ale co jsem doma, takže si odpočinu kdy chci...
byli jsme na první UTZ v albíčku mám fotečku..dnes jsem už v 6+2tt..letí jako blázen..

@misaot tobě přeji ať se dáš brzy do pořádku..neboj ono to vyjde...zklamání přebolí a bude zase dobře...

misaot
21. únor 2011

@capricej Tak to mě mrzí 🙂 nenarostla asi proto protože mi doktor říkal že po IVF se jedná o takový cyklus necyklus a že často ta sliznice hned nenaroste.
A kdy čekáš MS? To budeš mít zachvíli ne?
Já si myslím že bylinky nikdy neuškodí, já ho piju taky 🙂

misaot
21. únor 2011

@petrajda Ahojky 🙂 já jsem také ve fázi : Velký voraz 🙂 já jsem si řekla že si dám ještě příští cyklus bez ničeho a pak ten další si půjdu nechat napsat clostík a tak dva cykly zkusím s ním a pak se uvidí, ale pak bych asi vyzkoušela ten KET.
Já mám psychiku taky pěkně narušenou, ale snad se to brzy srovná 🙂

misaot
21. únor 2011

@adenka84 Fotečka je moc krásná 🙂 Moc moc závidím 🙂

Jo počkej, ani se nenaděješ a budeš na porodním sále 🙂 Ten čas letí jak blázen 🙂

adenka84
21. únor 2011

@misaot nestraš...já nechci, aby to utíkalo..chci si to pěkně užít...

cuddle
21. únor 2011

@misaot ja uz dobrala v sobotu, v patek jdu na ultrazvuk.....tak jsem zvedava...jak to dopadne

misaot
22. únor 2011

@adenka84 Jo to plně chápu, ale je to hrůza jak to letí, já sama to tak vnímám 🙂 Ale neboj určitě si to užiješ a doufám, že krásně. Snad nebudeš mít nějaké nevolnosti a budeš jen v pohodě 🙂
Předpokládám, že už zůstaneš doma a do práce nepůjdeš. Ono když budeš doma v klidu tak pak bude miminko hodné a klidné 🙂

misaot
22. únor 2011

@cuddle Tak to je paráda, tak doufám, že tam budeš mít krásné folikuly a že proběhne ovulace 🙂 Třeba to vyjde hned 🙂

cuddle
25. únor 2011

@misaot no takze vysledek nulovy, zadna reakce.....dalsi mesic znovu jen uz s injekcema

misaot
28. únor 2011

Ty jo, to mě moc mrzí cuddle, doufám, že injekce už zaberou. A jaké si máš píchat?

misskka
28. únor 2011

Ahoj mámna vás dotaz. Stalo se vám některé, že jste po IUI špinily? Myslím tím hned po zákroku? Nevím, jestli třeba doktor něco neporanil. Díky moc.

cuddle
28. únor 2011

@misaot Mudr mi tu v ceniku vyznacila - Protokol Fostimon , tak jsem zvedava
ted jsem to odlozila, pac kdybych najela hned na prasky, aby byla MS, tak mi vyjde termin ultrazvuku presne na dovcu a nejsme v CR, takze zacnu brat na dovci a pak to nejak vyjde
no uvidim - snad to zabere , je to silnejsi - ten Clostik proste bez ucinku

misaot
2. bře 2011

@misskka Ahojky, já jsem byla na IUI jen dvakrát, ale nikdy jsem nešpinila, je možné, že Ti tam třeba doktor něco podráždil. a trvalo to nějak dlouho? Nebo jsi třeba špinila, že se ti to tam uhnizďovalo 🙂

misaot
2. bře 2011

@cuddle Ty jo, tak si pořádně užij dovču a oddychuj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru